Hráč Jarina Ladislav

Jarina Ladislav

User Pic
Jméno: Jarina Ladislav
Oddíl: Šachový klub Louny z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1708
Elo mezinárodní: 1726
ID: 3855
FIDE ID: 342688
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 10 ŠK Louny "B" 1722 1721 Srp Josef TJ Sokol Údlice "C" 1555 1533 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Louny "B" 1725 1721 Čelko Milan ŠK Slovan Jirkov "A" 1516 1587 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Louny "B" 1725 1721 Salaba Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 1879 1870 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Louny "B" 1743 1721 Kresta Kazimír ŠK Magic Žatec "B" 1390 1391 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Louny "B" 1736 1734 Nepraš Miloslav TJ Sokol Údlice "C" 1619 1626 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Louny "B" 1747 1734 Poloprutský Ladislav ŠK Slovan Jirkov "A" 1735 1753 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Louny "B" 1747 1734 Říha Zdeněk ŠK DDM Postoloprty "A" 1654 1742 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Louny "B" 1747 1734 Kresta Kazimír ŠK Magic Žatec "B" 1362 1380 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Louny "B" 1760 1734 Hutař Josef TJ Klášterec n. O. "B" 1650 1708 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Louny D 1722 1721 Pokrupa Marek Krásnodvorská Myslivna 2187 2187 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Louny D 1725 1721 Řezáč Josef TJ Klášterec n/O C 1602 1619 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Louny D 1725 1721 Ježil Pavel TJ Sokol Údlice D 1765 1744 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Union Louny"B" 1761 1731 Hanzlík David TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1742 1742 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Union Louny"B" 1752 1731 Hajzler Tomáš SK Šachy Chlumec"A" 1594 1601 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Union Louny"B" 1752 1731 Kubánek Martin Šachy Povrly 1853 1884 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Union Louny"B" 1761 1731 Zima Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1571 1537 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Union Louny"B" 1761 1731 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1984 1982 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Union Louny"B" 1759 1731 Král Jaromír Sportis Svádov/Olšinky"A" 1539 1563 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Union Louny"B" 1759 1731 Střelec Eduard TJ Sokol Údlice"B" 1668 1662 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Union Louny"B" 1770 1743 Pospíchal Michael ŠK Sj.Litoměřice"B" 1740 1694 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Union Louny"B" 1777 1743 Diviš Jiří SK Děčín"B" 1790 1743 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Union Louny"B" 1777 1743 Císař Jiří TJ Klášterec n.O"A" 1880 1861 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Union Louny "D" 1775 1743 Malec Jiří ŠK Union Louny "C" 1296 1267 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK UNION LOUNY "D" 1767 1732 Říha Miroslav DDM OSEK-ŠK STROPNÍK "B" 1454 1443 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK UNION LOUNY "D" 1749 1732 Gregor Petr KRÁSNODVORSKÁ MYSLIVNA 0 0 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Union Louny "B" 1767 1732 CHESS Most "C" 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Union Louny "B" 1767 1732 Vyhnálek Jaroslav DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1429 1496 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Union Louny "B" 1749 1732 Partyka Jaroslav ŠK DDM Postoloprty "A" 1646 1645 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Union Louny "B" 1749 1732 Neubauer Jaroslav Bystřanští jezdci 1252 1257 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Union Louny "B" 1775 1732 Šťastný Jiří TJ Klášterec n. O. "B" 1500 1486 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Union Louny "B" 1775 1732 Kresta Kazimír ŠK Magic Žatec "B" 1349 1349 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Union Louny "B" 1775 1732 Kubík Emil Slovan Jirkov "B" 1612 1585 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Union Louny "B" 1779 1744 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "B" 1889 1891 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK UNION Louny "B" 1737 1733 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1589 1640 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK UNION Louny "B" 1737 1733 Srp Josef TJ Sokol Údlice "C" 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK UNION Louny "B" 1737 1733 Pešek Radomír CHESS MOST "C" 2035 2027 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK UNION Louny "B" 1737 1733 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "A" 1633 1570 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK UNION Louny "B" 1737 1733 Černíček Matyáš ŠK DDM Postoloprty "B" 1456 1553 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK UNION Louny "B" 1737 1733 Čelko Milan Slovan Jirkov "B" 1452 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK UNION Louny "B" 1737 1733 Ježil Pavel TJ Sokol Údlice "B" 1736 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK UNION Louny "B" 1737 1733 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec nad Ohří "A" 1674 1626 1 soutěž
2015/2016 11 SK UNION Louny "B" 1737 1733 Šlezinger Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1646 1625 1 soutěž
2015/2016 10 SK UNION Louny "B" 1737 1733 Kohut Vasil SK Stropnik Osek "A" 1534 1509 1 soutěž
2015/2016 9 SK UNION Louny "B" 1737 1733 Janoušek Lukáš Sokol Udlice "C" 1220 0 soutěž
2015/2016 7 SK UNION Louny "B" 1737 1733 Slavík Jiří TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1519 1486 1 soutěž
2015/2016 6 SK UNION Louny "B" 1737 1733 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1812 1792 ½ soutěž
