Hráč Kaderka Tomáš

Kaderka Tomáš

User Pic
Jméno: Kaderka Tomáš
Oddíl: ŠK Lipůvka
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1743
Elo mezinárodní: 0
ID: 31262
FIDE ID: 0
Rok narození: 1970
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Lipůvka A 0 1745 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1860 1897 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Lipůvka A 0 1745 Probošt Jakub Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 1446 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Lipůvka A 0 1745 Handl Martin Spartak Adamov B 2006 2008 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Lipůvka A 0 1745 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát, z.s. 0 1666 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Lipůvka A 0 1745 Loubal Pavel Letovice (Slavia Boskovice "C") 1998 1972 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Lipůvka A 0 1745 Slouka Lukáš Sokol Jedovnice 0 1742 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Lipůvka 0 1730 Saida Jan ASK Blansko 0 1815 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Lipůvka 0 1730 Fabian Zdeněk MKS Vyškov "B" 1699 1729 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Lipůvka 0 1730 Tichý David Spartak Adamov "B" 1999 1787 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Lipůvka 0 1730 Hubený Pavel ŠK Garde Lipovec "B" 1825 1840 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Lipůvka 0 1730 Lisik Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 0 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Lipůvka 0 1730 Zemánek Jan Slavia Boskovice "B" 1842 1919 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Lipůvka 0 1730 Špičák Petr TJ Sloup 0 1839 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Lipůvka 0 1730 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "C" 1611 1636 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Lipůvka 0 1726 Kudlička Robert MKS Vyškov "B" 1695 1779 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Lipůvka 0 1726 Zemánek Jan Slavia Boskovice 1849 1888 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Lipůvka 0 1726 Veselý Jindřich TJ Sloup 0 1812 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Lipůvka 0 1726 Žitný Petr ŠK Lokomotiva Brno "C" 1867 1872 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Lipůvka 0 1726 Polách Daneš Sokol Rudice 1972 1967 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Lipůvka 0 1726 Wiezner Jiří Spartak Adamov "B" 0 1682 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Lipůvka 0 1726 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "C" 1800 1822 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Lipůvka 0 1726 Saida Jan ASK Blansko 0 1829 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Lipůvka 0 1726 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov 0 1768 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Lipůvka 1737 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1775 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Lipůvka 1737 Hájek Radovan TJ Sokol Rovečné A 1860 1851 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Lipůvka 1737 Ševčík David ŠK Garde Lipovec D 1887 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Lipůvka 1737 Veselý Jindřich TJ Sloup B 1819 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Lipůvka 1737 Zemánek Jan ŠK Jevíčko A 1849 1918 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Lipůvka 1737 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice B 2028 1773 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Lipůvka 1737 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov B 1917 1800 ½ soutěž
2014/2015 8 Lipůvka 1735 Crhonek Vítězslav Rudice B 1737 ½ soutěž
2014/2015 7 Lipůvka 1735 Krondráf Karel Rovečné A 2170 2194 ½ soutěž
2014/2015 6 Lipůvka 1735 Šmehlík Jaroslav Adamov B 1917 1813 0 soutěž
2014/2015 5 Lipůvka 1735 Ševčík David Lipovec D 1887 ½ soutěž
2014/2015 2 Lipůvka 1735 Zemánek Jan Jevíčko B 1849 1891 0 soutěž
2013/2014 9 Lipůvka 1754 Crhonek Vítězslav Rudice B 1738 0 soutěž
2013/2014 8 Lipůvka 1754 Matuška Jan Jedovnice 1753 0 soutěž
2013/2014 7 Lipůvka 1754 Hájek Radovan Rovečné A 1876 1916 1 soutěž
2013/2014 6 Lipůvka 1754 Šmehlík Jaroslav Adamov B 1917 1839 ½ soutěž
2013/2014 5 Lipůvka 1754 Pokladník Martin Sloup B 1877 0 soutěž
2013/2014 4 Lipůvka 1754 Šíbl Jan Lipovec E 1525 1 soutěž
2013/2014 3 Lipůvka 1754 Ševčík David Lipovec D 1861 0 soutěž
2013/2014 2 Lipůvka 1754 Zemánek Jan Jevíčko B 1849 1910 0 soutěž
