Hráč Meissel Karel

Meissel Karel

User Pic
Jméno: Meissel Karel
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1751
Elo mezinárodní: 1755
ID: 11029
FIDE ID: 361194
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 SK Prostějov C 1755 1751 Šustr Ondřej SK Prostějov B 0 1332 1
2019/2020 2 SK Prostějov C 1755 1751 Lavrinčík Petr T.J. Sokol Citov 0 1422 1
2019/2020 1 SK Prostějov C 1755 1751 Vinklárek Antonín T.J. Sokol Skalička B 0 1694 1
2018/2019 11 SK Prostějov B 1755 1778 Filouš Jiří Meopta Přerov Vinary 1814 1741 0
2018/2019 10 SK Prostějov B 1755 1778 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1817 1793 1
2018/2019 9 SK Prostějov B 1755 1778 Říha Marek Sokol Citov 0 1423 1
2018/2019 8 SK Prostějov B 1755 1778 Hauser Jan T.J. Sokol Přemyslovice 1654 1811 ½
2018/2019 7 SK Prostějov B 1755 1778 Dragón Pavel T.J. Sokol Skalička B 1829 1769 ½
2018/2019 6 SK Prostějov B 1755 1778 Pavel Richard Sigmia Olomouc A 1892 1907 0
2018/2019 5 SK Prostějov B 1755 1778 Heger Miroslav Sigmia Senior Olomouc B 1497 1663 0
2018/2019 4 SK Prostějov B 1755 1778 Kment Michal SK Prostějov C 1676 1682 ½
2018/2019 3 SK Prostějov B 1755 1778 Jirák Miroslav T.J. Sokol Tovačov 0 1372 0
2018/2019 2 SK Prostějov B 1755 1778 Hudec Timotej Šachový klub Olomouc B 1719 0 ½
2018/2019 1 SK Prostějov B 1755 1778 Zatloukal Miroslav Sokol Konice 0 1688 1
2017/2018 11 SK Prostějov B 1755 1731 Ďatel Oldřich Spartak Přerov 0 1747 ½
2017/2018 10 SK Prostějov B 1755 1731 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov B 1660 1532 1
2017/2018 8 SK Prostějov B 1755 1731 Hradílek Karel T.J. Sokol Citov 0 1231 1
2017/2018 7 SK Prostějov B 1755 1731 Vrba Mojmír ŠK SIGMIA Olomouc A 0 1865 1
2017/2018 5 SK Prostějov B 1755 1731 Vozák Lukáš T.J. Sokol Skalička 1852 1858 0
2017/2018 3 SK Prostějov B 1755 1731 Král Jan T.J. Sokol Konice 0 1605 1
2017/2018 2 SK Prostějov B 1755 1731 Brablec Leoš T.J. Sokol Přemyslovice B 1718 1697 1
2017/2018 1 SK Prostějov B 1755 1712 Londin Milan SK Prostějov C 0 1721 ½
2015/2016 11 SK Prostějov B 1786 1824 Ďatel Oldřich T.J. Sokol Tovačov 1756 1
2015/2016 10 SK Prostějov B 1786 1824 Pinkava Jaroslav T.J. Sokol Konice 1762 0
2015/2016 9 SK Prostějov B 1786 1824 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1931 1953 ½
2015/2016 8 SK Prostějov B 1786 1824 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1817 1851 ½
2015/2016 7 SK Prostějov B 1786 1824 Vozák Jaromír T.J. Sokol Skalička B 1807 1833 0
2015/2016 6 SK Prostějov B 1786 1824 Hauser Jan T.J. Sokol Přemyslovice B 1838 ½
2015/2016 5 SK Prostějov B 1786 1824 Šlapák Vladislav ŠK Vinary 1682 1
2015/2016 4 SK Prostějov B 1786 1824 Vitoslavský Jiří T.J. Sokol Citov 1705 1701 1
2015/2016 2 SK Prostějov B 1786 1824 Vysloužil Lukáš A64 Př.F UP Olomouc 1892 1913 ½
2015/2016 1 SK Prostějov B 1786 1824 Oral Josef Sigmia Senior Olomouc B 1850 1753 ½
2014/2015 11 SK Prostějov 1783 1840 Botur Michal A64 PřF Olomouc 1992 1960 0
2014/2015 10 SK Prostějov 1783 1840 Kyselý Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1761 ½
