Hráč Německý Jan

Německý Jan

User Pic
Jméno: Německý Jan
Oddíl: TJ Sokol Chvalšiny
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1547
Elo mezinárodní: 1566
ID: 5909
FIDE ID: 345350
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Blanský les 1566 1547 Stropek Ivan Slávia České Budějovice 1697 1701 0
2018/2019 7 ŠK Blanský les 1558 1537 Kovář Jiří Spartak Soběslav A 1706 1741 0
2018/2019 4 ŠK Blanský les 1562 1537 David Karel SK Sezimovo Ústí 1820 1825 0
2018/2019 1 ŠK Blanský les 1564 1537 Junek Vladimír VSK Slávia JU České Budějovice 0 1702 0
2018/2019 7 ŠK Blanský les 1564 1537 Vaniš Josef SK Royal CB 1962 1939 0
2018/2019 5 ŠK Blanský les 1571 1549 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1664 1736 0
2018/2019 2 ŠK Blanský les 1574 1549 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec B 1849 1861 0
2018/2019 1 ŠK Blanský les 1574 1549 Junek Vladimír VSK Slávia JU České Budějovice 0 1697 0
2017/2018 1 ŠK Blanský les 1574 1549 Harvalík Jakub ŠO TJ Tatran Prachatice B 0 0 ½
2016/2017 7 Blanský les 1577 1553 Dvořák Karel ŠK Týn n.Vlt. B 1324 1
2016/2017 3 Blanský les 1577 1553 Cinková Vicky QCC České Budějovice D 1
2016/2017 2 Blanský les 1577 1553 Lust Dominik Olympia České Budějovice B 1
2015/2016 7 ŠK Blanský les 1577 1553 Petr Josef Silon Sezimovo Ústí 1673 1681 0
2015/2016 6 ŠK Blanský les 1577 1553 Sýkora Karel Jiskra Třeboň 1750 1813 ½
2015/2016 4 ŠK Blanský les 1577 1553 Hrubant Miloslav Reality Horňák Bechyně B 1648 ½
2015/2016 3 ŠK Blanský les 1577 1553 Lomský Radek Royal České Budějovice 1787 1764 0
2015/2016 1 ŠK Blanský les 1577 1553 Vokurka Michal QCC České Budějovice C 1642 1645 1
2015/2016 5 ŠK Blanský les 1577 1553 Streďák Josef Šachklub Písek C 1826 0
2015/2016 4 ŠK Blanský les 1577 1553 Vokurka Michal QCC České Budějovice C 1642 1645 1
2015/2016 3 ŠK Blanský les 1577 1553 Janeba Petr ČZ Strakonice B 1851 1892 0
2015/2016 2 ŠK Blanský les 1577 1553 Lomský Radek Royal České Budějovice 1787 1764 0
2015/2016 1 ŠK Blanský les 1577 1553 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1745 1784 0
2014/2015 8 ŠK Blanský les 1622 1597 Friedl Václav DDM Písek 1649 0
2014/2015 7 ŠK Blanský les 1622 1597 Říha František Šachklub Písek 1723 0
2014/2015 5 ŠK Blanský les 1622 1597 Rolinek František Hraničář Horní Stropnice 1859 1858 0
2014/2015 3 ŠK Blanský les 1622 1597 Olšan Ivan Spartak Kaplice 1652 0
2014/2015 4 ŠK Blanský les 1622 1597 Vach Jaroslav Jiskra Třeboň 1697 ½
2014/2015 1 ŠK Blanský les 1622 1597 Malý Jan ŠS Reality Horňák Bechyně B 1549 1
2014/2015 10 ŠK Český Krumlov 1622 1597 Metelec Arnošt Sokol Tábor B 1401 0
2014/2015 8 ŠK Český Krumlov 1622 1597 Růžička Tomáš DDM Písek B 1764 1733 0
2014/2015 6 ŠK Český Krumlov 1622 1597 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec 1858 1858 0
2014/2015 5 ŠK Český Krumlov 1622 1597 Mindl Josef Sokol Tábor 2049 2041 0
2014/2015 4 ŠK Český Krumlov 1622 1597 Švec Vítězslav ČZ Strakonice B 1514 ½
2014/2015 3 ŠK Český Krumlov 1622 1597 Staněk Michal ŠO TJ Tatran Prachatice A 1681 1
2014/2015 2 ŠK Český Krumlov 1622 1597 Šimek Vladimír Šachklub Písek B 1752 1746 0
2013/2014 9 Koberce Kájov 1625 1608 Černý Karel Tatran Prachatice B 1419 0
2013/2014 8 Koberce Kájov 1625 1608 Bartoš Jan DDM "D" Písek 1000 ½
2013/2014 6 Koberce Kájov 1625 1608 Kopkáně Vojtěch Sokol Čkyně 1000 1
2013/2014 10 Šk Český Krumlov 1625 1608 Drábek Miloslav Šachklub Písek B 2010 2012 0
2012/2013 9 KOBERCE Kájov 1625 1599 Blažek Bohuslav ŠK Blanský les Chvalšiny 1413 1
2012/2013 8 KOBERCE Kájov 1625 1599 Dušek Vladimír VSK SLÁVIA PF JU Č.Budějovice 1263 1
