Hráč Král Vojtěch

Král Vojtěch

User Pic
Jméno: Král Vojtěch
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1620
Elo mezinárodní: 1663
ID: 3513
FIDE ID: 368067
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 SK Prostějov C 1663 1620 Paroulek Pavel T.J. Sokol Skalička B 0 1595 0
2017/2018 11 SK Prostějov B 1731 1667 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov 0 1591 ½
2017/2018 10 SK Prostějov B 1731 1667 Ociepka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 0 1339 1
2017/2018 9 SK Prostějov B 1731 1667 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc C 1781 1762 ½
2017/2018 7 SK Prostějov B 1731 1667 Minařík Lubomír ŠK SIGMIA Olomouc A 1421 1567 1
2017/2018 6 SK Prostějov B 1731 1667 Losse Josef A64 PŘF UP Olomouc 0 1111 1
2017/2018 4 SK Prostějov B 1731 1667 Novák Rudolf ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1438 1431 1
2017/2018 3 SK Prostějov B 1731 1667 Burget Martin T.J. Sokol Konice 0 0 ½
2017/2018 1 SK Prostějov B 1731 1667 Londin Martin SK Prostějov C 1317 1388 1
2015/2016 9 SK Prostějov D 1731 1730 Brácha Pavel SK ROŠÁDA Prostějov C 1878 1845 0
2015/2016 8 SK Prostějov D 1731 1730 Londin Šimon SK Prostějov C 1607 1624 0
2015/2016 7 SK Prostějov D 1731 1730 Londin Milan SK Prostějov E 1711 ½
2015/2016 6 SK Prostějov D 1731 1730 Brácha Pavel SK ROŠÁDA Prostějov C 1878 1845 ½
2015/2016 5 SK Prostějov D 1731 1730 Londin Šimon SK Prostějov C 1607 1624 0
2015/2016 4 SK Prostějov D 1731 1730 Londin Milan SK Prostějov E 1711 ½
2015/2016 3 SK Prostějov D 1731 1730 Navrátil Pavel SK ROŠÁDA Prostějov C 1647 1703 ½
2015/2016 2 SK Prostějov D 1731 1730 Londin Šimon SK Prostějov C 1607 1624 0
2015/2016 1 SK Prostějov D 1731 1730 Londin Milan SK Prostějov E 1711 ½
2015/2016 11 SK Prostějov B 1731 1730 Čala Jiří T.J. Sokol Tovačov 1765 1783 0
2015/2016 10 SK Prostějov B 1731 1730 Hajnyš Antonín T.J. Sokol Konice 1837 0
2015/2016 9 SK Prostějov B 1731 1730 Petr Jiří Spartak Přerov 1933 1952 0
2015/2016 8 SK Prostějov B 1731 1730 Brácha Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1878 1845 0
2015/2016 7 SK Prostějov B 1731 1730 Vaculík Petr T.J. Sokol Skalička B 1865 1846 0
2015/2016 6 SK Prostějov B 1731 1730 Prucek Ladislav T.J. Sokol Přemyslovice B 1855 1828 ½
2015/2016 5 SK Prostějov B 1731 1730 Lukša Zdeněk ŠK Vinary 1948 1941 0
2015/2016 2 SK Prostějov B 1731 1730 Růžička Marek A64 Př.F UP Olomouc 1903 1926 0
2015/2016 1 SK Prostějov B 1731 1730 Sapík Miloslav Sigmia Senior Olomouc B 1781 1
2014/2015 11 SK Prostějov B 1730 1763 Hanák František SK Junior Prostějov 1527 ½
2014/2015 10 SK Prostějov B 1730 1763 Doubravová Olga T. J. Sokol Hranice 1609 0
2014/2015 9 SK Prostějov B 1730 1763 Najmon Miloš T. J. Sokol Tovačov 1623 1
2014/2015 8 SK Prostějov B 1730 1763 Vysloužil Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1385 ½
2014/2015 7 SK Prostějov B 1730 1763 Kodym Pavel ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1671 1695 ½
2014/2015 6 SK Prostějov B 1730 1763 Šubert Josef T. J. Sokol Přemyslovice B 1774 ½
2014/2015 4 SK Prostějov B 1730 1763 Zatloukal Miroslav T. J. Sokol Konice 1680 ½
2014/2015 3 SK Prostějov B 1730 1763 Molnár Jiří AŠK DA Olomouc B 1930 1939 ½
2014/2015 2 SK Prostějov B 1730 1763 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1931 1968 ½
