Hráč Duch Robert

Duch Robert

User Pic
Jméno: Duch Robert
Oddíl: TJ Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1717
Elo mezinárodní: 1604
ID: 29134
FIDE ID: 332151
Rok narození: 1969
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 2 TJ Dvůr Králové nad Labem 1602 1717 Kovář Ladislav TJ Spartak Vrchlabí B 1692 1701 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Dvůr Králové nad Labem 1609 1741 Láska Tomáš ŠK Lomnice nad Popelkou 1847 1885 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Dvůr Králové nad Labem 1609 1763 Ruda Ondřej ŠK Lípa B 2025 2029 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Dvůr Králové nad Labem 1619 1763 Rybáček Lukáš TJ Jiskra Hořice 1814 1724 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Dvůr Králové nad Labem 1622 1763 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Králové B 2061 2050 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Dvůr Králové nad Labem 1617 1763 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř 1869 1875 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1609 1741 Bláha Milan Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1908 1929 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1609 1741 Buchar Petr Šachový klub Jičín C 1897 1881 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1609 1741 Vítová Anna Šachový klub Lípa C 1799 1801 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1619 1763 Rybáček Lukáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1814 1724 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1622 1763 Zelbová Lada ŠK Lípa E - ORTEX 1574 1741 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1617 1763 Mareš Štěpán TJ Lokomotiva Trutnov 1566 1623 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Dvůr Králové n.L. 1668 1776 Semerák Pavel Sněžka TJ Náchod 1961 1992 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Dvůr Králové n.L. 1669 1776 Rigo Vít TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1750 1731 0 soutěž
2018/2019 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1668 1776 Tomášů Martin Šachový klub Sobotka 1747 1740 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1669 1776 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 1953 1910 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1662 1776 Bielavský Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1965 1969 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1676 1774 Vávra Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad 1822 1832 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1669 1774 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1806 1832 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1692 1776 Čerych Petr Šachový klub Sobotka 2009 1536 1529 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1692 1776 Stejskal Michal TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1568 1546 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1690 1776 Dlouhý Milan Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1752 1724 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1700 1776 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX Hradec Králové 1357 1370 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Dvůr Králové n.L. 1700 1776 Vágner Patrik TJ Náchod B 1696 1713 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Dvůr Králové n.L. 1692 1776 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1916 1929 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Dvůr Králové n.L. 1700 1776 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1799 1854 0 soutěž
2017/2018 1 TJ Dvůr Králové n.L. 1720 1806 Bém David TJ Jiskra Jaroměř 1894 1912 0 soutěž
2016/2017 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1807 1849 Rybář Josef Sokol Hradec Králové 1680 1689 ½ soutěž
2015/2016 11 Slovan Broumov A 1807 1849 Vávra Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad A 1788 1822 0 soutěž
2015/2016 9 Slovan Broumov A 1807 1849 Vancl Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1579 1687 ½ soutěž
2015/2016 8 Slovan Broumov A 1807 1849 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem A 1746 1712 0 soutěž
2015/2016 7 Slovan Broumov A 1807 1849 Horák Jan Region Panda B 1526 1457 ½ soutěž
2015/2016 6 Slovan Broumov A 1807 1849 ŠK AD Jičín D 1 soutěž
2015/2016 5 Slovan Broumov A 1807 1849 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice A 1852 1830 ½ soutěž
2015/2016 2 Slovan Broumov A 1807 1849 Staňková Radka TJ Jiskra Jaroměř A 1854 1825 0 soutěž
2015/2016 1 Slovan Broumov A 1807 1849 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod A 1894 1885 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Hronov A 1807 1849 Pražák Viktor ŠK Lípa C 1238 1435 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Hronov A 1807 1849 Čechovič Petr TJ Jiskra Česká Skalice 1546 1529 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Hronov A 1807 1849 Vít Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1566 1591 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Hronov A 1807 1849 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Hronov A 1807 1849 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1680 1689 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Hronov 1820 1849 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové 1912 1908 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Hronov 1820 1849 Marek Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1913 1924 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Hronov 1820 1849 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod 2000 2020 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Hronov 1820 1849 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř A 1928 1974 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Hronov 1820 1849 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1973 2006 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Hronov 1820 1849 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. O. 1912 1925 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Hronov 1827 1861 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1988 1986 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Hronov 1827 1861 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř B 1783 1776 0 soutěž
