Hráč Jarkuliš Antonín

Jarkuliš Antonín

User Pic
Jméno: Jarkuliš Antonín
Oddíl: Sokol Kobeřice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1762
Elo mezinárodní: 0
ID: 12905
FIDE ID: 0
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 TJ Sokol Kobeřice 0 1762 Vavřínková Eliška ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1900 1900 0
2017/2018 9 TJ Sokol Kobeřice 0 1767 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1711 1690 1
2017/2018 8 TJ Sokol Kobeřice 0 1767 Bergloviec Jan ŠO TJ Vítkov "A" 1927 1957 0
2017/2018 6 TJ Sokol Kobeřice 0 1767 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 0 1702 ½
2017/2018 5 TJ Sokol Kobeřice 0 1767 Klimša Pavel ŠO TJ Velká Polom "B" 1789 1937 0
2017/2018 4 TJ Sokol Kobeřice 0 1767 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1932 1972 ½
2017/2018 3 TJ Sokol Kobeřice 0 1767 Kramář Lumír ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1766 1815 0
2015/2016 10 TJ Sokol Kobeřice 1777 Jaššo Slavomír ŠO TJ Vítkov 1774 1854 0
2015/2016 9 TJ Sokol Kobeřice 1777 Byma Pavel ŠO TJ Velká Polom "A" 2019 2076 0
2015/2016 7 TJ Sokol Kobeřice 1777 Jureček Daniel ŠK Orel Opava "C" 1837 1862 ½
2015/2016 5 TJ Sokol Kobeřice 1777 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1977 1979 0
2015/2016 2 TJ Sokol Kobeřice 1777 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1929 1915 0
2015/2016 1 TJ Sokol Kobeřice 1777 Glinz Leo SK Kravaře "B" 1769 1808 1
2014/2015 11 TJ Sokol Kobeřice "A" 1787 Sovadina Jiří Slezan Opava "C" 1948 1967 0
2014/2015 10 TJ Sokol Kobeřice "A" 1787 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1818 ½
2014/2015 8 TJ Sokol Kobeřice "A" 1787 Husar Ivo TJ Velká Polom "A" 1834 0
2014/2015 7 TJ Sokol Kobeřice "A" 1787 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1877 1956 1
2014/2015 6 TJ Sokol Kobeřice "A" 1787 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť 1793 ½
2014/2015 4 TJ Sokol Kobeřice "A" 1787 Boháč Josef SK Kravaře "B" 1810 0
2014/2015 3 TJ Sokol Kobeřice "A" 1787 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1955 1949 0
2013/2014 9 TJ Sokol Kobeřice "A" 1772 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1725 1
2013/2014 8 TJ Sokol Kobeřice "A" 1772 Toman David ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1834 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Kobeřice "A" 1772 Skočková Kateřina Orel Opava "C" 1755 1837 0
2013/2014 5 TJ Sokol Kobeřice "A" 1772 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť "A" 1676 1
2013/2014 4 TJ Sokol Kobeřice "A" 1772 Glinz Leo ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1724 ½
2013/2014 3 TJ Sokol Kobeřice "A" 1772 Müller Leo TJ Vítkov 1865 1847 1
2012/2013 10 TJ Sokol Kobeřice "A" 1785 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1919 0
2012/2013 8 TJ Sokol Kobeřice "A" 1785 Klimša Pavel TJ Velká Polom 1759 1933 0
2012/2013 6 TJ Sokol Kobeřice "A" 1785 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1796 0
2012/2013 3 TJ Sokol Kobeřice "A" 1785 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1806 1
2012/2013 2 TJ Sokol Kobeřice "A" 1785 Martinek Petr Orel Opava "C" 1910 0
2011/2012 8 TJ Sokol Kobeřice "A" 1781 Rak Tomáš ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1737 1
2011/2012 4 TJ Sokol Kobeřice "A" 1781 Švarc Jiří ŠK Spartak Budišov n. Bud. 1757 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Kobeřice "A" 1781 Souček Jaroslav Orel Opava "C" 1680 ½
2009/2010 11 TJ Sokol Kobeřice "A" 1796 Czudek Bohuslav Sokol Štěpánkovice 1839 ½
2009/2010 10 TJ Sokol Kobeřice "A" 1796 Stania Petr Slezan Opava "D" 1720 ½
2009/2010 9 TJ Sokol Kobeřice "A" 1796 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1959 0
2009/2010 8 TJ Sokol Kobeřice "A" 1796 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice 1861 0
2009/2010 7 TJ Sokol Kobeřice "A" 1796 Pavera Vít ŠK West 1999 Opava "B" 1881 0
