Hráč Kroužek Bohuslav

Kroužek Bohuslav

User Pic
Jméno: Kroužek Bohuslav
Oddíl: TJ Lázně Bělohrad z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1678
Elo mezinárodní: 1622
ID: 2576
FIDE ID: 369268
Rok narození: 1956
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 3 TJ CIS Lázně Bělohrad 1632 1678 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1649 1670 0 soutěž
2021/2022 1 TJ CIS Lázně Bělohrad 1640 1678 Gorecki Janusz TJ Hronov 0 0 0 soutěž
2019/2020 10 TJ CIS Lázně Bělohrad 1626 1655 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové B 1757 1729 1 soutěž
2019/2020 9 L.Bělohrad B-Choteč 1626 1655 Geissel Josef TJ Nová Paka 1725 1724 1 soutěž
2019/2020 8 L.Bělohrad B-Choteč 1626 1655 Bičiště Petr TJ Sokol Lužany 0 1636 ½ soutěž
2019/2020 7 L.Bělohrad B-Choteč 1626 1655 Zákoucký Otto Šachový klub Jičín D 1591 1564 ½ soutěž
2019/2020 6 L.Bělohrad B-Choteč 1626 1655 Rejman Jindřich ŠK Sobotka 2009 B 1452 1592 1 soutěž
2019/2020 5 L.Bělohrad B-Choteč 1626 1655 Martínek Lubomír ŠK Sobotka 2009 C 1674 1640 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK ORTEX Hradec Králové 1637 1677 Dvořák Radovan Šachový klub Lípa C 1598 1541 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK ORTEX Hradec Králové 1637 1677 Vytlačil Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1628 1577 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK ORTEX Hradec Králové 1653 1677 Kos Pavel TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1758 1861 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK ORTEX Hradec Králové 1653 1677 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1705 1710 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK ORTEX Hradec Králové 1657 1673 Killar Dominik TJ Lokomotiva Trutnov 1506 1688 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK ORTEX Hradec Králové 1660 1673 Drahotský Luboš Šachový klub Sobotka 1867 1868 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK ORTEX Hradec Králové 1660 1673 Ježek Milan TJ CIS Lázně Bělohrad 1730 1737 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK ORTEX Hradec Králové 1647 1673 Kudrnáč Zdeněk TJ Nová Paka 1742 1730 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Ortex "B" 1626 1677 Gloser Tomáš ŠK Lípa "D" 1415 1525 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Ortex "B" 1647 1671 Blažek Michal ŠŠPM Lipky HK 1604 1657 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK ORTEX Hradec Králové 1649 1671 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1593 1622 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK ORTEX Hradec Králové 1641 1671 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1636 1606 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK ORTEX Hradec Králové 1641 1671 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí B 2023 2007 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK ORTEX Hradec Králové 1647 1671 Tsapanidis Vasilis Šachový klub Lípa C 1819 1816 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK ORTEX Hradec Králové 1647 1671 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1738 1767 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK ORTEX Hradec Králové 1649 1671 Volf Michal TJ Dvůr Králové nad Labem B 1705 1677 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK ORTEX Hradec Králové 1649 1671 Stejskal Michal TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1559 1546 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1685 1687 Kraus Zdeněk TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1098 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1685 1687 Láska Tomáš Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1805 1844 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1685 1687 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1730 1754 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1685 1687 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1602 1625 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1685 1687 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1952 1981 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1685 1687 Skybová Kateřina TJ Slavia Hradec Králové D 1619 1571 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1685 1687 Turčín Jan ŠK AD Jičín F 1864 1922 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1685 1687 Tomášů Martin Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1682 1685 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK ORTEX Hradec Králové 1685 1687 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK ORTEX Hradec Králové 1685 1687 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1827 1826 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK ORTEX Hradec Králové 1685 1687 Kalenský Jakub TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1853 1864 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK ORTEX Hradec Králové 1685 1687 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín E 1871 1880 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK ORTEX Hradec Králové 1685 1687 Málek Tomáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1741 1826 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK ORTEX Hradec Králové 1685 1687 Koza Misha ŠK Lípa D 1837 1815 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1685 1687 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové "D" 1814 1822 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1685 1687 Kraus Lukáš PŠŠ Lázně Bělohrad 1341 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1685 1687 Matouš Bedřich TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1830 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1685 1687 Kotlář Roman ŠK Rožďalovice 1660 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1685 1687 Charvát Václav ŠK Lípa "E" 1743 1679 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1685 1687 Kablukov Vadim ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1640 