Hráč Trimmel Bohuslav

Trimmel Bohuslav

User Pic
Jméno: Trimmel Bohuslav
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1676
Elo mezinárodní: 1739
ID: 4198
FIDE ID: 357448
Rok narození: 1939
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 5 SK Prostějov E 1739 1641 Vysloužil Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov C 1504 1
2015/2016 2 SK Prostějov E 1739 1641 Vysloužil Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov C 1504 0
2015/2016 1 SK Prostějov E 1739 1641 Strejček Stanislav SK Prostějov D 1536 1537 ½
2015/2016 4 SK Prostějov B 1739 1641 Čechovský Hynek T.J. Sokol Citov 1663 ½
2015/2016 2 SK Prostějov B 1739 1641 Růžičková Ema A64 Př.F UP Olomouc 1284 1
2015/2016 1 SK Prostějov B 1739 1641 Stýblo Pavel Sigmia Senior Olomouc B 1637 1624 ½
2014/2015 11 SK Prostějov B 1740 1682 Grbin Daniel SK Junior Prostějov 1305 ½
2014/2015 10 SK Prostějov B 1740 1682 Mikšík Vlastimil T. J. Sokol Hranice 1480 0
2014/2015 9 SK Prostějov B 1740 1682 Nedoma Zdeněk T. J. Sokol Tovačov 1000 1
2014/2015 8 SK Prostějov B 1740 1682 Vysloužil Lukáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1000 1
2014/2015 7 SK Prostějov B 1740 1682 Vašek Rostislav ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1649 1624 ½
2014/2015 5 SK Prostějov B 1740 1682 Škuta Josef T. J. Sokol Skalička B 1372 0
2014/2015 4 SK Prostějov B 1740 1682 Páleník Vojtěch T. J. Sokol Konice 1000 1
2014/2015 3 SK Prostějov B 1740 1682 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc B 1779 1
2014/2015 2 SK Prostějov B 1740 1682 Vágner Marek Spartak Přerov 1717 1736 0
2014/2015 1 SK Prostějov B 1740 1682 Hrazdira Matěj ŠK Vinary 1000 1
2013/2014 7 SK Prostějov C 1773 1734 Marák Aleš Sk Junior Prostějov B 1000 1
2013/2014 6 SK Prostějov C 1773 1734 Musil Roman SK ROŠÁDA Prostějov E 1000 0
2013/2014 5 SK Prostějov C 1773 1734 Vychodil Oldřich SK ROŠÁDA Prostějov D 1555 1
2013/2014 4 SK Prostějov C 1773 1734 Svoboda Jaromír SK ROŠÁDA Prostějov C 1444 ½
2013/2014 3 SK Prostějov C 1773 1734 Ošťádal Josef Sk Junior Prostějov A 1594 ½
2013/2014 2 SK Prostějov C 1773 1734 Hradský Aleš SK Prostějov D 1768 1775 0
2013/2014 1 SK Prostějov C 1773 1734 Urbanová Daniela SK Prostějov E 1000 ½
2013/2014 9 SK Prostějov B 1773 1734 Sedlák Emil SK Přerov 1653 1
2013/2014 8 SK Prostějov B 1773 1734 Böhm Vilém T.J. Sokol Přemyslovice B 1770 1723 1
2013/2014 7 SK Prostějov B 1773 1734 Najmon Miloš T.J. Sokol Tovačov 1606 0
2013/2014 6 SK Prostějov B 1773 1734 Malinovský Leo ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1750 1677 1
2013/2014 5 SK Prostějov B 1773 1734 Kozubík Antonín T.J. Sokol Hranice 1559 1
2013/2014 3 SK Prostějov B 1773 1734 Jiříček Jakub T.J. Sokol Skalička B 1633 1740 0
2013/2014 2 SK Prostějov B 1773 1734 Zatloukal Miroslav T.J. Sokol Konice 1676 0
2013/2014 1 SK Prostějov B 1773 1734 Vitoslavský Jiří AŠK DA Olomouc B 1655 1655 1
2012/2013 5 SK Prostějov 1749 1747 Slavík Miroslav T.J. Sokol Šumperk B 1796 ½
2012/2013 11 SK Prostějov B 1749 1747 Skládal Leoš SK Junior A 1000 1
2012/2013 10 SK Prostějov B 1749 1747 Fréhar Jan TJ Sokol Konice 1676 1
2012/2013 9 SK Prostějov B 1749 1747 Kalas Libor GARDE Calcio Olomouc B 1874 0
2012/2013 8 SK Prostějov B 1749 1747 Navrátil Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1952 1809 ½
