Hráč Sporka Božetěch

Sporka Božetěch

User Pic
Jméno: Sporka Božetěch
Oddíl: ŠACHklub Písek
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1856
Elo mezinárodní: 1867
ID: 3362
FIDE ID: 348651
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Šachklub Písek B 1857 1856 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1851 1842 1
2018/2019 2 ŠACHklub Písek "C" 1857 1860 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice "B" 1858 1811 0
2018/2019 1 ŠACHklub Písek "C" 1857 1860 Skolek Milan ŠK Čkyně 0 1698 1
2017/2018 11 Šachklub Písek B 1867 1862 Růžička Vojtěch DDM Písek 1866 1929 0
2017/2018 10 Šachklub Písek B 1861 1862 Plucar Jiří Sn Jindřichův Hradec 1699 1760 1
2017/2018 9 Šachklub Písek B 1864 1862 Soucha Štěpán ČZ Strakonice A 1827 1784 0
2017/2018 8 Šachklub Písek B 1864 1862 Valtr Filip ŠS Bechyně 1799 1789 1
2017/2018 7 Šachklub Písek B 1860 1862 Traxler Veselí n.Lužn. 1
2017/2018 6 Šachklub Písek B 1860 1862 Pavlíček Adam QCC České Budějovice B 1630 1632 1
2017/2018 5 Šachklub Písek B 1861 1862 Majer František ŠK Český Krumlov 1624 1602 ½
2017/2018 4 Šachklub Písek B 1861 1862 Hnilo Petr ČZ Strakonice B 1795 1726 ½
2017/2018 2 Šachklub Písek B 1888 1884 Odehnal Jaroslav Sokol Tábor B 1943 1933 0
2017/2018 1 Šachklub Písek B 1888 1884 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí 1872 1848 0
2017/2018 9 ŠACHklub Písek C 1867 1862 Drlík Jaromír ŠK Týn nad Vltavou B 0 1314 1
2017/2018 7 ŠACHklub Písek C 1864 1862 Petrášek David ŠK Olympia České Budějovice B 1564 1500 1
2017/2018 6 ŠACHklub Písek C 1860 1862 Kolář Ladislav DDM Písek D 0 1430 1
2017/2018 5 ŠACHklub Písek C 1860 1862 Rončák Václav ŠK Blanský les 1746 1782 1
2017/2018 4 ŠACHklub Písek C 1861 1862 Zikmund Alexandr ŠO TJ Tatran Prachatice B 1861 1814 ½
2017/2018 3 ŠACHklub Písek C 1861 1862 Hůle František Sokol Čkyně 0 1678 0
2017/2018 2 ŠACHklub Písek C 1888 1884 Kukačka Ladislav ŠK Olympia České Budějovice A 1549 1569 1
2017/2018 1 ŠACHklub Písek C 1888 1884 Nováková Blanka QCC České Budějovice D 1635 1674 1
2016/2017 7 Šachklub Písek 1894 1933 Tichý Rudolf Jiskra Třeboň 1601 ½
2016/2017 5 Šachklub Písek 1894 1933 Ližan Stanislav Slovan Jindřichův Hradec B 1000 1
2016/2017 2 Šachklub Písek 1894 1933 Švec Vítězslav ČZ Strakonice C 1700 1700 1
2016/2017 6 Šachklub Písek B 1894 1933 Švec Vladimír DDM Písek B 1286 ½
2016/2017 5 Šachklub Písek B 1894 1933 Švec Vítězslav ČZ Strakonice C 1700 1700 1
2016/2017 4 Šachklub Písek B 1894 1933 Hosnedl Matyáš ŠA VŠTE Č. Budějovice 1581 1675 0
2016/2017 3 Šachklub Písek B 1894 1933 Motalík Jan Royal České Budějovice B 1378 1413 1
2016/2017 1 Šachklub Písek B 1894 1933 Pavlíček Adam QCC České Budějovice C 1624 1625 1