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1628 1700 Mareš Štěpán TJ Lokomotiva Trutnov 1507 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1628 1700 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1644 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1628 1700 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1984 1910 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1628 1700 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1634 1583 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1628 1700 Tázlar Vojtěch TJ Nová Paka 1457 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1628 1700 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín E 1861 1861 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1628 1700 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1725 1686 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1628 1700 Pražák Pavel ŠK Lípa D 1837 1809 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1628 1700 Labík Jaroslav ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1661 1668 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1628 1700 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové D 1646 1674 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1628 1700 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové C 1615 1600 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1628 1700 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1868 1874 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1628 1700 Dvořák David ŠK Lípa E 1798 1771 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1707 Nosek Jiří TJ Sokol Hradec Králové D 1671 1576 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1707 Jedličková Petra ŠK Lípa D 1546 1600 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1707 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1641 1629 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1707 Kožešník Petr Sokol Dubenec 1539 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1707 Vacek Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové C 1675 1651 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1707 Portych Václav ŠK Lípa E 1803 1816 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1707 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa F 1291 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1707 Divíšek Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1611 1604 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1707 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1250 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1707 Bernard Roman TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1638 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1707 Drašnar Lukáš TJ Sokol Vrchoviny 1100 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1713 Chalupa Vladislav ŠK AD Jičín D 1571 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1713 Dlouhý Milan TJ Lomnice nad Popelkou 1764 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1713 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad 1658 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1713 Dunda Pavel ŠK Lípa D 1415 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1713 Vít Jakub Sokol Hradec Králové 1250 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1713 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1586 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1713 Kalenský Jakub TJ Spartak Vrchlabí B 1629 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1713 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1738 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1713 Horák Jiří TJ Lokomotiva Trutnov 1676 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1713 Vacek Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1704 1643 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1740 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1812 1794 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1740 Plchot Miroslav TJ Spartak Vrchlabí 1926 1000 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1740 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1782 1788 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1740 Portych Václav ŠK Lípa D 1824 1799 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1740 Suchánek Ondřej TJ Nová Paka 1596 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1740 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1637 1670 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1740 Němec Otakar ŠK Lípa C 1877 1887 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1740 Zikmund Daniel Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1975 1965 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1737 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1896 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1737 Sůva Josef TJ Loko Trutnov 1800 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1737 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín C 1991 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1737 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1774 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1737 Gersenson Jesse ŠK Lípa C 1750 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1737 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové nad Labem B 1878 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1737 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1709 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1737 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1892 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1737 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí 1661 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1737 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1929 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1756 Ticháček Karel SK HSM Trutnov 1614 