2013/2014 7 SK Prostějov D 1787 Vysloužil Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov E 1250 0
2013/2014 6 SK Prostějov D 1787 Navrátil Martin SK ROŠÁDA Prostějov D 1000 1
2013/2014 5 SK Prostějov D 1787 Černohous Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov C 1000 0
2013/2014 4 SK Prostějov D 1787 Grbin Daniel Sk Junior Prostějov A 1293 1
2013/2014 3 SK Prostějov D 1787 Smolka Tomáš SK Prostějov E 1000 1
2013/2014 2 SK Prostějov D 1787 Strejček Stanislav SK Prostějov C 1551 1545 1
2013/2014 1 SK Prostějov D 1787 Zach Vlastimil Sk Junior Prostějov B 1000 1
2013/2014 9 SK Prostějov B 1787 Lukša Zdeněk SK Přerov 1965 1963 ½
2013/2014 8 SK Prostějov B 1787 Prucek Ladislav T.J. Sokol Přemyslovice B 1896 1856 0
2013/2014 7 SK Prostějov B 1787 Vaculík Cyril T.J. Sokol Tovačov 1646 ½
2013/2014 6 SK Prostějov B 1787 Kodym Pavel ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1711 1
2013/2014 5 SK Prostějov B 1787 Doubravová Olga T.J. Sokol Hranice 1600 ½
2013/2014 4 SK Prostějov B 1787 Kyselý Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1756 ½
2013/2014 3 SK Prostějov B 1787 Vozák Jaromír T.J. Sokol Skalička B 1845 1879 0
2013/2014 2 SK Prostějov B 1787 Pinkava Jaroslav T.J. Sokol Konice 1802 1
2013/2014 1 SK Prostějov B 1787 Ochman Tomáš AŠK DA Olomouc B 1871 1839 0
2012/2013 11 SK Prostějov 1831 Charvot David A64 PřF UP Olomouc 1342 1
2012/2013 10 SK Prostějov 1831 Kramář Vladimír Sigmia Olomouc 1826 ½
2012/2013 7 SK Prostějov 1831 Bálek Jiří ŠK Loštice 1559 0
2012/2013 6 SK Prostějov 1831 Šamšula Jiří LOKO Zábřeh 1468 ½
2012/2013 5 SK Prostějov 1831 Klimeš Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1909 1903 0
2012/2013 4 SK Prostějov 1831 Pop Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1726 1
2012/2013 3 SK Prostějov 1831 Bureš Michael SK ROŠÁDA Prostějov 1762 1625 1
2012/2013 1 SK Prostějov 1831 Čechovský Hynek Spartak Přerov 1662 1
2012/2013 9 SK Prostějov B 1831 Molnár Jiří GARDE Calcio Olomouc B 1877 1905 1
2012/2013 7 SK Prostějov B 1831 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 1972 2000 0
2012/2013 6 SK Prostějov B 1831 Pospíšil Ignác SK Přerov 1932 1932 0
2012/2013 5 SK Prostějov B 1831 Buriánek Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1646 ½
2012/2013 4 SK Prostějov B 1831 Oral Josef ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1935 1893 1
2012/2013 2 SK Prostějov B 1831 Kincl Dobromir TJ Sokol Skalička B 1769 1733 1
2012/2013 1 SK Prostějov B 1831 Šeiner Jiří TJ Sokol Hranice 1781 0
2011/2012 9 Sportovní klub Prostějov C 1833 Vysloužil Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov E 1000 0
2011/2012 8 Sportovní klub Prostějov C 1833 Lauda Štěpán SK ROŠÁDA Prostějov D 1000 1
2011/2012 7 Sportovní klub Prostějov C 1833 Urbánek Petr SK ROŠÁDA Prostějov C 1512 1
2011/2012 6 Sportovní klub Prostějov C 1833 Langer Michal TJ Sokol Konice B 1000 1
2011/2012 4 Sportovní klub Prostějov C 1833 Frýbort Dominik SK Junior Prostějov A 1000 1
2011/2012 3 Sportovní klub Prostějov C 1833 Pejř Václav TJ Sokol Přemyslovice C 1000 1
2011/2012 1 Sportovní klub Prostějov C 1833 Londin Martin Sportovní klub Prostějov D 1000 1
2011/2012 11 SK Prostějov B 1833 Havlíček Jiří AŠK DA Olomouc 1311 1