2013/2014 1 Lipůvka 1754 Boháček Milan Boskovice B 1853 0 soutěž
2012/2013 9 Lipůvka 1773 Masák Pavel Adamov C 2083 2079 ½ soutěž
2012/2013 7 Lipůvka 1773 Hnilička Michal Rudice B 1878 1810 0 soutěž
2012/2013 5 Lipůvka 1773 Čermák Jan Rovečné A 1486 ½ soutěž
2012/2013 4 Lipůvka 1773 Vavřínek Tomáš Lipovec D 1874 1872 0 soutěž
2012/2013 3 Lipůvka 1773 Grim Marian Lipovec E 1500 ½ soutěž
2012/2013 2 Lipůvka 1773 Pokladník Martin Sloup B 1892 ½ soutěž
2012/2013 1 Lipůvka 1773 Zemánek Jan Boskovice B 1849 1912 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Lipůvka 1747 Bednář Petr Spartak Adamov C 1827 1807 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Lipůvka 1747 Dvořáček Milan TJ Sokol Rudice B 1684 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Lipůvka 1747 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1716 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Lipůvka 1747 Pokladník Martin TJ Sloup B 1873 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Lipůvka 1747 Petr Ladislav Makkabi Boskovice B 1776 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Lipůvka 1747 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec D 1771 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Lipůvka 1747 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec E 1505 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Lipůvka 1747 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1692 1 soutěž
2010/2011 10 Lipůvka 1722 Kratochvil Libor Lipovec F 1423 1 soutěž
2010/2011 9 Lipůvka 1722 Stloukal Jaroslav Němčice 1529 1 soutěž
2010/2011 8 Lipůvka 1722 Turzo Pavel Vanovice 1000 ½ soutěž
2010/2011 7 Lipůvka 1722 Šutera Zdeněk Rovečné B 1586 1 soutěž
2010/2011 6 Lipůvka 1722 Libiš Zdeněk Kunštát 1708 1 soutěž
2010/2011 4 Lipůvka 1722 Stloukal Jaroslav Němčice 1529 1 soutěž
2010/2011 3 Lipůvka 1722 Turzo Pavel Vanovice 1000 ½ soutěž
2010/2011 2 Lipůvka 1722 Šutera Zdeněk Rovečné B 1586 1 soutěž
2010/2011 1 Lipůvka 1722 Libiš Zdeněk Kunštát 1708 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Lipůvka 1706 Dostál Adolf Rovečné B 1411 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Lipůvka 1706 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1620 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Lipůvka 1706 Kratochvil Libor ŠK Garde Lipovec E 1401 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Lipůvka 1706 Hebelka Jiří TJ Babylon Němčice 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Lipůvka 1706 Blažek Roman ŠK Kunštát 1606 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Lipůvka 1706 Řehulka Josef Rovečné B 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Lipůvka 1706 Audy Leoš Sokol Vanovice 1339 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Lipůvka 1706 Krejčí František ŠK Garde Lipovec E 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Lipůvka 1706 Fišer Václav TJ Babylon Němčice ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Lipůvka 1706 Mikulčický Jan ŠK Kunštát 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Lipůvka 1699 Chloupek Pavel ŠK Kunštát 1465 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Lipůvka 1699 Čermák Miloslav TJ Sokol Rovečné B 1444 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Lipůvka 1699 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1631 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Lipůvka 1699 Přikryl Jiří TJ Babylon Němčice 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Lipůvka 1699 Blažek Roman ŠK Kunštát 1596 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Lipůvka 1699 Kratochvil Libor ŠK Garde Lipovec E 1406 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Lipůvka 1699 Dostál Pavel ŠK Jevíčko C 1100 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Lipůvka 1699 Čermák Miloslav TJ Sokol Rovečné B 1444 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Lipůvka Záboj Josef ŠK Kunštát 1396 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Lipůvka Moc Roman ČKD Blansko B 1641 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Lipůvka Petržela Jan Garde Lipovec E 1404 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Lipůvka Hrabal Petr Sokol Vanovice 1628 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Lipůvka Čermák Miloslav ŠK Kunštát 1438 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Lipůvka Dufek Petr ČKD Blansko B 1570 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Lipůvka Hloušek Dušan Spartak Adamov C 1413 1 soutěž