2012/2013 7 SK Prostějov B 1749 1747 Zdražil Jan AŠK DA Olomouc 1683 1681 0
2012/2013 6 SK Prostějov B 1749 1747 Dosoudil Pavel SK Přerov 1696 1652 0
2012/2013 5 SK Prostějov B 1749 1747 Kubíček Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov B 1000 ½
2012/2013 3 SK Prostějov B 1749 1747 Vaculík Cyril TJ Sokol Tovačov 1676 ½
2012/2013 2 SK Prostějov B 1749 1747 Jiříček Jakub TJ Sokol Skalička B 1605 1607 0
2012/2013 1 SK Prostějov B 1749 1747 Závodný Antonín TJ Sokol Hranice 1000 1
2011/2012 9 Sportovní klub Prostějov C 1755 Buriánek Michal SK ROŠÁDA Prostějov E 1000 1
2011/2012 8 Sportovní klub Prostějov C 1755 Novák Jiří SK ROŠÁDA Prostějov D 1565 1
2011/2012 7 Sportovní klub Prostějov C 1755 Hradský Aleš SK ROŠÁDA Prostějov C 1286 1
2011/2012 6 Sportovní klub Prostějov C 1755 Korčák Michal TJ Sokol Konice B 1000 1
2011/2012 4 Sportovní klub Prostějov C 1755 Brzoska Lukáš SK Junior Prostějov A 1384 0
2011/2012 3 Sportovní klub Prostějov C 1755 Koutný Pavel TJ Sokol Přemyslovice C 1511 ½
2011/2012 2 Sportovní klub Prostějov C 1755 Kouřil Jakub SK Junior Prostějov B 1000 1
2011/2012 1 Sportovní klub Prostějov C 1755 Londin Šimon Sportovní klub Prostějov D 1000 1
2011/2012 11 SK Prostějov B 1755 Novák Miroslav AŠK DA Olomouc 1506 1499 1
2011/2012 10 SK Prostějov B 1755 Jiříček Jakub TJ Sokol Hranice 1276 1
2011/2012 8 SK Prostějov B 1755 Najmon Miloš TJ Sokol Tovačov 1000 1
2011/2012 7 SK Prostějov B 1755 Sedlák Emil SK Přerov 1666 1
2011/2012 6 SK Prostějov B 1755 Navrátil Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1952 1808 0
2011/2012 5 SK Prostějov B 1755 Dragón Pavel Sokol Skalička B 1701 1
2011/2012 3 SK Prostějov B 1755 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov B 1554 ½
2010/2011 10 Sportovní klub Prostějov C 1771 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice C 1507 ½
2010/2011 9 Sportovní klub Prostějov C 1771 Kment Michal SK ROŠÁDA Prostějov D 1000 1
2010/2011 8 Sportovní klub Prostějov C 1771 Musil Jaroslav SK ROŠÁDA Prostějov C 1362 1
2010/2011 6 Sportovní klub Prostějov C 1771 Vejmola Adam SK Junior Prostějov 1576 ½
2010/2011 5 Sportovní klub Prostějov C 1771 Oulehla Jakub SK ROŠÁDA Prostějov D 1323 1
2010/2011 4 Sportovní klub Prostějov C 1771 Musil Jaroslav SK ROŠÁDA Prostějov C 1362 1
2010/2011 2 Sportovní klub Prostějov C 1771 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice C 1746 1
2010/2011 1 Sportovní klub Prostějov C 1771 Vejmola Adam SK Junior Prostějov 1576 ½
2010/2011 11 SK Prostějov B 1771 Minařík Lubomír Sigmia Olomouc A 1686 1
2010/2011 10 SK Prostějov B 1771 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov B 1491 1
2010/2011 9 SK Prostějov B 1771 Doubravová Olga TJ Sokol Hranice 1571 1
2010/2011 8 SK Prostějov B 1771 Korčák Michal TJ Sokol Konice 1000 1
2010/2011 5 SK Prostějov B 1771 Šimíček Jiljí TJ Sokol Skalička B 1498 1
2010/2011 3 SK Prostějov B 1771 Štěpán Petr SK Přerov 1766 0
2010/2011 2 SK Prostějov B 1771 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice B 1746 ½
2010/2011 1 SK Prostějov B 1771 Mojžíš Jaroslav TJ Sokol Tovačov 1000 1
2009/2010 11 SK Prostějov 1813 Šípek Oldřich ŠK Lokomotiva Brno C 1852 0
2009/2010 10 SK Prostějov B 1813 Vysloužil Lukáš A64 DDM Olomouc 1870 0
2009/2010 9 SK Prostějov B 1813 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1702 1
