Hráč Geryk Milan

Geryk Milan

User Pic
Jméno: Geryk Milan
Oddíl: TJ Spartak Přerov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1571
Elo mezinárodní: 0
ID: 9327
FIDE ID: 382027
Rok narození: 1932
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Meopta Přerov Vinary 0 1617 Skládal Leoš SK Prostějov B 1289 1477 ½
2018/2019 8 Meopta Přerov Vinary 0 1617 Vinklárek Antonín T.J. Sokol Skalička B 0 1646 0
2018/2019 5 Spartak Přerov 0 1617 Tobolík Kamil ŠK Vinary C 1178 1302 0
2018/2019 4 Spartak Přerov 0 1617 Potrok Jakub ŠK Vinary B 1080 1372 0
2018/2019 2 Spartak Přerov 0 1617 Lavrinčík Petr Sokol Citov B 0 1436 0
2017/2018 11 Spartak Přerov 0 1611 Františ Petr SK Prostějov B 0 1318 0
2017/2018 10 Spartak Přerov 0 1611 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc C 1781 1762 ½
2017/2018 9 Spartak Přerov 0 1611 Mikeš František T.J. Sokol Citov 0 1538 1
2017/2018 8 Spartak Přerov 0 1611 ŠK SIGMIA Olomouc A 1
2017/2018 7 Spartak Přerov 0 1611 Losse Josef A64 PŘF UP Olomouc 0 1111 1
2017/2018 4 Spartak Přerov 0 1611 Goroš Vladimír T.J. Sokol Konice 0 1677 1
2017/2018 3 Spartak Přerov 0 1611 Brablec Leoš T.J. Sokol Přemyslovice B 1718 1697 0
2017/2018 2 Spartak Přerov 0 1611 Londin Martin SK Prostějov C 1345 1316 ½
2017/2018 1 Spartak Přerov 0 1611 Tesař Jan SK ROŠÁDA Prostějov B 1444 1423 1
2017/2018 9 Spartak Přerov B 0 1611 Říha Marek Sokol Citov B 0 1425 ½
2017/2018 8 Spartak Přerov B 0 1611 Vinklárek Antonín Sokol Skalička C 0 1656 ½
2017/2018 4 Spartak Přerov B 0 1611 SK Hradčany 0
2017/2018 3 Spartak Přerov B 0 1611 Šeiner Jiří Sokol Hranice 0 1801 0
2017/2018 2 Spartak Přerov B 0 1611 Řihošek Vladimír Sokol Tovačov 0 1625 ½
2017/2018 1 Spartak Přerov B 0 1611 Kincl Dobromir Sokol Skalička D - Špičky 1728 1724 ½
2016/2017 7 Spartak Přerov B 1661 Šeiner Jiří Sokol Hranice B 1789 0
2016/2017 5 Spartak Přerov B 1661 SK Hradčany 1
2016/2017 4 Spartak Přerov B 1661 Bednář Václav Sokol Skalička D - Špičky 1771 0
2016/2017 3 Spartak Přerov B 1661 Vozák Luboš Sokol Skalička C 1622 0
2016/2017 2 Spartak Přerov B 1661 Říha Marek Sokol Citov B 1000 0
2016/2017 1 Spartak Přerov B 1661 Šlapák Vladislav ŠK Vinary 1682 0
2015/2016 6 Spartak Přerov B 1661 Šeiner Jiří Sokol Hranice 1789 ½
2015/2016 5 Spartak Přerov B 1661 Potrok Roman ŠK Vinary B 1266 ½
2015/2016 2 Spartak Přerov B 1661 Bednář Martin Sokol Skalička C 1767 1774 ½
2015/2016 1 Spartak Přerov B 1661 Blaťák Ondřej SK Hradčany 1000 1
2015/2016 11 Spartak Přerov 1661 Novák Miroslav ŠK Vinary 1444 1458 1
2015/2016 9 Spartak Přerov 1661 Piskovský Tomáš SK Prostějov B 1677 1677 1
2015/2016 8 Spartak Přerov 1661 Mohapl Tomáš A64 Př.F UP Olomouc 1221 1220 1
2015/2016 7 Spartak Přerov 1661 Vašek Rostislav Sigmia Senior Olomouc B 1616 1621 ½
2015/2016 3 Spartak Přerov 1661 Hanák František SK ROŠÁDA Prostějov B 1556 ½
2015/2016 2 Spartak Přerov 1661 Dragón Pavel T.J. Sokol Skalička B 1738 1721 1
2015/2016 1 Spartak Přerov 1661 Popelka Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 2013 2040 0
2014/2015 4 Spartak Přerov 1641 Londin Martin SK Junior Prostějov 1246 1
2014/2015 3 Spartak Přerov 1641 Jiříček Jaroslav T. J. Sokol Hranice 1652 ½
2014/2015 7 Spartak Přerov B 1641 Vinklárek Antonín Sokol Skalička D 1700 1
2014/2015 6 Spartak Přerov B 1641 Jiříček Vojtěch Sokol Skalička C 1570 1410 1
2014/2015 3 Spartak Přerov B 1641 Potrok Roman ŠK Vinary B 1186 1
2014/2015 2 Spartak Přerov B 1641 Šneidr Michal Sokol Citov 1650 ½
2014/2015 1 Spartak Přerov B 1641 Slavík Jan Sokol Tovačov B 1505 1
