Hráč Táborský Bedřich

Táborský Bedřich

User Pic
Jméno: Táborský Bedřich
Oddíl: Šachový klub Jeseník, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1625
Elo mezinárodní: 1597
ID: 11899
FIDE ID: 378151
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Jeseník A 1605 1625 Lužík Libor ŠK Velké Losiny B 1680 1591 0
2018/2019 7 ŠK Jeseník A 1594 1625 Telařík Daniel TJ ŠK DUE POP Uničov 1638 1698 1
2018/2019 5 ŠK Jeseník A 1599 1625 Čala Jiří A64 PřF Olomouc 1772 1808 0
2018/2019 11 ŠK Jeseník B 1605 1625 Blaha Marek ŠK 1921 Zábřeh B 1721 1710 0
2018/2019 10 ŠK Jeseník B 1605 1625 Milfort Václav ŠK 1921 Zábřeh C 1448 1394 1
2018/2019 9 ŠK Jeseník B 1594 1625 Rozman Vojtěch TJ Libina 0 1809 ½
2018/2019 8 ŠK Jeseník B 1594 1625 Walák Jiří Řetězárna Česká Ves B 1637 1652 0
2018/2019 7 ŠK Jeseník B 1599 1625 Fišer Miloš ŠK Šternberk B 1781 1746 ½
2018/2019 6 ŠK Jeseník B 1599 1625 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk 1821 1819 0
2018/2019 5 ŠK Jeseník B 1599 1625 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1940 1938 0
2018/2019 4 ŠK Jeseník B 1599 1625 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1845 1890 0
2018/2019 3 ŠK Jeseník B 1599 1625 Jeřábková Julia ŠK Mohelnice 1712 1734 1
2018/2019 2 ŠK Jeseník B 1599 1625 Dočekal Milan ŠK Loštice 0 1694 1
2018/2019 1 ŠK Jeseník B 1599 1625 Polách Ladislav ŠK Nové Losiny 0 1488 1
2017/2018 10 ŠK Jeseník 1599 1648 Zbranek Vojtěch Řetězárna Česká Ves B 1284 1284 ½
2017/2018 9 ŠK Jeseník 1599 1648 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 0 1558 0
2017/2018 8 ŠK Jeseník 1599 1648 Haderka Karel Tatran Litovel C 1796 1743 ½
2017/2018 7 ŠK Jeseník 1599 1648 Polách Ladislav ŠK Nové Losiny 0 1455 ½
2017/2018 6 ŠK Jeseník 1599 1648 Hájek Milan ŠK Mohelnice 0 1816 0
2017/2018 5 ŠK Jeseník 1599 1648 Hartinger Pavel TJ Libina 0 1382 1
2017/2018 3 ŠK Jeseník 1599 1648 Nesporá Taťána ŠK 1921 Zábřeh C 1274 1366 0
2017/2018 1 ŠK Jeseník 1599 1648 Kofránek David ŠK Loštice A 1615 1635 1
2015/2016 11 SK Jesenik B 1694 1675 Krahula Pavel SK 1921 Zabreh B 1865 1874 0
2015/2016 10 SK Jesenik B 1694 1675 Chromčák Pavel SK Bohunovice 1759 ½
2015/2016 9 SK Jesenik B 1694 1675 Homola Jan Tatran Litovel C 1718 1704 1
2015/2016 8 SK Jesenik B 1694 1675 Procházka Stanislav SK Sternberk B 1820 1819 1
2015/2016 7 SK Jesenik B 1694 1675 Oliverius Roman SK Lostice A 1857 1840 ½
2015/2016 6 SK Jesenik B 1694 1675 Horák Jiří SK 1921 Zabreh C 1679 1
2015/2016 5 SK Jesenik B 1694 1675 Rozman Vojtěch TJ Libina 1804 0
2015/2016 2 SK Jesenik B 1694 1675 Ondráček Martin SK Nove Losiny 1767 1762 1
2015/2016 1 SK Jesenik B 1694 1675 Chytil Petr Retezarna Ceska Ves 1790 1815 0
2015/2016 10 ŠK Jeseník A 1694 1675 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov A 1793 1813 1