2012/2013 4 KOBERCE Kájov 1625 1599 Mikulič Bohumil SPARTAK Kaplice "B" 1529 ½
2012/2013 3 KOBERCE Kájov 1625 1599 Bernas Jaroslav ČZ Strakonice "D" 1443 1
2012/2013 1 KOBERCE Kájov 1625 1599 Talíř Milan QCC České Budějovice "D" 1250 1
2011/2012 11 Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1626 1618 Frčka Bohumír ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1654 1631 ½
2011/2012 10 Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1626 1618 Landa Jiří DDM Písek 1959 1959 0
2011/2012 8 Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1626 1618 Kabelka Jaromír Slovan Jindřichův Hradec B 1581 0
2011/2012 7 Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1626 1618 Šimek Vladimír Šachklub Písek C 1725 0
2011/2012 6 Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1626 1618 Procházka Pavel Sokol Tábor C 1797 1734 0
2011/2012 5 Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1626 1618 Žáček Jiří ČZ Strakonice C 1846 0
2011/2012 4 Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1626 1618 Nepraš David Spartak Kaplice 1000 0
2010/2011 9 ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1626 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice B 1826 0
2010/2011 6 ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1626 Baloun Tomáš ŠK Týn n.Vlt. 1763 0
2010/2011 5 ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1626 Nedvěd Jaroslav ČZ Strakonice C 1286 0
2009/2010 10 Koberce Kajov 1508 Soldát Jaromír SK Tyn n.Vlt. 1590 ½
2009/2010 9 Koberce Kajov 1508 Dundálek Jozef Silon Sezimovo Usti 1568 1
2009/2010 7 Koberce Kajov 1508 Hajtingr Oldřich Sokol Pisek C 1632 ½
2009/2010 3 Koberce Kajov 1508 Habeš Jiří SS Bechyne 1549 1
2008/2009 10 SK Ceský Krumlov B 1484 Lefler Václav Spartak Kaplice 1570 ½
2008/2009 9 SK Ceský Krumlov B 1484 Mička Ondřej TRAXLER Veseli nad Luznici B 1303 ½
2008/2009 2 SK Ceský Krumlov B 1484 Jelínek Miroslav Spartak Pocatky 1435 ½
2008/2009 8 Kájov 1484 Šimeček Bohumil Velešín 1529 1
2008/2009 7 Kájov 1484 Plza Ladislav Besednice 1
2008/2009 6 Kájov 1484 Průša Václav QCC Č.Budějovice "F" 1457 ½
2008/2009 4 Kájov 1484 Pham David Fan klub Vyšší Brod - šachy ½
2008/2009 2 Kájov 1484 Weis František ROYAL Č.Budějovice "B" 1
2008/2009 1 Kájov 1484 Kupka Ondřej Chvalšiny 1680 0
2007/2008 11 ŠK Český Krumlov B 1483 Hlaváček Ondřej ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1704 0
2007/2008 9 ŠK Český Krumlov B 1483 Jelínek Miroslav TJ Spartak Počátky 1426 0
2007/2008 6 ŠK Český Krumlov B 1483 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice C 1712 0
2007/2008 4 ŠK Český Krumlov B 1483 Car Ivan ŠO Mikrochem Třeboň 1655 1
2007/2008 9 KOBERCE Kájov Č.K. "C" 1483 Wágner Adam QCC DKV Č.Budějovice "J" - Juniors 1280 1
2007/2008 8 KOBERCE Kájov Č.K. "C" 1483 Čížek Jan ŠO MIKROCHEM Třeboň 0
2007/2008 7 KOBERCE Kájov Č.K. "C" 1483 Pudil Eduard QCC DKV Č.Budějovice "E" - Nadšenci ½
2007/2008 4 KOBERCE Kájov Č.K. "C" 1483 Ďureje Jakub FAN KLUB Vyšší Brod - šachy 1
2007/2008 1 KOBERCE Kájov Č.K. "C" 1483 Lorenc Zdeněk QCC DKV Č.Budějovice " G" 1914 0
2006/2007 9 ŠK Český Krumlov B 1479 Petkov Andon ŠK Týn nad Vltavou 1802 0
2006/2007 2 ŠK Český Krumlov B 1479 Mazur David Reality Horňák Bechyně 1943 0
2006/2007 9 KOBERCE Kájov 1479 Říčař František SOKOL Chvalšiny "A" 1776 0
2006/2007 8 KOBERCE Kájov 1479 Mikšl Zdeněk QCC České Budějovice "F" 1420 0
2006/2007 5 KOBERCE Kájov 1479 Vačkář Matěj SOKOL Chvalšiny "B" ½
2006/2007 1 KOBERCE Kájov 1479 Kypta Ladislav TJ SPARTAK Kaplice ½
2005/2006 10 Koberce Kájov 1473 Pikhart Miroslav Sokol Tábor C 0