Hráč Schovánek Karel

Schovánek Karel

User Pic
Jméno: Schovánek Karel
Oddíl: Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1644
Elo mezinárodní: 1677
ID: 6897
FIDE ID: 340677
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 ŠK Lomnice n.P. 1677 1644 Pultar Petr Sněžka TJ Náchod 1863 1876 0
2018/2019 3 ŠK Lomnice n.P. 1671 1644 Ježek Milan ŠK AD Jičín B 1730 1737 1
2018/2019 2 ŠK Lomnice n.P. 1671 1644 Hubka Luboš TJ Jiskra Jaroměř 1914 1970 0
2018/2019 4 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1677 1644 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov 1598 1605 1
2018/2019 2 Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1671 1644 Kulhánek Jáchym TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1601 1531 ½
2017/2018 11 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1679 1656 Janák Jaroslav TJ Spartak Vrchlabí B 1750 1786 0
2017/2018 10 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1678 1656 Charvát Václav Šachový klub Lípa C 1703 1661 ½
2017/2018 9 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1669 1656 Kraus Lukáš TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1301 1328 1
2017/2018 8 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1669 1656 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín C 1564 1583 1
2017/2018 7 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1669 1656 Ulman Tomáš TJ Dvůr Králové nad Labem B 0 1598 0
2017/2018 6 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1669 1656 Hejn Petr Šachový klub Sobotka 2009 0 1439 ½
2017/2018 5 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1678 1656 Rybáček Lukáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1533 1535 ½
2017/2018 4 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1678 1656 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1760 1722 0
2017/2018 3 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1678 1656 Machek Josef TJ Nová Paka 1430 1483 1
2017/2018 2 Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1678 1656 Kůtek Jiří TJ SKP Valdice 1493 1524 1
2016/2017 8 ŠK Lomnice n/P. B 1658 1643 Novotný Jan TJ Nová Paka 1611 1631 ½
2016/2017 5 ŠK Lomnice n/P. B 1658 1643 Míl Jan TJ Hostinné A 1782 1783 ½
2016/2017 11 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1658 1643 Rýdl Jan ŠK AD Jičín F 1100 1
2016/2017 10 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1658 1643 Čerych Petr Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1243 1
2016/2017 9 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1658 1643 Langr Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1618 1628 1
2016/2017 8 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1658 1643 Rain Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1643 ½
2016/2017 7 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1658 1643 Kraus Zdeněk TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1098 1
2016/2017 6 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1658 1643 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1682 1646 ½
2016/2017 5 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1658 1643 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1586 1563 1
2016/2017 4 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1658 1643 Kobrle Karel TJ SKP Valdice 1653 1672 ½
2016/2017 3 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1658 1643 Jindřišek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1629 ½
2016/2017 2 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1658 1643 Walter Jaroslav Sokol Hradec Králové 1679 1710 1
2016/2017 1 Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1658 1643 Rakhimov Yestay TJ Slavia Hradec Králové D 1728 1728 0
2015/2016 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1643 Sucharda Tomáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1600 1588 0
2015/2016 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1643 John Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1711 1771 0
2015/2016 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1643 Dvořák Radovan ŠK Lípa D 1554 ½
2015/2016 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1643 Smolej Lukáš TJ Slavia Hradec Králové C 1973 1960 0
2015/2016 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1643 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1682 1646 ½
2015/2016 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1643 Kobrle Karel TJ SKP Valdice 1653 1672 1
2015/2016 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1643 Flora Tomáš ŠK AD Jičín E 1739 1759 ½
2015/2016 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1643 Mansfeld Jaromír TJ Jiskra Nový Bydžov 1398 ½
2015/2016 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1643 Bikov Roumen TJ Dvůr Králové nad Labem B 1630 1654 1
2015/2016 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1643 Blažek Martin TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1794 1738 ½
2014/2015 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1643 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1618 1628 0
2014/2015 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1690 1668 Šafařík Radim TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1471 1
2014/2015 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1690 1668 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1590 1588 0
2014/2015 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1690 1668 Kykal Zbyněk TJ CIS Lázně Bělohrad 1797 1815 0