2014/2015 9 SK Prostějov 1783 1840 Vysoudil Pavel Sigmia Olomouc 1000 ½
2014/2015 8 SK Prostějov 1783 1840 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 1968 1990 ½
2014/2015 7 SK Prostějov 1783 1840 Axman Oldřich TJ ŠK DUE POP Uničov 1891 1859 ½
2014/2015 6 SK Prostějov 1783 1840 Matys Michal T.J.Sokol Šumperk 1760 1734 ½
2014/2015 5 SK Prostějov 1783 1840 Motlíček Ondřej TJ Zlaté Hory 1000 ½
2014/2015 4 SK Prostějov 1783 1840 Dragón Pavel Sokol Skalička 1774 1774 ½
2014/2015 2 SK Prostějov 1783 1840 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1803 1794 ½
2014/2015 1 SK Prostějov 1783 1840 Viktorin Petr Velké Losiny B 1815 1824 ½
2013/2014 9 SK Prostějov B 1775 1819 Dosoudil Pavel SK Přerov 1696 1597 1
2013/2014 8 SK Prostějov B 1775 1819 Hauser Jan T.J. Sokol Přemyslovice B 1850 ½
2013/2014 7 SK Prostějov B 1775 1819 Řihošek Vladimír T.J. Sokol Tovačov 1680 1
2013/2014 6 SK Prostějov B 1775 1819 Vašek Rostislav ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1679 1687 ½
2013/2014 5 SK Prostějov B 1775 1819 Mikšík Vlastimil T.J. Sokol Hranice 1460 1
2013/2014 4 SK Prostějov B 1775 1819 Kubíček Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov B 1916 ½
2013/2014 3 SK Prostějov B 1775 1819 Vinklárek Antonín T.J. Sokol Skalička B 1689 1
2013/2014 2 SK Prostějov B 1775 1819 Fréhar Jan T.J. Sokol Konice 1707 1
2013/2014 1 SK Prostějov B 1775 1819 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc B 1775 ½
2012/2013 10 SK Prostějov 1765 1807 Ondruch Jiří Sigmia Olomouc 1879 ½
2012/2013 9 SK Prostějov 1765 1807 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2070 0
2012/2013 8 SK Prostějov 1765 1807 Klaban Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1707 0
2012/2013 7 SK Prostějov 1765 1807 Kofránek David ŠK Loštice 1516 ½
2012/2013 6 SK Prostějov 1765 1807 Novák Petr LOKO Zábřeh 1741 ½
2012/2013 5 SK Prostějov 1765 1807 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1888 1868 ½
2012/2013 4 SK Prostějov 1765 1807 Axman Oldřich TJ ŠK DUE POP Uničov 1940 1931 ½
2012/2013 3 SK Prostějov 1765 1807 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1710 1776 1
2012/2013 2 SK Prostějov 1765 1807 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička 1834 1849 0
2012/2013 1 SK Prostějov 1765 1807 Vágner Marek Spartak Přerov 1764 ½
2011/2012 11 SK Prostějov 1833 Kočí Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1946 1920 0
2011/2012 10 SK Prostějov 1833 Smékal Zdeněk Sigmia Olomouc 1941 1916 ½
2011/2012 8 SK Prostějov 1833 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička 2005 1989 ½
2011/2012 6 SK Prostějov 1833 Rábek Vlastimil ŠK Loštice 1679 0
2011/2012 5 SK Prostějov 1833 Stančík Jaroslav SK ROŠÁDA Prostějov 1000 ½
2011/2012 4 SK Prostějov 1833 Alfimov Igor TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1888 1943 0
2011/2012 2 SK Prostějov 1833 Vicenec Roman LOKO Zábřeh 2037 1990 0
2011/2012 1 SK Prostějov 1833 Skácel Ondřej ŠK MKZ Šternberk 1811 1755 ½
2010/2011 11 SK Prostějov B 1846 Růžička Marek Sigmia Olomouc A 1848 1
