Hráč Šneidr Michal

Šneidr Michal

User Pic
Jméno: Šneidr Michal
Oddíl: Sportovní klub Sokol Citov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1634
Elo mezinárodní: 0
ID: 36832
FIDE ID: 370479
Rok narození: 1979
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Sokol Citov B 0 1634 SK Hradčany 1
2019/2020 9 T.J. Sokol Citov 0 1634 Štaffa Lubomír T.J. Sokol Přemyslovice B 2008 2062 0
2019/2020 7 T.J. Sokol Citov 0 1634 Mohapl Tomáš SK Prostějov B 1625 1618 ½
2019/2020 6 T.J. Sokol Citov 0 1634 Nedoma Zdeněk T.J. Sokol Tovačov 0 1368 ½
2019/2020 5 T.J. Sokol Citov 0 1634 Horáček Petr T.J. Sokol Konice 0 1671 ½
2019/2020 4 T.J. Sokol Citov 0 1634 Bednář Martin T.J. Sokol Skalička B 1746 1741 0
2019/2020 3 T.J. Sokol Citov 0 1634 Snášel Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1767 1814 0
2019/2020 2 T.J. Sokol Citov 0 1634 Vláčil Vladimír SK Prostějov C 1941 1938 0
2019/2020 1 T.J. Sokol Citov 0 1634 Pospíšil Ignác MEOPTA Přerov Vinary 1868 1886 0
2018/2019 11 Sokol Citov 0 1637 Král Jan Sokol Konice 0 1617 ½
2018/2019 10 Sokol Citov 0 1637 Pospíšil Ignác Meopta Přerov Vinary 1868 1866 0
2018/2019 7 Sokol Citov 0 1637 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice 1848 1865 0
2018/2019 6 Sokol Citov 0 1637 Vozák Lukáš T.J. Sokol Skalička B 1865 1891 ½
2018/2019 5 Sokol Citov 0 1637 Pavel Richard Sigmia Olomouc A 1884 1908 0
2018/2019 4 Sokol Citov 0 1637 Vašek Rostislav Sigmia Senior Olomouc B 1484 1470 1
2018/2019 2 Sokol Citov 0 1637 Nedoma Zdeněk T.J. Sokol Tovačov 0 1314 0
2018/2019 1 Sokol Citov 0 1637 Svoboda Robert Šachový klub Olomouc B 1705 1600 1
2018/2019 7 Sokol Citov B 0 1637 Novák Bořivoj Sokol Hranice 1709 1630 1
2018/2019 5 Sokol Citov B 0 1637 Přikryl Tomáš ŠK Vinary B 1945 1961 0
2018/2019 4 Sokol Citov B 0 1637 SK Hradčany ½
2018/2019 2 Sokol Citov B 0 1637 Štec František Spartak Přerov 1885 1850 0
2017/2018 11 T.J. Sokol Citov 0 1656 Brablec Leoš T.J. Sokol Přemyslovice B 1746 1697 ½
2017/2018 10 T.J. Sokol Citov 0 1656 Londin Milan SK Prostějov C 1750 1730 0
2017/2018 9 T.J. Sokol Citov 0 1656 Ďatel Oldřich Spartak Přerov 0 1747 0
2017/2018 8 T.J. Sokol Citov 0 1656 Piskovský Tomáš SK Prostějov B 1721 1789 1
2017/2018 7 T.J. Sokol Citov 0 1656 Svoboda Robert AŠK DA Olomouc C 1732 1668 ½
2017/2018 6 T.J. Sokol Citov 0 1656 Snášel Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1793 1796 ½
2017/2018 5 T.J. Sokol Citov 0 1656 Kučera Jiří ŠK SIGMIA Olomouc A 2007 2019 0
2017/2018 4 T.J. Sokol Citov 0 1656 Losse Josef A64 PŘF UP Olomouc 0 1111 1
2017/2018 2 T.J. Sokol Citov 0 1656 Pinďura Vladimír ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1593 1494 ½
2017/2018 1 T.J. Sokol Citov 0 1656 Nedomanský Leopold T.J. Sokol Konice 0 1423 1
2017/2018 9 Sokol Citov B 0 1656 Filouš Jiří Spartak Přerov B 1814 1795 ½
2017/2018 7 Sokol Citov B 0 1656 Novák Bořivoj Sokol Hranice 1763 1693 0
