Hráč Chasák Jan

Chasák Jan

User Pic
Jméno: Chasák Jan
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1714
Elo mezinárodní: 1722
ID: 37133
FIDE ID: 369560
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 9 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 1607 1617 Kaňáková Natálie Beskydská šachová škola z.s. „B“ 1945 1911 0
2014/2015 7 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1607 1617 Štěpán Stanislav ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1631 1651 ½
2014/2015 6 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1607 1617 Divišová Hana Slovan Broumov "B" 1000 1
2014/2015 5 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1607 1617 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 2004 2005 ½
2014/2015 4 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1607 1617 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny 1784 ½
2014/2015 3 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1607 1617 Lesk Martin TJ Sokol Studnice 1732 1787 1
2014/2015 2 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1607 1617 Černý David TJ Hronov "B" 1730 1700 0
2014/2015 11 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1607 1617 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř C 1833 1840 ½
2014/2015 10 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1607 1617 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem B 1625 1632 ½
2014/2015 9 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1607 1617 Vacek Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 1
2014/2015 7 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1607 1617 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1788 1768 0
2014/2015 6 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1607 1617 Walter Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1772 1739 1
2014/2015 5 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1607 1617 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1668 1
2014/2015 4 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1607 1617 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1688 1584 ½
2014/2015 3 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1607 1617 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1734 1751 1
2014/2015 2 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1607 1617 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1671 1671 1
2014/2015 1 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1607 1617 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice 1704 1751 0
2013/2014 11 Panda Rychnov n.Kn. 1575 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1551 1
2013/2014 10 Panda Rychnov n.Kn. 1575 Slovák Kilián Sokol Praha Kobylisy 1594 1920 ½
2013/2014 9 Panda Rychnov n.Kn. 1575 Žižka Petr Bohemians Praha B 1841 0
2013/2014 8 Panda Rychnov n.Kn. 1575 Szücs Matyáš ŠK Lípa 1983 2036 0
2013/2014 7 Panda Rychnov n.Kn. 1575 Grundman Václav ŠK Ústí n.O. 1713 1751 ½
2013/2014 6 Panda Rychnov n.Kn. 1575 Draboň Filip 1. Novoborský ŠK 1314 1547 1
2013/2014 5 Panda Rychnov n.Kn. 1575 Pop Tomáš Desko Liberec B 1510 1696 ½
2013/2014 4 Panda Rychnov n.Kn. 1575 Havelka Josef ŠKM TJ Lanškroun 1994 1988 0
2013/2014 3 Panda Rychnov n.Kn. 1575 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1819 1807 0
2013/2014 2 Panda Rychnov n.Kn. 1575 Cach Zdeněk 2222 ŠK Polabiny C 1534 1629 ½
2013/2014 1 Panda Rychnov n.Kn. 1575 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1529 1539 1
2013/2014 9 Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1575 Labík Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1602 1680 ½
2013/2014 8 Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1575 Mlynář Miroslav ŠOK a.s. Kunvald "D" 1643 1548 1
2013/2014 7 Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1575 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1637 ½
2013/2014 5 Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1575 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1663 1
2013/2014 4 Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1575 Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1652 1640 ½
2013/2014 3 Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1575 Drašnarová Marta SONNY TJ Náchod "D" 1780 1
2013/2014 2 Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1575 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice "B" 1782 1
2013/2014 1 Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1575 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1932 1934 0
2013/2014 11 DDM Kostelec nad Orlicí A 1575 Dvořák Jan TJ Sokol Vrchoviny 1511 1
2013/2014 10 DDM Kostelec nad Orlicí A 1575 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1705 1708 ½
2013/2014 7 DDM Kostelec nad Orlicí A 1575 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1838 1764 0
2013/2014 6 DDM Kostelec nad Orlicí A 1575 Přibík Petr TJ Sokol Hradec Králové A 1974 ½
