Hráč Navrat Roman

Navrat Roman

User Pic
Jméno: Navrat Roman
Oddíl: ŠK U Freda Darkovičky
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1734
Elo mezinárodní: 1685
ID: 11234
FIDE ID: 23733454
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK U Freda Darkovičky 0 1744 Bureček Václav ŠO TJ Velká Polom "B" 1629 1658 1
2018/2019 7 ŠK U Freda Darkovičky 0 1744 Havel Kristián Orel Opava "C" 1625 1634 0
2018/2019 6 ŠK U Freda Darkovičky 0 1744 Glabasňa Tomáš SK Kravaře "B" 1644 1617 0
2018/2019 5 ŠK U Freda Darkovičky 0 1744 Vavřínek Radomír ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1683 1761 ½
2018/2019 4 ŠK U Freda Darkovičky 0 1744 Metelka Vladimír ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 0 1676 1
2018/2019 3 ŠK U Freda Darkovičky 0 1744 Peťovský Ľudovít ŠK U Lípy Malé Hoštice 1707 1786 ½
2018/2019 1 ŠK U Freda Darkovičky 0 1744 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov "A" 1647 1619 1
2018/2019 5 ŠK HTJ Odra Ostrava 0 1744 Poništ Milan DP Ostrava A 0 1651 1
2018/2019 1 ŠK HTJ Odra Ostrava 0 1744 Návrat Václav ŠK Slavoj Poruba F 0 1182 1
2017/2018 9 ŠK U Freda Darkovičky 0 1756 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 0 1670 1
2017/2018 8 ŠK U Freda Darkovičky 0 1756 Trojek Miroslav ŠO TJ Velká Polom "B" 1785 1736 ½
2017/2018 7 ŠK U Freda Darkovičky 0 1756 Kovács Viliam Orel Opava "C" 1758 1764 ½
2017/2018 6 ŠK U Freda Darkovičky 0 1756 Kučera Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov "D" 0 1597 0
2017/2018 5 ŠK U Freda Darkovičky 0 1756 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1792 1798 0
2016/2017 9 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Glinz Leo SK Kravaře "B" 1769 1808 ½
2016/2017 8 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Melecký Jaroslav ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1977 1979 1
2016/2017 7 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Vavřínková Eliška ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1739 1732 ½
2016/2017 6 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1798 ½
2016/2017 5 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Kotula Josef ŠK Píšť 1641 1
2016/2017 4 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Kašný Josef ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1680 1
2016/2017 3 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Klimša Jiří ŠO TJ Velká Polom "B" 1815 1796 ½
2016/2017 2 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov 1690 ½
2016/2017 1 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1720 1740 ½
2015/2016 10 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1706 1675 0
2015/2016 9 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1773 ½
2015/2016 8 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1808 1779 ½
2015/2016 7 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Husar Ivo ŠO TJ Velká Polom "A" 1812 1813 ½
2015/2016 6 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1790 ½
2015/2016 5 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Staněk Antonín ŠK Orel Opava "C" 1844 ½
2015/2016 4 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1754 1826 0
2015/2016 3 ŠK U Freda Darkovičky 1741 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2004 1927 0
2014/2015 11 ŠK U Freda Darkovičky 1748 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1986 1950 0
2014/2015 10 ŠK U Freda Darkovičky 1748 Joško Jiří ŠK Gobe Píšť 1667 1632 ½
2014/2015 9 ŠK U Freda Darkovičky 1748 Jaššo Slavomír Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1748 1825 0
2014/2015 8 ŠK U Freda Darkovičky 1748 Boháč Josef SK Kravaře "B" 1810 1
2014/2015 7 ŠK U Freda Darkovičky 1748 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice "A" 1790 ½
2014/2015 6 ŠK U Freda Darkovičky 1748 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1824 1849 0
2014/2015 5 ŠK U Freda Darkovičky 1748 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1754 1
2014/2015 4 ŠK U Freda Darkovičky 1748 Pistovčáková Aneta Slezan Opava "C" 1671 1766 0