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1756 Jána Michal TJ Loko Trutnov 1765 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1756 Vancl Ladislav ŠK Jilemnice 1753 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1756 Splítek Luboš ŠK Polymar Lípa C 1817 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1756 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1957 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1756 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1659 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1756 Bárta Martin TJ Lomnice nad Popelkou 1529 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1756 Kmiecik Wojciech TJ Baník Žacléř 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1756 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1980 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1756 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1991 0 soutěž
2008/2009 11 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1758 Košťálek Vlastislav TJ Loko Trutnov 1749 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1758 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1992 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1758 Volf Michal Šachový klub Lípa D 1776 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1758 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1792 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1758 Chalupa Vladislav TJ Nová Paka 1492 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1758 Andrejs Stanislav SK HSM Trutnov 1707 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1758 Ruda Ondřej Šachový klub Lípa C 2076 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1758 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1776 0 soutěž
2007/2008 11 ORTEX RETA Hradec Králové 1787 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem B 1979 ½ soutěž
2007/2008 10 ORTEX RETA Hradec Králové 1787 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice B 1934 0 soutěž
2007/2008 9 ORTEX RETA Hradec Králové 1787 Košťálek Vlastislav Lokomotiva Trutnov 1751 ½ soutěž
2007/2008 8 ORTEX RETA Hradec Králové 1787 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 2001 0 soutěž
2007/2008 7 ORTEX RETA Hradec Králové 1787 Dvořák David ŠK Lípa B 1747 0 soutěž
2007/2008 6 ORTEX RETA Hradec Králové 1787 Sůva Josef Baník Žacléř 1845 ½ soutěž
2007/2008 5 ORTEX RETA Hradec Králové 1787 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1959 0 soutěž
2007/2008 4 ORTEX RETA Hradec Králové 1787 Prokopová Jiřina Jiskra RMSK Nový Bydžov 1613 0 soutěž
2007/2008 3 ORTEX RETA Hradec Králové 1787 Míl Jan ŠK HSM Trutnov 1790 0 soutěž
2007/2008 2 ORTEX RETA Hradec Králové 1787 Blažek Martin TJ Tatran Hostinné 1674 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Ortex Hradec Králové A 1808 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1882 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Ortex Hradec Králové A 1808 Slavík Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 2045 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Ortex Hradec Králové A 1808 Škoda Pavel Niki TJ Náchod C 1784 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Ortex Hradec Králové A 1808 Dvořák Miloš Panda Rychnov n. Kněž. C 1693 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Ortex Hradec Králové A 1808 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1956 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Ortex Hradec Králové A 1808 Mrověc Jan TJ Hronov B 2060 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Ortex Hradec Králové A 1808 Čechura Petr Maspork TJ Náchod B 2174 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Ortex Hradec Králové A 1808 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice A 1620 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Ortex Hradec Králové A 1808 Bém David Jiskra Jaroměř B 1844 0 soutěž
2005/2006 11 ŠK Ortex Hradec Králové A 1793 Musil Stanislav ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1768 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK Ortex Hradec Králové A 1793 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Ortex Hradec Králové A 1793 Nevole Vladimír TJ Slavia Hradec Králové D 1982 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Ortex Hradec Králové A 1793 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice A 1644 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Ortex Hradec Králové A 1793 Hejzlar Zdeněk Maspork TJ Náchod 1857 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Ortex Hradec Králové A 1793 Sciranka Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 1892 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Ortex Hradec Králové A 1793 Kudr Roman Jiskra Jaroměř B 1883 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Ortex Hradec Králové A 1793 Portych Václav Sokol Hradec Králové 1851 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Ortex Hradec Králové A 1793 Blažek Ladislav ŠK Lípa E 1853 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Ortex Hradec Králové A 1793 Pultar Petr Niki TJ Náchod 1694 1 soutěž
2004/2005 11 TJ Lázně Bělohrad 1823 Kuda Lukáš Lokomotiva Trutnov 1 soutěž
2004/2005 10 TJ Lázně Bělohrad 1823 Machek Josef TJ Nová Paka B 1420 ½ soutěž
2004/2005 9 TJ Lázně Bělohrad 1823 Pávek Vladimír ŠK HSM Trutnov 1649 1 soutěž
2004/2005 8 TJ Lázně Bělohrad 1823 Charvát Václav ŠK Lípa C 1542 0 soutěž
2004/2005 7 TJ Lázně Bělohrad 1823 Kulhánek Josef TJ Tatran Hostinné 1658 ½ soutěž
2004/2005 6 TJ Lázně Bělohrad 1823 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín B 1751 ½ soutěž
2004/2005 4 TJ Lázně Bělohrad 1823 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice B 1461 ½ soutěž
2004/2005 3 TJ Lázně Bělohrad 1823 Podgorný Radim J.RMSK Nový Bydžov 1655 1 soutěž
2004/2005 2 TJ Lázně Bělohrad 1823 Mikule Zdeněk TJ Lomnice n.P. 1817 0 soutěž
2004/2005 1 TJ Lázně Bělohrad 1823 Vaníček Aleš Baník Žacléř 1751 1 soutěž