2015/2016 9 ŠK Jeseník A 1694 1675 Viktorin Petr TJ Sokol Velké Losiny B 1767 1813 0
2015/2016 8 ŠK Jeseník A 1694 1675 Hudský Miloš TJ Zlaté Hory 1774 1785 ½
2015/2016 7 ŠK Jeseník A 1694 1675 Šuba Miroslav ŠK Šternberk 1754 1760 ½
2015/2016 4 ŠK Jeseník A 1694 1675 Reichmann Pavel TJ Sokol Šumperk A 1771 1763 1
2015/2016 2 ŠK Jeseník A 1694 1675 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice A 1855 1828 0
2015/2016 1 ŠK Jeseník A 1694 1675 Zarevúcky Dušan AŠK DA Olomouc B 1000 1
2014/2015 11 ŠK Jeseník 1678 1678 Reichl Roman ŠK 1921 Zábřeh B 1504 ½
2014/2015 10 ŠK Jeseník 1678 1678 Spurník Mirko Tatran Litovel C 1137 1
2014/2015 9 ŠK Jeseník 1678 1678 Fibich Milan ŠK Nové Losiny 1531 0
2014/2015 8 ŠK Jeseník 1678 1678 Pořízka Lubomír TJ Libina 1565 1
2014/2015 7 ŠK Jeseník 1678 1678 Čecháček Miroslav Řetězárna Česká Ves 1709 1713 ½
2014/2015 6 ŠK Jeseník 1678 1678 Nesporý Jan ŠK 1921 Zábřeh C 1000 1
2014/2015 5 ŠK Jeseník 1678 1678 Juriga Jan ŠK Luká 1000 1
2014/2015 4 ŠK Jeseník 1678 1678 Krejčí Pavel ŠK Bohuňovice 1387 1
2014/2015 2 ŠK Jeseník 1678 1678 Faulhammer Filip ŠK Loštice A 1000 1
2014/2015 1 ŠK Jeseník 1678 1678 Khun Radoslav ŠK Šternberk B 1467 1
2013/2014 10 ŠK Jeseník 1672 Lakomý František ŠK Luká 1393 0
2013/2014 9 ŠK Jeseník 1672 Miko Vojtěch ŠK Nové Losiny 1718 ½
2013/2014 8 ŠK Jeseník 1672 Viktorin Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1860 1860 0
2013/2014 7 ŠK Jeseník 1672 Procházka Stanislav ŠK Šternberk B 1827 0
2013/2014 6 ŠK Jeseník 1672 Kraus Petr TJ Zlaté Hory 1769 1
2013/2014 5 ŠK Jeseník 1672 Loužil Filip Řetězárna Česká Ves 1613 1633 0
2013/2014 4 ŠK Jeseník 1672 Koryčánek Jaromír ŠK 1921 Zábřeh B 1840 ½
2013/2014 3 ŠK Jeseník 1672 Šipka Jiří ŠK Loštice A 1662 ½
2013/2014 2 ŠK Jeseník 1672 Knajbl Michael Tatran Litovel C 1781 0
2013/2014 1 ŠK Jeseník 1672 Hartinger Nikola TJ Libina 1722 1
2012/2013 11 ŠK Jeseník 1625 Haderka Karel Tatran Litovel C 1945 1852 1
2012/2013 10 ŠK Jeseník 1625 Blaha Marek LOKO Zábřeh B 1000 1
2012/2013 9 ŠK Jeseník 1625 Hudský Miloš TJ Zlaté Hory 1700 0
2012/2013 8 ŠK Jeseník 1625 Klaban Roman ŠK Nové Losiny 1707 1
2012/2013 7 ŠK Jeseník 1625 Bartoněk Marek ŠK Luká 1412 1
2012/2013 6 ŠK Jeseník 1625 Procházka Stanislav ŠK Šternberk 1813 0
2012/2013 5 ŠK Jeseník 1625 Telařík Daniel ŠK Bohuňovice 1595 1
2012/2013 4 ŠK Jeseník 1625 Koleniak Marek ŠK Loštice B 1678 1
2012/2013 3 ŠK Jeseník 1625 Frkáň Pavel Řetězárna Česká Ves 1472 1
2012/2013 2 ŠK Jeseník 1625 Hartingerová Martina TJ Libina 1477 1468 1
2011/2012 11 ŠK Jeseník 1633 Bartoněk Marek ŠK Luká 1000 1
2011/2012 9 ŠK Jeseník 1633 Opletal Josef ŠK Šternberk B 1668 1
2011/2012 8 ŠK Jeseník 1633 Macík Milan Řetězárna Česká Ves 1639 1
