Hráč Chvátil Šimon

Chvátil Šimon

User Pic
Jméno: Chvátil Šimon
Oddíl: ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1599
Elo mezinárodní: 1539
ID: 35296
FIDE ID: 349100
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 11 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 Karásek Tomáš Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 ½
2011/2012 10 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 Macková Veronika ŠK Praha-Smíchov 1368 ½
2011/2012 9 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 Teiml Albert ŠK PORG Praha 1250 ½
2011/2012 8 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 Kostelecký Daniel TJ Sokol Praha-Kobylisy 1432 0
2011/2012 7 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny B 1654 1718 ½
2011/2012 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 Cach Zdeněk 2222 ŠK Polabiny C 1443 ½
2011/2012 5 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 Draboň Filip Novoborská šachová akademie 1258 ½
2011/2012 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 Viták Jiří Desko Liberec B 1484 1555 1
2011/2012 3 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 Hlaváč Jan 2222 ŠK Polabiny D 1000 1
2011/2012 2 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 Gregor Jiří Panda Rychnov n. Kn. 1647 1679 0
2011/2012 1 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 Kolomý Štěpán TJ a DDM Lanškroun 1535 ½
2011/2012 10 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 Trojan Ondřej TJ Spartak Vrchlabí 1739 0
2011/2012 9 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 Kabelka Ondřej TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1420 1634 0
2011/2012 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1100 0
2011/2012 2 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 Toman Radek Lokomotiva Trutnov 1617 0
2011/2012 1 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1527 1607 Martínek Lubomír Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1692 1650 1
2011/2012 9 ŠK Ortex-Reta B HK 1527 1607 Karásek Tomáš Nový Bydžov B 1529 0
2011/2012 8 ŠK Ortex-Reta B HK 1527 1607 Dubský Josef Dubenec 1325 1
2011/2012 7 ŠK Ortex-Reta B HK 1527 1607 Michl Zdeněk Jaroměř C 1622 1597 0
2011/2012 6 ŠK Ortex-Reta B HK 1527 1607 Bukvic Jiří Horice C 1729 1
2011/2012 4 ŠK Ortex-Reta B HK 1527 1607 Vávra Jiří Slavia HK E 1635 1
2011/2012 3 ŠK Ortex-Reta B HK 1527 1607 Mach Ondřej Sokol HK B 1453 0
2011/2012 2 ŠK Ortex-Reta B HK 1527 1607 Dvořák Radovan SK Lipa E 1567 1
2011/2012 1 ŠK Ortex-Reta B HK 1527 1607 Dus Albert ŠK Ortex-Reta C HK 1250 0
2010/2011 11 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1385 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny B 1660 0
2010/2011 10 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1385 Kaftan Petr Sokol Praha-Kobylisy A 1655 0
2010/2011 8 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1385 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny C 1790 0
2010/2011 7 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1385 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové 1705 0
2010/2011 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1385 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička 1627 0
2010/2011 5 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1385 Kolomý Štěpán ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1541 1
2010/2011 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1385 Třešňák Filip Desko Liberec B 1834 ½
2010/2011 3 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1385 Kučera Tomáš 1. Novoborský ŠK 1391 1
2010/2011 2 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1385 Novotná Barbora Desko Liberec C 1604 ½
2010/2011 1 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1385 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 0
2010/2011 8 ŠK Ortex Hradec Králové B 1385 Langr Jiří TJ Slavia Hradec Králové E 1737 0
2010/2011 5 ŠK Ortex Hradec Králové B 1385 Rybář Josef Sokol Hradec Králové B 1623 1
2010/2011 4 ŠK Ortex Hradec Králové B 1385 Charvát Václav ŠK Lípa E 1650 1
2009/2010 7 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Komárková Tereza Šachklub AD Jičín 1
2009/2010 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Kánský Jiří Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 1
2009/2010 5 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Braun Jan TJ Loko Trutnov 1
2009/2010 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Košner Richard Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 1
2009/2010 3 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Vítová Anna Sokol Hradec Králové B 1250 1
2009/2010 2 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Dostál Vojtěch ŠŠ Panda Rychnov C 1100 1
2009/2010 1 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Hejzlar Jan ŠK DDM Třebechovice ½
2009/2010 5 Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1000 Šretr Josef SK Lipa D 1759 ½
2009/2010 4 Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1000 Široký Robert Sokol Dubenec 1569 0
2009/2010 2 Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1000 Rozkovec Ludvík Slavia Hradec Kralove E 1749 0
2009/2010 7 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Štefan Jaroslav Sokol Hradec Králové 1614 0
2009/2010 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Toman Radek TJ Baník Žacléř 1622 0
2009/2010 3 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové nad Labem B 1100 1
2009/2010 1 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1782 0
2009/2010 11 Jiskra Jaroměř 1000 Rošková Kateřina 2222 Polabiny "A" 1580 0
2009/2010 10 Jiskra Jaroměř 1000 Píro Michael Panda Rychnov n.Kn. "B" 1100 0
2009/2010 7 Jiskra Jaroměř 1000 Ptáček Tomáš Sokol Hradec Králové 1597 0
2009/2010 2 Jiskra Jaroměř 1000 Škarda Daniel Novoborská šachová akademie 1000 1
2009/2010 1 Jiskra Jaroměř 1000 Havelka Josef ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 0
2008/2009 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Volhejn Robin Sokol Proplast-K Červený Kostelec B 1000 1
2008/2009 5 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Volhejn Robin Sokol Proplast-K Červený Kostelec B 1000 1
2008/2009 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Šafka Otakar Sokol Hradec Králové C 1100 1
2008/2009 2 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Juran Kirill Jiskra Česká Skalice 1000 ½
2008/2009 1 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Juran Kirill Jiskra Česká Skalice 1000 0
2008/2009 9 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1100 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1517 0