Hráč Opletal Josef

Opletal Josef

User Pic
Jméno: Opletal Josef
Oddíl: Sportovní klub Sokol Citov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1753
Elo mezinárodní: 1782
ID: 32750
FIDE ID: 370363
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Šternberk 1774 1771 Gregůrková Nikola A64 PřF Olomouc 1686 1666 1
2018/2019 10 ŠK Šternberk 1788 1771 Valenta Vít ŠK Velké Losiny B 2157 2129 0
2018/2019 9 ŠK Šternberk 1788 1771 Blaha Marek ŠK 1921 Zábřeh 1721 1710 0
2018/2019 8 ŠK Šternberk 1787 1771 Schromm Tomáš TJ Zlaté Hory 0 0 0
2018/2019 7 ŠK Šternberk 1787 1771 Brácha Pavel ROŠÁDA Prostějov A 1829 1804 ½
2018/2019 6 ŠK Šternberk 1790 1771 Walák Jiří SK Řetězárna 1668 1652 ½
2018/2019 3 ŠK Šternberk 1773 1757 Molnár Jiří ŠK Olomouc A 1954 1929 1
2018/2019 2 ŠK Šternberk 1773 1757 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov 1841 1829 ½
2018/2019 1 ŠK Šternberk 1772 1757 Vozák Jaromír Sokol Skalička A 1803 1867 ½
2018/2019 11 Sokol Citov 1788 1771 Pinkava Jaroslav Sokol Konice 0 1771 0
2018/2019 10 Sokol Citov 1788 1771 Pekař Václav Meopta Přerov Vinary 2174 2153 0
2018/2019 9 Sokol Citov 1787 1771 Zvoníček Václav SK Prostějov B 1790 1848 ½
2018/2019 8 Sokol Citov 1787 1771 Snášel Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1779 1827 1
2018/2019 7 Sokol Citov 1790 1771 Štaffa Lubomír T.J. Sokol Přemyslovice 2024 2065 0
2018/2019 6 Sokol Citov 1790 1771 Štverák Milan T.J. Sokol Skalička B 2021 2014 0
2018/2019 5 Sokol Citov 1790 1757 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc A 1980 1925 0
2018/2019 4 Sokol Citov 1790 1757 Minařík Lubomír Sigmia Senior Olomouc B 1446 1559 ½
2018/2019 3 Sokol Citov 1773 1757 Urbanová Daniela SK Prostějov C 1725 1810 0
2018/2019 2 Sokol Citov 1773 1757 Řihošek Vladimír T.J. Sokol Tovačov 0 1611 1
2018/2019 1 Sokol Citov 1772 1757 Unzeitig Libor Šachový klub Olomouc B 1781 1767 ½
2017/2018 11 T.J. Sokol Citov 1770 1764 Hauser Jan T.J. Sokol Přemyslovice B 0 1830 0
2017/2018 10 T.J. Sokol Citov 1767 1764 Londin Šimon SK Prostějov C 1848 1828 0
2017/2018 9 T.J. Sokol Citov 1771 1764 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1912 1927 ½
2017/2018 8 T.J. Sokol Citov 1771 1764 Vláčil Vladimír SK Prostějov B 2009 1986 0
2017/2018 7 T.J. Sokol Citov 1765 1764 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc C 1795 1782 0
2017/2018 6 T.J. Sokol Citov 1765 1764 Adámek Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1867 1801 0
2017/2018 5 T.J. Sokol Citov 1767 1764 Leite Oralová Catarina ŠK SIGMIA Olomouc A 2134 0 ½
2017/2018 4 T.J. Sokol Citov 1767 1764 Gregůrková Nikola A64 PŘF UP Olomouc 1579 1625 1
2017/2018 3 T.J. Sokol Citov 1767 1764 Jiříček Jakub T.J. Sokol Skalička 1898 1870 ½
2017/2018 2 T.J. Sokol Citov 1767 1764 Stýblo Pavel ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1637 1622 ½
2017/2018 1 T.J. Sokol Citov 1772 1764 Pinkava Jaroslav T.J. Sokol Konice 0 1762 ½
2017/2018 11 ŠK Šternberk 1770 1764 Hampl Pavel Tatran Litovel B 1003 1148 1