2011/2012 10 SK Prostějov B 1833 Mikšík Vlastimil TJ Sokol Hranice 1000 1
2011/2012 9 SK Prostějov B 1833 Nedomanský Leopold TJ Sokol Konice 1493 1
2011/2012 8 SK Prostějov B 1833 Jirák Miroslav TJ Sokol Tovačov 1000 1
2011/2012 6 SK Prostějov B 1833 Brablec Leoš TJ Sokol Přemyslovice B 1718 1
2011/2012 5 SK Prostějov B 1833 Vinklárek Antonín Sokol Skalička B 1665 0
2011/2012 4 SK Prostějov B 1833 Bareš Jáchym A64 PřF UP Olomouc 1684 1798 1
2011/2012 3 SK Prostějov B 1833 Kment Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1261 1
2010/2011 10 Sportovní klub Prostějov C 1842 Bröckner Boris TJ Sokol Přemyslovice C 1651 ½
2010/2011 9 Sportovní klub Prostějov C 1842 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov D 1494 0
2010/2011 8 Sportovní klub Prostějov C 1842 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov C 1491 1
2010/2011 6 Sportovní klub Prostějov C 1842 Zvoníček Václav SK Junior Prostějov 1909 1
2010/2011 5 Sportovní klub Prostějov C 1842 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov D 1494 1
2010/2011 4 Sportovní klub Prostějov C 1842 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov C 1491 1
2010/2011 2 Sportovní klub Prostějov C 1842 Bröckner Boris TJ Sokol Přemyslovice C 1651 1
2010/2011 1 Sportovní klub Prostějov C 1842 Zvoníček Václav SK Junior Prostějov 1909 ½
2010/2011 10 SK Prostějov B 1842 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1494 1
2010/2011 9 SK Prostějov B 1842 Hons Bohuslav TJ Sokol Hranice 1580 1
2010/2011 8 SK Prostějov B 1842 Koutný Josef TJ Sokol Konice 1402 0
2010/2011 7 SK Prostějov B 1842 Skopal Alois SIgmia Olomouc B 1553 1
2010/2011 5 SK Prostějov B 1842 Vozák Luboš TJ Sokol Skalička B 1658 ½
2010/2011 4 SK Prostějov B 1842 Goroš Jan GARDE Calcio Olomouc B 1787 1
2010/2011 1 SK Prostějov B 1842 Lavrinčík Petr TJ Sokol Tovačov 1000 1
2009/2010 10 SK Prostějov C 1827 Oulehla Jakub SK ROŠÁDA Prostějov D 1416 1
2009/2010 9 SK Prostějov C 1827 Grbin Daniel SK Junior Prostějov 1
2009/2010 8 SK Prostějov C 1827 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice C 1625 1
2009/2010 4 SK Prostějov C 1827 Brzoska Lukáš SK Junior Prostějov 1
2009/2010 3 SK Prostějov C 1827 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice C 1476 ½
2009/2010 2 SK Prostějov C 1827 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov C 1466 1
2009/2010 11 SK Prostějov B 1827 Kolmaš Oldřich AŠK Olomouc B 1901 0
2009/2010 10 SK Prostějov B 1827 Kolašín Jan A64 DDM Olomouc 1982 0
2009/2010 9 SK Prostějov B 1827 Tichý Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov B 1885 ½
2009/2010 8 SK Prostějov B 1827 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc B 1889 1
2009/2010 7 SK Prostějov B 1827 Čechovský Hynek Spartak Přerov B 1685 1
2009/2010 6 SK Prostějov B 1827 Kučera Bohuslav TJ Sokol Konice 1750 0
2009/2010 5 SK Prostějov B 1827 Štec František SK Přerov 1929 0
2009/2010 4 SK Prostějov B 1827 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička B 1912 1
2009/2010 3 SK Prostějov B 1827 Dosoudil Bedřich ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1860 1
2009/2010 2 SK Prostějov B 1827 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice B 1956 0
2009/2010 1 SK Prostějov B 1827 Holka Miroslav TJ Sokol Hranice 1908 1