2009/2010 8 SK Prostějov B 1813 Roháč Miloslav Garde Calcio Olomouc B 1789 ½
2009/2010 7 SK Prostějov B 1813 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov B 1655 1
2009/2010 6 SK Prostějov B 1813 Zatloukal Miroslav TJ Sokol Konice 1729 ½
2009/2010 5 SK Prostějov B 1813 Štěpán Petr SK Přerov 1741 0
2009/2010 4 SK Prostějov B 1813 Kincl Dobromir TJ Sokol Skalička B 1737 0
2009/2010 3 SK Prostějov B 1813 Svoboda Otakar ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1724 ½
2009/2010 2 SK Prostějov B 1813 Šubert Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1776 ½
2008/2009 11 Sportovní klub Prostějov B 1801 Čadra Martin TJ Sokol Skalička B 1
2008/2009 10 Sportovní klub Prostějov B 1801 Čubák Jindřich Garde Calcio Olomouc B 1000 ½
2008/2009 9 Sportovní klub Prostějov B 1801 Murček Ján Spartak Přerov B 1717 1
2008/2009 8 Sportovní klub Prostějov B 1801 Drážný František Sigmia Senior klub Olomouc B 1534 1
2008/2009 7 Sportovní klub Prostějov B 1801 Kozubík Antonín TJ Sokol Hranice 1608 1
2008/2009 6 Sportovní klub Prostějov B 1801 Sedlák Emil Sportovní klub Přerov 1690 1
2008/2009 3 Sportovní klub Prostějov B 1801 Prokš Oldřich TJ Sokol Přemyslovice B 1677 ½
2008/2009 2 Sportovní klub Prostějov B 1801 Gorba Matěj SK ROŠÁDA Prostějov B 1550 1
2008/2009 1 Sportovní klub Prostějov B 1801 Fréhar Jan TJ Sokol Konice 1540 ½
2007/2008 11 SK Prostějov B 1782 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice 1819 ½
2007/2008 10 SK Prostějov B 1782 Jahn František Garde Calcio Olomouc 1734 0
2007/2008 9 SK Prostějov B 1782 Kramář Vladimír Sigmia Olomouc 1843 1
2007/2008 8 SK Prostějov B 1782 Hájek Milan DDM&TJ Mohelnice 1769 1
2007/2008 7 SK Prostějov B 1782 Kubelka Pavel ŠK Sokol Šumperk B 1
2007/2008 4 SK Prostějov B 1782 Preiser Henrik Albert TJ UNEX ŠK Uničov 1875 1
2007/2008 2 SK Prostějov B 1782 Kočí Slavomír ŠK Sokol Šumperk A 1903 ½
2007/2008 11 Sportovní klub Prostějov C 1782 Čechovský Hynek Spartak Přerov B 1670 1
2007/2008 10 Sportovní klub Prostějov C 1782 Navrátil Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1856 ½
2007/2008 9 Sportovní klub Prostějov C 1782 Pinkava Jaroslav TJ Sokol Konice 1812 1
2007/2008 8 Sportovní klub Prostějov C 1782 Šeiner Jiří TJ Sokol Hranice 1738 1
2007/2008 7 Sportovní klub Prostějov C 1782 Lukša Zdeněk Sportovní klub Přerov 1964 0
2007/2008 6 Sportovní klub Prostějov C 1782 Jodl Daniel SK ROŠÁDA Prostějov B 1720 0
2007/2008 5 Sportovní klub Prostějov C 1782 Roháč Miloslav Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1825 0
2007/2008 3 Sportovní klub Prostějov C 1782 Orava Milan TJ Sokol Skalička 1746 ½
2007/2008 2 Sportovní klub Prostějov C 1782 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc B 1898 0
2007/2008 1 Sportovní klub Prostějov C 1782 Müller Rudolf ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1885 ½
2006/2007 7 SK Prostějov B 1793 Růžička Marek ŠK Sigmia Olomouc 1858 ½
2006/2007 2 SK Prostějov B 1793 Milfort Václav LOKO Zábřeh B 1581 1
2005/2006 11 SK Prostějov B 1769 Ochman Tomáš AŠK DA Olomouc 1820 0
2005/2006 10 SK Prostějov B 1769 Ondráček Martin LOKO Zábřeh B 0
2005/2006 9 SK Prostějov B 1769 Urbášek Josef TJ UNEX ŠK Uničov 1675 ½
2005/2006 7 SK Prostějov B 1769 Rickardt Roman A64 Grygov C 1894 1
2005/2006 6 SK Prostějov B 1769 Müller Rudolf ŠK Sigmia Olomouc 1907 1