2017/2018 10 ŠK Šternberk 1767 1764 Botur Michal A64 Grygov B 1968 1928 ½
2017/2018 9 ŠK Šternberk 1767 1764 Kubíček Antonín Velké Losiny B 2134 2154 0
2017/2018 8 ŠK Šternberk 1771 1764 Popelka Josef TJ SOKOL Přemyslovice 1972 1967 0
2017/2018 7 ŠK Šternberk 1771 1764 Kraus Petr Zlaté Hory 1791 1831 ½
2017/2018 6 ŠK Šternberk 1765 1764 Peřina Michal AŠK Olomouc B 1984 1938 ½
2017/2018 4 ŠK Šternberk 1767 1764 Telařík Daniel Uničov 0 1714 ½
2017/2018 3 ŠK Šternberk 1767 1764 Gorba Tomáš Rošáda Prostějov 1814 1814 ½
2017/2018 2 ŠK Šternberk 1767 1764 Vicenec Roman ŠK Zábřeh 2023 2010 ½
2017/2018 1 ŠK Šternberk 1772 1764 Londin Šimon SK Prostějov 1867 1885 0
2015/2016 5 Sokol Citov B 1739 1759 Bednář Václav Sokol Skalička C 1771 0
2015/2016 1 Sokol Citov B 1739 1759 Přikryl Tomáš ŠK Vinary B 1943 1981 0
2015/2016 10 ŠK Šternberk 1739 1759 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1740 1761 ½
2015/2016 9 ŠK Šternberk 1739 1759 Zatloukal Lukáš ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1631 1
2015/2016 6 ŠK Šternberk 1739 1759 Růžička Milan TJ Sokol Šumperk A 2037 2024 0
2015/2016 4 ŠK Šternberk 1739 1759 Kašparovský Petr TJ Sokol Přemyslovice A 1926 0
2015/2016 3 ŠK Šternberk 1739 1759 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc B 1765 ½
2015/2016 2 ŠK Šternberk 1739 1759 Heger Miroslav Sigmia Olomouc A 1520 1698 1
2015/2016 10 T.J. Sokol Citov 1739 1759 Petr Jiří Spartak Přerov 1933 1952 ½
2015/2016 9 T.J. Sokol Citov 1739 1759 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1979 1952 0
2015/2016 8 T.J. Sokol Citov 1739 1759 Vaculík Petr T.J. Sokol Skalička B 1865 1846 ½
2015/2016 7 T.J. Sokol Citov 1739 1759 Zapletal Jiří T.J. Sokol Přemyslovice B 2068 2056 0
2015/2016 6 T.J. Sokol Citov 1739 1759 Lukša Zdeněk ŠK Vinary 1948 1941 ½
2015/2016 4 T.J. Sokol Citov 1739 1759 Hradský Aleš SK Prostějov B 1793 1813 0
2015/2016 2 T.J. Sokol Citov 1739 1759 Maláč Pavel Sigmia Senior Olomouc B 1903 1914 ½
2015/2016 1 T.J. Sokol Citov 1739 1759 Řihošek Vladimír T.J. Sokol Tovačov 1658 1
2014/2015 4 Sokol Citov 1759 1759 Vozák Luboš Sokol Skalička D 1650 1
2014/2015 3 Sokol Citov 1759 1759 Jiříček Jakub Sokol Skalička C 1579 1712 0
2014/2015 2 Sokol Citov 1759 1759 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov B 1634 1
2014/2015 11 ŠK Šternberk 1759 1759 Konečný Martin AŠK DA Olomouc 1963 1999 0
2014/2015 10 ŠK Šternberk 1759 1759 Motlíček Petr TJ Zlaté Hory 1695 ½
2014/2015 9 ŠK Šternberk 1759 1759 Viktorin Petr Velké Losiny B 1815 1824 0
2014/2015 5 ŠK Šternberk 1759 1759 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice 1796 1882 0
2014/2015 3 ŠK Šternberk 1759 1759 Bém Josef T.J.Sokol Šumperk 1828 1878 1
2014/2015 11 ŠK Šternberk B 1759 1759 Šipka Jiří ŠK Loštice A 1658 1
2014/2015 9 ŠK Šternberk B 1759 1759 Reichl Roman ŠK 1921 Zábřeh B 1810 1817 0
2014/2015 8 ŠK Šternberk B 1759 1759 Haderka Karel Tatran Litovel C 1841 1798 ½