2013/2014 6 Spartak Přerov B 1639 Žákovský Josef SK Hradčany 1000 1
2013/2014 5 Spartak Přerov B 1639 Sokol Hranice B 1
2013/2014 4 Spartak Přerov B 1639 Šneidr Radim Sokol Citov 1000 ½
2013/2014 1 Spartak Přerov B 1639 Potrok Roman ŠK Vinary 1000 0
2013/2014 11 Spartak Přerov 1639 Urbášek Josef ŠK DUE POP Uničov 1646 ½
2013/2014 9 Spartak Přerov 1639 Matys Michal T.J. Sokol Šumperk 1736 1711 ½
2012/2013 7 Spartak Přerov B 1647 Jirák Miroslav TJ Sokol Tovačov B 1000 1
2012/2013 5 Spartak Přerov B 1647 Zapletal Stanislav Sokol Hranice B 1659 0
2012/2013 4 Spartak Přerov B 1647 Šlesinger David Sokol Skalička D 1100 1
2012/2013 3 Spartak Přerov B 1647 Vozák Tomáš Sokol Skalička C 1559 1456 1
2012/2013 8 Spartak Přerov 1647 Novák Miroslav Sigmia Olomouc 1483 1473 ½
2012/2013 7 Spartak Přerov 1647 Šubert Josef TJ Sokol Přemyslovice 1782 ½
2012/2013 5 Spartak Přerov 1647 Odstrčil Jan ŠK Loštice 1830 1845 0
2011/2012 7 Spartak Přerov B 1649 Mathon Dimitrij SK Přerov B 1704 1698 0
2011/2012 5 Spartak Přerov B 1649 Šneidr Radim Sokol Citov 1000 ½
2011/2012 4 Spartak Přerov B 1649 Jiříček Miroslav Sokol Skalička D 1250 1
2011/2012 3 Spartak Přerov B 1649 Vozák Tomáš Sokol Skalička C 1559 1502 1
2009/2010 11 Spartak Přerov B 1670 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc B 1889 0
2009/2010 10 Spartak Přerov B 1670 Bednář Václav TJ Sokol Skalička B 1767 ½
2009/2010 9 Spartak Přerov B 1670 Pinkava Jaroslav TJ Sokol Konice 1792 0
2009/2010 8 Spartak Přerov B 1670 Jemelka Jan SK Přerov 2006 0
2009/2010 7 Spartak Přerov B 1670 Dočekalová Alexandra SK Prostějov B 1801 0
2009/2010 6 Spartak Přerov B 1670 Mikulka Jan ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1818 0
2009/2010 5 Spartak Přerov B 1670 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice B 1956 ½
2009/2010 4 Spartak Přerov B 1670 Šeiner Jiří TJ Sokol Hranice 1731 0
2009/2010 3 Spartak Přerov B 1670 Unzeitig Libor AŠK Olomouc B 1781 0
2009/2010 2 Spartak Přerov B 1670 Musil Vítězslav A64 DDM Olomouc 1968 0
2009/2010 1 Spartak Přerov B 1670 Šindelář Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1617 ½
2008/2009 11 Spartak Přerov B 1697 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička A 1883 0
2008/2009 10 Spartak Přerov B 1697 Zedník Josef A64 DDM Olomouc ½
2008/2009 9 Spartak Přerov B 1697 Hradský Aleš Sportovní klub Prostějov B 1900 0
2008/2009 8 Spartak Přerov B 1697 Novák Jiří SK ROŠÁDA Prostějov B 1579 0
2008/2009 7 Spartak Přerov B 1697 Nedomanský Leopold TJ Sokol Konice 1521 ½
2008/2009 6 Spartak Přerov B 1697 Vozák Lukáš TJ Sokol Skalička B 1346 ½
2008/2009 5 Spartak Přerov B 1697 Zavadil Stanislav Garde Calcio Olomouc B 1630 0
2008/2009 4 Spartak Přerov B 1697 Prokš Oldřich TJ Sokol Přemyslovice B 1677 1
2008/2009 3 Spartak Přerov B 1697 Svoboda Otakar Sigmia Senior klub Olomouc B 1732 1
2008/2009 2 Spartak Přerov B 1697 Doubravová Olga TJ Sokol Hranice 1553 ½
2008/2009 1 Spartak Přerov B 1697 Beneš Bedřich Sportovní klub Přerov 1995 0
2007/2008 11 Spartak Přerov B Blumenstein Rudolf Sportovní klub Prostějov C 1741 0
2007/2008 10 Spartak Přerov B Dragón Pavel TJ Sokol Skalička 1608 ½
2007/2008 9 Spartak Přerov B Slepička Ladislav AŠK DA Olomouc B 1735 1
2007/2008 8 Spartak Přerov B Bláha Jiří ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1635 0
2007/2008 6 Spartak Přerov B Vičarová Veronika TJ Sokol Přemyslovice B 1000 1
2007/2008 5 Spartak Přerov B Eyer Martin TJ Sokol Konice 1
2007/2008 3 Spartak Přerov B Líbal Lubomír Sportovní klub Přerov 1909 ½