Hráč Doleček Matěj

Doleček Matěj

User Pic
Jméno: Doleček Matěj
Oddíl: TJ Lanškroun
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1712
Elo mezinárodní: 1687
ID: 33422
FIDE ID: 368407
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 TJ Lanskroun 1669 1694 Cach Tomáš Sokol Zajecice 1605 1586 ½
2018/2019 11 TJ Lanskroun B 1675 1699 Meleško Andrij TJ Slovan Moravska Trebova 1807 1834 ½
2018/2019 5 TJ Lanskroun B 1679 1694 Jániš Petr SK Usti nad Orlici C 1934 1944 0
2018/2019 3 TJ Lanskroun B 1669 1694 Motl Josef SO Horni Cermna 1676 1678 1
2018/2019 9 TJ Lanskroun C 1675 1699 Štorek Luboš TJ Sokol Krouna 1589 1621 1
2018/2019 2 TJ Lanskroun C 1669 1694 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka D 1713 1729 ½
2017/2018 10 TJ Lanskroun B 1664 1665 Řehák Josef SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1482 1469 1
2017/2018 4 TJ Lanskroun B 1664 1665 Holásková Veronika SK Usti nad Orlici D 1381 1288 1
2017/2018 8 TJ Lanskroun C 1667 1665 Borek Pavel Proplast Ceska Trebova B 1842 1830 ½
2017/2018 6 TJ Lanskroun C 1665 1665 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka D 1926 1912 ½
2017/2018 1 TJ Lanskroun C 1637 1646 Pail Milan TJ Sokol Nemcice 1851 1869 ½
2017/2018 7 TJ Lanskroun 1667 1665 Novotný Ondřej SO Hlinsko 1750 1703 0
2017/2018 5 TJ Lanskroun 1665 1665 Mazura Miloš SK+Sokol Zamberk 1889 1890 0
2017/2018 1 TJ Lanskroun 1637 1646 Sabolová Kristýna SK Vysoke Myto B 1859 1872 ½
2015/2016 11 TJ Lanškroun 1578 1621 Pavlíček Lukáš TJ Slovan Moravská Třebová 1557 1624 ½
2015/2016 11 TJ Lanškroun B 1578 1621 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1691 1723 ½
2015/2016 7 TJ Lanškroun B 1578 1621 Petrželka Karel Proplast Česká Třebová B 1856 1857 0
2015/2016 5 TJ Lanškroun B 1578 1621 Jeništa Jiří SK + Sokol Žamberk 1629 1779 1
2015/2016 2 TJ Lanškroun B 1578 1621 Křeček Jiří ŠK Svitavy B 1740 1637 1
2015/2016 1 TJ Lanškroun B 1578 1621 Šmejdíř Waldemar TJ Spartak Choceň 1391 1502 1
2015/2016 7 TJ Lanškroun C 1578 1621 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí D 1450 1539 0
2015/2016 6 TJ Lanškroun C 1578 1621 Šilar Karel TJ Sokol Horní Čermná B 1322 1476 1
2015/2016 5 TJ Lanškroun C 1578 1621 Kopecký Václav TJ Štefanydes Polička E 1603 1647 1
2015/2016 4 TJ Lanškroun C 1578 1621 Velešík Marian ŠK Svitavy C 1658 1714 0
2015/2016 1 TJ Lanškroun C 1578 1621 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1552 1639 ½
2015/2016 4 TJ Lanškroun C 1578 1621 Bém Tomáš ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1533 1520 0
2015/2016 9 ŠKM Lanškroun 1578 1621 Píše Jiří ŠK Ústí n. O. 1414 1538 1
2015/2016 8 ŠKM Lanškroun 1578 1621 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička B 1557 1624 1
2015/2016 7 ŠKM Lanškroun 1578 1621 Novotný Ondřej ŠK Hlinsko 1440 1414 1
2015/2016 4 ŠKM Lanškroun 1578 1621 Kronowetter Bořivoj DDM Symfonie Poděbrady 1507 1527 ½
2015/2016 3 ŠKM Lanškroun 1578 1621 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1532 1479 1
2014/2015 9 ŠKM TJ Lanškroun B 1455 1502 Chudý Vladimír Šachový spolek Železné hory 1250 1
2014/2015 8 ŠKM TJ Lanškroun B 1455 1502 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny D 1289 1477 ½
2014/2015 7 ŠKM TJ Lanškroun B 1455 1502 Říha Vojtěch ŠO Hlinsko 1734 1770 ½
2014/2015 6 ŠKM TJ Lanškroun B 1455 1502 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny E 1427 1427 1
2014/2015 1 ŠKM TJ Lanškroun B 1455 1502 Pařízek Vojtěch Chotěbořští draci 1699 1822 0
2014/2015 11 ŠKM Lanškroun 1455 1502 Daněk Jakub Panda Rychnov n. Kn. 1399 1
2014/2015 10 ŠKM Lanškroun 1455 1502 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha B 1585 1606 1
2014/2015 9 ŠKM Lanškroun 1455 1502 Novotný Martin DDM Symfonie Poděbrady 1335 ½
2014/2015 7 ŠKM Lanškroun 1455 1502 Hartinger Antonín TJ ŠK Libina 1727 ½
2014/2015 6 ŠKM Lanškroun 1455 1502 Gloser David ŠK Lípa 1539 ½
2014/2015 5 ŠKM Lanškroun 1455 1502 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1615 1615 ½
2014/2015 10 TJ Lanškroun C 1455 1502 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B 1785 1825 0
