Hráč Poláček Ladislav

Poláček Ladislav

User Pic
Jméno: Poláček Ladislav
Oddíl: ŠK Lipůvka
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1414
Elo mezinárodní: 0
ID: 9961
FIDE ID: 0
Rok narození: 1946
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Lipůvka B 0 1442 Řehulka Josef Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1409 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Lipůvka B 0 1442 Zapletal Karel TJ Sokol Vanovice 0 1608 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Lipůvka B 0 1442 Neudert Jiří Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1259 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Lipůvka B 0 1442 Drochytka Josef TJ Sloup C 0 1659 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Lipůvka B 0 1442 Zapletal Karel TJ Sokol Vanovice 0 1608 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Lipůvka B 0 1442 Daniel Jan Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1509 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Lipůvka B 0 1442 Prosr Jan TJ Sloup C 0 0 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Lipůvka B 0 1442 Čejka Michal TJ Sokol Vanovice 0 1248 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Lipůvka A 0 1442 Staněk Jan ŠK Jevíčko 0 1153 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Lipůvka A 0 1442 Růžička Ivo ŠK Garde Lipovec D 0 1204 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Lipůvka A 0 1442 Maděryč Vlastimil Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 1560 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Lipůvka A 0 1442 Bednář Petr Spartak Adamov B 1768 1661 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Lipůvka A 0 1442 Holík Petr ŠK Kunštát, z.s. 0 1121 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Lipůvka A 0 1442 Kulhavý Petr Letovice (Slavia Boskovice "C") 0 0 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Lipůvka A 0 1442 Sokol Jedovnice 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Lipůvka 0 1444 Buš Miroslav ASK Blansko 0 1635 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Lipůvka 0 1444 Kunc Jaroslav Sokol Rudice 0 1549 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Lipůvka 0 1444 Dvořák Zdenek Spartak Adamov "B" 1701 1660 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Lipůvka 0 1444 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec "B" 0 1750 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Lipůvka 0 1444 Havel Jan Slavia Boskovice "B" 1700 1675 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Lipůvka 0 1468 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "C" 1822 1864 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Lipůvka B 0 1468 Procházka Šimon TJ Sloup C 0 1220 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Lipůvka B 0 1468 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec D 0 1466 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Lipůvka B 0 1468 Hájek Radovan Šachy TJ Sokol Rovečné 1887 1893 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Lipůvka B 0 1468 Borýsek Martin ŠK Jevíčko B 0 1564 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Lipůvka B 0 1468 Audy Leoš TJ Sokol Vanovice 0 1290 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Lipůvka B 0 1468 Walletzký Radomír Slavia Boskovice D 0 1615 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Lipůvka 1494 Nechvíla Břetislav Sokol Jedovnice 1544 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Lipůvka 1494 Řehulka Josef TJ Sokol Rovečné A 1422 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Lipůvka 1494 Marcikán Tomáš Makkabi Boskovice B 1576 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Lipůvka 1494 Sehnal Luděk TJ Sloup B 1351 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Lipůvka 1494 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko A 1538 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Lipůvka 1494 Klíma Oldřich Sokol Rudice B 1632 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Lipůvka 1494 Dvořáková Olga TJ Spartak Adamov B 1478 1533 0 soutěž
2014/2015 9 Lipůvka 1533 Plch Josef Jedovnice 1901 0 soutěž
2014/2015 8 Lipůvka 1533 Toulec Richard Rudice B 1663 0 soutěž
2014/2015 7 Lipůvka 1533 Čuhel Vítězslav Rovečné A 1732 ½ soutěž
2014/2015 5 Lipůvka 1533 Longhin Oto Lipovec D 1549 0 soutěž
2014/2015 3 Lipůvka 1533 Mikulášek Petr Sloup B 1628 0 soutěž
2014/2015 2 Lipůvka 1533 Vašíček Michal Jevíčko B 1136 0 soutěž
2014/2015 1 Lipůvka 1533 Havel Jan Boskovice B 1439 0 soutěž
2013/2014 9 Lipůvka 1538 Brus Jiří Rudice B 1498 0 soutěž
