Hráč Kutálek Jan

Kutálek Jan

User Pic
Jméno: Kutálek Jan
Oddíl: Šachový klub Karviná
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1734
Elo mezinárodní: 1720
ID: 38724
FIDE ID: 366943
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 5 ŠK Karviná B 1720 1734 Crha Břetislav Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1798 1794 0
2016/2017 7 ŠK Karviná "C" 1732 1735 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov "C" 2011 2021 0
2016/2017 2 ŠK Karviná "C" 1732 1735 Bulava Petr TJ Sokol Těrlicko 2101 2102 ½
2016/2017 11 Šachový klub Karviná 1732 1735 Hastík Svatopluk TJ Sokol Velké Losiny 2004 2018 ½
2016/2017 6 Šachový klub Karviná 1732 1735 Baier Pavel SK Slavia Orlová 2114 2107 ½
2015/2016 9 SK Karvina "C" 1732 1735 Kubošová Jana SK Slavia Orlova "E" 1704 1698 0
2015/2016 6 SK Karvina "C" 1732 1735 Vízner Jaroslav TJ Banik Havirov "C" 1957 1955 1
2015/2016 4 SK Karvina "C" 1732 1735 Papuga Zdeněk Sokol Terlicko 1672 0
2015/2016 2 SK Karvina "C" 1732 1735 Barteček Ladislav OS Rychvald "B" 1764 1810 ½
2015/2016 10 ŠK Karviná "B" 1732 1735 Pawlowski Roman Inter Petrovice "A" 1757 1750 ½
2015/2016 9 ŠK Karviná "B" 1732 1735 Brezík Petr Rychvaldský šachový oddíl "A" 1841 1854 0
2015/2016 10 Nový Jičín „B“ 1732 1735 Bíža Miroslav ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1681 1741 ½
2015/2016 9 Nový Jičín „B“ 1732 1735 Literák Jaromír TJ Frenštát „B“ 1540 1605 ½
2015/2016 2 Nový Jičín „B“ 1732 1735 Thiel Antonín Spartak Bílovec 1257 1
2014/2015 9 ŠK Karviná "C" 1704 1687 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1831 1800 1
2014/2015 8 ŠK Karviná "C" 1704 1687 Matusiak Andrzej SK Slávia Orlová "E" 1755 ½
2014/2015 7 ŠK Karviná "C" 1704 1687 Majerčík Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1695 1780 0
2014/2015 6 ŠK Karviná "C" 1704 1687 Pawlowski Roman Inter Petrovice "B" 1735 1783 ½
2014/2015 3 ŠK Karviná "C" 1704 1687 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1746 1
2013/2014 9 ŠK Karviná "C" 1712 1670 Izakovič Petr TJ Slovan Havírov "C" 1690 1
2013/2014 8 ŠK Karviná "C" 1712 1670 Chmiel Jan Sokol Chotebuz 1747 1
2013/2014 7 ŠK Karviná "C" 1712 1670 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová "E" 1765 1771 0
2013/2014 6 ŠK Karviná "C" 1712 1670 Stařičný Bronislav Inter Petrovice "B" 1812 1784 ½
2013/2014 4 ŠK Karviná "C" 1712 1670 Chroboček Ladislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1756 ½
2013/2014 3 ŠK Karviná "C" 1712 1670 Hanák Tomáš OS Rychvald "B" 1757 1781 0
2013/2014 2 ŠK Karviná "C" 1712 1670 Odzemec Jiří Sokol Terlicko 1519 0
2013/2014 8 ŠK Karviná "B" 1712 1670 Turoň Petr TJ Vendryně 2132 2009 0
2013/2014 3 ŠK Karviná "B" 1712 1670 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1644 1867 ½
2012/2013 7 ŠK Karviná "C" 1823 1824 Kunz Petr OS Rychvald "C" 1645 0
2012/2013 5 ŠK Karviná "C" 1823 1824 Kubošová Hana SK Slavia Orlová "G" 1480 1546 0
2012/2013 4 ŠK Karviná "C" 1823 1824 Hečko Miloslav TJ Baník Havířov "E" 1607 1
2012/2013 3 ŠK Karviná "C" 1823 1824 Kotas Marian SK Slavia Orlová "H" 1255 1
2012/2013 2 ŠK Karviná "C" 1823 1824 Němec Jaroslav TJ Slovan Havířov "E" 1546 0
2012/2013 1 ŠK Karviná "C" 1823 1824 Kubiniok Stanislaw SK Slavia Orlová "F" 1551 1
2012/2013 10 ŠK Karviná "B" 1823 1824 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "C" 1919 1919 ½