2013/2014 6 TJ Hronov 1827 1861 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1889 1909 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Hronov 1827 1861 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 2007 2008 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Hronov 1827 1861 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod A 1953 1981 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Hronov 1827 1861 Novák Luděk ŠK Lípa B 1934 1932 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Hronov 1827 1861 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1991 1973 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Hronov 1794 1845 Němec Otakar ŠK Lípa B 1828 1815 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Hronov 1794 1845 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1932 1911 1 soutěž
2012/2013 9 TJ Hronov 1794 1845 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n.L. 1822 1808 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Hronov 1794 1845 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1822 1831 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Hronov 1794 1845 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1893 1862 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Hronov 1794 1845 Hubáček Ondřej ŠK Lípa A 1992 2044 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Hronov 1794 1845 Krása Marek DDM Třebechovice p.O. 1680 1701 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Hronov 1794 1845 Najman Jan ŠK Sobotka 1908 1949 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Hronov 1794 1845 Luks Martin ŠK AD Jičín C 1867 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Hronov 1794 1845 Hepnar David NIKI TJ Náchod B 1801 1790 ½ soutěž
2011/2012 11 TJ HRONOV B 1880 1875 Konopka Jakub ŠK DOBRUŠKA 1585 1 soutěž
2011/2012 10 TJ HRONOV B 1880 1875 Pinkava Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1943 1936 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ HRONOV B 1880 1875 Miler Jan SLOVAN BROUMOV B 1960 0 soutěž
2011/2012 7 TJ HRONOV B 1880 1875 Dostálek Petr KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1721 1716 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Hronov 1880 1875 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2094 2084 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Hronov 1880 1875 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové C 2051 1870 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Hronov 1880 1875 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Hronov 1880 1875 Szücs Matyáš ŠK Polymar Lípa A 1813 1904 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Hronov 1880 1875 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n. Labem 1811 1765 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Hronov 1880 1875 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1936 1916 0 soutěž
2010/2011 11 TJ Hronov B 1876 Baťka Jan DDM Třebechovice p.Or. 1864 1 soutěž
2010/2011 10 TJ Hronov B 1876 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř B 1752 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Hronov B 1876 Brát Libor Sokol Jukov Červený Kostelec 1592 1 soutěž
2010/2011 8 TJ Hronov B 1876 Burdilák Milan Niki TJ Náchod C 1774 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Hronov B 1876 Kulhánek František Slovan Broumov B 1527 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Hronov B 1876 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1700 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Hronov B 1876 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1721 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Hronov B 1876 Kožúšek Daniel DDM Kostelec n. Orl. A 1705 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Hronov B 1876 Dvořák David ŠK Polymar Lípa D 1785 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Hronov 1876 Rybář Josef Sokol Hradec Králové 1623 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Hronov 1876 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1691 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Hronov 1876 Kruczynski Marek Slovan Broumov 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Hronov 1876 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice A 2031 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Hronov 1876 Prokopová Jiřina TJ Jiskra Hořice B 1730 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Hronov 1876 Šubrt Petr Panda Rychnov n. Kněžnou B 1787 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Hronov 1871 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1937 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Hronov 1871 Kořínek Pavel TJ Jiskra Hořice A 1968 1 soutěž
2009/2010 8 TJ Hronov 1871 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2041 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Hronov 1871 Portych Václav ŠK Polymar Lípa B 1857 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Hronov 1871 Kulhánek František Slovan Broumov 1504 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Hronov 1871 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem 1772 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Hronov 1871 Škaloud Dušan TJ Slavia Hradec Králové C 1938 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Hronov 1871 Daniel Jiří Panda Veolia ARTCO RnK B 1976 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Hronov 1871 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín B 2209 0 soutěž