2013/2014 8 Lipůvka 1538 Nechvíla Břetislav Jedovnice 1522 ½ soutěž
2013/2014 6 Lipůvka 1538 Hloušek Dušan Adamov B 1590 1503 1 soutěž
2013/2014 5 Lipůvka 1538 Mikulášek Petr Sloup B 1634 0 soutěž
2013/2014 4 Lipůvka 1538 Celý Martin Lipovec E 1000 1 soutěž
2013/2014 3 Lipůvka 1538 Ševčík Milan Lipovec D 1724 0 soutěž
2013/2014 2 Lipůvka 1538 Borýsek Martin Jevíčko B 1000 1 soutěž
2013/2014 1 Lipůvka 1538 Havel Jan Boskovice B 1457 1 soutěž
2012/2013 9 Lipůvka 1524 Klimeš Filip Adamov C 1250 ½ soutěž
2012/2013 8 Lipůvka 1524 Nechvíla Břetislav Jedovnice A 1541 0 soutěž
2012/2013 7 Lipůvka 1524 Kunc Jaroslav Rudice B 1578 1 soutěž
2012/2013 5 Lipůvka 1524 Daniel Jan Rovečné A 1495 ½ soutěž
2012/2013 4 Lipůvka 1524 Krejčí František Lipovec D 1512 1 soutěž
2012/2013 3 Lipůvka 1524 Celý Martin Lipovec E 1000 1 soutěž
2012/2013 2 Lipůvka 1524 Procházka Šimon Sloup B 1000 1 soutěž
2012/2013 1 Lipůvka 1524 Derňár Mikuláš Boskovice B 1465 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Lipůvka 1541 Klimeš Filip Spartak Adamov C 1100 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Lipůvka 1541 Ševčík Martin TJ Sokol Rudice B 1610 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Lipůvka 1541 Daniel Tomáš TJ Sokol Rovečné A 1000 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Lipůvka 1541 Slouka Lukáš Sokol Jedovnice 1250 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Lipůvka 1541 Sehnal Luděk TJ Sloup B 1000 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Lipůvka 1541 Kocina Filip Makkabi Boskovice B 1598 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Lipůvka 1541 Longhin Oto ŠK Garde Lipovec D 1554 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Lipůvka 1541 Petržela Jan ŠK Garde Lipovec E 1407 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Lipůvka 1541 Záboj Josef ŠK Kunštát 1434 0 soutěž
2010/2011 10 Lipůvka 1533 Růžička Ivo Lipovec F 1278 1 soutěž
2010/2011 9 Lipůvka 1533 Závodník Vladimír Němčice 1000 0 soutěž
2010/2011 8 Lipůvka 1533 Kubín František Vanovice 1000 1 soutěž
2010/2011 7 Lipůvka 1533 Čermák Miloslav Rovečné B 1487 1 soutěž
2010/2011 6 Lipůvka 1533 Záboj Josef Kunštát 1415 1 soutěž
2010/2011 5 Lipůvka 1533 Rimpler Jiří Lipovec F 1402 ½ soutěž
2010/2011 4 Lipůvka 1533 Fidler Vítězslav Němčice 1000 1 soutěž
2010/2011 3 Lipůvka 1533 Audy Leoš Vanovice 1339 ½ soutěž
2010/2011 2 Lipůvka 1533 Peša Robert Rovečné B 1000 0 soutěž
2010/2011 1 Lipůvka 1533 Libiš Zdeněk Kunštát 1100 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Lipůvka 1538 Peša Robert Rovečné B 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Lipůvka 1538 Turzo Pavel Sokol Vanovice 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Lipůvka 1538 Prokop Pavel TJ Babylon Němčice 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Lipůvka 1538 Mikulčický Jan ŠK Kunštát 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Lipůvka 1538 Petr Martin Rovečné B ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Lipůvka 1538 Kubín František Sokol Vanovice 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Lipůvka 1538 Petržela Jan ŠK Garde Lipovec E 1381 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Lipůvka 1538 Hebelka Leoš TJ Babylon Němčice 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Lipůvka 1538 Chloupek Pavel ŠK Kunštát 1476 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Lipůvka 1534 Kratochvil Libor ŠK Garde Lipovec E 1406 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Lipůvka 1534 Záboj Josef ŠK Kunštát 1392 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Lipůvka 1534 Petr Martin TJ Sokol Rovečné B 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Lipůvka 1534 Audy Leoš Sokol Vanovice 1331 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Lipůvka 1534 Fidler Vítězslav TJ Babylon Němčice 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Lipůvka 1534 Chloupek Pavel ŠK Kunštát 1465 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Lipůvka 1534 Kolmačka Zdeněk ŠK Garde Lipovec E 1315 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Lipůvka 1534 Řehulka Josef TJ Sokol Rovečné B 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Lipůvka 1534 Hloušek Dušan TJ Spartak Adamov C 1411 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Lipůvka 1510 Petržela Jan Garde Lipovec E 1404 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Lipůvka 1510 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1628 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Lipůvka 1510 Chloupek