2014/2015 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1690 1668 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín E 1323 1
2014/2015 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1690 1668 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1728 0
2014/2015 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1690 1668 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1614 0
2013/2014 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1677 1681 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1755 1
2013/2014 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1677 1681 Janák Jaroslav TJ Spartak Vrchlabí 1819 0
2013/2014 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1677 1681 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín D 2009 1973 0
2013/2014 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1677 1681 Sůva Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1819 0
2013/2014 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1677 1681 Nosek Jiří Sokol Hradec Králové B 1671 1576 1
2013/2014 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1677 1681 Sucharda Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1471 0
2013/2014 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1677 1681 Tázlar Vojtěch TJ Nová Paka 1000 1
2013/2014 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1677 1681 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 1677 ½
2013/2014 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1677 1681 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1624 0
2012/2013 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1694 Růžička Richard Sokol Hradec Králové 1719 ½
2012/2013 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1694 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1723 1752 1
2012/2013 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1694 Urválek Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1686 0
2012/2013 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1694 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 1656 1
2012/2013 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1694 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1778 1560 ½
2012/2013 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1694 Sůva Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1792 0
2012/2013 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1694 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1697 1698 ½
2012/2013 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1694 Flora Tomáš ŠK AD Jičín D 1788 ½
2012/2013 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1694 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1573 1538 0
2012/2013 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1694 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1770 0
2012/2013 3 TJ Lomnice n/Pop. B 1694 Louda Miloslav SKP Valdice 1427 1
2012/2013 2 TJ Lomnice n/Pop. B 1694 Novotný Jan TJ Nová Paka A 1600 1
2012/2013 1 TJ Lomnice n/Pop. B 1694 Hojer Vlastimil ŠACHklub Jilemnice 1575 0
2011/2012 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1720 Sůva Josef Lokomotiva Trutnov 1762 0
2011/2012 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1720 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1811 1765 0
2011/2012 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1720 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí 1918 1930 0
2011/2012 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1720 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1844 ½
2011/2012 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1720 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa D 1792 1771 ½
2011/2012 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1720 Kos Pavel TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1873 0
2011/2012 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1720 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1787 1787 0
2011/2012 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1720 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1599 ½
2011/2012 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1720 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1751 ½
2011/2012 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1720 Rojíková Lenka ŠK Lípa C 1806 1838 ½
2010/2011 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1709 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1726 0
2010/2011 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1709 Rigo Vít TJ Spartak Vrchlabí 1808 0
2010/2011 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1709 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1814 0
2010/2011 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1709 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1843 1
2010/2011 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1709 Košťálek Vlastislav TJ Loko Trutnov 1702 0
2010/2011 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1709 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1737 1
2010/2011 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1709 Novotný Jan TJ Nová Paka 1542 1
2010/2011 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1709 Rojíková Lenka ŠK Lípa C 1729 1
2010/2011 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1709 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1787 1
2010/2011 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1709 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 1965 ½
2009/2010 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1727 Harantík Josef TJ Loko Trutnov 1620 ½
