Hráč Šretr Josef

Šretr Josef

User Pic
Jméno: Šretr Josef
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1741
Elo mezinárodní: 1774
ID: 7938
FIDE ID: 338451
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 TJ Sokol Studnice B 1774 1741 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1808 1797 ½
2018/2019 3 TJ Sokol Studnice B 1768 1741 Doubek Petr TJ Jiskra Jaroměř C 0 1875 ½
2018/2019 2 TJ Sokol Studnice B 1768 1741 Kuchař Leoš PŠ TJ Náchod C 1492 1632 ½
2018/2019 4 Šachový klub Lípa C 1774 1741 Turčín Jan ŠK AD Jičín C 1849 1880 ½
2018/2019 2 Šachový klub Lípa C 1768 1741 Havránek Luboš TJ Dvůr Králové nad Labem B 1620 1599 1
2018/2019 1 ŠK Červený Kostelec A 1763 1741 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou C 1971 1980 ½
2017/2018 9 T. J. Sokol Studnice 1766 1743 Michl Zdeněk TJ Jiskra Jaroměř C 1532 1534 ½
2017/2018 8 T. J. Sokol Studnice 1762 1743 Nosál Marek Panda Rychnov nad Kněžnou C 1400 1425 1
2017/2018 7 T. J. Sokol Studnice 1762 1743 Krtička Václav ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1659 1671 ½
2017/2018 6 T. J. Sokol Studnice 1773 1743 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec B 1648 1675 ½
2017/2018 4 T. J. Sokol Studnice 1766 1743 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1607 1588 1
2017/2018 3 T. J. Sokol Studnice 1766 1743 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1666 1
2017/2018 11 Šachový klub Lípa C 1764 1743 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1787 1774 ½
2017/2018 10 Šachový klub Lípa C 1766 1743 Mikule Zdeněk Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1680 1709 ½
2017/2018 8 Šachový klub Lípa C 1762 1743 Louda Miloslav TJ SKP Valdice 1515 1503 1
2017/2018 6 Šachový klub Lípa C 1773 1743 Urválek Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1728 1750 0
2017/2018 2 Šachový klub Lípa C 1766 1743 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1859 1837 ½
2017/2018 1 Šachový klub Lípa C 1789 1749 Patočka Josef Šachový klub Sobotka 2009 1645 1710 ½
2017/2018 11 ŠK Lípa B 1764 1743 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n.L. 1718 1702 ½
2017/2018 2 ŠK Lípa B 1766 1743 Sucharda Tomáš TJ Jiskra Hořice 1781 1702 0
2016/2017 11 ŠK Lípa C 1802 1759 Kačírek Pavel Panda Rychnov n. Kn. B 1100 ½
2016/2017 10 ŠK Lípa C 1802 1759 Franc Martin František TJ Hronov B 1723 1727 ½
2016/2017 9 ŠK Lípa C 1802 1759 Zástava Ladislav NIKI TJ Náchod B 1638 1658 ½
2016/2017 8 ŠK Lípa C 1802 1759 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1660 1713 1
2016/2017 7 ŠK Lípa C 1802 1759 Zikmund Josef ŠK Česká Skalice 1570 ½
2016/2017 6 ŠK Lípa C 1802 1759 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1764 1727 1
2016/2017 5 ŠK Lípa C 1802 1759 Světinský Vladimír ŠK Červený Kostelec 1409 1428 1
2016/2017 4 ŠK Lípa C 1802 1759 Plachetka Milan Spartak Rychnov n. Kn. A 1603 1637 0
2016/2017 3 ŠK Lípa C 1802 1759 Marxová Šárka TJ Jiskra Jaroměř B 1100 ½
2016/2017 2 ŠK Lípa C 1802 1759 Picek Karel DDM Třebechovice p. O. B 1689 1697 ½
2015/2016 10 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1802 1759 Motloch Martin TJ Jiskra Česká Skalice B 1365 1559 ½
2015/2016 9 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1802 1759 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1962 1965 0
2015/2016 5 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1802 1759 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř C 1653 1654 ½
2015/2016 4 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1802 1759 Bažant Zdeněk Slovan Broumov B 1872 1796 ½
2015/2016 2 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1802 1759 Šroll Boris T.J. Sokol Studnice 1791 ½
2015/2016 1 Sokol Jukov Červený Kostelec C 1802 1759 Kuru Martin Sokol Juránek Červený Kostelec B 1928 1924 0
2015/2016 11 ŠK Lípa C 1802 1759 Cerha Petr PŠ TJ Náchod C 1706 1717 ½