Pavel ŠK Kunštát 1491 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Lipůvka 1510 Dufek Petr ČKD Blansko B 1570 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Lipůvka 1510 Gruber Pavel Spartak Adamov C 1449 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Lipůvka 1510 Kratochvil Libor Garde Lipovec E 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Lipůvka 1510 Audy Leoš Sokol Vanovice 1347 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Lipůvka 1510 Záboj Josef ŠK Kunštát 1396 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Lipůvka 1510 Stloukal Jaroslav ČKD Blansko B 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Lipůvka 1510 Mikuš Pavol Spartak Adamov C 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Lipůvka 1525 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1698 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Lipůvka 1525 Ševčík Miloš Garde Lipovec E 1319 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Lipůvka 1525 Audy Leoš Sokol Vanovice 1317 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Lipůvka 1525 Walletzký Radomír Makkabi BoskoviceB 1594 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Lipůvka 1525 Moc Roman TJ ČKD Blansko B 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Lipůvka 1525 Blažek Roman ŠK Kunštát 1577 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Lipůvka 1525 Plch Josef Sokol Jedovnice B 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Lipůvka 1525 Ševčík Miloš Garde Lipovec E 1319 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Lipůvka 1557 Ševčík Miloš Garde Lipovec E 1253 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Lipůvka 1557 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice B 1458 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Lipůvka 1557 Novotný Jaroslav TJ ČKD Blansko B 1562 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Lipůvka 1557 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1715 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK Lipůvka 1557 Gruber Josef Spartak Adamov B 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Lipůvka 1557 Ševčík Miloš Garde Lipovec E 1253 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Lipůvka 1557 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice B 1458 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Lipůvka 1557 Moc Martin TJ ČKD Blansko B 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Lipůvka 1557 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1715 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Lipůvka 1557 Gruber Josef Spartak Adamov B 1 soutěž
2004/2005 17 ŠK Lipůvka 1570 Šíbl Jan Garde Lipovec E 1381 1 soutěž
2004/2005 16 ŠK Lipůvka 1570 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1 soutěž
2004/2005 15 ŠK Lipůvka 1570 Spartak Adamov B 1 soutěž
2004/2005 14 ŠK Lipůvka 1570 Čermák Miloslav Sokol Rovečné ½ soutěž
2004/2005 13 ŠK Lipůvka 1570 Dvořáková Anna Sokol Jedovnice B 1307 0 soutěž
2004/2005 11 ŠK Lipůvka 1570 Němec Karel TJ Sloup B 1730 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK Lipůvka 1570 Dostál Petr Babylon Němčice 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK Lipůvka 1570 Šíbl Jan Garde Lipovec E 1381 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK Lipůvka 1570 Hrabal Petr Sokol Vanovice 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Lipůvka 1570 Spartak Adamov B 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Lipůvka 1570 Čermák Miloslav Sokol Rovečné 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Lipůvka 1570 Dvořáková Anna Sokol Jedovnice B 1307 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK Lipůvka 1570 Špičák Petr TJ Sloup B 1721 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Lipůvka 1570 Dostál Petr Babylon Němčice 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK Lipůvka 1583 Vik Robin Garde Lipovec D 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK Lipůvka 1583 Dvořáková Anna Sokol Jedovnice B 1285 0 soutěž
2003/2004 7 ŠK Lipůvka 1583 Nikl Aleš ŠK Jevíčko B 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Lipůvka 1583 Brus Jiří Sokol Rudice C 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK Lipůvka 1583 Waluš Jiří Babylon Němčice 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Lipůvka 1583 Jelínek Marcel ŠK Kunštát B 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Lipůvka 1583 Závada Jakub Sokol Jedovnice C 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Lipůvka 1583 Audy Leoš Sokol Vanovice 1 soutěž