2010/2011 10 SK Prostějov B 1846 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1697 ½
2010/2011 9 SK Prostějov B 1846 Vykopal Jan TJ Sokol Hranice 1757 ½
2010/2011 8 SK Prostějov B 1846 Král Jan TJ Sokol Konice 1689 ½
2010/2011 7 SK Prostějov B 1846 Svoboda Otakar SIgmia Olomouc B 1737 ½
2010/2011 5 SK Prostějov B 1846 Vinklárek Antonín TJ Sokol Skalička B 1699 1
2010/2011 2 SK Prostějov B 1846 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice B 1855 ½
2010/2011 4 SK Prostějov 1846 Adam Petr SPgŠ+G Znojmo 2127 ½
2009/2010 11 SK Prostějov B 1812 Slepička Ladislav AŠK Olomouc B 1744 0
2009/2010 10 SK Prostějov B 1812 Zedník Josef A64 DDM Olomouc 1706 1
2009/2010 9 SK Prostějov B 1812 Vantuch Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov B 1716 1
2009/2010 8 SK Prostějov B 1812 Marek Milan Garde Calcio Olomouc B 1781 1
2009/2010 7 SK Prostějov B 1812 Vágner Marek Spartak Přerov B 1736 1
2009/2010 6 SK Prostějov B 1812 Nedomanský Leopold TJ Sokol Konice 1508 1
2009/2010 5 SK Prostějov B 1812 Šlapák Vladislav SK Přerov 1580 1
2009/2010 4 SK Prostějov B 1812 Čadra Martin TJ Sokol Skalička B 1418 1
2009/2010 3 SK Prostějov B 1812 Bláha Jiří ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1638 1
2009/2010 1 SK Prostějov B 1812 Pivoda František TJ Sokol Hranice 1471 0
2008/2009 11 Sportovní klub Prostějov B 1830 Škutová Hana TJ Sokol Skalička B 1767 1
2008/2009 10 Sportovní klub Prostějov B 1830 Ticháček Vít Garde Calcio Olomouc B 1506 1
2008/2009 9 Sportovní klub Prostějov B 1830 Kympergr Vojtěch Spartak Přerov B 1547 1
2008/2009 8 Sportovní klub Prostějov B 1830 Malinovský Leo Sigmia Senior klub Olomouc B 1724 0
2008/2009 7 Sportovní klub Prostějov B 1830 Doubravová Olga TJ Sokol Hranice 1553 ½
2008/2009 6 Sportovní klub Prostějov B 1830 Pospíšil Ignác Sportovní klub Přerov 1964 0
2008/2009 5 Sportovní klub Prostějov B 1830 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička A 1883 0
2008/2009 3 Sportovní klub Prostějov B 1830 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice B 1872 ½
2008/2009 2 Sportovní klub Prostějov B 1830 Šindelář Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1662 ½
2008/2009 1 Sportovní klub Prostějov B 1830 Zatloukal Miroslav TJ Sokol Konice 1720 1
2007/2008 10 Sportovní klub Prostějov C 1773 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1890 1
2007/2008 9 Sportovní klub Prostějov C 1773 Fréhar Jan TJ Sokol Konice 1570 1
2007/2008 8 Sportovní klub Prostějov C 1773 Holka Miroslav TJ Sokol Hranice 1599 1
2007/2008 7 Sportovní klub Prostějov C 1773 Sedlák Emil Sportovní klub Přerov 1708 1
2007/2008 5 Sportovní klub Prostějov C 1773 Jahn František Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1734 0
2007/2008 3 Sportovní klub Prostějov C 1773 Vozák Luboš TJ Sokol Skalička 1649 1
2007/2008 2 Sportovní klub Prostějov C 1773 Kosík Roman AŠK DA Olomouc B 1819 1
2007/2008 1 Sportovní klub Prostějov C 1773 Dosoudil Bedřich ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1831 ½