Hráč Langr Tomáš

Langr Tomáš

User Pic
Jméno: Langr Tomáš
Oddíl: Šachový klub Zdice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1582
Elo mezinárodní: 0
ID: 8419
FIDE ID: 23737204
Rok narození: 1967
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Zdice "B" 0 1573 Kindl Dobroslav Mníšek pod Brdy "A" 0 1703 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Zdice "B" 0 1573 Řezníček Jiří Sokol Hostivice "B" 0 1564 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Zdice "B" 0 1573 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany "B" 1592 1570 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Zdice "B" 0 1573 Hataš Oldřich Příbram Baník "B" 1473 1682 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Zdice "B" 0 1573 Mácha Jan Příbram Baník "C" 0 0 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Zdice "B" 0 1573 Hrbek Pavel Sokol Hostivice "B" 0 1571 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Zdice "B" 0 1573 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany "B" 1567 1499 ½ soutěž
2019/2020 9 Šachový klub Zdice C 0 1573 Kadeřábek Jiří ŠK při MěÚ Hostomice 1273 1389 1 soutěž
2019/2020 6 Šachový klub Zdice C 0 1573 Švach Jan ŠK Řevnice A 1861 1832 ½ soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Zdice C 0 1573 Dučák Ján ŠK Kovohutě Příbram 0 1681 ½ soutěž
2019/2020 1 Šachový klub Zdice C 0 1573 Beneš Karel Šachový klub Příbram - Baník D 1659 1659 0 soutěž
2010/2011 8 Lokomotiva Beroun A 1581 Rosenbaumová Anna ŠK Zdice B 1496 ½ soutěž
2010/2011 7 Lokomotiva Beroun A 1581 Kroča Karel TJ Jince A 1100 1 soutěž
2010/2011 6 Lokomotiva Beroun A 1581 Peklo Jan TJ Sokol Hostivice B 1631 0 soutěž
2010/2011 4 Lokomotiva Beroun A 1581 Lokomotiva Beroun B 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Lokomotiva Beroun B 1574 Saxlová Markéta SK Pyrit Příbram C 1625 1 soutěž
2009/2010 4 Lokomotiva Beroun A 1574 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1510 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Beroun B 1565 Burynak Milan ŠK Kovohutě Příbram 1100 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Beroun B 1565 Novák Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1000 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1565 Prcín Ivo TJ Lokomotiva Zdice B 1422 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1565 Sladovník Roman Jince A 1427 1 soutěž
2006/2007 10 Lokomotiva Beroun A 1562 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1985 0 soutěž
2006/2007 4 Lokomotiva Beroun A 1562 Janeba Jaroslav Lokomotiva Zdice A 1410 ½ soutěž
2006/2007 3 Lokomotiva Beroun A 1562 Doubek Martin ŠK Kladno C 1739 ½ soutěž
2006/2007 2 Lokomotiva Beroun A 1562 Rédl Václav TJ Český lev Kolešovice 1622 ½ soutěž
2006/2007 1 Lokomotiva Beroun A 1562 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1549 ½ soutěž
2005/2006 11 Lokomotiva BerounA 1556 Růžička Tomáš TJ Jince A 1472 1 soutěž
2005/2006 9 Lokomotiva BerounA 1556 Spěváček Jiří NOVA Kladno A 1574 ½ soutěž
2005/2006 5 Lokomotiva BerounA 1556 Čížek Ondřej ŠK Alva Příbram C 1533 0 soutěž
2005/2006 2 Lokomotiva BerounA 1556 Prášek Vladimír Spartak Žebrák B 1632 0 soutěž
2005/2006 10 TJ Lokomotiva Beroun B 1556 Marek Pavel TJ SOU Příbram B 1346 1 soutěž
2005/2006 7 TJ Lokomotiva Beroun B 1556 Šedivý Vlastimil ŠK Kovohutě Příbram A 1695 1 soutěž
2005/2006 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1556 Babouček Vavřinec Lokomotiva Zdice B 1250 0 soutěž
2005/2006 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1556 Klán Ladislav ŠK Hostomice A 1100 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1556 Žbánek Jan ŠK Alva Pb Příbram E 1100 1 soutěž
2004/2005 11 TJ Loko Beroun A 1602 Mühl Josef S.Emerge Ml.Bol. B 1835 0 soutěž
2004/2005 10 TJ Loko Beroun A 1602 Grulich Jiří ŠK Rakovník A 1909 0 soutěž
2004/2005 11 Loko Beroun B 1602 Hrbáč Petr Spartak Žebrák B 0 soutěž
2004/2005 8 Loko Beroun B 1602 Sladovník Roman TJ Jince B 1264 0 soutěž
2004/2005 6 Loko Beroun B 1602 Sedlák Vratislav Alva Příbram D 1609 ½ soutěž
2004/2005 4 Loko Beroun B 1602 Brůna Pavel Kovohutě Příbram 1869 ½ soutěž
2004/2005 3 Loko Beroun B 1602 Dražan Miloslav SOU Dubno B 1315 1 soutěž
2004/2005 2 Loko Beroun B 1602 Mádlová Tereza TJ Jince C 1 soutěž
2004/2005 1 Loko Beroun B 1602 Mráz Vojtěch Alva Příbram E 1393 0 soutěž