Hráč Pokorný David

Pokorný David

User Pic
Jméno: Pokorný David
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1603
Elo mezinárodní: 1598
ID: 28856
FIDE ID: 381560
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 6 Panda Rychnov n. Kn. B 1417 Zikmund Josef ŠK Česká Skalice 1570 ½
2016/2017 4 Panda Rychnov n. Kn. B 1417 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec 1566 1591 ½
2016/2017 1 Panda Rychnov n. Kn. B 1417 Žitná Aneta DDM Třebechovice p. O. B 1504 1475 0
2014/2015 7 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1377 Křehký Roman ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1135 1
2014/2015 5 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1377 Cens Bohumír Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1365 1
2014/2015 3 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1377 Horák Martin TJ Sokol Studnice 1000 1
2014/2015 2 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1377 Otto Bořivoj TJ Hronov "B" 1653 0
2014/2015 1 Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1377 Havlík Martin Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 0
2014/2015 8 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1377 Král Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1539 1507 1
2014/2015 6 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1377 Kodoň Zdeněk Sokol Hradec Králové B 1623 1623 ½
2013/2014 9 Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1355 Provazník Josef ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1462 0
2013/2014 8 Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1355 Thér Petr ŠOK a.s. Kunvald "D" 1100 1
2013/2014 7 Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1355 Ondernický Petr ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 0
2013/2014 5 Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1355 Plašil Roman Sokol Javornice 1316 1
2013/2014 4 Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1355 Hovad Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1693 1620 1
2013/2014 3 Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1355 Balcar Jiří SONNY TJ Náchod "D" 1250 1
2013/2014 1 Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1355 Buločkin Martin Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1372 1403 0
2012/2013 7 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1250 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí B 1351 0
2012/2013 5 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1250 Krtička Josef TJ Sokol Vrchoviny B 1000 1
2012/2013 3 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1250 Buločkin Martin Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 0
2012/2013 1 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1250 Štolba Petr ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1371 1
2012/2013 11 Panda Rychnov n. Kn. 1250 Pop Tomáš Desko Liberec B 1439 1388 0
2012/2013 10 Panda Rychnov n. Kn. 1250 Pravda Kryštof Sokol Praha - Kobylisy 1333 1
2012/2013 7 Panda Rychnov n. Kn. 1250 Kolomý Adam ŠKM Lanškroun 1440 0
2012/2013 6 Panda Rychnov n. Kn. 1250 Cach Zdeněk 2222 ŠK Polabiny C 1485 1593 0
2012/2013 5 Panda Rychnov n. Kn. 1250 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny D 1250 0
2012/2013 4 Panda Rychnov n. Kn. 1250 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa 1250 0
2012/2013 3 Panda Rychnov n. Kn. 1250 Špachta Max TJ Bohemians Praha B 1250 1
2011/2012 7 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Killar Lukáš Lokomotiva Trutnov A 1250 ½
2011/2012 6 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Košner Richard Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 1
2011/2012 5 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Soukup Jakub PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 1
2011/2012 3 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Kabelka Tomáš Šachklub AD Jičín A 1100 1
2011/2012 2 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Dus Albert ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1250 1
2011/2012 1 Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Šafka Otakar ŠK Lípa A 1250 0
2011/2012 6 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1100 Tomíček Jan ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 0
2011/2012 2 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1100 Pokorný Aleš TJ Sokol Vrchoviny B 1000 1
2010/2011 7 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Nosek Jakub Sokol Aluproces Červený Kostelec 1000 1
2010/2011 6 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Holman Zdeněk Lokomotiva Trutnov 1100 1
2010/2011 4 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Ležík Jan ŠK Lípa 1100 1
2010/2011 3 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Kutík Matyáš DDM Třebechovice pod Orebem 1000 1
2010/2011 2 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Lexa Jiří Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 0
