Hráč Jedlička František

Jedlička František

User Pic
Jméno: Jedlička František
Oddíl: Sportovní klub Brumov-Bylnice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1505
Elo mezinárodní: 0
ID: 14109
FIDE ID: 0
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 SK Brumov-Bylnice „B“ 0 1525 Goša Jiří Šachový oddíl Horní Lhota 0 1354 ½ soutěž
2019/2020 7 SK Brumov-Bylnice „B“ 0 1525 Haboň Martin Valašské Klobouky B 0 1477 ½ soutěž
2019/2020 5 SK Brumov-Bylnice „B“ 0 1525 Hobza Richard ŠK Zlín-Malenovice B 1284 1243 0 soutěž
2019/2020 4 SK Brumov-Bylnice „B“ 0 1525 Coufalík Marián ŠK DDM Slavičín „B“ 0 1450 ½ soutěž
2019/2020 3 SK Brumov-Bylnice „B“ 0 1525 Lekeš René ŠO SK Pozlovice 0 1662 ½ soutěž
2019/2020 2 SK Brumov-Bylnice „B“ 0 1525 Blahynka Svatopluk TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1591 1 soutěž
2019/2020 1 SK Brumov-Bylnice „B“ 0 1525 Amin Ibrahem TJ Fatra – Slavia Napajedla C 0 1341 0 soutěž
2019/2020 8 Brumov 0 1525 Břoušek Jiří Valašská Bystřice B 1839 1805 0 soutěž
2018/2019 10 SK Brumov-Bylnice B 0 1541 Hobza Vojtěch ŠK Zlín-Malenovice B 1269 1319 1 soutěž
2018/2019 7 SK Brumov-Bylnice B 0 1541 Petráš Daniel ŠK DDM Slavičín C 0 1324 1 soutěž
2018/2019 6 SK Brumov-Bylnice B 0 1541 Bažant Radek TJ Fatra – Slavia Napajedla C 0 0 1 soutěž
2018/2019 5 SK Brumov-Bylnice B 0 1541 Blahynka Svatopluk TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1565 0 soutěž
2018/2019 2 SK Brumov-Bylnice B 0 1541 Tomaštík Jan Valašské Klobouky A 0 1855 ½ soutěž
2018/2019 9 SK Brumov-Bylnice 0 1541 Surý Jaroslav Šachy Hošťálková B 1611 1587 0 soutěž
2018/2019 6 SK Brumov-Bylnice 0 1541 Dančáková Klára ŠK Zbrojovka Vsetín C 1469 1454 0 soutěž
2018/2019 4 SK Brumov-Bylnice 0 1541 Bařinka Miroslav ŠO TJ Sokol Vizovice 1619 1637 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Brumov-Bylnice 0 1541 Plášek Jonáš ŠK DDM Slavičín 0 1434 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Brumov-Bylnice 0 1541 Trčálek Lukáš Sokol Ústí 1701 1713 0 soutěž
2017/2018 10 Brumov-Bylnice 0 1552 Gadas Lukáš Rajnochovice 1505 1542 ½ soutěž
2017/2018 2 Brumov-Bylnice 0 1552 Sewiola Petr Vala�sk� Byst�ice B 1718 1670 0 soutěž
2017/2018 1 Brumov-Bylnice 0 1552 Vala Jiří Vizovice 0 1762 ½ soutěž
2017/2018 7 SK Brumov-Bylnice B 0 1552 Hlavička Roman ŠO SK Pozlovice 0 1675 0 soutěž
2017/2018 5 SK Brumov-Bylnice B 0 1552 Hanus Aleš Šachový oddíl SK Horní Lhota 0 1468 0 soutěž
2017/2018 4 SK Brumov-Bylnice B 0 1552 Orsák Eduard Valašské Klobouky B 0 0 ½ soutěž
2017/2018 3 SK Brumov-Bylnice B 0 1552 Plášek Jonáš ŠK DDM Slavičín B 0 1374 1 soutěž
2015/2016 11 Brumov-Bylnice 1515 Rulík František Zlín C 1295 0 soutěž
2015/2016 5 Brumov-Bylnice 1515 Čermák Petr Gumárny Zubří 1594 ½ soutěž
2015/2016 9 Brumov-Bylnice B 1515 Masař Ladislav Horní Lhota 1260 ½ soutěž
2015/2016 8 Brumov-Bylnice B 1515 Rulík František Zlín D 1295 1 soutěž