2013/2014 5 DDM Kostelec nad Orlicí A 1575 Kubeček Jan ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1712 ½
2013/2014 4 DDM Kostelec nad Orlicí A 1575 Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1652 1640 ½
2013/2014 3 DDM Kostelec nad Orlicí A 1575 Čepelka Michal ŠK Dobruška 1100 1
2013/2014 2 DDM Kostelec nad Orlicí A 1575 Nosek Jan ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1717 1727 ½
2013/2014 1 DDM Kostelec nad Orlicí A 1575 Mata Michal TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1653 0
2012/2013 9 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1456 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1662 1641 ½
2012/2013 6 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1456 Plašil Roman Sokol Javornice 1327 1
2012/2013 5 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1456 Borůvka Michal TJ Sokol Vrchoviny B 1380 1
2012/2013 4 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1456 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1319 1
2012/2013 3 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1456 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou B 1500 1
2012/2013 2 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1456 Picek Karel DDM Třebechovice pod Orebem C 1559 1
2012/2013 1 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1456 Kocián Johan ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 1
2012/2013 11 Panda Rychnov n. Kn. 1456 Viták Jiří Desko Liberec B 1519 1643 ½
2012/2013 10 Panda Rychnov n. Kn. 1456 Kostelecký Daniel Sokol Praha - Kobylisy 1499 1667 ½
2012/2013 9 Panda Rychnov n. Kn. 1456 Jínová Simona Novoborská šachová akademie 1368 1
2012/2013 8 Panda Rychnov n. Kn. 1456 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 0
2012/2013 7 Panda Rychnov n. Kn. 1456 Vu Antonín ŠKM Lanškroun 1669 0
2012/2013 6 Panda Rychnov n. Kn. 1456 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 1660 1693 ½
2012/2013 5 Panda Rychnov n. Kn. 1456 Kantor Tomáš 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2012/2013 4 Panda Rychnov n. Kn. 1456 Szücs Matyáš ŠK Lípa 1934 1951 0
2012/2013 3 Panda Rychnov n. Kn. 1456 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha B 1568 0
2012/2013 2 Panda Rychnov n. Kn. 1456 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička B 1503 1
2012/2013 1 Panda Rychnov n. Kn. 1456 Žižka Petr TJ Bohemians Praha C 1429 0
2011/2012 11 Panda Rychnov n. Kn. 1381 Pokorná Alžběta ŠK Praha-Smíchov 1306 1
2011/2012 10 Panda Rychnov n. Kn. 1381 Zolman Pavel Jiskra RMSK N. Bydžov 1492 0
2011/2012 9 Panda Rychnov n. Kn. 1381 Novotný David TJ Sokol Praha-Kobylisy 1362 1
2011/2012 8 Panda Rychnov n. Kn. 1381 Volek Jonáš ŠK PORG Praha 1250 1
2011/2012 5 Panda Rychnov n. Kn. 1381 Horák Adam Desko Liberec B 1461 1461 ½
2011/2012 4 Panda Rychnov n. Kn. 1381 Štágl Matěj Novoborská šachová akademie 1250 1
2011/2012 2 Panda Rychnov n. Kn. 1381 Kablukov Vadim ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1390 0
2011/2012 1 Panda Rychnov n. Kn. 1381 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2011/2012 8 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1381 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1320 1
2011/2012 6 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1381 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1604 0
2011/2012 4 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1381 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1567 0
2011/2012 2 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1381 Borůvka Michal TJ Sokol Vrchoviny B 1379 1
2010/2011 7 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Kosař Matěj Sokol Aluproces Červený Kostelec 1562 0
2010/2011 6 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Nosek Jan Lokomotiva Trutnov 1250 0
2010/2011 4 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Rojíková Lenka ŠK Lípa 1729 1
2010/2011 3 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Hejzlar Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1250 1
2010/2011 2 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Boura Matěj Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 0
2010/2011 1 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Sucharda David PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 0
2010/2011 3 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1250 Tomíček Jan ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 1
2010/2011 1 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1250 Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald D 1504 0
2009/2010 7 ŠŠ Panda Rychnov C Killar Lukáš TJ Loko Trutnov 0
2009/2010 6 ŠŠ Panda Rychnov C Kuru Jakub Sokol JOSI Červený Kostelec ½
2009/2010 5 ŠŠ Panda Rychnov C Sajdl Jan Šachklub AD Jičín 1100 1
2009/2010 4 ŠŠ Panda Rychnov C Frýda Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 0