2015/2016 7 Šachklub Písek C 1894 1933 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí 1809 1840 0
2015/2016 6 Šachklub Písek C 1894 1933 Otradovec Luboš Sokol Tábor C 1815 1871 1
2015/2016 5 Šachklub Písek C 1894 1933 Malimánek Marek Šachklub Tábor 1276 1310 1
2015/2016 3 Šachklub Písek C 1894 1933 Žáček Jiří ČZ Strakonice B 1785 ½
2015/2016 2 Šachklub Písek C 1894 1933 Kolář Ladislav DDM Písek 1456 0
2015/2016 1 Šachklub Písek C 1894 1933 Vykoukal František Spartak Kaplice 1859 1837 1
2015/2016 7 Šachklub Písek C 1894 1933 Hájek Bohumír ČZ Strakonice C 1690 1710 0
2015/2016 6 Šachklub Písek C 1894 1933 Tesař Jiří QCC České Budějovice C 1785 1785 ½
2015/2016 5 Šachklub Písek C 1894 1933 Laštovička Jan ŠK Blanský les 1601 1618 1
2015/2016 4 Šachklub Písek C 1894 1933 Žáček Jiří ČZ Strakonice B 1785 ½
2015/2016 3 Šachklub Písek C 1894 1933 Jiřík Radovan Royal České Budějovice 1504 0
2015/2016 2 Šachklub Písek C 1894 1933 Vykoukal František Spartak Kaplice 1859 1837 1
2015/2016 1 Šachklub Písek C 1894 1933 Kolář Ladislav DDM Písek 1456 0
2015/2016 11 Šk Písek B 1894 1933 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1863 1891 1
2015/2016 10 Šk Písek B 1894 1933 Kašpárek Jaromír Šk Český Krumlov 1848 1848 0
2015/2016 7 Šk Písek B 1894 1933 Wimberský Antonín Tatran Prachatice 1905 1829 1
2015/2016 6 Šk Písek B 1894 1933 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec 1877 1826 0
2015/2016 5 Šk Písek B 1894 1933 Friedl Václav DDM Písek B 1643 1
2015/2016 4 Šk Písek B 1894 1933 Bauer Václav Hraničář Horní Stropnice 1508 1507 0
2015/2016 3 Šk Písek B 1894 1933 Vokurka Michal QCC Č.Budějovice B 1642 1645 1
2015/2016 2 Šk Písek B 1894 1933 Rychlík Luboš Spartak Soběslav 1511 1
2015/2016 1 Šk Písek B 1894 1933 Němec Roman ČZ Strakonice 1848 1753 1
2015/2016 11 ŠACHklub Písek 1894 1933 Kořenek František ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2066 2041 0
2015/2016 10 ŠACHklub Písek 1894 1933 Stehlík Jiří Sokol Kolín 2005 1999 ½
2014/2015 4 Šachklub Písek C 1874 Hostaša Petr Silon Sezimovo Ústí 1582 1537 ½
2014/2015 1 Šachklub Písek C 1874 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice 1874 1809 0
2014/2015 9 Šachklub Písek 1874 Janeba Petr ČZ Strakonice C 1867 1879 1
2014/2015 8 Šachklub Písek 1874 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice 1874 1809 0
2014/2015 3 Šachklub Písek 1874 Rolinek František Hraničář Horní Stropnice 1167 0
2014/2015 1 Šachklub Písek 1874 Lefler Václav Spartak Kaplice 1682 0
2014/2015 10 Šachklub Písek B 1874 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec 1947 1909 0
2014/2015 9 Šachklub Písek B 1874 Vondrášek František Spartak Soběslav 1713 1
