Hráč Tancerová Marie

Tancerová Marie

User Pic
Jméno: Tancerová Marie
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1379
Elo mezinárodní: 1433
ID: 34047
FIDE ID: 346551
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Lokomotiva Brno F 1433 1379 Lukáš Ondřej ŠK Lokomotiva Brno E 0 1299 ½
2019/2020 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1433 1379 Horák Miloš ŠK Střelice B 0 1472 ½
2018/2019 11 ŠK Lokomotiva Brno F 1433 1397 Vařecha Vojtěch ŠK Kuřim E 1121 1183 ½
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno F 1433 1397 Žaža David Šachy Zastávka B 1148 1135 ½
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1433 1397 Skalník Josef Slovan Ivančice B 1330 1576 0
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1433 1397 Klapal Rudolf Šachy Zastávka A 0 1594 0
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1433 1397 Heisler Adam ŠK Tišnov A 0 0 ½
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1433 1397 Buček Miloslav ŠK Kuřim K 0 1417 0
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1433 1397 Rampulová Markéta ŠK Lokomotiva Brno E 0 1229 1
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1433 1408 Prokop Ondřej Šachy Zastávka "B" 0 0 1
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1433 1408 Ševčík Pavel ŠK Kuřim "E 0 1136 0
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1433 1408 Šudák Vít ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1440 1
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1433 1408 Kadeřábek Pavel Šachy Zastávka "A" 0 1566 ½
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1433 1408 Peška Jan ŠK Střelice "B" 0 1667 ½
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1433 1408 Hladký Jiří ŠK Lokomotiva Brno "G" 1420 1413 0
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 Křivánek Jakub ŠK Kuřim "D" 1512 1487 0
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 Mrkos Jaroslav ŠK Kuřim "C" 1357 1
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 Jahn Karel Šachy Zastávka "A" 2051 0
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 Dvořák Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno "J" 1
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 Matula Jakub ŠK Kuřim "E" 1030 0
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 Joch Petr Šachy Zastávka "B" 1000 1
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 Prášek Ladislav TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1571 1
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 Prášek Ladislav TJ Slovan Ivančice "B" 1571 1
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 Dumek Aleš Šachy Zastávka "B" 1312 1333 ½
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 Adler Lubomír ŠK Kuřim "E" 1359 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 Boháč Šimon ŠK Kuřim "F" 1064 1
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 Liška Martin ŠK Kuřim "G" 1297 1336 ½
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1628 0
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 Karber Jan Šachy Zastávka "A" 1571 0
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 Sojka Oldřich ŠK Střelice "B" 1569 1609 1
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1350 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "L" 1356 0
2014/2015 3 Lokomotiva J 1364 1348 Bystrc Oilers B 1
2014/2015 2 Lokomotiva J 1364 1348 Bystrc Oilers B 1
2014/2015 14 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1348 Richter Rudolf Šachy Zastávka "B" 1053 1108 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1348 Lacko Dušan Šachy Zastávka "B" 1605 1605 1
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1348 Blahák Jan ŠK Střelice "B" 1700 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1348 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "E" 1250 1508 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1348 Perutka Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "L" 1361 0
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1364 1364 Ambrož Josef ŠK Kuřim "F" 1000 1
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1364 Doležal Pavel TJ Slovan Ivančice 1319 ½
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1364 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "L" 1353 1
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1364 Urbanec Vladimír ŠK Střelice "B" 1481 1547 0
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1364 Krupica Aleš ŠK Kuřim "E" 1769 1697 ½
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1364 Novotný Dalibor ŠK Kuřim "D" 1379 1
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1364 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 1673 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1364 Šudák Vít ŠK Sokol Tišnov 1471 ½
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1364 Glacner Karel Šachy Zastávka 1554 1622 0
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1364 1364 Kilberger Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 0
2012/2013 14 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1367 Jahn Filip ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1250 0
2012/2013 13 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1367 Trunkát Jiří Sokol Zastávka 1100 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1367 Šudák Vít ŠK Sokol Tišnov "B" 1487 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1367 Krupica Aleš ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1769 1743 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1367 Dvořák Jaroslav TJ Slovan Ivančice "B" 1000 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1367 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1634 0
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1367 Svoboda Filip ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1332 0
2012/2013 11 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1367 Smrčková Světlana SPgŠ + G Znojmo A 1599 1728 0
2011/2012 6 Lokomotiva Brno F 1300 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1664 0
2011/2012 3 Lokomotiva Brno F 1300 Heger Miroslav SK Tetčice 1694 0
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1300 Kočí Jiří ŠK Tetčice "B" 1708 ½
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1300 Hrdlička Vladan Sokol Střelice "C" 1000 0
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1300 Jahn Filip ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1100 0
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1300 Sýkorová Soňa TJ Sokol Zastávka 1000 1
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1300 Zavřel Petr ŠK Sokol Tišnov "B" 1615 1
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1300 Mrkos Jaroslav ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1400 0
2009/2010 5 Sokol Vranovice 1282 Jurásek Vojtěch SK Lokomotiva Brno L 1100 1
2009/2010 4 Sokol Vranovice 1282 Prášek Ladislav SK Tetcice B 1608 0
2008/2009 7 Vranovice A 1100 Rijsdamová Linda Moravská Slávia 1000 1
2008/2009 6 Vranovice A 1100 Boček Tadeáš Duras BVK Brno C 1581 0
2008/2009 5 Vranovice A 1100 Šaršon Ondřej Lokomotiva Brno D 1450 0
2008/2009 4 Vranovice A 1100 Obdržálek Daniel Lokomotiva Brno E 1000 1
2008/2009 3 Vranovice A 1100 Dvořák Josef Vranovice B 1100 1
2008/2009 2 Vranovice A 1100 Šperková Kristýna Vyškov 1250 1
2008/2009 1 Vranovice A 1100 Dyk Tomáš Vinohrady Brno 1100 0
2007/2008 5 Sokol Vranovice 1100 Jurková Blanka Duras BVK Brno B 1100 1
2007/2008 3 Sokol Vranovice 1100 Hlaváčková Jana ŠK Lokomotiva Brno C 1250 0
2007/2008 1 Sokol Vranovice 1100 Mazůrek Štěpán SK DDM Vyškov 1100 1