2014/2015 7 ŠK Šternberk B 1759 1759 Klaban Roman ŠK Nové Losiny 1728 1774 1
2014/2015 6 ŠK Šternberk B 1759 1759 Hartinger Antonín TJ Libina 1727 ½
2014/2015 4 ŠK Šternberk B 1759 1759 Blaha Marek ŠK 1921 Zábřeh C 1435 ½
2014/2015 3 ŠK Šternberk B 1759 1759 Mlýnský Vojtěch ŠK Luká 1675 1717 ½
2014/2015 2 ŠK Šternberk B 1759 1759 Chromčák Pavel ŠK Bohuňovice 1759 1
2014/2015 1 ŠK Šternberk B 1759 1759 Matlocha Lubomír ŠK Jeseník 1808 ½
2013/2014 11 ŠK Šternberk 1716 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 2017 1988 ½
2013/2014 10 ŠK Šternberk 1716 Žídek Vojtěch Sokol Velké Losiny B 1547 ½
2013/2014 9 ŠK Šternberk 1716 Kotrys Tomáš A64 PřF Olomouc 1697 1681 ½
2013/2014 8 ŠK Šternberk 1716 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc 1997 1848 0
2013/2014 6 ŠK Šternberk 1716 Ošťádal Josef Sokol Přemyslovice 1789 1861 0
2013/2014 5 ŠK Šternberk 1716 Vozák Jaromír Sokol Skalička 1845 1879 0
2013/2014 4 ŠK Šternberk 1716 Oral Josef Sigmia Olomouc 1911 1847 1
2013/2014 3 ŠK Šternberk 1716 Pop Ladislav ŠK DUE POP Uničov 1754 1759 0
2013/2014 11 ŠK Šternberk B 1716 Bálek Jiří ŠK Loštice A 1553 1
2013/2014 10 ŠK Šternberk B 1716 Pytolaj Radek Tatran Litovel C 1852 ½
2013/2014 9 ŠK Šternberk B 1716 Pořízka Lubomír TJ Libina 1560 1
2013/2014 8 ŠK Šternberk B 1716 Hojgr Karel ŠK Bohuňovice 1634 1
2013/2014 7 ŠK Šternberk B 1716 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník 1744 1729 1
2013/2014 6 ŠK Šternberk B 1716 Fabián Miroslav ŠK Nové Losiny 1509 ½
2013/2014 5 ŠK Šternberk B 1716 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1659 0
2013/2014 4 ŠK Šternberk B 1716 Lakomý František ŠK Luká 1393 1
2013/2014 3 ŠK Šternberk B 1716 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1802 1790 ½
2013/2014 2 ŠK Šternberk B 1716 Till Eduard Řetězárna Česká Ves 1685 1695 ½
2013/2014 1 ŠK Šternberk B 1716 Hájek Milan ŠK 1921 Zábřeh B 1822 0
2012/2013 8 Sigmia Olomouc 1701 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov 1902 0
2012/2013 7 Sigmia Olomouc 1701 Sněhota Martin A64 PřF UP Olomouc 1899 1950 0
2012/2013 6 Sigmia Olomouc 1701 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1775 1765 ½
2012/2013 5 Sigmia Olomouc 1701 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1868 1842 0
2012/2013 11 ŠK Šternberk 1701 Macík Milan Řetězárna Česká Ves 1637 ½
2012/2013 10 ŠK Šternberk 1701 Hartingerová Martina TJ Libina 1477 1468 1
2012/2013 9 ŠK Šternberk 1701 Hájek Milan DDM+TJ Mohelnice 1810 1
2012/2013 8 ŠK Šternberk 1701 Homola Jiří Tatran Litovel C 1580 1
2012/2013 7 ŠK Šternberk 1701 Milfort Václav LOKO Zábřeh B 1616 1585 ½
2012/2013 5 ŠK Šternberk 1701 Le Viet Cuong ŠK Nové Losiny 1000 1
2012/2013 4 ŠK Šternberk 1701 Lakomý František ŠK Luká 1404 1
2012/2013 3 ŠK Šternberk 1701 Hudský Miloš TJ Zlaté Hory 1700 ½
2012/2013 2 ŠK Šternberk 1701 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 1615 1
2012/2013 1 ŠK Šternberk 1701 Zapletal Miroslav ŠK Loštice B 1470 1