2014/2015 8 Šachklub Písek B 1874 Loskot Petr Sokol Tábor 2051 2043 1
2014/2015 7 Šachklub Písek B 1874 Procházka Pavel Sokol Tábor B 1742 1654 1
2014/2015 4 Šachklub Písek B 1874 Zikmund Alexandr ŠO TJ Tatran Prachatice A 1886 1804 1
2013/2014 6 Šachklub Písek C 1816 Kovář Jiří Spartak Soběslav 1743 1774 ½
2013/2014 5 Šachklub Písek C 1816 Novák Martin Slávia České Budějovice 1728 1798 ½
2013/2014 4 Šachklub Písek C 1816 Kabelka Jaromír Slovan Jindřichův Hradec B 1641 1
2013/2014 3 Šachklub Písek C 1816 Vít Přemysl Tatran Prachatice 1980 1941 ½
2013/2014 2 Šachklub Písek C 1816 Lomský Radek Royal CB 1784 1769 1
2013/2014 1 Šachklub Písek C 1816 Eliášek Milan DDM Písek 1633 ½
2013/2014 7 Šachklub Písek C 1816 Eliášek Milan DDM Písek 1633 ½
2013/2014 5 Šachklub Písek C 1816 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice C 1779 1
2013/2014 4 Šachklub Písek C 1816 Simon Jan ŠK Týn n.Vlt. 1692 1764 1
2013/2014 3 Šachklub Písek C 1816 Alexa Jaroslav ŠS Bechyně B 1877 1877 1
2013/2014 2 Šachklub Písek C 1816 Lomský Radek Royal CB 1784 1769 1
2013/2014 1 Šachklub Písek C 1816 Vít Přemysl Tatran Prachatice 1980 1941 ½
2013/2014 8 Šachklub Písek B 1816 Straka Zdeněk Sokol Tábor B 1930 1902 0
2013/2014 7 Šachklub Písek B 1816 Budil Miloslav Sokol Tábor C 1832 ½
2013/2014 6 Šachklub Písek B 1816 Měsíček Josef Qcc České Budějovice B 1653 1704 1
2013/2014 4 Šachklub Písek B 1816 Pekarovič Jaroslav TJ Spartak Sezimovo Ústí 1806 1839 1
2013/2014 3 Šachklub Písek B 1816 Růžička Tomáš DDM Písek B 1760 1735 1
2013/2014 2 Šachklub Písek B 1816 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec 1784 1
2013/2014 1 Šachklub Písek B 1816 Steinbauer Filip ČZ Strakonice B 1604 1778 1
2013/2014 11 ŠACHklub Písek 1816 Drahorád Daniel ŠK Sokol Vyšehrad B 2024 2000 1
2013/2014 8 ŠACHklub Písek 1816 Hruška Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2107 2088 0
2013/2014 1 ŠACHklub Písek 1816 Janoušek Petr ŠAKAL Kozolupy 2160 2154 0
2012/2013 11 ŠACHklub Písek C 1813 Junek Vladimír QCC Č.Budějovice C 1707 0
2012/2013 10 ŠACHklub Písek C 1813 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1763 0
2012/2013 9 ŠACHklub Písek C 1813 Marek Jan ŠS Bechyně B 1830 0
2012/2013 8 ŠACHklub Písek C 1813 Růžička Vojtěch DDM Písek 1940 1
2012/2013 7 ŠACHklub Písek C 1813 Janků Jaroslav Royal Č.Budějovice 1757 1
2012/2013 6 ŠACHklub Písek C 1813 Veselý Roman ČZ Strakonice C 1905 1850 ½
2012/2013 5 ŠACHklub Písek C 1813 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1696 1
2012/2013 4 ŠACHklub Písek C 1813 Široký Richard ŠACHklub Tábor A 1644 1587 1
2012/2013 3 ŠACHklub Písek C 1813 Brych Jiří Tatran Prachatice A 1846 0