2015/2016 7 Brumov-Bylnice B 1515 Argaláš Miroslav Slavičín C 1000 ½ soutěž
2015/2016 4 Brumov-Bylnice B 1515 Richvalský Patrik Zlín-Malenovice B 1484 1541 1 soutěž
2015/2016 2 Brumov-Bylnice B 1515 Jestříbek Martin Napajedla C 1519 ½ soutěž
2015/2016 1 Brumov-Bylnice B 1515 Orsák Radim Valašské Klobouky A 1905 0 soutěž
2014/2015 7 Brumov-Bylnice B 1526 Sedláček Roman Napajedla C 1254 0 soutěž
2014/2015 6 Brumov-Bylnice B 1526 Schwab Zdeněk Zlínterm B 1616 ½ soutěž
2014/2015 5 Brumov-Bylnice B 1526 Kunc Ondřej Slavičín B 1242 1 soutěž
2014/2015 4 Brumov-Bylnice B 1526 Kroutil Zdeněk Slavičín A 1620 ½ soutěž
2014/2015 2 Brumov-Bylnice B 1526 Hronek Martin Zlín D 1674 1698 0 soutěž
2013/2014 2 Brumov - Bylnice 1520 Hora Miroslav Vizovice 1816 1 soutěž
2013/2014 9 Brumov-Bylnice B 1520 Koutný Libor Horní Lhota 1372 ½ soutěž
2013/2014 7 Brumov-Bylnice B 1520 Drábek Pavel Zlínterm B 1327 0 soutěž
2013/2014 6 Brumov-Bylnice B 1520 Plášek Jonáš Slavičín B 1428 1 soutěž
2013/2014 3 Brumov-Bylnice B 1520 Krajíček Miroslav Pozlovice 1943 0 soutěž
2012/2013 9 Brumov-Bylnice B 1543 Žáček Jaroslav Horní Lhota 1422 0 soutěž
2012/2013 8 Brumov-Bylnice B 1543 Procházka Ludvík Slavičín B 1374 ½ soutěž
2012/2013 6 Brumov-Bylnice B 1543 Kozojed Vlastislav Napajedla B 1901 1930 0 soutěž
2012/2013 5 Brumov-Bylnice B 1543 Surý Roman Lukov 1000 1 soutěž
2012/2013 3 Brumov-Bylnice B 1543 Hronek Martin Zlín E 1413 0 soutěž
2012/2013 2 Brumov-Bylnice B 1543 Jestříbek Martin Napajedla C 1544 ½ soutěž
2011/2012 8 Brumov-Bylnice B 1549 Sviták Josef Slavičín B 1868 1869 0 soutěž
2011/2012 6 Brumov-Bylnice B 1549 Javora Stanislav Zlínterm B 1816 0 soutěž
2011/2012 2 Brumov-Bylnice B 1549 Brzobohatý Petr Valašské Klobouky 1866 0 soutěž
2011/2012 1 Brumov-Bylnice B 1549 Čapka Hynek Zlín F 1538 ½ soutěž
2010/2011 2 Brumov-Bylnice B 1534 Peléšek Zdeněk Slavičín B 1663 ½ soutěž
2010/2011 1 Brumov-Bylnice B 1534 Filipčík David Horní Lhota 1560 ½ soutěž
2010/2011 4 Brumov-Bylnice 1534 Hladký Jan Val. Meziříčí 1748 1 soutěž
2009/2010 4 SO Brumov-Bylnice 1525 Růčka Ondřej TJ Sokol V. Bystrice 1637 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠO Brumov-Bylnice 1487 Zajíček Radek MKS Holešov B 1763 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠO Brumov-Bylnice 1487 TJ Rožnov p.Radh. 1 soutěž
2005/2006 3 ŠO Brumov-Bylnice 1487 Daněk Ivan TJ Gumárny Zubří 1798 0 soutěž
2004/2005 11 ŠO Brumov-Bylnice 1490 Strouhal Radek ŠK Trinom Zlín C 1598 0 soutěž
2004/2005 10 ŠO Brumov-Bylnice 1490 Klíma Vladimír TJ Rožnov p.Radh. 1954 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠO Brumov-Bylnice 1490 Skalík Milan Sokol Hut.-Solanec 1827 0 soutěž
2004/2005 6 ŠO Brumov-Bylnice 1490 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín B 1685 0 soutěž
2004/2005 3 ŠO Brumov-Bylnice 1490 Herman Vladimír TJ Sokol Bystřička 1735 0 soutěž