2015/2016 10 ŠK Lípa C 1802 1759 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1782 1744 ½
2015/2016 9 ŠK Lípa C 1802 1759 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1593 1550 1
2015/2016 8 ŠK Lípa C 1802 1759 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí A 1710 1765 ½
2015/2016 6 ŠK Lípa C 1802 1759 Pinkava Josef NIKI TJ Náchod B 1894 1885 ½
2015/2016 5 ŠK Lípa C 1802 1759 Picek Karel DDM Třebechovice pod Orebem B 1689 1697 1
2015/2016 4 ŠK Lípa C 1802 1759 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1791 1803 1
2015/2016 3 ŠK Lípa C 1802 1759 Šrůtek Václav TJ Jiskra Česká Skalice 1687 0
2015/2016 2 ŠK Lípa C 1802 1759 Vacek Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1626 1659 ½
2015/2016 11 ŠK Lípa B 1802 1759 TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1
2014/2015 7 ŠK Lípa E 1704 1751 TJ Sokol Hradec Králové D 1
2014/2015 6 ŠK Lípa E 1704 1751 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1550 1
2014/2015 5 ŠK Lípa E 1704 1751 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1286 1259 ½
2014/2015 4 ŠK Lípa E 1704 1751 Provazník Josef ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1501 1
2014/2015 2 ŠK Lípa E 1704 1751 Dus Albert ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1319 1
2014/2015 9 ŠK Lípa B 1704 1751 Molendzki Tomasz TJ Hronov 1829 1825 ½
2014/2015 3 ŠK Lípa B 1704 1751 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n. L. 1756 1747 ½
2014/2015 11 Jiskra Česká Skalice 1704 1751 Král Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1539 1507 1
2014/2015 10 Jiskra Česká Skalice 1704 1751 Pražák Patrik ŠK Lípa C 1000 0
2014/2015 9 Jiskra Česká Skalice 1704 1751 Nosek Jiří Sokol Hradec Králové B 1630 1496 1
2014/2015 6 Jiskra Česká Skalice 1704 1751 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1734 1751 ½
2014/2015 4 Jiskra Česká Skalice 1704 1751 Petera Milan Sokol Jukov Červený Kostelec 1352 ½
2014/2015 2 Jiskra Česká Skalice 1704 1751 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem B 1468 1
2014/2015 1 Jiskra Česká Skalice 1704 1751 Chasák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou B 1607 1617 1
2013/2014 9 ŠK Lípa E 1752 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1651 1629 ½
2013/2014 8 ŠK Lípa E 1752 Kožešník Petr Sokol Dubenec 1539 1
2013/2014 7 ŠK Lípa E 1752 Kodoň Zdeněk TJ Sokol Hradec Králové C 1566 1
2013/2014 4 ŠK Lípa E 1752 Šolcová Andrea ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1250 0
2013/2014 3 ŠK Lípa E 1752 Dus Albert ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1367 1
2013/2014 2 ŠK Lípa E 1752 Nosek Jiří TJ Sokol Hradec Králové D 1671 1576 1
2013/2014 9 Jiskra Česká Skalice 1752 Buločkin Martin DDM Kostelec nad Orlicí A 1372 1403 ½
2013/2014 2 Jiskra Česká Skalice 1752 Mata Michal TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1653 0
2013/2014 1 Jiskra Česká Skalice 1752 Drašnar Lukáš TJ Sokol Vrchoviny 1100 1
2013/2014 5 Jiskra Česká Skalice "B" 1752 Provazník Josef ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1462 1
2013/2014 1 Jiskra Česká Skalice "B" 1752 Plachetka Milan Sokol Javornice 1660 1702 ½
2012/2013 11 ŠK Lípa D 1753 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1364 ½
2012/2013 10 ŠK Lípa D 1753 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1920 2002 ½
2012/2013 9 ŠK Lípa D 1753 Mach Ondřej Sokol Hradec Králové 1584 1
2012/2013 7 ŠK Lípa D 1753 Kalenský Jakub TJ Spartak Vrchlabí B 1629 ½
2012/2013 6 ŠK Lípa D 1753 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1721 1712 ½
2012/2013 5 ŠK Lípa D 1753 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1766 ½
2012/2013 4 ŠK Lípa D 1753 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1688 ½
2012/2013 3 ŠK Lípa D 1753 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1814 1764 ½
2012/2013 2 ŠK Lípa D 1753 Flora Tomáš ŠK AD Jičín D 1788 ½