2015/2016 5 SK UNION Louny "B" 1737 1733 Rýgl David Sokol Udlice "D" 1588 1602 1 soutěž
2015/2016 4 SK UNION Louny "B" 1737 1733 Vyskočil Zdeněk SO TJ Klasterec n. O. "A" 1674 1626 0 soutěž
2015/2016 3 SK UNION Louny "B" 1737 1733 Bejček Pavel SK Magic Zatec "A" 1446 1 soutěž
2015/2016 2 SK UNION Louny "B" 1737 1733 Černíček Matyáš SK DDM Postoloprty 1456 1553 1 soutěž
2015/2016 1 SK UNION Louny "B" 1737 1733 Lachman Jaroslav Bystransti jezdci "A" 1468 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Union Louny "B" 1683 Ulrychová Tereza ŠK DDM Postoloprty 1100 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Union Louny "B" 1683 Šimána Jaroslav ŠK Střelnice Kadaň "A" 1640 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Union Louny "B" 1683 Havliš Dominik Sokol Údlice "B" 1602 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Union Louny "B" 1683 Ullmann Adam TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1614 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Union Louny "B" 1683 Diepold Jiří ŠK Stropnik Osek "A" 1536 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Union Louny "B" 1683 Hora Aleš CHESS Most "E" 1087 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Union Louny "B" 1683 Tvrdík Šimon CHESS Most "D" 1203 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Union Louny "B" 1683 Melník Mikuláš TJ Tatran Podbořany "B" 1443 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Union Louny "B" 1683 Kostrhun Ludvík Sokol Údlice "C" 1000 1 soutěž
2014/2015 8 Union Louny "A" 1683 Krutský Martin Teplice "B" 1953 1989 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Union Louny "B" 1667 Blažek Jaroslav ŠO Tatran Podbořany "B" 1707 1673 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Union Louny "B" 1667 Střelec Eduard TJ Sokol Údlice "B" 1594 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Union Louny "B" 1667 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1800 1807 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Union Louny "B" 1667 Šebl Jan CHESS Most "D" 1728 1750 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Union Louny "B" 1667 Anh La Tuan Slovan Jirkov "B" 1752 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Union Louny "B" 1667 Hrubý Václav ŠK Stropnik Osek "A" 1746 1757 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Union Louny "B" 1667 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "A" 1557 1607 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Union Louny "B" 1667 Partyka Jaroslav ŠK DDM Postoloprty "A" 1655 1646 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Union Louny "A" 1667 Wirkner František ŠO TJ Klášterec n.O. 1859 1844 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Union Louny "B" 1663 Pallag Demeter ŠK Magic Žatec "A" 1660 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Union Louny "B" 1663 Libosvár Jan TJ Tatran Podbořany "B" 1532 1536 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Union Louny "B" 1663 Janoušek Petr ŠK Teplice "C" 1688 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Union Louny "B" 1663 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek "A" 1553 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Union Louny "B" 1663 Kubík Emil Slovan Jirkov "B" 1615 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Union Louny "B" 1663 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "B" 1605 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Union Louny "B" 1663 Sivák Rostislav CHESS MOST "F" 1418 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Union Louny "B" 1663 Hofmann Lukáš CHESS MOST "E" 1575 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Union Louny"A" 1663 Chaloupka Martin Slavoj Litoměřice"A" 1830 1898 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Union Louny "B" 1704 Horák Aleš TJ Slovan Jirkov "B" 1633 1679 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Union Louny "B" 1704 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1953 1885 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Union Louny "B" 1704 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1782 1856 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Union Louny "B" 1704 Boháč Vlastimil CHESS MOST "C" 1767 1822 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Union Louny "B" 1704 Slavík Ladislav TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1479 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Union Louny "B" 1704 Pecka František ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Union Louny "B" 1704 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Union Louny "B" 1704 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1698 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Union Louny "B" 1704 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek DDM "A" 1731 1748 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Union Louny A 1704 Salaba Václav TJ Sokol Údlice 1791 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK Union Louny "B" 1700 Boháč Vlastimil DDM Most "C" 1810 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Union Louny "B" 1700 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1563 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Union Louny "B" 1700 Hanzlík Daniel DDM Most "D" 1584 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Union Louny "B" 1700 Zmeškal Stanislav TJ Slovan Jirkov "B" 1737 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Union Louny "B" 1700 Chutný Vladimír TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1564 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Union Louny "B" 1700 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1868 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Union Louny "B" 1700 Magát Josef TJ Sokol Údlice "A" 1988 