Hráč Kosař Matěj

Kosař Matěj

User Pic
Jméno: Kosař Matěj
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1760
Elo mezinárodní: 1770
ID: 34422
FIDE ID: 349968
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 ŠK Lípa B 1769 1752 Pultar Petr Sněžka TJ Náchod 1861 1876 ½
2018/2019 8 Šachový klub Lípa C 1772 1761 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1682 1667 ½
2018/2019 1 Šachový klub Lípa C 1761 1752 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1701 1745 1
2016/2017 9 ŠK Lípa C 1773 1749 Horniaková Dagmar NIKI TJ Náchod B 1804 1819 ½
2016/2017 5 ŠK Lípa C 1773 1749 Petera Milan ŠK Červený Kostelec 1716 1661 ½
2016/2017 4 ŠK Lípa C 1773 1749 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov n. Kn. A 1689 1715 0
2016/2017 3 ŠK Lípa C 1773 1749 Friedrich Pavel TJ Jiskra Jaroměř B 1012 1
2015/2016 11 ŠK Lípa C 1773 1749 Drašnar Lukáš PŠ TJ Náchod C 1582 1452 1
2015/2016 9 ŠK Lípa C 1773 1749 Gregor Pavel TJ Sokol Hradec Králové B 1712 1639 ½
2015/2016 7 ŠK Lípa C 1773 1749 Hyhlan Jaroslav TJ Hronov A 1904 1890 0
2015/2016 6 ŠK Lípa C 1773 1749 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1838 1822 ½
2015/2016 3 ŠK Lípa C 1773 1749 Motloch Martin TJ Jiskra Česká Skalice 1365 1559 1
2015/2016 2 ŠK Lípa C 1773 1749 Vít Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1566 1591 1
2015/2016 1 ŠK Lípa C 1773 1749 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř B 1854 1825 1
2015/2016 11 ŠK Lípa B 1773 1749 Vancl Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1579 1687 1
2015/2016 6 ŠK Lípa B 1773 1749 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové A 1732 1791 1
2015/2016 4 ŠK Lípa B 1773 1749 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 ½
2015/2016 3 ŠK Lípa B 1773 1749 Pelán Karel Slovan Broumov A 1000 ½
2015/2016 1 ŠK Lípa B 1773 1749 Kracík Martin DDM Třebechovice pod Orebem 1808 1818 1
2014/2015 7 ŠK Lípa B 1670 1663 Svršek Radomír TJ Jiskra Jaroměř A 1452 1
2014/2015 10 ŠK Lípa C 1670 1663 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1554 1566 1
2014/2015 9 ŠK Lípa C 1670 1663 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř C 1666 1666 ½
2014/2015 8 ŠK Lípa C 1670 1663 Žitný Dominik DDM Třebechovice pod Orebem B 1722 1711 0
2014/2015 7 ŠK Lípa C 1670 1663 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou B 1614 1
2014/2015 6 ŠK Lípa C 1670 1663 Drašnar Pavel PŠ TJ Náchod C 1658 1611 1
2014/2015 5 ŠK Lípa C 1670 1663 Vít Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 1
2013/2014 9 ŠK Lípa C 1693 1750 Dlouhý Milan TJ Lomnice nad Popelkou 1764 0
2013/2014 8 ŠK Lípa C 1693 1750 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1616 1654 1
2013/2014 7 ŠK Lípa C 1693 1750 Vítová Anna Sokol Hradec Králové B 1550 1573 ½
2013/2014 6 ŠK Lípa C 1693 1750 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1530 1587 1
2013/2014 4 ŠK Lípa C 1693 1750 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1811 1764 0
2013/2014 3 ŠK Lípa C 1693 1750 Vaněk Jiří Jiskra RMSK Nový Bydžov 1666 0
2013/2014 1 ŠK Lípa C 1693 1750 Kalenský Jakub TJ Spartak Vrchlabí 1659 0
2013/2014 9 ŠK Lípa 1693 1750 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny C 1417 1
2013/2014 8 ŠK Lípa 1693 1750 Daněk Jakub Panda Rychnov n.Kn. 1250 1
2013/2014 7 ŠK Lípa 1693 1750 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 1640 1821 0
2013/2014 4 ŠK Lípa 1693 1750 Pařízek Vojtěch Sokol Praha Kobylisy 1710 1907 1
2013/2014 3 ŠK Lípa 1693 1750 Hradecký Ondřej Desko Liberec B 1513 1576 1
2013/2014 2 ŠK Lípa 1693 1750 Doubek Jakub 1. Novoborský ŠK 1250 1
2013/2014 1 ŠK Lípa 1693 1750 Voříšek Jakub Bohemians Praha B 1633 1772 0
2013/2014 8 ŠK Lípa B 1693 1750 Krása Marek DDM Třebechovice p. Orebem 1715 1742 0
2013/2014 4 ŠK Lípa B 1693 1750 Škoda Adam Slovan Broumov 1733 1
2012/2013 9 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1641 1622 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov C 1657 ½
