Hráč Lang Miloš

Lang Miloš

User Pic
Jméno: Lang Miloš
Oddíl: Šachový klub Karviná
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1910
Elo mezinárodní: 1837
ID: 1143
FIDE ID: 380385
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 6 ŠK Karviná "C" 1854 1920 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "F" 1848 1895 1
2016/2017 5 ŠK Karviná "C" 1854 1920 Crha Břetislav Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1721 1775 ½
2016/2017 4 ŠK Karviná "C" 1854 1920 Polák Radim Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1881 1909 ½
2016/2017 3 ŠK Karviná "C" 1854 1920 Kwasek Andrzej TJ Sokol Chotěbuz 1882 1874 1
2016/2017 2 ŠK Karviná "C" 1854 1920 Lamacz Pavel TJ Sokol Těrlicko 1519 1733 ½
2016/2017 1 ŠK Karviná "C" 1854 1920 Matějka František SK Slavia Orlová "E" 1606 1656 1
2015/2016 9 SK Karvina "C" 1854 1920 Wanot Aleš SK Slavia Orlova "E" 1915 1887 0
2015/2016 7 SK Karvina "C" 1854 1920 Kwasek Andrzej Sokol Chotebuz 1882 1874 ½
2015/2016 6 SK Karvina "C" 1854 1920 Holeksa Miloš TJ Banik Havirov "C" 1972 1964 1
2015/2016 5 SK Karvina "C" 1854 1920 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlova "F" 1848 1895 1
2015/2016 4 SK Karvina "C" 1854 1920 Lamacz Pavel Sokol Terlicko 1519 1733 1
2015/2016 3 SK Karvina "C" 1854 1920 Semančík David OS Rychvald "C" 1772 1803 1
2015/2016 2 SK Karvina "C" 1854 1920 Barcuch Radek OS Rychvald "B" 1890 1877 ½
2015/2016 1 SK Karvina "C" 1854 1920 Stoklasa Jiří Slavoj Cesky Tesin "B" 1920 0
2015/2016 11 ŠK Karviná "B" 1854 1920 Holeček Vladimír Beskydská šachová škola F-M "D" 1916 1905 0
2015/2016 9 ŠK Karviná "B" 1854 1920 Sikora Matouš Rychvaldský šachový oddíl "A" 1876 1889 0
2015/2016 8 ŠK Karviná "B" 1854 1920 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová "D" 1881 1813 1
2015/2016 7 ŠK Karviná "B" 1854 1920 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 1593 1655 ½
2015/2016 6 ŠK Karviná "B" 1854 1920 Warmuž Jiří TJ Viktorie Bohumín "B" 1748 1646 1
2015/2016 5 ŠK Karviná "B" 1854 1920 Blecha Josef Sokol Brušperk "A" 1936 1881 1
2015/2016 4 ŠK Karviná "B" 1854 1920 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1953 1929 ½
2015/2016 2 ŠK Karviná "B" 1854 1920 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1868 1867 1
2015/2016 1 ŠK Karviná "B" 1854 1920 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1734 1789 1
2014/2015 9 ŠK Karviná "C" 1953 Bulava Petr Sokol Těrlicko 2049 2094 ½
2014/2015 8 ŠK Karviná "C" 1953 Szmek Milan SK Slávia Orlová "E" 1847 1820 0
2014/2015 7 ŠK Karviná "C" 1953 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "B" 1871 1887 ½
2014/2015 6 ŠK Karviná "C" 1953 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "B" 2019 1997 ½
2014/2015 5 ŠK Karviná "C" 1953 Hanák Tomáš OS Rychvald "B" 1730 1781 1
2014/2015 4 ŠK Karviná "C" 1953 Kubošová Jana SK Slávia Orlová "F" 1640 1681 1
2014/2015 3 ŠK Karviná "C" 1953 Knopp René Sokol Chotěbuz 1884 1898 0
2014/2015 2 ŠK Karviná "C" 1953 Kozelský Marek TJ Baník Havířov "D" 1922 1940 ½
2014/2015 1 ŠK Karviná "C" 1953 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "C" 2101 2041 0
2014/2015 9 ŠK Karviná "B" 1953 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "D" 1967 1944 1
2014/2015 7 ŠK Karviná "B" 1953 Kozubek Jaroslav Sokol Brušperk 1661 ½
2014/2015 6 ŠK Karviná "B" 1953 Egert Vlastimil Baník Havířov "C" 1798 1841 0
2014/2015 5 ŠK Karviná "B" 1953 Saforek Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1638 1699 ½
2014/2015 3 ŠK Karviná "B" 1953 Michalík Antonín TJ Slovan Havířov "B" 1789 1786 0
2014/2015 2 ŠK Karviná "B" 1953 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "C" 1934 1
2014/2015 1 ŠK Karviná "B" 1953 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 1956 1950 0
2013/2014 9 ŠK Karviná "C" 1946 Broskevič Lumír TJ Slovan Havírov "C" 1761 1759 1
2013/2014 8 ŠK Karviná "C" 1946 Knopp René Sokol Chotebuz 1877 1897 1
2013/2014 7 ŠK Karviná "C" 1946 Szmek Milan SK Slavia Orlová "E" 1885 1870 1
2013/2014 6 ŠK Karviná "C" 1946 Kaplita Ladislav Inter Petrovice "B" 1678 1653 1
2013/2014 5 ŠK Karviná "C" 1946 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havírov "B" 2096 2033 0
2013/2014 4 ŠK Karviná "C" 1946 Kučera Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1820 ½
2013/2014 3 ŠK Karviná "C" 1946 Adamčík Bohdan OS Rychvald "B" 1744 1740 1
2013/2014 2 ŠK Karviná "C" 1946 Papuga Miroslav Sokol Terlicko 1676 1
2013/2014 1 ŠK Karviná "C" 1946 Koběrský Patrik TJ Slovan Havírov "D" 1799 ½
2013/2014 10 ŠK Karviná "B" 1946 Crha Břetislav OS Rychvald "A" 1799 1
2013/2014 9 ŠK Karviná "B" 1946 Jarnot Roman TŽ Třinec "C" 1653 1744 ½
2013/2014 8 ŠK Karviná "B" 1946 Chwastek Otto TJ Vendryně 1883 1846 ½
2013/2014 6 ŠK Karviná "B" 1946 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "A" 1885 1870 1
2013/2014 4 ŠK Karviná "B" 1946 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "C" 1918 1911 0
2013/2014 3 ŠK Karviná "B" 1946 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1831 1878 1
2013/2014 1 ŠK Karviná "B" 1946 Mach Milan Slavoj Český Těšín 1992 0
2012/2013 7 ŠK Karviná "C" 1958 Pacek Jan OS Rychvald "C" 1287 1
2012/2013 11 ŠK Karviná "B" 1958 Haška Filip BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1276 1347 ½
2012/2013 9 ŠK Karviná "B" 1958 Vlašic Luděk SK Stonava 1769 1
2012/2013 2 ŠK Karviná "B" 1958 Walica Roman TJ Vendryně 1714 1793 0