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Union Louny "B" 1700 Vychodil Radomír ŠK Magic Žatec "A" 1752 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Union Louny "B" 1700 Melník Mikuláš TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1468 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Union Louny"A" 1700 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov"A" 1895 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Union Louny C 1687 Řebíček Jan ŠK Teplice F 1379 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Union Louny C 1687 Novák Pavel ŠK Stropník Osek B 1570 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Union Louny "B" 1687 Wirkner František TJ Klášterec nad Ohří "A" 1728 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Union Louny "B" 1687 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov "B" 1682 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Union Louny "B" 1687 Albrecht Vlastimil ŠK Střelnice Kadaň "B" 1540 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Union Louny "B" 1687 Švarc Ladislav ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1652 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Union Louny "B" 1687 Tímr Jan ŠK Magic Žatec "A" 1339 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Union Louny "B" 1687 Šebl Jan DDM Most "A" 1757 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Union Louny"B" 1702 Kubát Vladimír TJ Sokol Údlice"A" 1820 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Union Louny"B" 1702 Urban Miroslav Magic Žatec"A" 1763 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Union Louny"B" 1702 Lozinčák Tomáš ŠK Most"B" 1250 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Union Louny"B" 1702 Otáhal Václav TJ Sokol Údlice"C" 1000 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Union Louny"B" 1702 Richter Martin Slovan Jirkov"B" 1476 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Union Louny"A" 1702 Köchert Bedřich ŠK Teplice"C" 1759 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Louny A 1700 Kovář Ladislav TJ Sj.Litoměřice A 1963 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Union Louny B 1700 Richter Pavel TJ Sokol Údlice B 1630 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Union Louny B 1700 Isteník Petr Slovan Jirkov B 1682 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Union Louny B 1700 Špírek David Magik Žatec A 1633 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Union Louny B 1700 Krásný Drahomír TJ Klášterec n.O. A 1500 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Union Louny B 1700 Kučera Tomáš ŠO TJ Tatran Podbořany B 1618 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Union Louny B 1700 ŠK Most B 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Union Louny B 1700 Lausmann Kurt ŠK Merkur Kadaň A 1794 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Union Louny B 1700 Suchánek Jiří TJ Sokol Údlice A 1807 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Union Louny B 1700 Hanzlík David ŠK Most C 1412 1 soutěž
2006/2007 7 Union Louny B 1681 Blažek Jaroslav Tatran Podbořany 1874 1 soutěž
2006/2007 6 Union Louny B 1681 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov B 1730 ½ soutěž
2006/2007 5 Union Louny B 1681 Jirušek Zdeněk Merkur Kadaň A 1779 1 soutěž
2006/2007 4 Union Louny B 1681 Zmeškal Stanislav Sokol Údlice B 1664 ½ soutěž
2006/2007 3 Union Louny B 1681 Sova Ondřej Magic Žatec B 0 soutěž
2006/2007 2 Union Louny B 1681 Turek Tomáš ŠK Most C 1570 ½ soutěž
2005/2006 7 Union LounyB"" 1700 Carboch Ladislav Sp.Ústí n.LC"" 1783 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK UNION LOUNYC"" 1700 Richter Pavel TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1668 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK UNION LOUNYC"" 1700 Horečný Jarmil TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1587 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK UNION LOUNYC"" 1700 Pavlíček Petr ŠK STROP. OSEKA"" 1736 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK UNION LOUNYC"" 1700 Tuma Josef TJ LOKO MOSTC"" 1782 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK UNION LOUNYC"" 1700 Derner Adam TJ LOKO MOSTD"" 1372 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK UNION LOUNYC"" 1700 Jirušek Zdeněk ŠK MERKUR KADAŇA"" 1806 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK UNION LOUNYC"" 1700 Dostál Petr ŠK MAGIC ŽATECA"" 1666 ½ soutěž
2004/2005 9 Union Louny D" 1703 Ulrych Radek DDM Postoloprty 1554 0 soutěž
2004/2005 8 Union Louny D" 1703 Rynda Vlastimil Sj Litoměřice C" 1611 ½ soutěž
2004/2005 7 Union Louny D" 1703 Valenta Petr Kaskáda Bílina B" 1651 0 soutěž
2004/2005 6 Union Louny D" 1703 Stránský Vojtěch Bonex Teplice D" 1 soutěž
2004/2005 5 Union Louny D" 1703 Strašlipka Jiří Glavbel TepliceB" 1704 1 soutěž
2004/2005 4 Union Louny D" 1703 Chovanec Aleš Bystřan.jezdci C" 1460 1 soutěž
2004/2005 3 Union Louny D" 1703 Rozšafný Václav Loko Most H" 1 soutěž
2004/2005 2 Union Louny D" 1703 Franta Stanislav Loko Most G" 1552 1 soutěž
2004/2005 1 Union Louny D" 1703 Brázda Antonín Union Louny C" 1731 ½ soutěž
2003/2004 8 ŠK UNION LOUNY B 1692 Urban Miroslav ŠK MAGIC ŽATEC A 1813 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK UNION LOUNY B 1692 Šubrt Miroslav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1646 0 soutěž
2003/2004 4 ŠK UNION LOUNY B 1692 Richter Pavel TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1662 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK UNION LOUNY B 1692 Slavík Ladislav TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1475 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK UNION LOUNY B 1692 Solnař Josef TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK UNION LOUNY B 1692 Hořan Tomáš TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1792 ½ soutěž