Hráč Bažanowski Stanislav

Bažanowski Stanislav

User Pic
Jméno: Bažanowski Stanislav
Oddíl: Slavoj Český Těšín
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1622
Elo mezinárodní: 0
ID: 23912
FIDE ID: 23711191
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Slavoj Český Těšín "B" 0 1603 Beran Petr TJ Slovan Havířov "B" 2012 2019 0
2018/2019 8 Slavoj Český Těšín "B" 0 1603 Šejda Karel Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 0 1526 ½
2018/2019 7 Slavoj Český Těšín "B" 0 1603 Sobek Rostislav ŠK Karviná "C" 1969 2007 0
2018/2019 6 Slavoj Český Těšín "B" 0 1603 Mrázek Roman SK Slavia Orlová "F" 1346 1435 ½
2018/2019 5 Slavoj Český Těšín "B" 0 1603 Němec Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 0 1445 1
2018/2019 4 Slavoj Český Těšín "B" 0 1603 Lamacz Pavel TJ Sokol Těrlicko 1519 1682 1
2018/2019 3 Slavoj Český Těšín "B" 0 1603 Fertö Ján Sokol Chotěbuz 0 0 0
2018/2019 2 Slavoj Český Těšín "B" 0 1603 Hečko Miloslav Baník Havířov "D" 1335 1437 1
2018/2019 1 Slavoj Český Těšín "B" 0 1603 Sieber Bohumil SK Slavia Orlová "E" 1453 1507 1
2017/2018 9 Slavoj Český Těšín "B" 0 1620 Stetz Jan ŠK Karviná "C" 1520 1528 ½
2017/2018 7 Slavoj Český Těšín "B" 0 1620 Sekanina Petr SK Slavia Orlová "F" 1338 1338 ½
2017/2018 6 Slavoj Český Těšín "B" 0 1620 Neděla Adam TJ Slovan Havířov "C" 1410 1410 ½
2017/2018 5 Slavoj Český Těšín "B" 0 1620 Papuga Zdeněk TJ Sokol Těrlicko 1468 1618 1
2017/2018 4 Slavoj Český Těšín "B" 0 1620 Moravčík Ladislav Baník Havířov "D" 0 1614 ½
2017/2018 3 Slavoj Český Těšín "B" 0 1620 Wardas Pavel TJ Sokol Chotěbuz 0 1700 0
2017/2018 2 Slavoj Český Těšín "B" 0 1620 Roček Lukáš SK Slavia Orlová "E" 1055 1117 ½
2017/2018 1 Slavoj Český Těšín "B" 0 1620 Barteček Ladislav Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1703 1748 ½
2016/2017 9 Slavoj Český Těšín "B" 1000 Sobek Rostislav ŠK Karviná "C" 2007 2037 1
2016/2017 8 Slavoj Český Těšín "B" 1000 Havlíček Jiří TJ Slovan Havířov "C" 1215 ½
2016/2017 7 Slavoj Český Těšín "B" 1000 Maroščik Petr SK Slavia Orlová "F" 1
2016/2017 6 Slavoj Český Těšín "B" 1000 Barcuch Radek Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1890 1877 1
2016/2017 5 Slavoj Český Těšín "B" 1000 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1725 1771 0
2016/2017 4 Slavoj Český Těšín "B" 1000 Budnik Mieczyslaw TJ Sokol Chotěbuz 1740 0
2016/2017 3 Slavoj Český Těšín "B" 1000 Papuga Zdeněk TJ Sokol Těrlicko 1672 ½
2016/2017 2 Slavoj Český Těšín "B" 1000 Matějka František SK Slavia Orlová "E" 1606 1656 0
2016/2017 1 Slavoj Český Těšín "B" 1000 Demková Ester SK Slavia Orlová "G" 1254 1273 1
2015/2016 9 Slavoj Cesky Tesin "B" 1000 Semančík David OS Rychvald "C" 1772 1803 0
2015/2016 8 Slavoj Cesky Tesin "B" 1000 Crha Břetislav OS Rychvald "B" 1721 1775 1
2015/2016 7 Slavoj Cesky Tesin "B" 1000 Šosták Viktor Sokol Terlicko 1637 ½
2015/2016 6 Slavoj Cesky Tesin "B" 1000 Kordela Monika SK Slavia Orlova "E" 1521 1250 0
2015/2016 5 Slavoj Cesky Tesin "B" 1000 Ogrocký Vladimír Inter Petrovice "B" 1544 1650 ½
2015/2016 4 Slavoj Cesky Tesin "B" 1000 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotebuz 1740 0
2015/2016 3 Slavoj Cesky Tesin "B" 1000 Novotný Stanislav TJ Banik Havirov "C" 1789 1758 ½
2015/2016 2 Slavoj Cesky Tesin "B" 1000 Pekárek Aleš SK Slavia Orlova "F" 1561 1648 0
2015/2016 1 Slavoj Cesky Tesin "B" 1000 Krajčovič Filip SK Karvina "C" 1653 1681 1