Hráč Pečenka Petr

Pečenka Petr

User Pic
Jméno: Pečenka Petr
Oddíl: Šachy Zastávka
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1427
Elo mezinárodní: 0
ID: 42273
FIDE ID: 0
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 B Šachy Zastávka B 0 1427 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim K 1880 1841 0
2017/2018 9 B Šachy Zastávka "B" 0 1418 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "F" 1620 1634 1
2017/2018 7 B Šachy Zastávka "B" 0 1418 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno "G" 1615 1683 ½
2017/2018 5 Č Šachy Zastávka "B" 0 1418 Laštovička František ŠK Kuřim "K" 1853 1696 0
2017/2018 4 B Šachy Zastávka "B" 0 1418 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "E 1537 1593 0
2017/2018 3 Č Šachy Zastávka "B" 0 1418 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "D" 1822 1864 0
2017/2018 2 B Šachy Zastávka "B" 0 1418 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov "B" 1919 1894 0
2017/2018 1 Č Šachy Zastávka "B" 0 1418 Kubíček Jiří Šachy Zastávka "A" 1890 1848 0
2016/2017 9 Č Šachy Zastávka "B" 1153 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "J" 1405 1437 0
2016/2017 8 B Šachy Zastávka "B" 1153 Tajovský Šimon ŠK Kuřim "E" 1032 1116 1
2016/2017 6 Č Šachy Zastávka "B" 1153 Kočí Jiří TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1647 0
2016/2017 5 B Šachy Zastávka "B" 1153 Hamřík Miroslav ŠK Sokol Tišnov "B" 1686 0
2016/2017 4 Č Šachy Zastávka "B" 1153 Šťastný Pavel ŠK Lokomotiva Brno "K" 1789 1754 0
2016/2017 2 Č Šachy Zastávka "B" 1153 Slezák Jan ŠK Kuřim "C" 1693 ½
2015/2016 8 Č Šachy Zastávka "B" 1153 Štoudek Michal ŠK Lokomotiva Brno "K" 1221 1315 ½
2015/2016 7 B Šachy Zastávka "B" 1153 Kočí Jiří TJ Slovan Ivančice "B" 1647 0
2015/2016 6 Č Šachy Zastávka "B" 1153 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "L" 1141 0
2015/2016 5 Č Šachy Zastávka "B" 1153 Smíšek Radovan ŠK Kuřim "E" 1519 0
2015/2016 4 B Šachy Zastávka "B" 1153 Habinová Alice ŠK Kuřim "F" 1180 1229 1
2015/2016 2 B Šachy Zastávka "B" 1153 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1628 1
2015/2016 1 Č Šachy Zastávka "B" 1153 Kadeřábek Pavel Šachy Zastávka "A" 1592 1
2014/2015 9 B Šachy Zastávka 1074 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno "E" 1000 0
2014/2015 8 Č Šachy Zastávka 1074 ŠK Veselí nad Moravou 1
2014/2015 7 B Šachy Zastávka 1074 Fikejs Tomáš ŠK Kuřim "D" 1100 1112 0
2014/2015 6 B Šachy Zastávka 1074 Tajovský Šimon ŠK Kuřim "C" 1100 1125 1
2014/2015 5 Č Šachy Zastávka 1074 Kříž Tomáš ŠK Kuřim "B" 1250 1357 ½
2014/2015 4 B Šachy Zastávka 1074 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "D" 1124 ½
2014/2015 3 Č Šachy Zastávka 1074 Loubal Jakub Makkabi Boskovice 1099 1
2014/2015 2 B Šachy Zastávka 1074 Chromý Daniel Jan ŠK Svornost Rousínovec 1102 1
2014/2015 1 Č Šachy Zastávka 1074 Kachyňa Filip ŠK Lokomotiva Brno "H" 1000 0
2014/2015 14 B Šachy Zastávka "B" 1074 Kocí Miloš ŠK Lokomotiva Brno "K" 1130 ½
2014/2015 13 Č Šachy Zastávka "B" 1074 Rous Antonín ŠK Lokomotiva Brno "L" 1000 ½
2013/2014 6 B Šachy Zastávka 1000 Příkaský Josef Šachový klub při ZŠ a MŠ Ratíškovice B 1000 1