Hráč Kořínek Bohuslav

Kořínek Bohuslav

User Pic
Jméno: Kořínek Bohuslav
Oddíl: TJ Sokol Litvínov-Lom.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1767
Elo mezinárodní: 1768
ID: 4075
FIDE ID: 315486
Rok narození: 1934
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 6 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1765 1764 Skiba Michal ŠK Šachy Chlumec"A" 1888 1873 ½
2016/2017 9 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1810 1808 Jílek Jaromír ŠK UNION Louny "B" 1836 1839 0
2016/2017 7 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1810 1808 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "C" 1655 1664 1
2016/2017 1 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1810 1808 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec nad Ohří "A" 1674 1626 ½
2015/2016 8 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1810 1808 Volf Michal SK Magic Zatec "A" 1707 1651 1
2015/2016 7 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1810 1808 Černíček Matyáš SK DDM Postoloprty 1456 1553 0
2015/2016 5 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1810 1808 Čelko Milan Slovan Jirkov "B" 1452 ½
2015/2016 3 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1810 1808 Ježil Pavel Sokol Udlice "C" 1736 ½
2015/2016 2 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1810 1808 Polanský Adam Luboš CHESS Most "D" 1693 1687 ½
2015/2016 1 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1810 1808 Slavík Jiří TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1519 1486 1
2014/2015 8 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1807 1786 Kindl František Sokol Údlice "B" 1848 1844 ½
2014/2015 7 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1807 1786 Sekerka Luděk Sokol Údlice "C" 1662 1
2014/2015 6 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1807 1786 Hons Tomáš ŠK Union Louny "B" 1652 1709 ½
2014/2015 4 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1807 1786 Bauer Pavel ŠK Stropnik Osek "A" 1846 1852 1
2014/2015 3 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1807 1786 Urban Miroslav ŠK DDM Postoloprty 1832 1832 ½
2014/2015 2 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1807 1786 Volák Jan CHESS Most "E" 1847 1838 ½
2014/2015 1 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1807 1786 Kozák Karel ŠK Střelnice Kadaň "A" 1913 1885 0
2014/2015 10 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1807 1786 Pošmůrný Oldřich Chess Most "C" 2064 2053 0
2014/2015 8 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1807 1786 Hutař Josef ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1749 ½
2014/2015 6 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1807 1786 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov 1742 1738 ½
2014/2015 5 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1807 1786 Kolář Daniel ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1906 1958 ½
2014/2015 3 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1807 1786 Kurka František Teplice "B" 2011 1994 1
2013/2014 10 TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1874 1835 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1786 1757 ½
2013/2014 9 TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1874 1835 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1788 1812 0
2013/2014 8 TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1874 1835 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1932 1929 ½
2013/2014 3 TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1874 1835 Valenta Petr CHESS Most "D" 1923 1926 0
2013/2014 2 TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1874 1835 Škuthan Jiří CHESS Most "E" 1820 1726 0
2013/2014 1 TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1874 1835 Jirásek Jiří Slovan Jirkov "B" 1938 1900 1
2012/2013 11 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1892 1837 Kuchař Tomáš CHESS MOST "E" 1711 1702 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1892 1837 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 2018 1969 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1892 1837 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany "B" 1732 1725 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1892 1837 Orsák Karel ŠK Teplice "C" 1754 1764 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1892 1837 Král David ŠK Stropník Osek "A" 2018 1997 0
2012/2013 5 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1892 1837 Krásný Drahomír TJ Klášterec nad Ohří "A" 1963 1989 1
2012/2013 4 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1892 1837 Klakurka Stanislav ŠK DDM Postoloprty 1972 1978 ½
2012/2013 2 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1892 1837 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1815 1799 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1892 1837 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1890 1951 ½
2011/2012 11 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1953 1885 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 1
2011/2012 10 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1953 1885 Jarina Ladislav ŠK Union Louny "B" 1704 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1953 1885 Krásný Drahomír TJ Klášterec nad Ohří "A" 1951 2050 0
