Hráč Šebo Vitalij

Šebo Vitalij

User Pic
Jméno: Šebo Vitalij
Oddíl: ŠK Valdštejn Cheb
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1689
Elo mezinárodní: 1718
ID: 33400
FIDE ID: 346446
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Valdštejn Cheb A 1731 1698 Müller Vladimír TJ Tašovice A 1628 1643 0
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb A 1741 1705 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary A 1734 1697 0
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1741 1714 Tegda Jindřich KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1437 1
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1741 1714 Nováček Miroslav ŠK Global Sokolov 0 1653 0
2017/2018 6 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1741 1714 Kaštan Ján Karlovarský šachklub Tietz C 0 0 ½
2017/2018 3 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1741 1714 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary A 1809 1776 ½
2010/2011 2 Lokomotiva Cheb A 1718 Sýkora Robert Karlovarský šachklub Tietz B 1817 0
2010/2011 5 Lokomotiva Cheb B 1718 Müller Miloš Karlovarský šachklub Tietz D 1653 ½
2009/2010 7 Lokomotiva Cheb B 1714 Sedlák Josef TJ Olympie Hroznětín B ½
2009/2010 6 Lokomotiva Cheb B 1714 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 1623 1
2009/2010 5 Lokomotiva Cheb B 1714 Srba Stanislav TJ Spartak Chodov C 1761 ½
2009/2010 1 Lokomotiva Cheb B 1714 Heis Vladimír TJ Spartak Chodov B 1679 ½
2009/2010 8 TJ Lokomotiva Cheb 1714 Vastl Oldřich TJ Ostrov 0
2009/2010 4 TJ Lokomotiva Cheb 1714 Reich Adam ŠK Karlovy Vary B 1371 1
2009/2010 3 TJ Lokomotiva Cheb 1714 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary A 1793 0
2009/2010 2 TJ Lokomotiva Cheb 1714 Benda Jindřich ŠKGlobal Sokolov 1796 ½
2008/2009 9 Lokomotiva Cheb A Hodík Petr AVZO Františkovy Lázně 0
2008/2009 8 Lokomotiva Cheb A Hanzlík Mojmír Spartak Horní Slavkov 1807 0
2008/2009 7 Lokomotiva Cheb A Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz C 1980 0
2008/2009 6 Lokomotiva Cheb A Zoufalý Petr Baník Hexion Sokolov B 1750 1
2008/2009 5 Lokomotiva Cheb A Střela Petr TJ Tašovice A 1
2008/2009 4 Lokomotiva Cheb A Vachulka Jiří Baník Habartov A 1574 1
2008/2009 3 Lokomotiva Cheb A Müller Miloš Karlovarský šachklub Tietz B 1634 1
2008/2009 2 TJ Lokomotiva Cheb "B" Zíma Ferdinand TJ Olympie Hroznětín "A" 1724 0
2007/2008 8 Lokomotiva Cheb Krupař Petr TJ Tašovice 1738 0
2007/2008 3 Lokomotiva Cheb Kocour Zdeněk Global Sokolov 1844 0
2007/2008 7 ŠK Mariánské Lázně Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz C 1556 0
2007/2008 2 ŠK Mariánské Lázně Stuška Přemysl TJ Spartak Chodov 0