2009/2010 6 TJ Sokol Kobeřice "A" 1796 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1816 1
2009/2010 5 TJ Sokol Kobeřice "A" 1796 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1801 ½
2009/2010 4 TJ Sokol Kobeřice "A" 1796 Schuster Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 2093 0
2009/2010 3 TJ Sokol Kobeřice "A" 1796 Klimša Jiří TJ Velká Polom 1861 0
2009/2010 2 TJ Sokol Kobeřice "A" 1796 Pastorek Alfons ŠKTP Hrabyně 1887 1
2008/2009 11 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1789 Jaroš Bohumil ŠKTP Hrabyně "B" 1936 1
2008/2009 9 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1789 Bergloviec Jan Pogo Budišov nad Budišovkou 1820 ½
2008/2009 7 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1789 Kašný Pavel Orel Opava 1985 0
2008/2009 5 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1789 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1828 0
2008/2009 4 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1789 Křefký Manfréd Gobe Píšť 1802 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1789 Hromada Václav Slezan Opava "C" 2067 0
2008/2009 2 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1789 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1785 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1789 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1793 1
2007/2008 7 TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1790 Suchý Vladimír TJ Sokol Háj ve Slezsku "B" 1548 ½
2007/2008 4 TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1790 Palacký Oldřich ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1369 1
2007/2008 2 TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1790 Glinz Leo TJ SK Kravaře "B" 1499 ½
2007/2008 1 TJ Sokol BARBONE Kobeřice " A" 1790 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1815 ½
2006/2007 11 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1804 Sněhota Milan ŠK 1935 Bolatice 1829 0
2006/2007 10 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1804 Godovský Jiří TJ SK Kravaře "A" 1863 0
2006/2007 9 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1804 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava "B" 1865 1
2006/2007 7 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1804 Bergloviec Jan Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 ½
2006/2007 6 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1804 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1848 0
2006/2007 5 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1804 Kratochvíl Vít Slezan Opava "D" 1841 0
2006/2007 3 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1804 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1877 ½
2006/2007 2 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1804 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně "B" 1914 ½
2006/2007 1 TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1804 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1890 ½
2005/2006 6 TJ Sokol Kobeřice A 1772 Sněhota Milan ŠK 1935 Bolatice A 1837 ½
2005/2006 5 TJ Sokol Kobeřice A 1772 Palacký Oldřich TJ Spartak Budišov 1
2005/2006 4 TJ Sokol Kobeřice A 1772 Chovanec Karel ŠK TP Hrabyně C 1861 1
2005/2006 2 TJ Sokol Kobeřice A 1772 Bergloviec Jan POGO Budišov 1725 1
2005/2006 1 TJ Sokol Kobeřice A 1772 Pavlík Josef ŠK MSA Dolní Benešov F 1650 1
2004/2005 10 TJ Kobeřice A" 1778 Plaček Florian ŠK Bolatice A" 1700 0
2004/2005 9 TJ Kobeřice A" 1778 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně C" 1923 1
2004/2005 8 TJ Kobeřice A" 1778 Tesárek Adolf ŠO Hradec n. Mor. 1775 ½
2004/2005 7 TJ Kobeřice A" 1778 Byma Pavel TJ Velká Polom 1836 0
2004/2005 6 TJ Kobeřice A" 1778 Tesárek Adolf ŠO Hradec n. Mor. 1775 ½
2004/2005 5 TJ Kobeřice A" 1778 Černý Pavel TJ Jakartovice B" 1808 1
2004/2005 3 TJ Kobeřice A" 1778 Plaček Florian ŠK Bolatice A" 1700 0