Hráč Řehoř Dominik

Řehoř Dominik

User Pic
Jméno: Řehoř Dominik
Oddíl: Sokol ČOS Vranovice
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1235
Elo mezinárodní: 0
ID: 37535
FIDE ID: 0
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 1250 Němec David ŠK Kuřim "G" 1522 1522 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 1250 Košuličová Anna ŠK Kuřim "F" 1100 1100 1
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 1250 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "F" 1250 1250 0
2012/2013 11 Sokol Vranovice 1250 Lepka Dominik ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 ½
2012/2013 10 Sokol Vranovice 1250 Kotásek Pavel ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice B 1000 1
2012/2013 8 Sokol Vranovice 1250 Kilberger Ondřej ŠK Lokomotiva Brno D 1000 ½
2012/2013 7 Sokol Vranovice 1250 Zemánková Gabriela ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice A 1100 ½
2012/2013 6 Sokol Vranovice 1250 Pavlík Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 ½
2012/2013 4 Sokol Vranovice 1250 Ochotný Václav TJ ŠK Veselí nad Moravou 1100 ½
2012/2013 3 Sokol Vranovice 1250 Dorušák Ondřej SK Vyškov 1250 1
2012/2013 2 Sokol Vranovice 1250 Strnad Jakub TJ Sokol Zastávka 1000 0
2012/2013 1 Sokol Vranovice 1250 Špaček Filip SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 1
2011/2012 9 Sokol Vranovice 1000 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno D 1000 ½
2011/2012 8 Sokol Vranovice 1000 Křivánek Jakub ŠK KME-DDM Kurim A 1100 ½
2011/2012 7 Sokol Vranovice 1000 Jelínek Vít ŠK Lokomotiv Brno E 1000 1
2011/2012 6 Sokol Vranovice 1000 Matoulek Jakub ŠK KME-DDM Kurim B 1000 1
2011/2012 5 Sokol Vranovice 1000 Pavlica Tomáš TJ ŠK Veselí nad Moravou\r\n\r\n 1000 0
2011/2012 4 Sokol Vranovice 1000 Richterová Julie TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1000 ½
2011/2012 3 Sokol Vranovice 1000 Čelústka Lukáš Šachový klub Hodonín 1000 1
2011/2012 2 Sokol Vranovice 1000 Martirosyan Ara ŠK DURAS BVK C 1100 0
2011/2012 1 Sokol Vranovice 1000 Vémola Štěpán Sportovní klub Vyškov 1100 1
2010/2011 6 Sokol ČOS Vranovice 1000 Dorušák Ondřej DDM Vyškov B 1100 1
2010/2011 5 Sokol ČOS Vranovice 1000 Hrdinová Kateřina ŠK KME-DDM Kuřim B 1000 1
2010/2011 4 Sokol ČOS Vranovice 1000 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno D 1100 0
2010/2011 3 Sokol ČOS Vranovice 1000 Glozar Tomáš ŠK Duras BVK Kr. Pole C 1100 0
2010/2011 1 Sokol ČOS Vranovice 1000 Nevyhoštěná Marie Makkabi Boskovice 1000 1