2010/2011 1 ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Sucharda Tomáš PŠŠ Lázně Bělohrad 1000 1
2010/2011 1 Panda Rychnov nad Kněžnou C 1100 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1282 0
2009/2010 3 ŠŠ Panda Rychnov C 1100 Přibyl Šimon ŠK DDM Třebechovice 1
2009/2010 2 ŠŠ Panda Rychnov C 1100 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 1
2009/2010 1 ŠŠ Panda Rychnov C 1100 Šimková Zuzana Sokol Hradec Králové B 1100 1
2009/2010 11 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1100 Rojíková Lenka Sokol Hradec Králové 1250 0
2009/2010 10 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1100 Jiskra Jaroměř 1
2009/2010 9 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1100 Novotná Barbora Desko Liberec "B" 1428 1
2009/2010 8 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1100 Škarda Daniel Novoborská šachová akademie 1000 1
2009/2010 4 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1100 Cach Jakub 2222 Polabiny "B" 1000 0
2009/2010 3 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1100 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy "A" 1266 0
2009/2010 2 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1100 Půlpán Matěj 2222 Polabiny "A" 1491 0
2009/2010 1 Panda Rychnov n.Kn. "B" 1100 Šmíd Petr Sokol Praha-Kobylisy "B" 1100 1
2009/2010 8 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1100 Zahálka Tomáš ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1356 0
2009/2010 6 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1100 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1502 0
2009/2010 5 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1100 Trnavský Roman DDM Týniště nad Orlicí 1
2009/2010 1 Panda Rychnov nad Kněžnou D 1100 Hefert Josef TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1
2008/2009 9 Panda Rychnov D 1250 Kosař Matěj Červený Kostelec 0
2008/2009 8 Panda Rychnov D 1250 Rain Jan M Team Jaroměř 1381 0
2008/2009 7 Panda Rychnov D 1250 Valnoha Martin ŠK AD Jičín 1
2008/2009 5 Panda Rychnov D 1250 Dostál Libor Panda Rychnov C 1250 0
2008/2009 4 Panda Rychnov D 1250 Kopczyk Pavel Sokol Hradec Králové B 1100 ½
2008/2009 3 Panda Rychnov D 1250 Kánský Jiří Jiskra Nový Bydžov C 1100 0
2008/2009 9 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1756 0
2008/2009 8 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 Mikuláš Pavel Sokol Javornice 1
2008/2009 7 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 Provazník Josef DDM Kostelec nad Orlicí B 1401 0
2008/2009 6 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 Jedličková Petra ŠK DDM Týniště nad Orlicí 0
2008/2009 4 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 Plašil Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1284 1
2008/2009 2 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1571 0
2008/2009 1 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1361 0
2007/2008 11 Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1100 1
2007/2008 9 Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 Petráněk Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 0
2007/2008 8 Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1402 0
2007/2008 7 Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 Mikuláš Pavel Sokol Javornice 1
2007/2008 6 Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 Ptáček Karel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1379 0
2007/2008 5 Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 Talavašek Karel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1509 0
2007/2008 4 Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 Trnavský Roman DDM Týniště nad Orlicí 1
2007/2008 2 Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 0
2007/2008 1 Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 Zahálka Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí B 1
2007/2008 7 Panda Rychnov C 1250 Szücs Matyáš Sokol Hradec Kr. B 1250 0
2007/2008 6 Panda Rychnov C 1250 Nyklová Markéta DDM Třebechovice 1
2007/2008 5 Panda Rychnov C 1250 Zajíc František ZŠ a MŠ Kopidlno 1
2007/2008 4 Panda Rychnov C 1250 Kánský Jiří Jiskra N. Bydžov C 1100 0
2007/2008 3 Panda Rychnov C 1250 Ptáček Antonín DDM Týniště 1
2007/2008 2 Panda Rychnov C 1250 Pultar Jaroslav ŠK Dobruška 1
2007/2008 1 Panda Rychnov C 1250 Jirsa Zdeněk Panda Rychnov D 1100 1
2006/2007 11 Panda Rychnov nad Kněžnou D Opička Jan Sokol Javornice 1557 0
2006/2007 11 Panda Rychnov D Kout Tomáš Lázně Bělohrad B 0
2006/2007 10 Panda Rychnov D Čeřovský Jiří Lázně Bělohrad A 0
2006/2007 9 Panda Rychnov D Ševčík Radek Panda Rychnov C 0
2006/2007 8 Panda Rychnov D Zahradník Tomáš Panda Rychnov B 1309 0
2006/2007 7 Panda Rychnov D Žitná Aneta DDM Třebechovice 0
2006/2007 6 Panda Rychnov D Freisleben Jakub Jiskra Jaroměř B 0
2006/2007 3 Panda Rychnov D Hejzlar Jan DDM Týniště 0
2006/2007 2 Panda Rychnov D Šedivá Kamila Jiskra RMSK Nový Bydžov B 0
2006/2007 1 Panda Rychnov D Kolář Michael Sokol Hradec Králové B 0