Hráč Driemer Jaroslav

Driemer Jaroslav

User Pic
Jméno: Driemer Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1543
Elo mezinárodní: 1551
ID: 9906
FIDE ID: 371238
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1533 Proplast Česká Třebová B 1
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1533 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička E 1451 1522 1
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1533 Řehák Jan ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1148 1
2014/2015 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1537 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice A 1502 1
2014/2015 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1537 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1648 1638 1
2014/2015 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1537 Pilný Jaroslav TJ Lanškroun C 1362 ½
2014/2015 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1537 Hejl Petr TJ Spartak OEZ Letohrad B 1552 0
2014/2015 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1537 Malý Evžen SPV Červená Voda 1526 0
2014/2015 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1537 Bém Tomáš ŠO K a. s. Kunvald C 1330 1
2014/2015 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1537 Píše Jiří ŠK Ústí nad Orlicí D 1443 0
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí E 1512 Šilar Karel TJ Sokol Horní Čermná B 1490 ½
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí E 1512 Janeček Ondřej TJ Spartak Letohrad B 1500 1495 ½
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí E 1512 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná A 1630 0
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí E 1512 Sysr Pavel TJ Sokol Mistrovice A 1642 1
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí E 1512 Šulc Jiří SK + Sokol Žamberk C 1532 1
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí E 1512 Matoulek Václav SPV Červená Voda 0
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1512 Pilný Jaroslav TJ Lanškroun B 1347 ½
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1512 Maceška Bohumír TJ Spartak Letohrad 1821 1777 0
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1512 Peřina Josef TJ Štefanydes Polička C 1250 1
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí D 1539 Charvát Václav SK+Sokol Žamberk C 1349 ½
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí D 1539 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B 1511 ½
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1539 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B 1373 1
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1539 Havel Dominik TJ Sokol Horní Čermná B 1310 1
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1539 Píše Jiří ŠK Ústí nad Orlicí E 1
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí D 1539 Motl Matěj TJ Sokol Horní Čermná A 1100 1
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1539 Špinler Bronislav TJ Sokol Mistrovice 1344 0
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1539 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun B 1479 1502 0
2012/2013 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1539 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1784 1725 0
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1539 Nečesánek Josef TJ Slovan M. Třebová 1000 ½
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1539 Dušek Josef ŠK Dolní Čermná o.s. 1398 1
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1539 Filip Josef TJ Jablonné n/O. 1000 1
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1539 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl B 1503 ½
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1539 Velešík Marian ŠK Svitavy A 1411 0
2011/2012 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1558 Viktorin Jaroslav TJ Lanškroun B 1507 0
2011/2012 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1558 Řehák Jan ŠO K a.s. Kunvald B 1000 1
2011/2012 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1558 Špinler Bronislav TJ Sokol Mistrovice 1333 ½
2011/2012 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1558 Lorencová Jitka Spartak OEZ Letohrad B 1315 1
2011/2012 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1558 Janeček Miroslav SK+Sokol Žamberk C 1457 0
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1558 Bém Tomáš ŠO K a.s. Kunvald 1100 1
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1558 Marek Jan Šachový klub Dolní Čermná 1418 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1545 Špinler Bronislav TJ Sokol Mistrovice 1304 ½
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1545 Kňážek Miroslav ŠO K a.s. Kunvald "B" 1299 ½
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1545 Michalička Václav ŠO K a.s. Kunvald "C" 1444 ½
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1545 Dunglová Natálie SK + Sokol Žamberk "D" 1602 ½
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1545 Mazura Jaroslav SK + Sokol Žamberk "C" 1598 0
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1545 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad "C" 1402 1
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1545 Vencl Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová "C" 1250 1
2010/2011 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1545 Lorencová Jitka TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1322 1
2010/2011 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1545 Vorlíček Pavel TJ Jablonné nad Orlicí 1581 1
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1536 Havel Dominik TJ Sokol Horní Čermná 1100 1
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1536 Martan Zdeněk SK + Sokol Žamberk D"" 1000 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1536 Pácha Lukáš ŠO K a.s. Kunvald C"" 1353 ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1536 Křivohlávek Josef ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 1430 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1536 Šparlinek Patrik TJ Jablonné nad Orlicí B 1000 1
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1571 Chvojka Antonín Slovan Moravská Třebová 1787 0
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1571 Voleský Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí B 1250 1
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1571 Doseděl Zdeněk Spartak Choceň B 1690 ½
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1571 Marek Josef TJ Lanškroun B 1602 ½
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1571 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1716 0
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1571 Hlaváč Lukáš Lokomotiva Česká Třebová B 1250 ½
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1571 Janeček Miroslav ŠK Žamberk C 1527 0
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1571 Boháč Luboš Tropic Lanškroun 1608 ½
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1571 Sodomka Adam Štefanydes Polička C 1494 ½
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1571 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B 1465 0
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1572 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1611 0
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1572 Marek Karel Štefanydes Polička C 1502 0
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1572 Janeček Miroslav SK Žamberk C 1553 1
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1572 Halbrštát David Lokomotiva Česká Třebová B 1603 1
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1572 Doseděl Zdeněk Spartak Choceň B 1681 ½
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1572 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad B 1618 1
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1572 Heger Miroslav TJ Lanškroun FYGR 1698 ½
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1572 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B 1431 0
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1562 Zeman František Spartak Choceň B 1000 ½
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1562 Bureš Vladimír Sokol Městečko Trnávka 1697 1
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1562 Endl Vlastimil Slovan Moravská Třebová 1589 ½
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1562 Goliášová Lenka ŠK Vysoké Mýto C 1429 ½
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1562 Šilar Josef Sokol Horní Čermná 1553 1
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1562 Palla Květoslav TJ Lanškroun B 1551 ½
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1562 Veselý Ondřej ŠK Svitavy B 1250 ½
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1562 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad B 1607 1
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1562 Hurdes Emil SK Žamberk C 1532 ½
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1562 Vondra Lukáš Loko Česká Třebová B 1366 0