Hráč Pavlásek Lukáš

Pavlásek Lukáš

User Pic
Jméno: Pavlásek Lukáš
Oddíl: ŠO Jiskra Rýmařov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1529
Elo mezinárodní: 1540
ID: 35178
FIDE ID: 23712988
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 SO Jiskra Rymarov "B" 1540 1529 Mareš Jiří TJ Granitol M. Beroun 0 1481 ½
2018/2019 4 SO Jiskra Rymarov "B" 1540 1529 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov "D" 1740 1719 ½
2018/2019 3 SO Jiskra Rymarov "B" 1528 1540 Kubelová Soňa TJ Lokomotiva Krnov "B" 1597 1621 0
2018/2019 2 SO Jiskra Rymarov "B" 1528 1540 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1829 1807 ½
2018/2019 1 SO Jiskra Rymarov "B" 1554 1540 Pelc Adam SK Bruntal z.s. "B" 1147 1198 0
2018/2019 10 ŠO Jiskra Rýmařov 1540 1529 Glabasňa Tomáš SK Kravaře 1669 1617 1
2018/2019 7 ŠO Jiskra Rýmařov 1528 1529 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně 1765 1745 ½
2018/2019 2 ŠO Jiskra Rýmařov 1554 1540 Witassek Tomáš Slezan Opava C 1453 1557 0
2018/2019 1 ŠO Jiskra Rýmařov 1554 1540 Fryč Lukáš ŠK Orel Opava A 0 1274 1
2017/2018 11 SK Jiskra Rýmařov 1542 1542 Vavřínek Radomír ŠK TJ Dolní Benešov C 1768 1798 ½
2017/2018 9 SK Jiskra Rýmařov 1542 1542 Fryč Lukáš ŠK Orel Opava A 0 0 0
2017/2018 7 SK Jiskra Rýmařov 0 1237 Pavlík Karel Slezan Opava C 1819 1819 0
2017/2018 6 SK Jiskra Rýmařov 0 1237 Šíma Patrik TJ Ludgeřovice 1657 1757 0
2017/2018 5 SK Jiskra Rýmařov 1542 1542 Štencel Václav TJ Velká Polom 1811 1815 0
2016/2017 4 SK Jiskra Rýmařov "B" 1155 Škopík Jakub ŠK Bruntál "B" 1
2016/2017 3 SK Jiskra Rýmařov "B" 1155 Koždoň Michal TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 1255 1
2015/2016 4 SK Jiskra Rýmařov 1155 Chylík Dalimil ŠK Bruntál "C" 1320 1
2015/2016 3 SK Jiskra Rýmařov 1155 Kohut Pavel TJ Tatran M. Albrechtice 1154 ½
2015/2016 2 SK Jiskra Rýmařov 1155 Outlý František TJ Granitol M. Beroun 1000 ½
2015/2016 1 SK Jiskra Rýmařov 1155 Čech Petr TJ Lokomotiva Krnov "B" 1
2014/2015 5 Jiskra Rýmařov 1134 Gebauer Ondřej ŠO TJ M. Albrechtice 1375 1
2014/2015 3 Jiskra Rýmařov 1134 Svozil Milan ŠK Bruntál "C" 1
2014/2015 2 Jiskra Rýmařov 1134 Vrba Zbyněk ŠK Bruntál "B" 1651 0
2014/2015 1 Jiskra Rýmařov 1134 Šlachta Jan TJ Lokomotiva Krnov "B" 1000 1
2013/2014 6 Jiskra Rýmařov 1100 Stůj Jan TJ Granitol M. Beroun 1250 1
2013/2014 5 Jiskra Rýmařov 1100 Anděl Vít TJ Lokomotiva Krnov "B" 1000 1
2013/2014 3 Jiskra Rýmařov 1100 Rončák Radek ŠK Bruntál "B" 1
2013/2014 2 Jiskra Rýmařov 1100 Machů Vojtěch ŠK Bruntál "C" 1000 1
2012/2013 10 Jiskra Rýmařov 1000 ŠK Bruntál "C" 1
2012/2013 9 Jiskra Rýmařov 1000 Koždoň Michal TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1000 0
2012/2013 6 Jiskra Rýmařov 1000 Handlíř Karel ŠO TJ M. Albrechtice "B" 1000 ½
2012/2013 5 Jiskra Rýmařov 1000 Lang Jakub ŠK Bruntál "C" 1000 1
2012/2013 3 Jiskra Rýmařov 1000 Pohanka Milan TJ Granitol M. Beroun 1000 1
2012/2013 1 Jiskra Rýmařov 1000 Vašina Antonín ŠO TJ M. Albrechtice "B" 1000 0
2009/2010 13 ŠO Jiskra Rýmařov "B" Gába Lukáš Lokomotiva Krnov "B" ½