2008/2009 11 SK Prostějov 1781 Brtníček Miroslav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1722 ½
2008/2009 5 SK Prostějov 1781 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov 1659 1
2008/2009 3 SK Prostějov 1781 Reichmann Pavel T.J. Sokol Šumperk B 1707 ½
2008/2009 11 Sportovní klub Prostějov B 1781 Vozák Lukáš TJ Sokol Skalička B 1346 1
2008/2009 10 Sportovní klub Prostějov B 1781 Pavlík Viktor Garde Calcio Olomouc B 1639 1
2008/2009 9 Sportovní klub Prostějov B 1781 Šťastný Petr Spartak Přerov B 1473 1
2008/2009 8 Sportovní klub Prostějov B 1781 Bláha Jiří Sigmia Senior klub Olomouc B 1686 1
2008/2009 7 Sportovní klub Prostějov B 1781 Pivoda František TJ Sokol Hranice 1482 1
2008/2009 6 Sportovní klub Prostějov B 1781 Štěpán Petr Sportovní klub Přerov 1732 1
2008/2009 5 Sportovní klub Prostějov B 1781 Kincl Dobromir TJ Sokol Skalička A 1748 1
2008/2009 4 Sportovní klub Prostějov B 1781 Doubek Tomáš A64 DDM Olomouc 1937 0
2008/2009 3 Sportovní klub Prostějov B 1781 Brablec Leoš TJ Sokol Přemyslovice B 1766 0
2008/2009 2 Sportovní klub Prostějov B 1781 Novák Jiří SK ROŠÁDA Prostějov B 1579 1
2008/2009 1 Sportovní klub Prostějov B 1781 Nedomanský Leopold TJ Sokol Konice 1521 1
2007/2008 9 SK Prostějov B 1813 Grúz Jiří Sigmia Olomouc 1737 0
2007/2008 6 SK Prostějov B 1813 Novák Petr LOKO Zábřeh A 1715 0
2007/2008 5 SK Prostějov B 1813 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov 1670 ½
2007/2008 4 SK Prostějov B 1813 Axman Oldřich TJ UNEX ŠK Uničov 1890 1
2007/2008 3 SK Prostějov B 1813 Vychodil Oldřich SK ROŠÁDA Prostějov 1438 ½
2006/2007 10 SK Prostějov B 1841 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov 1681 ½
2006/2007 8 SK Prostějov B 1841 Sedlák Emil SK Přerov 1700 ½
2006/2007 5 SK Prostějov B 1841 Hrbáček Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1691 ½
2006/2007 4 SK Prostějov B 1841 Zdráhal Václav TJ Sokol Přemyslovice 1836 0
2006/2007 3 SK Prostějov B 1841 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1846 1
2005/2006 7 Slavoj Čáslav 1521 Kubečka Jakub Sokol Nymburk C 1
2005/2006 6 Slavoj Čáslav 1521 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod C 1372 0
2005/2006 5 Slavoj Čáslav 1521 Brandejský Vít Sokol Český Brod B 1
2005/2006 4 Slavoj Čáslav 1521 Dušek Vojtěch Sokol Sendražice C 1352 1
2005/2006 3 Slavoj Čáslav 1521 Vesecký Martin Sokol Pečky E 1
2005/2006 2 Slavoj Čáslav 1521 Bug Julius Kostelec n.Č.l. C 1511 1
2005/2006 1 Slavoj Čáslav 1521 Zrůst Tomáš DDM Kolín 1340 1
2005/2006 11 SK Prostějov B 1521 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 1987 0
2005/2006 9 SK Prostějov B 1521 Molnár Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1900 0
2005/2006 8 SK Prostějov B 1521 Hořák Radek ŠK Šternberk 1683 1
2005/2006 7 SK Prostějov B 1521 Grigorova Evgenia C A64 Grygov C 1
2005/2006 6 SK Prostějov B 1521 Grúz Jiří ŠK Sigmia Olomouc 1666 ½
2005/2006 5 SK Prostějov B 1521 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice 1820 0
2005/2006 3 SK Prostějov B 1521 Reichmann Pavel ŠK Šumperk 1718 0
2005/2006 2 SK Prostějov B 1521 Kříž Miroslav SK Přerov 0
2005/2006 1 SK Prostějov B 1521 Hájek Milan DDM+TJ Mohelnice 1748 ½
2003/2004 10 SK Prostějov B 1795 Filipík Jaroslav TJ Unex Uničov 1884 0