2012/2013 9 Jiskra Česká Skalice B 1753 Král Zdeněk DUHA TJ Náchod F 1559 1537 1
2012/2013 8 Jiskra Česká Skalice B 1753 Drašnarová Marta KUNA TJ Náchod E 1850 1
2012/2013 6 Jiskra Česká Skalice B 1753 Holan Karel Lokomotiva Trutnov D 1505 ½
2012/2013 3 Jiskra Česká Skalice B 1753 Molendzki Tomasz TJ Hronov B 1818 0
2012/2013 2 Jiskra Česká Skalice B 1753 Brát Libor Sokol JOSI Červený Kostelec B 1806 1807 ½
2012/2013 1 Jiskra Česká Skalice B 1753 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov C 1710 ½
2011/2012 11 ŠK Lípa D 1790 Kohout Jan Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1976 1951 0
2011/2012 10 ŠK Lípa D 1790 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1926 1954 0
2011/2012 8 ŠK Lípa D 1790 Čermák Miroslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1870 1862 0
2011/2012 6 ŠK Lípa D 1790 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 2052 1946 1
2011/2012 5 ŠK Lípa D 1790 Málek Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1836 0
2011/2012 4 ŠK Lípa D 1790 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1599 ½
2011/2012 3 ŠK Lípa D 1790 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1747 ½
2011/2012 2 ŠK Lípa D 1790 Szücs Matyáš ŠK Lípa C 1813 1904 0
2011/2012 1 ŠK Lípa D 1790 Malinský Martin Lokomotiva Trutnov 1678 1
2011/2012 9 Jiskra Česká Skalice B 1790 Sůva Josef Lokomotiva Trutnov B 1762 ½
2011/2012 8 Jiskra Česká Skalice B 1790 Mata Michal Sokol JOSI Červený Kostelec B 1639 0
2011/2012 6 Jiskra Česká Skalice B 1790 Kalenský Jakub TJ Spartak Vrchlabí C 1576 ½
2011/2012 4 Jiskra Česká Skalice B 1753 Kuda Lukáš Lokomotiva Trutnov C 1601 ½
2011/2012 2 Jiskra Česká Skalice B 1790 Syrůček Petr SK HSM Trutnov 1726 ½
2011/2012 1 Jiskra Česká Skalice B 1790 Burdilák Milan KUNA TJ Náchod D 1780 1784 ½
2010/2011 11 ŠK Polymar Lípa D 1746 Gol Jan Slovan Broumov B 1630 ½
2010/2011 10 ŠK Polymar Lípa D 1746 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1547 1
2010/2011 9 ŠK Polymar Lípa D 1746 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1819 ½
2010/2011 7 ŠK Polymar Lípa D 1746 Hejzlar Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1824 ½
2010/2011 6 ŠK Polymar Lípa D 1746 Bernard Roman Sokol Jukov Červený Kostelec 1647 1
2010/2011 5 ŠK Polymar Lípa D 1746 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1865 ½
2010/2011 4 ŠK Polymar Lípa D 1746 Baťka Jan DDM Třebechovice p.Or. 1864 ½
2010/2011 2 ŠK Polymar Lípa D 1746 Franc Martin František TJ Hronov B 1748 1
2010/2011 1 ŠK Polymar Lípa D 1746 Burdilák Milan Niki TJ Náchod C 1774 ½
2010/2011 9 Jiskra Česká Skalice B 1746 Fiebinger Zdeněk Lokomotiva Trutnov B 1772 1
2010/2011 8 Jiskra Česká Skalice B 1746 Janák Jaroslav TJ Tatran Hostinné 1825 ½
2010/2011 7 Jiskra Česká Skalice B 1746 Fiala Milan SK HSM Trutnov B 1536 1
2010/2011 3 Jiskra Česká Skalice B 1746 Hepnar David TJ Sokol Vrchoviny A 1787 1
2010/2011 2 Jiskra Česká Skalice B 1746 Kysilko Jaroslav Sokol JOSI Červený Kostelec B 1443 1
2009/2010 9 SK Lipa D 1759 Kožešník Petr Sokol Dubenec 1612 1
2009/2010 5 SK Lipa D 1759 Chvátil Šimon Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1000 ½
2009/2010 3 SK Lipa D 1759 Dvořák Zdeněk Trebechovice C 1549 1
2009/2010 1 SK Lipa D 1759 Gersenson Jesse SK Lipa E 1768 1
2009/2010 11 Sokol Jukov ČK A 1759 Slavík Libor DDM Třebechovice p. O. 1860 0
2009/2010 10 Sokol Jukov ČK A 1759 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1844 ½
2009/2010 7 Sokol Jukov ČK A 1759 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 1508 0
2009/2010 5 Sokol Jukov ČK A 1759 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n.O. 1695 1
2009/2010 4 Sokol Jukov ČK A 1759 Palla Rostislav TJ Spartak RK A 1681 ½
2009/2010 2 Sokol Jukov ČK A 1759 Procházka Jan TJ Hronov B 1854 0
2008/2009 6 Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1770 Harantík Josef Lokomotiva Trutnov B 1593 ½