2012/2013 2 ŠACHklub Písek C 1813 Jelínek Miroslav Spartak Počátky 1459 1
2012/2013 1 ŠACHklub Písek C 1813 Gutwirth Jan TRAXLER Veselí n/L B 1691 1
2012/2013 9 Šachklub Písek "B" 1813 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec 1762 1
2012/2013 8 Šachklub Písek "B" 1813 Měsíček Josef QCC České Budějovice "B" 1672 1699 ½
2012/2013 6 Šachklub Písek "B" 1813 Jelínek Lubomír ČZ Strakonice "B" 1431 1
2012/2013 2 Šachklub Písek "B" 1813 Sálus Jiří Sokol Tábor "C" 1789 ½
2011/2012 11 Šachklub Písek C 1790 Veselý Roman ČZ Strakonice C 1941 1895 ½
2011/2012 10 Šachklub Písek C 1790 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1764 1
2011/2012 9 Šachklub Písek C 1790 Straka Zdeněk ŠK Týn n.Vlt. 1981 1896 0
2011/2012 8 Šachklub Písek C 1790 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice 1886 1886 1
2011/2012 7 Šachklub Písek C 1790 Šedivý Roman Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1813 1751 0
2011/2012 6 Šachklub Písek C 1790 Říčař František ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1686 1
2011/2012 5 Šachklub Písek C 1790 Kellner Petr DDM Písek 1950 1918 ½
2011/2012 4 Šachklub Písek C 1790 Alexa Jaroslav ŠS Bechyně B 1747 ½
2011/2012 3 Šachklub Písek C 1790 Bartos Jan Slovan Jindřichův Hradec B 1798 ½
2011/2012 1 Šachklub Písek C 1790 Pekárková Eva Sokol Tábor C 1969 2009 0
2011/2012 11 Šachklub Písek B 1790 Trčka Václav Spartak Soběslav 1884 1
2011/2012 10 Šachklub Písek B 1790 Válek Tomáš Sokol Tábor B 1828 1845 0
2011/2012 9 Šachklub Písek B 1790 David Karel Spartak Sezimovo Ústí 1931 1931 0
2011/2012 8 Šachklub Písek B 1790 Švec Vítězslav ČZ Strakonice B 1428 1
2011/2012 7 Šachklub Písek B 1790 Blatský Libor ČZ Strakonice A 1915 1
2011/2012 3 Šachklub Písek B 1790 Sýkora Zdeněk QCC České Budějovice B 1704 ½
2011/2012 2 Šachklub Písek B 1790 Richtr Tomáš SK Royal České Budějovice 1706 1
2011/2012 1 Šachklub Písek B 1790 Marek Jan ŠS Bechyně 1847 ½
2010/2011 11 Sokol Platan Písek B 1793 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice 1826 ½
2010/2011 10 Sokol Platan Písek B 1793 Metelec Arnošt Sokol Tábor C 1000 1
2010/2011 9 Sokol Platan Písek B 1793 Šťastný Vratislav Reality Horňák Bechyně 1858 1
2010/2011 8 Sokol Platan Písek B 1793 Říha Martin Silon Sezimovo Ústí 1933 0
2010/2011 7 Sokol Platan Písek B 1793 Zachař Jaroslav Royal České Budějovice 1828 0
2010/2011 6 Sokol Platan Písek B 1793 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí 1679 1
2010/2011 5 Sokol Platan Písek B 1793 Foit Vladimír Spartak Počátky 1890 1
2010/2011 3 Sokol Platan Písek B 1793 Sýkora Zdeněk QCC České Budějovice B 1743 1
2010/2011 1 Sokol Platan Písek B 1793 Lainka Bernard Tatran Prachatice 1798 ½