2017/2018 5 Sokol Citov B 0 1656 Dragón Pavel Sokol Skalička D - Špičky 1842 1738 0
2017/2018 3 Sokol Citov B 0 1656 Svoboda Jaroslav Sokol Skalička C 0 1731 0
2017/2018 2 Sokol Citov B 0 1656 Sokol Skalička B 1
2017/2018 1 Sokol Citov B 0 1656 Effenberger Adam ŠK Vinary 1817 1815 0
2016/2017 6 Sokol Citov B 1658 Vozák Lukáš Sokol Skalička C 1829 1844 ½
2016/2017 4 Sokol Citov B 1658 Přikryl Tomáš ŠK Vinary 1943 1981 0
2016/2017 3 Sokol Citov B 1658 Šeiner Jiří Sokol Hranice B 1789 0
2015/2016 7 Sokol Citov B 1658 Filouš Jiří Spartak Přerov B 1814 1843 0
2015/2016 5 Sokol Citov B 1658 Jiříček Jakub Sokol Skalička C 1807 1836 0
2015/2016 11 T.J. Sokol Citov 1658 Pinkava Jaroslav T.J. Sokol Konice 1762 0
2015/2016 10 T.J. Sokol Citov 1658 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1931 1953 ½
2015/2016 9 T.J. Sokol Citov 1658 Kyselý Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1765 0
2015/2016 7 T.J. Sokol Citov 1658 Prucek Ladislav T.J. Sokol Přemyslovice B 1855 1828 0
2015/2016 6 T.J. Sokol Citov 1658 Šlapák Vladislav ŠK Vinary 1682 ½
2015/2016 4 T.J. Sokol Citov 1658 Virgler Karel SK Prostějov B 1856 1839 ½
2015/2016 3 T.J. Sokol Citov 1658 Doubek Tomáš A64 Př.F UP Olomouc 1953 1970 0
2015/2016 2 T.J. Sokol Citov 1658 Sapík Miloslav Sigmia Senior Olomouc B 1781 0
2015/2016 1 T.J. Sokol Citov 1658 Najmon Miloš T.J. Sokol Tovačov 1632 0
2014/2015 11 Spartak Přerov 1650 Malinovský Leo ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1741 1666 ½
2014/2015 10 Spartak Přerov 1650 Kyselák Pavel T. J. Sokol Přemyslovice B 1802 1895 ½
2014/2015 9 Spartak Přerov 1650 Dragón Pavel T. J. Sokol Skalička B 1774 1774 1
2014/2015 8 Spartak Přerov 1650 Páleník Vojtěch T. J. Sokol Konice 1000 1
2014/2015 6 Spartak Přerov 1650 Jirák Miroslav T. J. Sokol Tovačov 1349 1
2014/2015 4 Spartak Přerov 1650 Tesař Jan SK Junior Prostějov 1327 1
2014/2015 3 Spartak Přerov 1650 Novák Miroslav T. J. Sokol Hranice 1493 1479 ½
2014/2015 2 Spartak Přerov 1650 Londin Milan SK Prostějov B 1688 0
2014/2015 1 Spartak Přerov 1650 SK ROŠÁDA Prostějov B 1
2014/2015 7 Sokol Citov 1650 Přikryl Tomáš ŠK Vinary B 1940 1936 0
2014/2015 5 Sokol Citov 1650 Čala Jiří Sokol Tovačov B 1723 1751 ½
2014/2015 2 Sokol Citov 1650 Geryk Milan Spartak Přerov B 1641 ½
2013/2014 7 Sokol Citov 1632 Kozubík Antonín Sokol Hranice B 1559 1
2013/2014 6 Sokol Citov 1632 Bednář Václav Sokol Skalička D 1752 ½
2013/2014 5 Sokol Citov 1632 Čala Jiří Sokol Tovačov B 1793 0
2013/2014 4 Sokol Citov 1632 Poljak Marian Spartak Přerov B 1428 1
2013/2014 2 Sokol Citov 1632 Sokol Skalička C 1
2013/2014 1 Sokol Citov 1632 Tatýrek Květoslav SK Hradčany 1000 1
2013/2014 11 Spartak Přerov 1632 Navrátilová Alena ŠK DUE POP Uničov 1671 1716 ½
2013/2014 10 Spartak Přerov 1632 Kyselý Pavel ROŠÁDA Prostějov 1756 0
2013/2014 9 Spartak Přerov 1632 Reichmann Pavel T.J. Sokol Šumperk 1820 1777 1