2008/2009 4 Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1770 Gorecki Janusz TJ Hronov C 1949 ½
2008/2009 2 Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1770 Brádler Vladimír Lokomotiva Trutnov C 1643 ½
2008/2009 1 Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1770 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny B 1457 1
2008/2009 10 Šachový klub Lípa D 1770 Harantík Josef TJ Loko Trutnov 1593 ½
2008/2009 9 Šachový klub Lípa D 1770 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1788 ½
2008/2009 8 Šachový klub Lípa D 1770 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1720 1
2008/2009 7 Šachový klub Lípa D 1770 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1731 ½
2008/2009 6 Šachový klub Lípa D 1770 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad 1774 ½
2008/2009 5 Šachový klub Lípa D 1770 Sládek Jaroslav TJ Nová Paka 1638 1
2008/2009 2 Šachový klub Lípa D 1770 Ruda Ondřej Šachový klub Lípa C 2076 ½
2007/2008 11 ŠK Lípa B 1824 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1777 ½
2007/2008 10 ŠK Lípa B 1824 Prokopová Jiřina Jiskra RMSK Nový Bydžov 1613 0
2007/2008 8 ŠK Lípa B 1824 Hainiš Ladislav TJ Tatran Hostinné 1575 1
2007/2008 6 ŠK Lípa B 1824 Slezák Milan TJ Dvůr Králové n. Labem B 1661 1
2007/2008 5 ŠK Lípa B 1824 Křovina Jan TJ Jiskra Hořice B 1521 1
2007/2008 4 ŠK Lípa B 1824 Fiebinger Zdeněk Lokomotiva Trutnov 1785 0
2007/2008 2 ŠK Lípa B 1824 Koza Misha ŠK Lípa C 1961 ½
2007/2008 1 ŠK Lípa B 1824 Albrecht Zdeněk Baník Žacléř 1765 ½
2007/2008 9 Sokol Josi Červený Kostelec A 1824 Miler Jan Spartak Police n. Met. 1679 0
2007/2008 8 Sokol Josi Červený Kostelec A 1824 Macháček Luděk Slovan Broumov B 2067 0
2007/2008 5 Sokol Josi Červený Kostelec A 1824 Novák Pavel TJ Hronov C 1624 ½
2007/2008 3 Sokol Josi Červený Kostelec A 1824 Kvasničák Karel Vinona TJ Náchod E 1856 ½
2007/2008 1 Sokol Josi Červený Kostelec A 1824 Petera Milan Sokol Josi Červený Kostelec B 1
2006/2007 8 Jiskra Česká Skalice A 1826 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov n.K. A 1736 ½
2006/2007 3 Jiskra Česká Skalice A 1826 Douděra Lubomír ŠK Lípa B 1848 ½
2006/2007 1 Jiskra Česká Skalice A 1826 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1854 ½
2005/2006 11 Jiskra Česká Skalice A 1850 Slavík Libor DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 ½
2005/2006 9 Jiskra Česká Skalice A 1850 Hepnar David Maspork TJ Náchod 1795 1
2005/2006 6 Jiskra Česká Skalice A 1850 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1864 1
2005/2006 5 Jiskra Česká Skalice A 1850 Douděra Lubomír ŠK Lípa E 1832 ½
2005/2006 3 Jiskra Česká Skalice A 1850 Kožúšek Slavomír ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1607 1
2005/2006 1 Jiskra Česká Skalice A 1850 Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1856 ½
2005/2006 10 ŠK Lípa C 1850 Macháček Luděk Slovan Broumov 1980 0
2005/2006 9 ŠK Lípa C 1850 Baláž René Jiskra Hořice v Podkr. 2029 ½
2005/2006 6 ŠK Lípa C 1850 Tejkal Lubomír Sklípek Spartak Vrchlabí 2117 0
2005/2006 5 ŠK Lípa C 1850 Kubec Jiří TJ Dvůr Králové n.L. 1866 ½
2005/2006 1 ŠK Lípa C 1850 Pavlíček Miroslav ŠK Lípa A 2044 0
2004/2005 10 ŠK Lípa B 1866 Kykal Zbyněk TJ Nová Paka 1802 ½
2004/2005 9 ŠK Lípa B 1866 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1943 ½
2004/2005 8 ŠK Lípa B 1866 Macháček Luděk Slovan Broumov 1956 0
2004/2005 4 ŠK Lípa B 1866 Machlowski Slavomir Panda Rychnov B 0
2004/2005 1 ŠK Lípa B 1866 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2132 0
2003/2004 9 ŠK Lípa B Dušek Martin Jiskra Hořice v Podkrkonoší 0
2003/2004 8 ŠK Lípa B Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem 1
2003/2004 6 ŠK Lípa B 1856 Krňávek Michal ŠK AD Jičín 2045 ½
2003/2004 5 ŠK Lípa B 1856 Duczynski Martin Sokol Nová Paka 2059 0
2003/2004 2 ŠK Lípa B 1856 Kuchař Jiří Sokol Náchod 1952 0