2011/2012 11 ŠK Šternberk B 1668 Kofránek David ŠK Loštice B 1502 0
2011/2012 10 ŠK Šternberk B 1668 Lakomý František ŠK Luká 1419 1
2011/2012 9 ŠK Šternberk B 1668 Táborský Bedřich ŠK Jeseník 1633 0
2011/2012 7 ŠK Šternberk B 1668 Till Eduard Řetězárna Česká Ves 1716 1716 1
2011/2012 6 ŠK Šternberk B 1668 Milfort Václav Loko Zábřeh B 1611 1547 1
2011/2012 5 ŠK Šternberk B 1668 Skřivánek David DDM+TJ Mohelnice 1502 ½
2011/2012 4 ŠK Šternberk B 1668 Dobeš Jaroslav TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1724 ½
2011/2012 3 ŠK Šternberk B 1668 Jakubík Pavel TJ Zlaté Hory 1665 1
2011/2012 1 ŠK Šternberk B 1668 Hampl Miroslav ŠK Bohuňovice 1469 0
2011/2012 11 ŠK MKZ Šternberk 1668 Krahula Pavel LOKO Zábřeh 1825 0
2011/2012 10 ŠK MKZ Šternberk 1668 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice 1934 1915 ½
2011/2012 9 ŠK MKZ Šternberk 1668 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1708 ½
2011/2012 8 ŠK MKZ Šternberk 1668 Minařík Lubomír Sigmia Olomouc 1703 1
2011/2012 7 ŠK MKZ Šternberk 1668 Nečesaný Zdeněk TJ Spartak Přerov 1891 0
2011/2012 6 ŠK MKZ Šternberk 1668 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička 1822 1906 1
2011/2012 5 ŠK MKZ Šternberk 1668 Klimeš Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1990 1978 ½
2011/2012 4 ŠK MKZ Šternberk 1668 Fojt Jiří ŠK Loštice 1750 1
2011/2012 3 ŠK MKZ Šternberk 1668 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1713 1
2010/2011 9 ŠK Šternberk B 1684 Opravil Jan ŠK Luká 1588 1
2010/2011 8 ŠK Šternberk B 1684 Odstrčil Jan ŠK Loštice 1794 0
2010/2011 7 ŠK Šternberk B 1684 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 1657 0
2010/2011 6 ŠK Šternberk B 1684 Jakubík Pavel TJ Zlaté Hory 1636 0
2010/2011 5 ŠK Šternberk B 1684 Till Eduard Řetězárna Česká Ves 1671 1
2010/2011 4 ŠK Šternberk B 1684 Skřivánek David DDM+TJ Mohelnice 1431 ½
2010/2011 1 ŠK Šternberk B 1684 Kopecký Roman T.J.Sokol Šumperk C 1870 0
2010/2011 11 ŠK Šternberk 1684 Dobeš Jaroslav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1767 ½
2010/2011 10 ŠK Šternberk 1684 Bareš Jáchym A64 PřF UP Olomouc 1582 ½
2010/2011 9 ŠK Šternberk 1684 Klimeš Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1896 1
2010/2011 8 ŠK Šternberk 1684 Knajbl Michael Tatran Litovel C 1803 1
2010/2011 7 ŠK Šternberk 1684 Vozák Lukáš TJ Sokol Skalička 1620 0
2010/2011 6 ŠK Šternberk 1684 Matějček Jiří LOKO Zábřeh 1720 0
2010/2011 5 ŠK Šternberk 1684 Svoboda Robert AŠK DA Olomouc 1714 ½
2010/2011 2 ŠK Šternberk 1684 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc 1901 0
2010/2011 1 ŠK Šternberk 1684 Petr Jiří Spartak Přerov 1940 0
2009/2010 9 ŠK Šternberk B 1674 Odstrčil Jiří ŠK Loštice 1712 1
2009/2010 8 ŠK Šternberk B 1674 Šmoldas Milan ŠK Jeseník 1613 1
2009/2010 7 ŠK Šternberk B 1674 Kropáč Zdeněk LOKO Zábřeh B 1737 ½
2009/2010 6 ŠK Šternberk B 1674 Kučera Jiří Sigmia Olomouc A 1991 ½
2009/2010 5 ŠK Šternberk B 1674 Gawlas Roman TJ Řetězárna Česká Ves 1609 1