2012/2013 8 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1641 1622 Cerha Petr SONNY TJ Náchod G 1765 1766 1
2012/2013 7 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1641 1622 Kánský Josef DUHA TJ Náchod F 1842 1783 ½
2012/2013 6 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1641 1622 Jakl Jaroslav Slovan Broumov B 1646 ½
2012/2013 5 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1641 1622 Hejzlar Zdeněk KUNA TJ Náchod E 1872 1843 0
2012/2013 4 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1641 1622 Michel Ladislav TJ Hronov B 1896 1902 0
2012/2013 3 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1641 1622 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov B 1584 1
2012/2013 2 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1641 1622 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice B 1960 1960 0
2012/2013 11 ŠK LÍPA C 1641 1622 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. KUNVALD A 1518 0
2012/2013 10 ŠK LÍPA C 1641 1622 Mata Michal SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 0
2012/2013 9 ŠK LÍPA C 1641 1622 Palla Rostislav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 1
2012/2013 8 ŠK LÍPA C 1641 1622 Zástava Ladislav SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1677 1627 1
2012/2013 7 ŠK LÍPA C 1641 1622 Michl Zdeněk JISKRA JAROMĚŘ B 1588 1591 ½
2012/2013 6 ŠK LÍPA C 1641 1622 Borůvka Vladimír TJ SOKOL VRCHOVINY A 1662 ½
2012/2013 5 ŠK LÍPA C 1641 1622 Kožúšek Slavomír DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1785 1728 1
2012/2013 4 ŠK LÍPA C 1641 1622 Křeček Karel JISKRA ČESKÁ SKALICE 1592 1
2012/2013 3 ŠK LÍPA C 1641 1622 Drašnarová Marta P.Š. TJ NÁCHOD D 1850 1
2012/2013 2 ŠK LÍPA C 1641 1622 Gregor Jiří ŠK DOBRUŠKA 1525 1
2012/2013 1 ŠK LÍPA C 1641 1622 Dvořák Zdeněk DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1609 1605 ½
2012/2013 11 ŠK Lípa 1641 1622 Cach Zdeněk 2222 ŠK Polabiny C 1485 1593 1
2012/2013 10 ŠK Lípa 1641 1622 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny D 1462 1462 ½
2012/2013 9 ŠK Lípa 1641 1622 Slovák Kilián Sokol Praha - Kobylisy 1609 1544 ½
2012/2013 8 ŠK Lípa 1641 1622 Draboň Filip Novoborská šachová akademie 1414 1
2012/2013 7 ŠK Lípa 1641 1622 Ambrožová Lucie TJ Štefanydes Polička B 1397 1
2012/2013 6 ŠK Lípa 1641 1622 Pražák Matouš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1759 1773 0
2012/2013 5 ŠK Lípa 1641 1622 Horák Adam Desko Liberec B 1455 1449 1
2012/2013 4 ŠK Lípa 1641 1622 Daněk Jakub Panda Rychnov n. Kn. 1250 1
2012/2013 3 ŠK Lípa 1641 1622 Žegklitz Michal TJ Bohemians Praha C 1479 1
2012/2013 2 ŠK Lípa 1641 1622 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha B 1635 1
2012/2013 1 ŠK Lípa 1641 1622 Doleček Matěj ŠKM Lanškroun 1319 1
2011/2012 7 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1698 1749 Kabelka Ondřej Šachklub AD Jičín A 1420 1634 ½
2011/2012 6 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1698 1749 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou B 1789 1789 ½
2011/2012 5 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1698 1749 Vítová Anna ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1473 0
2011/2012 4 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1698 1749 Szücs Matyáš ŠK Lípa A 1813 1904 1
2011/2012 2 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1698 1749 Kykal Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1787 1787 0
2011/2012 1 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1698 1749 Nosek Jan Lokomotiva Trutnov A 1416 1
2011/2012 9 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1698 1749 Kebort František DUHA TJ Náchod E 1447 1461 1
2011/2012 8 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1698 1749 Zinga Vít Lokomotiva Trutnov C 1754 0
2011/2012 7 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1698 1749 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice B 1694 0