2014/2015 3 ŠK U Freda Darkovičky 1748 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1706 1
2014/2015 2 ŠK U Freda Darkovičky 1748 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1818 ½
2014/2015 1 ŠK U Freda Darkovičky 1748 Trojek Miroslav TJ Velká Polom "A" 1803 1749 0
2013/2014 11 ŠK U Freda Darkovičky 1762 Karásek Jaroslav ŠK Gobe Píšť "A" 1659 0
2013/2014 10 ŠK U Freda Darkovičky 1762 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1823 0
2013/2014 9 ŠK U Freda Darkovičky 1762 Vlček Antonín TJ Vítkov 1835 1819 0
2013/2014 8 ŠK U Freda Darkovičky 1762 Janoš Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1529 1741 0
2013/2014 7 ŠK U Freda Darkovičky 1762 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1676 1
2013/2014 6 ŠK U Freda Darkovičky 1762 Holeček Radim TJ Velká Polom 1670 1
2013/2014 5 ŠK U Freda Darkovičky 1762 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1000 1
2013/2014 4 ŠK U Freda Darkovičky 1762 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1666 ½
2013/2014 3 ŠK U Freda Darkovičky 1762 Kramář Lumír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1659 1
2013/2014 2 ŠK U Freda Darkovičky 1762 Jureček Daniel Orel Opava "C" 1786 ½
2013/2014 1 ŠK U Freda Darkovičky 1762 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice "A" 1497 1
2012/2013 9 ŠK U Freda Darkovičky 1740 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1790 1
2012/2013 8 ŠK U Freda Darkovičky 1740 Sněhota Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1752 ½
2012/2013 7 ŠK U Freda Darkovičky 1740 Nevřela Aleš TJ Sokol Štěpánkovice 1637 1
2012/2013 6 ŠK U Freda Darkovičky 1740 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1670 1
2012/2013 5 ŠK U Freda Darkovičky 1740 Klimeš Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1830 1660 1
2012/2013 4 ŠK U Freda Darkovičky 1740 Holeček Radim TJ Velká Polom 1701 1
2012/2013 3 ŠK U Freda Darkovičky 1740 Gazda Pavel ŠK U Lípy Malé Hoštice 1622 0
2012/2013 2 ŠK U Freda Darkovičky 1740 Jedlička Josef Slezan Opava "C" 1684 ½
2007/2008 10 ŠK U Freda Darkovičky 1765 Otisk Miroslav TJ Velká Polom 1716 0
2007/2008 5 ŠK U Freda Darkovičky 1765 Sommer Richard ŠO TJ Vítkov 1683 0
2007/2008 1 ŠK U Freda Darkovičky 1765 Jašek Karel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1765 0
2006/2007 1 ŠK u Freda Darkovičky 1777 Homola Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1538 0
2005/2006 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1783 Novák Stanislav VMS Sosnová - Lichnov 1610 1
2005/2006 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1783 Brázda Bohumil TJ Břidličná 1765 ½
2005/2006 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1783 Müller Herbert Slezský šachový klub Opava 1688 0
2005/2006 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1783 Mrákota Zdeněk Slezan Opava "C" 1676 0
2005/2006 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1783 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2005 ½
2005/2006 10 Darkovičky 1783 Škrobánek Vít Hradec n/M 0
2005/2006 8 Darkovičky 1783 Hampel Jan West Opava "B" 1668 ½
2005/2006 7 Darkovičky 1783 Volčík Milan Hrabyně "B" 1661 1
2005/2006 4 Darkovičky 1783 Wippler Milan Gobe Píšť 1684 ½
2005/2006 3 Darkovičky 1783 Sněhota Vilém Dolní Benešov "D" 1786 1
2005/2006 1 Darkovičky 1783 Tesař Rudolf Ludgeřovice 1618 ½
2004/2005 10 U Freda Darkovičky 1706 Vašut Pavel VMS SosnováLichnov 1773 ½
2004/2005 9 U Freda Darkovičky 1706 Pavlíček Bohumil Slavoj Bruntál B 1690 1
2004/2005 8 U Freda Darkovičky 1706 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál A 2013 ½
2004/2005 7 U Freda Darkovičky 1706 Jureček Daniel WEST 1999 Opava 1836 0
2004/2005 6 U Freda Darkovičky 1706 Weczerek Marek MSA Dol.Benešov B 2045 0
2004/2005 5 U Freda Darkovičky 1706 Müller Herbert SŠK Opava 1706 ½
2004/2005 4 U Freda Darkovičky 1706 Mirvald Marcel MSA Dol.Benešov D 1680 ½
2004/2005 3 U Freda Darkovičky 1706 Bystroň Ladislav Sokol Vrbno p.Prad 1727 0
2004/2005 2 U Freda Darkovičky 1706 Filip Miroslav MSA Dol.Benešov C 1857 1
2004/2005 1 U Freda Darkovičky 1706 Nábělek Marek Sokol Jakartovice 2215 0