2009/2010 4 ŠK Šternberk B 1674 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1648 0
2009/2010 3 ŠK Šternberk B 1674 Haderka Karel Tatran Litovel C 1975 0
2009/2010 1 ŠK Šternberk B 1674 Oral Josef Sigmia Olomouc C 1728 0
2009/2010 11 ŠK Šternberk 1674 Volek Karel DDM&TJ Mohelnice 1930 0
2009/2010 10 ŠK Šternberk 1674 Trávníček Petr GARDE Calcio Olomouc 2098 0
2009/2010 9 ŠK Šternberk 1674 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička 1912 0
2009/2010 8 ŠK Šternberk 1674 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1991 0
2009/2010 7 ŠK Šternberk 1674 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1891 ½
2009/2010 6 ŠK Šternberk 1674 Reichl Roman LOKO Zábřeh 1855 ½
2009/2010 4 ŠK Šternberk 1674 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1847 0
2009/2010 3 ŠK Šternberk 1674 Štec František Spartak Přerov 1929 0
2009/2010 2 ŠK Šternberk 1674 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk B 1919 0
2009/2010 1 ŠK Šternberk 1674 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1886 ½
2008/2009 9 ŠK Šternberk A 1642 Kodym Pavel ŠK Sigmia Olomouc C 1731 ½
2008/2009 8 ŠK Šternberk A 1642 Motlíček Petr TJ Zlaté Hory 1607 1
2008/2009 7 ŠK Šternberk A 1642 Ondráček Martin LOKO Zábřeh B 1768 ½
2008/2009 6 ŠK Šternberk A 1642 Oliverius Roman ŠK Loštice 1656 1
2008/2009 5 ŠK Šternberk A 1642 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 1630 0
2008/2009 4 ŠK Šternberk A 1642 Mička David TJ ŠK Libina 1708 1
2008/2009 3 ŠK Šternberk A 1642 Knajbl Michael Tatran Litovel C 1776 0
2008/2009 2 ŠK Šternberk A 1642 Výšek Bedřich ŠK Jeseník 1705 1
2008/2009 1 ŠK Šternberk A 1642 Čecháček Miroslav TJ Řetězárna Česká Ves 1649 1
2007/2008 10 ŠK Šternberk A Chmielarz Ryszard TJ Zlaté Hory 0
2007/2008 9 ŠK Šternberk A Glanc Miroslav TJ ŠK Libina 1648 0
2007/2008 8 ŠK Šternberk A Oliverius Roman ŠK Loštice 1646 1
2007/2008 7 ŠK Šternberk A Homola Jiří Tatran Litovel C 1969 0
2007/2008 6 ŠK Šternberk A Oral Josef ŠK Sigmia Olomouc C 1736 1
2007/2008 5 ŠK Šternberk A Gondek Radovan ŠK Jeseník 1786 ½
2007/2008 4 ŠK Šternberk A Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1969 0
2007/2008 3 ŠK Šternberk A Telařík Daniel ŠK Bohuňovice 1594 0
2007/2008 2 ŠK Šternberk A Spurný Ladislav ŠK Šternberk B 1563 1
2007/2008 1 ŠK Šternberk A Reichl Roman LOKO Zábřeh C 1837 0
2006/2007 11 ŠK Šternberk Koryčánek Jaromír LOKO Zábřeh B 1885 0
2006/2007 10 ŠK Šternberk Axman Oldřich TJ UNEX ŠK Uničov 1878 0
2006/2007 9 ŠK Šternberk Roháč Miloslav Garde Calcio Olomouc 1809 ½
2006/2007 8 ŠK Šternberk Murček Ján Spartak Přerov 1712 0
2006/2007 7 ŠK Šternberk Pavlů Jiří ŠK Sokol Šumperk 1865 1
2006/2007 6 ŠK Šternberk Pospíšil Ignác SK Přerov 1975 0
2006/2007 5 ŠK Šternberk Smékal Zdeněk ŠK Sigmia Olomouc 1928 0
2006/2007 3 ŠK Šternberk Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1663 0
2006/2007 2 ŠK Šternberk Zdráhal Václav TJ Sokol Přemyslovice 1836 0
2006/2007 1 ŠK Šternberk Jančík Rostislav SK Prostějov B 1898 0