Hráč Kočí Stanislav

Kočí Stanislav

User Pic
Jméno: Kočí Stanislav
Oddíl: Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1558
Elo mezinárodní: 0
ID: 26268
FIDE ID: 379760
Rok narození: 1943
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 8 Český Lev Kolešovice A 1565 Frischmann Otto JAWA Brodce A 1759 1732 0
2014/2015 3 Český Lev Kolešovice A 1565 Vokatý František DDM Slaný-ŠK Velvary 1854 0
2013/2014 9 Český Lev Kolešovice B 1575 Honzík Jiří ŠO Stochov 1640 ½
2013/2014 2 Český Lev Kolešovice B 1575 Bejček Petr ŠK Zlonice B 1386 0
2012/2013 11 Český Lev Kolešovice B 1567 Mišičko Ján ŠK Kladno B 1525 1593 1
2012/2013 10 Český Lev Kolešovice B 1567 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1636 1567 0
2012/2013 7 Český Lev Kolešovice B 1567 Nykl Tomáš Sokol Buštěhrad D 1283 ½
2012/2013 4 Český Lev Kolešovice B 1567 Honzík Jiří ŠO Stochov 1616 ½
2012/2013 3 Český Lev Kolešovice B 1567 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník C 1667 1
2012/2013 2 Český Lev Kolešovice B 1567 Choma Pavel ŠK Zlonice B 1000 ½
2012/2013 10 Český Lev Kolešovice A 1567 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice A 1673 ½
2011/2012 11 Český Lev Kolešovice B 1564 Bejček Petr ŠK Zlonice B 1000 1
2011/2012 10 Český Lev Kolešovice B 1564 Vrbová Eva Sokol Buštěhrad E 1100 1
2011/2012 9 Český Lev Kolešovice B 1564 Hrubec Miloš Caissa Úholičky D 1615 ½
2011/2012 5 Český Lev Kolešovice B 1564 Kabát Jiří ŠO Stochov 1787 0
2011/2012 4 Český Lev Kolešovice B 1564 Beran Pavel ŠK Zlonice A 1552 ½
2011/2012 3 Český Lev Kolešovice B 1564 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad C 1531 1
2011/2012 2 Český Lev Kolešovice B 1564 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno B 1853 0
2010/2011 10 Český lev Kolešovice B 1568 Kotyk Jan ŠK Rakovník E 1100 1
2010/2011 9 Český lev Kolešovice B 1568 Honzík Jiří ŠO Stochov 1586 ½
2010/2011 3 Český lev Kolešovice B 1568 Havlík Josef Caissa Úholičky D 1665 ½
2010/2011 1 Český lev Kolešovice B 1568 Felkl Karel ŠK Merkur Kladno B 1634 0
2009/2010 10 Český Lev Kolešovice A 1573 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1653 ½
2009/2010 11 Český Lev Kolešovice B 1573 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad B 1398 ½
2009/2010 9 Český Lev Kolešovice B 1573 Honzík Jiří ŠO Stochov 1575 ½
2009/2010 8 Český Lev Kolešovice B 1573 Mišičko Ján ŠK Kladno D 1337 ½
2009/2010 7 Český Lev Kolešovice B 1573 Pokorná Jana ŠK Rakovník E 1100 1
2009/2010 6 Český Lev Kolešovice B 1573 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad C 1276 1
2009/2010 5 Český Lev Kolešovice B 1573 Štefka Vladimír ŠO TP NOVA Kladno B 1530 0
2009/2010 3 Český Lev Kolešovice B 1573 Hataš Ondřej Caissa Úholičky D 1647 1
2008/2009 11 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1576 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník "D" 1399 ½
2008/2009 10 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1576 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno "B" 1860 0
2008/2009 9 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1576 Gruber Miloš ŠK Kralupy nad Vltavou "D" 1967 0
2008/2009 8 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1576 Sladká Hana TJ Sokol Zlonice 1674 ½
2008/2009 7 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1576 Huml Antonín Sokol Buštěhrad "B" 1539 0
2008/2009 6 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1576 Košnar Karel ŠK Rakovník "C" 1531 1
2008/2009 5 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1576 Mašek Jaroslav ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 ½
2008/2009 4 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1576 Červíček Bohumil, ZK TJ Sokol Hostivice "C" ½
