Hráč Komínek Martin

Komínek Martin

User Pic
Jméno: Komínek Martin
Oddíl: TJ Sokol Valašská Bystřice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1660
Elo mezinárodní: 1507
ID: 42070
FIDE ID: 23710462
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Sokol Valašská Bystřice B 1507 1640 Papšík Miroslav ŠO TJ Sokol Lužná 1616 1691 1
2018/2019 9 TJ Sokol Valašská Bystřice B 1507 1640 Suchánek Hanuš ŠK Zlín C 1476 1609 ½
2018/2019 9 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1507 1640 Múdrý Jan TJ Sokol Huslenky 1610 1669 ½
2018/2019 8 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1507 1640 Klíma Martin ŠO TJ Karolinka 1580 1576 1
2018/2019 7 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1507 1640 Filák František MEZ Vsetín 0 1759 0
2018/2019 6 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1507 1640 Klímek David ŠK Zbrojovka Vsetín D 1478 1534 1
2018/2019 5 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1507 1640 Šihor Vítězslav TJ Sokol Valašská Polanka 0 1644 0
2018/2019 4 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1507 1663 Gvozdek Jiří TJ Valašské Meziříčí B 0 1572 1
2018/2019 3 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1507 1663 Trčálek David Sokol Ústí B 1742 1851 0
2018/2019 2 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1507 1663 Románek Zdeněk KH Zašová 1615 1706 0
2018/2019 1 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1507 1663 Kaminský Rudolf ŠK Rajnochovice 2055 2025 1
2018/2019 7 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1507 1640 Bělunek Zdeněk KH Zašová B 1901 1933 0
2018/2019 6 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1507 1640 Múdrý Jan TJ Sokol Huslenky B 1662 1669 0
2018/2019 3 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1507 1663 Bambušek Vladislav ŠO Karolinka C 1584 1640 ½
2018/2019 2 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1507 1663 Vilímek Petr ŠO Karolinka B 0 1676 1
2018/2019 1 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1507 1663 Kramer Břetislav TJ Valašské Meziříčí C 0 1608 1
2017/2018 6 TJ Sokol Valašská Bystřice D 1539 1600 Dvořák Martin TJ Sokol Huslenky B 1473 1441 1
2017/2018 9 TJ Sokol Huslenky B 1539 1600 Křenek Roman ŠO Karolinka B 1320 1313 1
2017/2018 8 TJ Sokol Huslenky B 1539 1600 Klíma Martin TJ Valašské Meziříčí C 1588 1603 ½
2017/2018 7 TJ Sokol Huslenky B 1539 1600 Feix Vilém KH Zašová B 1431 1567 1
2017/2018 4 TJ Sokol Huslenky B 1539 1600 Bambušek Vladislav ŠO Karolinka B 1601 1594 1
2017/2018 3 TJ Sokol Huslenky B 1539 1600 Chrástecký Václav TJ Valašské Meziříčí C 0 1456 1
2017/2018 2 TJ Sokol Huslenky B 1539 1600 Hradil Václav KH Zašová B 1774 1731 1
2017/2018 11 ŠK Rajnochovice 1539 1600 Herman Vladimír TJ Sokol Valašská Polanka 0 1763 ½
2017/2018 10 ŠK Rajnochovice 1539 1600 Grycman Ondřej TJ Sokol Valašská Bystřice C 1202 1246 ½
2017/2018 9 ŠK Rajnochovice 1539 1600 Vrábel Petr Sokol Ústí B 1715 1691 1
2017/2018 8 ŠK Rajnochovice 1539 1600 Krátký Pavel KH Zašová 0 1602 ½
2017/2018 6 ŠK Rajnochovice 1539 1600 Bařinka Miroslav TJ Sokol Huslenky 1619 1664 1
2017/2018 5 ŠK Rajnochovice 1539 1600 Lev František ŠO TJ Karolinka 0 1602 1
2017/2018 4 ŠK Rajnochovice 1539 1600 Feix Vilém MEZ Vsetín 1431 1567 1
2017/2018 3 ŠK Rajnochovice 1539 1600 Gvozdek Jiří ŠK Zbrojovka Vsetín D 0 1544 0
2017/2018 1 ŠK Rajnochovice 1539 1652 Pončík Ladislav TJ Sokol Valašská Bystřice C 0 1554 1
2017/2018 2 Sokol Ústí B 1539 1600 Sedláček Bohumil TJ Valašské Meziříčí B 0 1512 1