2010/2011 9 Sokol Písek "C" 1793 Nováková Blanka QCC Č.Budějovice "F" 1719 0
2010/2011 8 Sokol Písek "C" 1793 Čipera Josef Strakonice "D" 1792 1
2010/2011 7 Sokol Písek "C" 1793 Kadlecová Andrea ŠK Č.Budějovice 1607 0
2010/2011 5 Sokol Písek "C" 1793 Dvořák Pavel QCC Č.Budějovice "E" 1676 0
2010/2011 4 Sokol Písek "C" 1793 Hůle František Čkyně 1702 ½
2010/2011 3 Sokol Písek "C" 1793 Korostenski František Chvalšiny 2133 0
2010/2011 2 Sokol Písek "C" 1793 Zikmund Alexandr Prachatice "B" 1814 0
2010/2011 1 Sokol Písek "C" 1793 Mejta František DDM Písek "D" 1812 1
2009/2010 11 Sokol Platan Pisek B 1789 Tlapa Václav CZ Strakonice B 1753 ½
2009/2010 10 Sokol Platan Pisek B 1789 Hejda Martin QCC Ceske Budejovice B 1675 0
2009/2010 8 Sokol Platan Pisek B 1789 Válek Tomáš Sokol Tabor C 1837 1
2009/2010 6 Sokol Platan Pisek B 1789 Kříha Pavel ROYAL Ceske Budejovice 1876 0
2009/2010 4 Sokol Platan Pisek B 1789 Malý Pavel REALITY HORNAK Bechyne 1862 ½
2009/2010 3 Sokol Platan Pisek B 1789 Brych Jiří SO TJ Tatran Prachatice 1650 1
2009/2010 2 Sokol Platan Pisek B 1789 Hochmann Vladimír TRAXLER Veseli nad Luznici 1750 1
2008/2009 8 Sokol Pisek C 1783 Němec Roman CZ Strakonice C 1673 1
2008/2009 7 Sokol Pisek C 1783 Waage Herbert SK Tyn n.Vlt. B 1437 1
2008/2009 6 Sokol Pisek C 1783 Simon Karel SK Tyn n.Vlt. C 1100 1
2008/2009 5 Sokol Pisek C 1783 Černý Karel Tatran Prachatice C 1397 1
2008/2009 4 Sokol Pisek C 1783 Malík Karel Sokol Ckyne 1614 0
2008/2009 2 Sokol Pisek C 1783 Motejzík Jaroslav QCC Ceske Budejovice G 1405 1
2008/2009 1 Sokol Pisek C 1783 Bican Dominik DDM Pisek 1664 1
2008/2009 10 Sokol Platan Pisek B 1783 Dvořák Arnošt Royal Ceske Budejovice 1896 0
2008/2009 9 Sokol Platan Pisek B 1783 Petráněk Marian Spartak MAS Sezimovo Usti 1645 1
2008/2009 8 Sokol Platan Pisek B 1783 Hanžl Miroslav Tatran Prachatice 1711 1
2008/2009 7 Sokol Platan Pisek B 1783 Karlíček Pavel SK Cesky Krumlov 2000 0
2008/2009 6 Sokol Platan Pisek B 1783 Samec František Traxler Veseli n.Luzn. 1595 0
2008/2009 4 Sokol Platan Pisek B 1783 Němeček Roman Slovan Jindrichuv Hradec 1701 0
2008/2009 3 Sokol Platan Pisek B 1783 Novotný Pavel Sokol Tabor B 1840 1
2008/2009 2 Sokol Platan Pisek B 1783 Fučíková Leona Sokol Tabor C 1660 1
2008/2009 1 Sokol Platan Pisek B 1783 Uhl Robert SK Tyn n.Vlt. 1707 1
2005/2006 8 Sokol Písek B 1751 Říčař František Koberce Kájov 1749 1
2005/2006 6 Sokol Písek B 1751 Orel Josef Sokol Tábor C 1909 ½
2005/2006 11 Sokol Písek "C" 1751 Pekárková Eva Sokol Tábor "D" 1826 1
2005/2006 9 Sokol Písek "C" 1751 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice "B" 1744 1
2005/2006 6 Sokol Písek "C" 1751 Procházka Pavel Silon Sezimovo Ústí 1602 1