2011/2012 6 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1698 1749 Hanuš Pavel SK HSM Trutnov 1682 1
2011/2012 5 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1698 1749 Cerha Petr KUNA TJ Náchod D 1754 ½
2011/2012 4 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1641 1622 Dušek Jiří Lokomotiva Trutnov B 1543 1
2011/2012 3 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1698 1749 Kysilko Jaroslav Sokol JOSI Červený Kostelec B 1488 1488 1
2011/2012 1 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1698 1749 Georgiev Jiří TJ Spartak Vrchlabí C 1000 0
2010/2011 7 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1562 Chasák Jan ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 1
2010/2011 6 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1562 Hejzlar Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1250 0
2010/2011 5 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1562 Sucharda David PŠŠ Lázně Bělohrad 1250 ½
2010/2011 4 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1562 Boura Matěj Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 0
2010/2011 2 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1562 Rojíková Lenka ŠK Lípa 1729 0
2010/2011 1 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1562 Nosek Jan Lokomotiva Trutnov 1250 1
2010/2011 5 Sokol Jukov Červený Kostelec 1562 Hofman Tomáš Slovan Broumov B 1471 0
2010/2011 4 Sokol Jukov Červený Kostelec 1562 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice 1794 0
2010/2011 3 Sokol Jukov Červený Kostelec 1562 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1547 0
2010/2011 2 Sokol Jukov Červený Kostelec 1562 Žitný Dominik DDM Třebechovice p.Or. 1659 1
2010/2011 9 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1562 Jindřišek Martin TJ Tatran Hostinné 1567 0
2010/2011 8 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1562 Reif Jakub SK HSM Trutnov B 1512 1
2010/2011 7 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1562 Sklář Michael TJ Dvůr Králové nad Labem C 1000 0
2010/2011 6 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1562 Prouza Rudolf KUNA TJ Náchod D 1358 1
2010/2011 4 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1562 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny A 1675 ½
2010/2011 2 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1562 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice B 1794 0
2010/2011 1 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1562 Toman Radek Lokomotiva Trutnov B 1620 1
2009/2010 7 Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 Žitná Aneta ŠK DDM Třebechovice 0
2009/2010 6 Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 Dostál Vojtěch ŠŠ Panda Rychnov C 1100 1
2009/2010 5 Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 Ptáček Tomáš Sokol Hradec Králové B 1597 1
2009/2010 4 Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 0
2009/2010 3 Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 Vančura Jakub TJ Loko Trutnov 1250 ½
2009/2010 2 Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 0
2009/2010 1 Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 Kabelka Ondřej Šachklub AD Jičín 1250 1
2009/2010 5 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1000 Brádler Vladimír Lokomotiva Trutnov B 0
2008/2009 8 Sokol - JOSI Červený Kostelec B Juran Kirill Jiskra Česká Skalice B 1000 0
2008/2009 10 Červený Kostelec Dostál Vojtěch Panda Rychnov C 1100 1
2008/2009 9 Červený Kostelec Pokorný David Panda Rychnov D 1250 1
2008/2009 8 Červený Kostelec Hejzlar Jan DDM Třebechovice 1
2008/2009 7 Červený Kostelec Müller Michal ŠK Dobruška 0
2008/2009 6 Červený Kostelec Šafařík Kamil Sokol Hradec Králové B 1250 0
2008/2009 5 Červený Kostelec Kánský Jiří Jiskra Nový Bydžov C 1100 0
2008/2009 4 Červený Kostelec Rain Jan M Team Jaroměř 1381 0
2008/2009 3 Červený Kostelec Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1
2007/2008 5 Sokol Josi Červený Kostelec B Vodňanský Jan Slovan Masporex Broumov C 0