2014/2015 9 TJ Lanškroun C 1455 1502 Hodek Roman ŠO K a. s. Kunvald C 1761 1761 ½
2014/2015 7 TJ Lanškroun C 1455 1502 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1788 ½
2014/2015 4 TJ Lanškroun C 1455 1502 Brychta Antonín SPV Červená Voda 1679 ½
2014/2015 2 TJ Lanškroun C 1455 1502 Jeništa Jiří SK+Sokol Žamberk C 1805 ½
2013/2014 7 ŠKM TJ Lanškroun B 1406 Jiroušek Jan Lokomotiva Česká Třebová 1250 ½
2013/2014 6 ŠKM TJ Lanškroun B 1406 Pavlíček Lukáš ŠK Svitavy 1482 ½
2013/2014 5 ŠKM TJ Lanškroun B 1406 Formánek Matěj 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2013/2014 4 ŠKM TJ Lanškroun B 1406 Klabeneš Petr Chotěbořští draci 1323 0
2013/2014 3 ŠKM TJ Lanškroun B 1406 Říha Vojtěch ŠO Hlinsko, o.s. 1489 1539 0
2013/2014 2 ŠKM TJ Lanškroun B 1406 Ježek Jakub TJ Sokol Mistrovice 1250 1
2013/2014 1 ŠKM TJ Lanškroun B 1406 Simon Michal TJ Štefanydes Polička B 1250 1
2013/2014 11 ŠKM TJ Lanškroun 1406 Novotná Barbora Desko Liberec B 1565 1583 ½
2013/2014 10 ŠKM TJ Lanškroun 1406 Žižka Petr Bohemians Praha B 1841 ½
2013/2014 9 ŠKM TJ Lanškroun 1406 Slovák Kilián Sokol Praha Kobylisy 1594 1920 0
2013/2014 8 ŠKM TJ Lanškroun 1406 Doubek Jakub 1. Novoborský ŠK 1250 ½
2013/2014 7 ŠKM TJ Lanškroun 1406 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1773 1649 ½
2013/2014 6 ŠKM TJ Lanškroun 1406 Vítová Anna ŠK Lípa 1550 1573 1
2013/2014 5 ŠKM TJ Lanškroun 1406 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 1640 1821 0
2013/2014 4 ŠKM TJ Lanškroun 1406 Buločkin Martin Panda Rychnov n.Kn. 1372 1403 1
2013/2014 3 ŠKM TJ Lanškroun 1406 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny C 1449 1473 0
2013/2014 2 ŠKM TJ Lanškroun 1406 Zeman Tomáš SK OAZA Praha B 1389 ½
2013/2014 1 ŠKM TJ Lanškroun 1406 Holásek Vojtěch ŠK Ústí n.O. 1599 1436 1
2013/2014 8 TJ Lanškroun C 1406 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná A 1561 0
2013/2014 7 TJ Lanškroun C 1406 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná B 1566 ½
2013/2014 6 TJ Lanškroun C 1406 Halbrštát Karel TJ Sokol Mistrovice A 1477 1
2013/2014 4 TJ Lanškroun C 1406 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí E 1599 1436 0
2013/2014 2 TJ Lanškroun C 1406 Charvát Václav SK + Sokol Žamberk C 1333 1
2013/2014 1 TJ Lanškroun C 1406 Michalička Václav ŠO K a. s. Kunvald B 1447 1
2012/2013 8 TJ Lanškroun C 1319 Šenkýř Jindřich TJ Sokol Krouna 1599 0
2012/2013 11 ŠKM Lanškroun 1319 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1762 1871 0
2012/2013 10 ŠKM Lanškroun 1319 Novotná Barbora Desko Liberec B 1546 1670 ½
2012/2013 9 ŠKM Lanškroun 1319 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1813 2022 0
2012/2013 8 ŠKM Lanškroun 1319 Kostelecký Daniel Sokol Praha - Kobylisy 1499 1667 0
2012/2013 7 ŠKM Lanškroun 1319 Daněk Jakub Panda Rychnov n. Kn. 1250 0
2012/2013 4 ŠKM Lanškroun 1319 Voříšek Jakub TJ Bohemians Praha B 1601 1573 ½
2012/2013 3 ŠKM Lanškroun 1319 Ambrožová Lucie TJ Štefanydes Polička B 1397 1
2012/2013 2 ŠKM Lanškroun 1319 Žegklitz Michal TJ Bohemians Praha C 1479 0
2012/2013 1 ŠKM Lanškroun 1319 Kosař Matěj ŠK Lípa 1641 1622 0
2011/2012 6 TJ a DDM Lanškroun 1255 Šuráň Jan ŠK PORG Praha 1250 1
2011/2012 3 TJ a DDM Lanškroun 1255 Jireš Michal Panda Rychnov n. Kn. 1250 0
2009/2010 4 ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Draboň Filip Novoborská šachová akademie 1100 1
2009/2010 3 ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1250 Rojíková Lenka Sokol Hradec Králové 1250 0
2008/2009 4 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 Pajerský Michal ŠŠ Desko Liberec A 1460 0
2008/2009 3 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 Novák Jan ŠŠ Desko Liberec B 1327 0
2007/2008 11 TJ Lanškroun 1100 Novák Jan ŠŠ Desko Liberec "B" 1373 0
2007/2008 10 TJ Lanškroun 1100 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové 1250 0
2007/2008 9 TJ Lanškroun 1100 Freisleben Matěj M-Team Jiskra Jaroměř 1250 ½
2007/2008 8 TJ Lanškroun 1100 Novotná Barbora ŠŠ Desko Liberec "A" 1100 0