2013/2014 7 Spartak Přerov 1632 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1753 1769 0
2013/2014 6 Spartak Přerov 1632 Jelínek Jindřich A64 PřF Olomouc 1645 1645 ½
2013/2014 4 Spartak Přerov 1632 Klézl František Sokol Velké Losiny B 1659 0
2013/2014 3 Spartak Přerov 1632 Navrátil Josef Sokol Přemyslovice 1952 1808 ½
2013/2014 1 Spartak Přerov 1632 Vysoudil Pavel Sigmia Olomouc 1000 ½
2012/2013 7 Sokol Citov 1640 Bednář Václav Sokol Skalička D 1749 0
2012/2013 6 Sokol Citov 1640 Vozák Luboš Sokol Skalička C 1657 1
2012/2013 5 Sokol Citov 1640 Přikryl Tomáš ŠK Vinary 1996 1988 0
2012/2013 4 Sokol Citov 1640 Rakovský Jiří SK Přerov B 1561 ½
2012/2013 3 Sokol Citov 1640 Čala Jiří TJ Sokol Tovačov B 1771 0
2012/2013 2 Sokol Citov 1640 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov B 1902 0
2012/2013 1 Sokol Citov 1640 Zapletal Stanislav Sokol Hranice B 1659 ½
2012/2013 7 Spartak Přerov 1640 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice 1832 0
2012/2013 5 Spartak Přerov 1640 Oliverius Roman ŠK Loštice 1929 1929 ½
2012/2013 1 Spartak Přerov 1640 Virgler Karel SK Prostějov 1863 1854 0
2011/2012 7 Sokol Citov 1643 Hons Bohuslav Sokol Hranice B 1576 1
2011/2012 6 Sokol Citov 1643 Dosoudil Pavel SK Přerov B 1707 1671 0
2011/2012 5 Sokol Citov 1643 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov B 1891 0
2011/2012 3 Sokol Citov 1643 Jiříček Miroslav Sokol Skalička D 1250 1
2011/2012 2 Sokol Citov 1643 Kincl Dobromir Sokol Skalička C 1769 1728 ½
2011/2012 1 Sokol Citov 1643 Přikryl Tomáš ŠK Vinary 1999 1957 0
2011/2012 6 TJ Spartak Přerov 1643 Navrátilová Alena TJ ŠK DUE POP Uničov 1710 1775 1
2011/2012 2 TJ Spartak Přerov 1643 Reichmann Pavel T.J. Sokol Šumperk B 1867 1832 0
2011/2012 1 TJ Spartak Přerov 1643 Odstrčil Jiří ŠK Loštice 1699 0
2010/2011 11 TJ Sokol Tovačov 1250 Bednář Martin TJ Sokol Skalička B 1788 0
2010/2011 10 TJ Sokol Tovačov 1250 Molnár Jiří GARDE Calcio Olomouc B 1870 0
2010/2011 9 TJ Sokol Tovačov 1250 Štec František SK Přerov 1935 ½
2010/2011 6 TJ Sokol Tovačov 1250 Maláč Pavel Sigmia Olomouc A 1991 ½
2010/2011 5 TJ Sokol Tovačov 1250 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov B 1739 0
2010/2011 3 TJ Sokol Tovačov 1250 Pinkava Jaroslav TJ Sokol Konice 1795 0
2010/2011 2 TJ Sokol Tovačov 1250 Oral Josef SIgmia Olomouc B 1935 0
2010/2011 1 TJ Sokol Tovačov 1250 Dvořák Vladimír SK Prostějov B 2005 0
2009/2010 11 Spartak Přerov B Chrascina Jan Garde Calcio Olomouc B 1000 1
2009/2010 10 Spartak Přerov B Vozák Tomáš TJ Sokol Skalička B 1268 1
2009/2010 9 Spartak Přerov B Král Jan TJ Sokol Konice 1701 ½
2009/2010 8 Spartak Přerov B Dosoudil Pavel SK Přerov 1689 ½
2009/2010 5 Spartak Přerov B Prokš Oldřich TJ Sokol Přemyslovice B 1672 0
2009/2010 4 Spartak Přerov B Mikšík Vlastimil TJ Sokol Hranice 1
2009/2010 2 Spartak Přerov B Procházka David A64 DDM Olomouc 1
2009/2010 1 Spartak Přerov B Bureš Michael SK ROŠÁDA Prostějov B 1302 0