2008/2009 3 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1576 Černoušková Alena Caissa Úholičky "D" 1690 ½
2008/2009 2 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1576 Buk Pavel Sokol Buštěhrad "C" 1668 0
2008/2009 1 ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1576 Kála Ondřej SK DDM Slaný "B" 1608 0
2008/2009 9 Český Lev Kolešovice A 1576 Bohdanecký Rudolf ŠK Zdice A 1487 1
2008/2009 5 Český Lev Kolešovice A 1576 Štufka Karel ŠK Pyrit Příbram C 1807 ½
2007/2008 11 TJ Český lev Kolešovice "B" 1571 Karfus Ludvík TJ Sokol Hostivice "C" 1
2007/2008 10 TJ Český lev Kolešovice "B" 1571 Huml Antonín Sokol Buštěhrad "B" 1494 ½
2007/2008 9 TJ Český lev Kolešovice "B" 1571 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný "B" 1650 ½
2007/2008 8 TJ Český lev Kolešovice "B" 1571 Potůček Petr Caissa Úholičky "D" 1561 0
2007/2008 7 TJ Český lev Kolešovice "B" 1571 Křížek Jaroslav ŠK Kladno "E" 1672 ½
2007/2008 6 TJ Český lev Kolešovice "B" 1571 Hudík Pavel TJ Sokol Zlonice 1545 1
2007/2008 5 TJ Český lev Kolešovice "B" 1571 Štefka Vladimír ŠO TP NOVA Kladno "B" ½
2007/2008 4 TJ Český lev Kolešovice "B" 1571 Štulík Martin ŠK hotel Merkur Kladno "B" 1
2007/2008 3 TJ Český lev Kolešovice "B" 1571 Verner Vladimír Montako Kralupy nad Vltavou "D" 1273 ½
2007/2008 2 TJ Český lev Kolešovice "B" 1571 Bělský Kamil Sokol Buštěhrad "C" 1349 1
2007/2008 1 TJ Český lev Kolešovice "B" 1571 Duda Michal ŠK Rakovník "C" 1479 0
2007/2008 11 TJ Český Lev Kolešovice A 1571 Horáček Michal Caissa Úholičky B 1477 ½
2007/2008 9 TJ Český Lev Kolešovice A 1571 Rychlý Václav ŠK Alva Příbram C 0
2007/2008 7 TJ Český Lev Kolešovice A 1571 Littmann Jiří ŠK Kladno C 1718 1
2007/2008 6 TJ Český Lev Kolešovice A 1571 Bohdanecký Rudolf Lokomotiva Zdice A 1539 1
2007/2008 5 TJ Český Lev Kolešovice A 1571 Donner Petr Šachový klub Příbram-Baník A 1329 1
2007/2008 4 TJ Český Lev Kolešovice A 1571 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice A 1850 0
2006/2007 7 TJ Český lev Kolešovice 1574 Franc Ondřej Lokomotiva Zdice A 1405 ½
2006/2007 3 TJ Český lev Kolešovice 1574 Hrbáč Petr Spartak Žebrák B ½
2005/2006 11 TJ Kolešovice 1630 Mleziva Miloslav NOVA Kladno A 1768 0
2005/2006 10 TJ Kolešovice 1630 Zoubek Vladimír SOU Příbram A 1609 0
2005/2006 9 TJ Kolešovice 1630 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník B 1668 0
2005/2006 8 TJ Kolešovice 1630 Fairaisl Dušan Spartak Žebrák B 1743 0
2005/2006 7 TJ Kolešovice 1630 Veselý Stanislav Lokomotiva BerounA 1742 0
2005/2006 6 TJ Kolešovice 1630 Růžička Václav ŠK Kladno D 1633 0
2005/2006 5 TJ Kolešovice 1630 Doubek Martin ŠK Kladno C 1697 0
2005/2006 4 TJ Kolešovice 1630 Růžička Tomáš TJ Jince A 1472 ½
2005/2006 3 TJ Kolešovice 1630 Quach Hoang Binh ŠK Alva Příbram C 1637 0
2005/2006 2 TJ Kolešovice 1630 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný A 1616 ½
2005/2006 1 TJ Kolešovice 1630 Tůma Robert ŠO Stochov 1627 1
2004/2005 10 Č. Lev Kolešovice 1658 Sokol Roman ŠK Kladno C 1784 0
2004/2005 9 Č. Lev Kolešovice 1658 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1793 0
2004/2005 8 Č. Lev Kolešovice 1658 Buk Pavel Sokol Buštěhrad A 1732 0
2004/2005 7 Č. Lev Kolešovice 1658 Kabát Jiří ŠO Stochov 1807 0
2004/2005 6 Č. Lev Kolešovice 1658 Alaverdyan Argam Easy E Kralupy C 1741 0
2004/2005 5 Č. Lev Kolešovice 1658 Mašek Jaroslav ŠK Kladno D 1752 1
2004/2005 4 Č. Lev Kolešovice 1658 Plicka Petr Sokol Libčice 1818 0
2004/2005 3 Č. Lev Kolešovice 1658 Klein Eduard NOVA Kladno A 1847 ½
2004/2005 2 Č. Lev Kolešovice 1658 Plháček Václav Sokol Hostivice 1870 0
2004/2005 1 Č. Lev Kolešovice 1658 Martinec Karel Easy E Kralupy B 1875 0
2004/2005 10 ŠK Rakovník B 1658 Richter Martin Sokol Bakov n.J. A 1999 0