2017/2018 11 Vala�sk� Byst�ice B 1539 1600 Peška Antonín EMKaD Hole�ov 0 1677 0
2017/2018 10 Vala�sk� Byst�ice B 1539 1600 Kývala Petr Vizovice 0 1648 0
2017/2018 5 Vala�sk� Byst�ice B 1539 1600 Paseka Petr Zub�� 0 1598 1
2015/2016 10 Val. Bystřice D 1533 Klímek David ŠKZ Vsetín F 1573 0
2015/2016 9 Val. Bystřice D 1533 Karlík Jáchym Hošťálková D 1448 1435 0
2015/2016 8 Val. Bystřice D 1533 Křenek Roman Karolinka B 1000 1
2015/2016 7 Val. Bystřice D 1533 Sucháček Roman Francova Lhota B 1267 1
2015/2016 6 Val. Bystřice D 1533 Horný Jaroslav Val. Meziříčí C 1000 0
2015/2016 5 Val. Bystřice D 1533 Rýdl Vladimír Branky 1708 0
2015/2016 4 Val. Bystřice D 1533 Řezníček Milan ŠKZ Vsetín E 1000 1
2015/2016 3 Val. Bystřice D 1533 Hrbáček Pavel Huslenky B 1389 0
2015/2016 2 Val. Bystřice D 1533 Zajíc Jaroslav Ústí B 1652 1
2015/2016 1 Val. Bystřice D 1533 Ryšánek Jakub Val. Meziříčí D 1516 0
2015/2016 11 Val. Bystřice C 1533 Trávníček Zdeněk MEZ Vsetín 1538 0
2015/2016 9 Val. Bystřice C 1533 Novák Libor Val. Meziříčí B 1588 1521 ½
2015/2016 8 Val. Bystřice C 1533 Krátký Pavel Huslenky 1591 0
2015/2016 7 Val. Bystřice C 1533 Michálek Josef Karolinka 1534 0
2015/2016 6 Val. Bystřice C 1533 Trčálek Lukáš Ústí 1618 0
2015/2016 5 Val. Bystřice C 1533 Červenka Emil Hošťálková C 1722 0
2015/2016 4 Val. Bystřice C 1533 Sewiola Petr Val. Bystřice B 1749 1686 0
2015/2016 3 Val. Bystřice C 1533 Papšík Miroslav Val. Polanka 1657 0
2015/2016 2 Val. Bystřice C 1533 Hurta Jan Bystřička 1582 0
2014/2015 10 Val.Bystřice C 1552 Liška Pavel Valašská Polanka 1630 0
2014/2015 9 Val.Bystřice C 1552 Trávníček Zdeněk MEZ Vsetín 1574 ½
2014/2015 8 Val.Bystřice C 1552 Gálík Jakub Hošťálková C 1560 1577 0
2014/2015 7 Val.Bystřice C 1552 Novák Libor Valašské Meziříčí B 1588 1531 0
2014/2015 6 Val.Bystřice C 1552 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín D 1603 1
2014/2015 4 Val.Bystřice C 1552 Krátký Pavel Huslenky 1609 1
2014/2015 3 Val.Bystřice C 1552 Bil Vladimír Rožnov B 1683 0
2014/2015 2 Val.Bystřice C 1552 Prda Jan Bystřička 1585 0
2014/2015 1 Val.Bystřice C 1552 Galetka Jaromír ŠKZ Vsetín C 1672 0
2014/2015 6 Val. Bystřice B 1552 Tomčík Libor Val. Meziříčí 1949 0
2014/2015 7 Val. Bystřice D 1552 Hradil Václav Branky 1821 1795 0
2014/2015 5 Val. Bystřice D 1552 Bierská Adéla Karolinka B 1633 1659 0
2014/2015 4 Val. Bystřice D 1552 Surovec Vladimír Francova Lhota B 1662 1717 0
2014/2015 3 Val. Bystřice D 1552 Lev František Val. Meziříčí C 1695 1
2014/2015 2 Val. Bystřice D 1552 Vlachopulos Elefteris Karolinka A 1792 1787 0
2014/2015 1 Val. Bystřice D 1552 Lukaštík Jaroslav Ústí B 1906 0
2013/2014 9 Val. Bystřice D 1000 Surovec Vladimír Francova Lhota B 1669 1720 1
2013/2014 8 Val. Bystřice D 1000 Prda Jan Val. Meziříčí D 1539 0
2013/2014 7 Val. Bystřice D 1000 Pončík Ladislav Hošťálková D 1455 0
2013/2014 6 Val. Bystřice D 1000 Polášek Petr Branky 1498 1
2013/2014 3 Val. Bystřice D 1000 Kramer Břetislav Val. Meziříčí C 1659 0
2013/2014 10 Val. Bystřice C 1000 Trávníček Zdeněk MEZ Vsetín 1601 1
2013/2014 9 Val. Bystřice C 1000 Růžička Jiří ŠKZ Vsetín C 1650 ½
2013/2014 8 Val. Bystřice C 1000 Hromada Jakub Val. Polanka 1668 0
2013/2014 7 Val. Bystřice C 1000 Chrástecký Václav Huslenky 1481 ½
2013/2014 6 Val. Bystřice C 1000 Orság Václav Karolinka 1735 1
2013/2014 5 Val. Bystřice C 1000 Zgarba Radek Ústí B 1250 0
2013/2014 3 Val. Bystřice C 1000 Gálík Jakub Hošťálková B 1545 1562 0
2013/2014 2 Val. Bystřice C 1000 Černotík Jaroslav Bystřička 1393 1
2013/2014 1 Val. Bystřice C 1000 Pobořil František Rožnov B 1519 1