2009/2010 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1727 Bensch Jan TJ Baník Žacléř 1598 1
2009/2010 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1727 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové nad Labem B 1100 1
2009/2010 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1727 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1812 0
2009/2010 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1727 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1445 0
2009/2010 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1727 Hanuš Pavel SK HSM Trutnov 1651 ½
2009/2010 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1727 Žďánský Jakub ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1555 1
2009/2010 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1727 Trojan Ondřej ŠK Jilemnice 1720 ½
2009/2010 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1727 Volf Michal ŠK Polymar Lípa C 1725 0
2009/2010 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1727 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové 1588 1
2009/2010 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1727 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 1
2008/2009 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1746 Albrecht Zdeněk TJ Baník Žacléř 1749 0
2008/2009 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1746 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1649 1
2008/2009 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1746 Kos Pavel TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1855 0
2008/2009 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1746 Harantík Josef TJ Loko Trutnov 1593 0
2008/2009 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1746 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1788 ½
2008/2009 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1746 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1674 ½
2007/2008 11 TJ Lomnice nad Popelkou 1730 Franc Martin František TJ Hronov 1750 0
2007/2008 10 TJ Lomnice nad Popelkou 1730 Bažant Zdeněk Slovan Broumov 1859 0
2007/2008 9 TJ Lomnice nad Popelkou 1730 Kříž Milan TJ Nová Paka 1758 0
2007/2008 8 TJ Lomnice nad Popelkou 1730 Koza Misha ŠK Lípa 1961 0
2007/2008 7 TJ Lomnice nad Popelkou 1730 Kánský Josef Sněžka TJ Náchod B 1870 ½
2007/2008 6 TJ Lomnice nad Popelkou 1730 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové C 1853 ½
2007/2008 5 TJ Lomnice nad Popelkou 1730 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1885 1
2007/2008 4 TJ Lomnice nad Popelkou 1730 Luštinec Vladimír Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2003 ½
2007/2008 3 TJ Lomnice nad Popelkou 1730 Malík Zdeněk Panda Rychnov nad Kněžnou B 1804 1
2007/2008 2 TJ Lomnice nad Popelkou 1730 Krňávek Michal Šachklub AD Jičín 2008 ½
2007/2008 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1730 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1883 ½
2006/2007 11 TJ Lomnice nad Pop. B 1728 Hejduk Ivan ŠK AD Jičín C ½
2006/2007 10 TJ Lomnice nad Pop. B 1728 Nechanický Zdeněk ŠK Jilemnice A 1466 1
2006/2007 9 TJ Lomnice nad Pop. B 1728 Machek Josef TJ Nová Paka B 1422 1
2006/2007 8 TJ Lomnice nad Pop. B 1728 Bydelský Tomáš Lokomotiva Trutnov C 1532 1
2006/2007 7 TJ Lomnice nad Pop. B 1728 Trojan Ondřej Spartak Vrchlabí B 1658 ½
2006/2007 6 TJ Lomnice nad Pop. B 1728 Míl Jan ŠK HSM Trutnov A 1795 0
2006/2007 5 TJ Lomnice nad Pop. B 1728 Kahún Miroslav ŠK Jilemnice B 1582 1
2006/2007 4 TJ Lomnice nad Pop. B 1728 Brádler Vladimír Lokomotiva Trutnov B 0
2006/2007 3 TJ Lomnice nad Pop. B 1728 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné B 1491 1
2006/2007 2 TJ Lomnice nad Pop. B 1728 Bičiště Petr TJ Sokol Lužany 1763 0
2006/2007 1 TJ Lomnice nad Pop. B 1728 Klossovski Jan ŠK HSM Trutnov B 1449 1
2005/2006 9 TJ Lomnice n/P B 1728 Hejduk Ivan ŠK AD Jičín C 1
2005/2006 8 TJ Lomnice n/P B 1728 Janák Jaroslav TJ Tatran Hostinné 1788 ½
2005/2006 7 TJ Lomnice n/P B 1728 Mílek Jakub TJ L.Bělohrad B 0
2005/2006 5 TJ Lomnice n/P B 1728 Holan Karel ŠK HSM Trutnov B 1
2005/2006 4 TJ Lomnice n/P B 1728 Kalenský Jakub Spartak Vrchlabí B 1376 1
2005/2006 3 TJ Lomnice n/P B 1728 Pieter Lukáš Loko Trutnov B 1
2005/2006 1 TJ Lomnice n/P B 1728 Mach Ladislav TJ Sokol Lužany 1587 ½
2004/2005 9 TJ Lomnice n.P. 1718 Juščák Slavomír TJ Dvůr Král.n.L.B 0
2004/2005 4 TJ Lomnice n.P. 1718 Dušek Jiří Lokomotiva Trutnov 1796 1
2004/2005 3 TJ Lomnice n.P. 1718 Stejskal Jakub TJ Nová Paka B 1
2004/2005 2 TJ Lomnice n.P. 1718 Hanousek Václav TJ Lázně Bělohrad 1773 0
2004/2005 1 TJ Lomnice n.P. 1718 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1690 1
2003/2004 11 TJ Lomnice n.P. "B" 1732 Macháček Jiří ŠK Lípa C 1729 0
2003/2004 10 TJ Lomnice n.P. "B" 1732 Novotný Otto Sokol Hradec Králové "B" 1628 0
2003/2004 9 TJ Lomnice n.P. "B" 1732 Lelek Petr Lázně Bělohrad 1737 1
2003/2004 8 TJ Lomnice n.P. "B" 1732 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín B 1732 0
2003/2004 6 TJ Lomnice n.P. "B" 1732 Krám Jiří ŠK Lípa D 1827 0
2003/2004 5 TJ Lomnice n.P. "B" 1732 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1734 ½
2003/2004 4 TJ Lomnice n.P. "B" 1732 Dousek Otakar Jiskra Hořice B 1857 0
2003/2004 3 TJ Lomnice n.P. "B" 1732 Zedníček Jiří Sokol Nová Paka "B" 1580 ½
2003/2004 2 TJ Lomnice n.P. "B" 1732 Janák Jaroslav Tatran Hostinné 1806 0
2003/2004 1 TJ Lomnice nad Popelkou 1732 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem 1710 0