2009/2010 10 TJ Hronov B 1871 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n.O. 1769 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Hronov B 1871 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod B 1978 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Hronov B 1871 Slavík Libor DDM Třebechovice p. O. 1860 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Hronov B 1871 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř B 2010 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Hronov B 1871 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny A 1680 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Hronov B 1871 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 1508 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Hronov B 1871 Drašnarová Marta Niki TJ Náchod C 1999 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Hronov B 1871 Bernard Roman Sokol Jukov ČK A 1678 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Hronov B 1871 Klíma David TJ Spartak RK A 1862 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Hronov C 1865 Dvořák Jan TJ Sokol Vrchoviny B 1517 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Hronov C 1865 Palkovský Tomáš Kuna TJ Náchod D 1461 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Hronov C 1865 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice B 1454 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Hronov C 1865 Kysilko Jaroslav Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1418 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Hronov C 1865 Horák Jiří Lokomotiva Trutnov B 1661 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Hronov A 1865 Ruffer Václav Spartak Rychnov n. Kn. A 1666 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Hronov A 1865 Walter Jaroslav Slavia Hradec Králové D 1625 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Hronov A 1865 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1415 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Hronov A 1865 Labík Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1710 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Hronov A 1865 Vacek Jaroslav Sokol Červený Kostelec A 1608 1 soutěž
2007/2008 10 TJ Hronov B 1856 Horníček Pavel SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1595 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Hronov B 1856 Škoda Pavel Niki TJ Náchod C 1797 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Hronov B 1856 Opička Jan DDM Kostelec n. Orl. A 1569 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Hronov B 1856 Borůvka Jiří Sokol Vrchoviny A 1798 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Hronov B 1856 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1645 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Hronov B 1856 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice 1570 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Hronov B 1856 Král Zdeněk Masporex TJ Náchod D 1303 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Hronov B 1856 Klíma David TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1831 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ Hronov 1856 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1705 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Hronov 1856 Kaisler Martin ŠK Lípa 2020 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Hronov 1856 Kánský Josef Sněžka TJ Náchod B 1870 0 soutěž
2006/2007 11 TJ Hronov B 1900 Erbrt Vojtěch Sokol Hradec Králové 1583 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Hronov B 1900 Baťka Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 1536 0 soutěž
2006/2007 8 TJ Hronov B 1900 Kánský Josef Maspork TJ Náchod B 1864 ½ soutěž
2006/2007 7 TJ Hronov B 1900 Lenfeld Miloslav Jiskra Česká Skalice A 1352 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Hronov B 1900 Bradáč Jaroslav Jiskra Jaroměř B 1672 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Hronov B 1900 Balcar Jaroslav ŠK Lípa B 1542 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Hronov B 1900 Langr Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1674 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Hronov B 1900 Zástava Ladislav Niki TJ Náchod C 1635 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Hronov B 1900 Horníček Pavel Panda Rychnov n. Kněž. C 1539 ½ soutěž
2006/2007 1 TJ Hronov B 1900 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1769 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Hronov 1900 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem 1725 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Hronov 1900 Kaisler Martin ŠK Lípa 2009 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Hronov 1900 Dousek Otakar Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1784 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ Hronov 1900 Mareš Ilja TJ Nová Paka 1882 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Hronov 1900 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové C 1837 1 soutěž
2005/2006 11 TJ Hronov A 1650 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1807 1 soutěž
2005/2006 10 TJ Hronov A 1650 Lenfeld Miloslav Jiskra Česká Skalice A 1343 1 soutěž
2005/2006 9 TJ Hronov A 1650 Přibyl Michal DDM Třebechovice p.Oreb. 1562 ½ soutěž
2005/2006 8 TJ Hronov A 1650 Král Zdeněk Maspork TJ Náchod 1292 1 soutěž
2005/2006 7 TJ Hronov A 1650 Buchal Petr ŠK Ortex Hradec Králové A 1424 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Hronov A 1650 Dunda Pavel ŠK Lípa E 1327 1 soutěž
2005/2006 3 TJ Hronov A 1650 Zástava Ladislav Niki TJ Náchod 1654 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Hronov A 1650 Chmelař Vítězslav ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1441 1 soutěž
2005/2006 10 TJ Hronov C 1650 Skalák Aleš Sokol Vrchoviny A 1667 1 soutěž
2005/2006 9 TJ Hronov C 1650 Balcar Jaroslav Vinona TJ Náchod D 1804 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Hronov C 1650 Babka Milan Duha TJ Náchod F 1 soutěž
2005/2006 7 TJ Hronov C 1650 Kysilko Jaroslav Sokol Josi Červený Kostelec 1794 1 soutěž
2005/2006 6 TJ Hronov C 1650 Jungwirth Stanislav TJ Spartak Police n.M. 1663 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ Hronov C 1650 Kupka Tomáš Sokol Vrchoviny B 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Hronov C 1650 Horniaková Dagmar Kuna TJ Náchod E 1921 ½ soutěž
2005/2006 3 TJ Hronov C 1650 Kulhánek František TJ Slovan Masporex Broumov B 1457 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Hronov C 1650 Matyska Jan Spůra Orel Červený Kostelec 1267 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Hronov C 1650 Soukal Jiří TJ Hronov B 1624 1 soutěž
2003/2004 9 TJ Zborovice B 1829 Šašek Jaroslav Sokol Pravčice 1828 1 soutěž
2003/2004 8 TJ Zborovice B 1829 Peňáz Dalibor Spartak Hulín B 1688 ½ soutěž
2003/2004 7 TJ Zborovice B 1829 Dopita Petr Sokol Postoupky D 1448 1 soutěž
2003/2004 6 TJ Zborovice B 1829 Žáček Svatoslav MKS Holešov D 1589 1 soutěž
2003/2004 5 TJ Zborovice B 1829 Zajíček Radek MKS Holešov C 1794 ½ soutěž
2003/2004 4 TJ Zborovice B 1829 Bačák Petr Slavia Kroměříž E 1781 1 soutěž
2003/2004 2 TJ Zborovice B 1829 Žalčík Vincenc Sokol Morkovice 1796 ½ soutěž