2011/2012 4 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1953 1885 Rozšafný Michal CHESS MOST "D" 1921 1936 ½
2010/2011 9 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1911 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 0
2010/2011 2 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1911 Volák Jan DDM Most"A" 1953 0
2010/2011 10 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1911 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 2014 0
2010/2011 6 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1911 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1926 ½
2010/2011 4 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1911 Císař Jiří TJ Klášterec n/O "A" 1945 ½
2010/2011 1 TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1911 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice "B" 1944 0
2009/2010 9 TJ Sokol Litvínov "A" 1907 Říha Miroslav ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1349 1
2009/2010 3 TJ Sokol Litvínov "A" 1907 Vaňásek Jakub TJ Sokol Litvínov "B" 1
2008/2009 7 TJ Sokol Litvínov - Lom 1914 Cominetti Marco ŠK Teplice "D" 1614 ½
2008/2009 6 TJ Sokol Litvínov - Lom 1914 Diviš Jiří ŠK Stropník Osek "A" 1511 1
2008/2009 1 TJ Sokol Litvínov - Lom 1914 Nedoma Petr Lovochemie Lovosice 1717 ½
2007/2008 9 TJ Sokol Litvínov "A" 1940 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1844 0
2007/2008 7 TJ Sokol Litvínov "A" 1940 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1925 0
2007/2008 6 TJ Sokol Litvínov "A" 1940 Froněk Vítězslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2102 0
2007/2008 5 TJ Sokol Litvínov "A" 1940 Jesenský Jaromír TJ Slavoj Litoměřice "C" 1621 ½
2007/2008 4 TJ Sokol Litvínov "A" 1940 Šimovič Ludvík TJ Bonex Teplice "C" 1728 ½
2007/2008 2 TJ Sokol Litvínov "A" 1940 Hamala Miroslav KC Kaskáda Bílina 1961 ½
2007/2008 1 TJ Sokol Litvínov "A" 1940 Ledvina Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1859 1
2006/2007 8 ŠK Most "D" 1945 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1912 ½
2006/2007 7 ŠK Most "D" 1945 Porebski Stanislav TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2092 ½
2006/2007 6 ŠK Most "D" 1945 Plšek Pavel ŠK Štětí "A" 2054 ½
2006/2007 4 ŠK Most "D" 1945 Hozda David KC Kaskáda Bílina 1977 0
2005/2006 9 Loko MostB"" 2014 Procházka Václav Slovan Jirkov 1841 1
2005/2006 8 Loko MostB"" 2014 Polenský Vladislav SK Demas DěčínB"" 1967 1
2005/2006 7 Loko MostB"" 2014 Král David Bonex TepliceB"" 1956 ½
2005/2006 6 Loko MostB"" 2014 Pospíšil Petr Sj.LitoměřiceB"" 1609 1
2005/2006 5 Loko MostB"" 2014 Batelková Lucie Sp.Ústí n.LC"" 1678 1
2005/2006 4 Loko MostB"" 2014 Košťál Jindřich Union LounyB"" 1948 ½
2005/2006 3 Loko MostB"" 2014 Mráz Jiří Slávia DěčínA"" 1870 1
2005/2006 2 Loko MostB"" 2014 Kalina Jiří CHP Litvínov 2052 0
2005/2006 1 Loko MostB"" 2014 Liška Jiří Ing. Sokol Údlice 1914 1
2004/2005 11 Loko Most "B" 2031 Mráz Jiří Slavia SČE Děčín "A" 1879 ½
2004/2005 9 Loko Most "B" 2031 Urbanský Jaroslav Bystřanští jezd "A" 1633 1
2004/2005 7 Loko Most "B" 2031 Liška Jiří Ing. Sokol Údlice "A" 2071 ½
2004/2005 6 Loko Most "B" 2031 Nejedlo Josef SK Demas Děčín "B" 1936 ½
2004/2005 5 Loko Most "B" 2031 Šťastný Petr Bonex Teplice "B" 2028 ½
2004/2005 4 Loko Most "B" 2031 Pecka František Slovan Jirkov 2074 0
2004/2005 3 Loko Most "B" 2031 Novák František Sp.Ústí n.L. "B" 2031 0
2004/2005 2 Loko Most "B" 2031 Klakurka Stanislav Union Louny "A" 1991 1
2004/2005 1 Loko Most "B" 2031 Machala Vladislav CHP Litvínov 2005 0
2003/2004 9 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1883 Svoboda Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1772 1
2003/2004 8 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1883 Liška Jiří Ing. SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2053 0
2003/2004 7 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1883 Oswald Richard TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1695 1
2003/2004 6 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1883 Sekerka Luděk TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1691 1
2003/2004 5 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1883 Švarc Ladislav TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1577 1
2003/2004 3 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1883 Rath Vladimír ŠK MAGIC ŽATEC A 1557 ½
2003/2004 2 TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1883 Dostál Petr ŠK MAGIC ŽATEC B 1545 0
2003/2004 11 CHP Litvínov 1883 Král David Bonex Teplice 1858 ½
2003/2004 10 CHP Litvínov 1883 Červinka Jan Tatran Podbořany 1811 1
2003/2004 9 CHP Litvínov 1883 Přibyl Jakub Sp.Ústí n.L. 2052 ½
2003/2004 8 CHP Litvínov 1883 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov 1734 ½
2003/2004 7 CHP Litvínov 1883 Polenský Vladislav SK Demas Děčín 1945 0
2003/2004 6 CHP Litvínov 1883 Jeníček Michal SSZŠ Litvínov 1959 ½
2003/2004 4 CHP Litvínov 1883 Sekanina Josef Loko Ústí n.L. 1752 0
2003/2004 3 CHP Litvínov 1883 Polívka Jaroslav Sokol Údlice 1763 1
2003/2004 2 CHP Litvínov 1883 Vašíček Milan Glaverbel Teplice 1700 1