2011/2012 7 ŠK Jeseník 1633 Kubíček Martin Loko Zábřeh B 1499 1507 0
2011/2012 6 ŠK Jeseník 1633 Stojaspal Lukáš DDM+TJ Mohelnice 1545 ½
2011/2012 5 ŠK Jeseník 1633 Viktorin Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1661 1
2011/2012 4 ŠK Jeseník 1633 Motlíček Petr TJ Zlaté Hory 1644 0
2011/2012 3 ŠK Jeseník 1633 Knajbl Michael Tatran Litovel C 1780 0
2011/2012 2 ŠK Jeseník 1633 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 1657 0
2011/2012 1 ŠK Jeseník 1633 Vařeka Jiří ŠK Loštice B 1612 ½
2010/2011 9 ŠK Jeseník 1667 Oliverius Roman ŠK Loštice 1669 0
2010/2011 8 ŠK Jeseník 1667 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 1657 0
2010/2011 6 ŠK Jeseník 1667 Till Eduard Řetězárna Česká Ves 1671 0
2010/2011 5 ŠK Jeseník 1667 Hájek Milan DDM+TJ Mohelnice 1805 0
2010/2011 3 ŠK Jeseník 1667 Maďar Vladimír ŠK Šternberk B 1710 0
2009/2010 9 ŠK Jeseník 1659 Hudský Miloš TJ Zlaté Hory 1740 ½
2009/2010 8 ŠK Jeseník 1659 Maďar Vladimír ŠK Šternberk B 1688 ½
2009/2010 6 ŠK Jeseník 1659 Matějček Jiří LOKO Zábřeh B 1756 1
2009/2010 4 ŠK Jeseník 1659 Ondruch Jiří Sigmia Olomouc A 1783 0
2009/2010 2 ŠK Jeseník 1659 Till Eduard TJ Řetězárna Česká Ves 1677 ½
2008/2009 8 ŠK Jeseník 1665 Novák Miroslav ŠK Sigmia Olomouc C 1487 ½
2008/2009 7 ŠK Jeseník 1665 Kraus Petr TJ Zlaté Hory 1749 0
2008/2009 6 ŠK Jeseník 1665 Milfort Václav LOKO Zábřeh B 1794 1
2008/2009 5 ŠK Jeseník 1665 Dočekal Milan ŠK Loštice 1683 ½
2008/2009 4 ŠK Jeseník 1665 Kluka Martin ŠK Bohuňovice 1468 ½
2008/2009 3 ŠK Jeseník 1665 Chlup Radek TJ ŠK Libina 1679 ½
2008/2009 2 ŠK Jeseník 1665 Procházka Stanislav ŠK Šternberk A 1800 ½
2008/2009 1 ŠK Jeseník 1665 Pytolaj Radek Tatran Litovel C 1826 0
2007/2008 11 ŠK Jeseník 1684 Fišer Miloš ŠK Šternberk B 1744 0
2007/2008 10 ŠK Jeseník 1684 Krahula Pavel LOKO Zábřeh C 1795 0
2007/2008 8 ŠK Jeseník 1684 Motlíček Petr TJ Zlaté Hory 1
2007/2008 7 ŠK Jeseník 1684 Hartinger Nikola TJ ŠK Libina 1705 0
2007/2008 6 ŠK Jeseník 1684 Vařeka Jiří ŠK Loštice 1546 1
2007/2008 5 ŠK Jeseník 1684 ŠK Šternberk A 1
2007/2008 4 ŠK Jeseník 1684 Ševčík Miroslav ŠK Sigmia Olomouc C 1791 ½
2007/2008 2 ŠK Jeseník 1684 Klaban Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1694 0
2003/2004 11 ŠK Jeseník 1711 Odstrčil Martin Loko Zábřeh B 1825 0
2003/2004 10 ŠK Jeseník 1711 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1890 0
2003/2004 8 ŠK Jeseník 1711 Hájek Milan DDM+TJ Mohelnice 1753 ½
2003/2004 7 ŠK Jeseník 1711 Axman Oldřich TJ Unex Uničov 1946 ½
2003/2004 6 ŠK Jeseník 1711 Musil Vítězslav A64 Grygov C 2129 0
2003/2004 5 ŠK Jeseník 1711 Ošťádal Josef Sokol Přemyslovice 1853 1
2003/2004 2 ŠK Jeseník 1711 Vašek Rostislav Sigmia Olomouc 1788 ½
2003/2004 1 ŠK Jeseník 1711 Sedlák Emil SK Přerov 1766 0