Hráč Smolka Jan

Smolka Jan

User Pic
Jméno: Smolka Jan
Oddíl: ŠK Merkur Kladno
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1640
Elo mezinárodní: 0
ID: 2389
FIDE ID: 396397
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 10 ŠK Merkur Kladno B 1631 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 0
2015/2016 8 ŠK Merkur Kladno B 1631 Šefčíková Martina Sokol Buštěhrad D 1237 1
2015/2016 7 ŠK Merkur Kladno B 1631 Košičár Lukáš ŠK Kralupy C 1380 1
2015/2016 6 ŠK Merkur Kladno B 1631 Šlégr Josef TJ Český lev Kolešovice B 1677 1653 ½
2015/2016 2 ŠK Merkur Kladno B 1631 Kohout Josef ŠK Rakovník A 1992 1970 0
2015/2016 1 ŠK Merkur Kladno B 1631 Novák Josef TJ Hostivice B 1801 1
2014/2015 7 ŠK Merkur Kladno A 1653 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1809 1865 0
2014/2015 11 ŠK Merkur Kladno B 1653 Kuličková Tereza Caissa Úholičky C 1093 1
2014/2015 10 ŠK Merkur Kladno B 1653 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1650 ½
2014/2015 4 ŠK Merkur Kladno B 1653 Růžička František ŠK Velvary A 1317 ½
2014/2015 2 ŠK Merkur Kladno B 1653 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad B 1423 0
2014/2015 1 ŠK Merkur Kladno B 1653 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda A 1343 0
2013/2014 11 ŠK Merkur Kladno B 1652 Lang David Sokol Buštěhrad B 1250 ½
2013/2014 10 ŠK Merkur Kladno B 1652 Havelka František ŠK Řevnice B 1475 ½
2013/2014 8 ŠK Merkur Kladno B 1652 Vrbová Eva Sokol Buštěhrad C 1352 1490 1
2013/2014 7 ŠK Merkur Kladno B 1652 Kuba Milan ŠK Příbram Baník A 1539 1
2012/2013 10 ŠK Merkur Kladno B 1663 Bezwald Petr ŠK Příbram Baník A 1607 ½
2012/2013 9 ŠK Merkur Kladno B 1663 Sezemský Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 F 1554 ½
2012/2013 8 ŠK Merkur Kladno B 1663 Šilhánek Martin TJ Jince A 1100 ½
2012/2013 4 ŠK Merkur Kladno B 1663 Sklenka Jan ŠK Řevnice B 1270 ½
2012/2013 1 ŠK Merkur Kladno B 1663 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1992 1993 0
2011/2012 11 ŠK Merkur Kladno B 1677 Mayrhofer Matyáš Sokol Buštěhrad E 1100 1
2011/2012 10 ŠK Merkur Kladno B 1677 Kulička Jan Caissa Úholičky D 1331 0
2011/2012 9 ŠK Merkur Kladno B 1677 Přibylová Sofie TJ Sokol Lány 1250 1
2011/2012 8 ŠK Merkur Kladno B 1677 Nykl Tomáš Sokol Buštěhrad D 1266 1
2011/2012 7 ŠK Merkur Kladno B 1677 Pokorná Jana ŠK Rakovník D 1100 1
2011/2012 6 ŠK Merkur Kladno B 1677 Žák Jiří ŠK Zlonice A 1625 0
2011/2012 1 ŠK Merkur Kladno B 1677 Tůma Robert ŠO Stochov 1590 1
2011/2012 11 ŠK Merkur Kladno "A" 1677 Čížkovský Ota ŠOTP NOVA Kladno "A" 1730 1697 ½
2010/2011 5 ŠK Merkur Kladno B 1668 Tůma Robert ŠO Stochov 1593 1
2010/2011 4 ŠK Merkur Kladno B 1668 Kupka Marek ŠO TP NOVA Kladno B 1621 1
2010/2011 3 ŠK Merkur Kladno B 1668 Kožmín Josef Sokol Buštěhrad D 1100 1
2010/2011 2 ŠK Merkur Kladno B 1668 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad C 1264 ½
2010/2011 1 ŠK Merkur Kladno B 1668 Procházka Bedřich Český lev Kolešovice B 1434 1
2009/2010 5 ŠK Merkur Kladno 1705 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník B 1531 0
2009/2010 4 ŠK Merkur Kladno 1705 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1575 0
2009/2010 3 ŠK Merkur Kladno 1705 Růžička Václav ŠK Kladno C 1631 0
2009/2010 1 ŠK Merkur Kladno 1705 Vicka Václav Lokomotiva Beroun A 1756 0
2008/2009 11 ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1750 ½
2008/2009 10 ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 Hochman Jan ŠK Pyrit Příbram C 1315 0
2008/2009 9 ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 Tůma Robert ŠO Stochov 1593 1
2008/2009 8 ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1531 ½
2008/2009 7 ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 Kraus Roman ŠK Příbram-Baník A 1639 1
2008/2009 6 ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 Hájek Jiří Sokol Hostivice B 1
2008/2009 5 ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 Sokol Roman ŠK Kladno C 2013 0
2008/2009 4 ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 Kantořík Pavel Český Lev Kolešovice A 1646 ½
2008/2009 3 ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 Turický David ŠK Zdice A 1602 0
2008/2009 2 ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1508 1
2008/2009 1 ŠK Hotel Merkur Kladno 1727 Placheta Rostislav Lokomotiva Beroun A 1843 0
2007/2008 11 ŠK Hotel Merkur Kladno 1729 Drahota Aleš ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1717 ½
2007/2008 10 ŠK Hotel Merkur Kladno 1729 Linhart Stanislav Slovan Velvary 1801 ½
2007/2008 9 ŠK Hotel Merkur Kladno 1729 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad 1758 0
2007/2008 8 ŠK Hotel Merkur Kladno 1729 Zavřel Zbyněk DDM Mělník 1296 ½
2007/2008 7 ŠK Hotel Merkur Kladno 1729 Střelba Ivo TJ Aero Odolena Voda 1788 0
2007/2008 6 ŠK Hotel Merkur Kladno 1729 Nývlt Miloslav TJ Sokol na Mělníce 1781 0
2007/2008 5 ŠK Hotel Merkur Kladno 1729 Kála Ondřej SK DDM Slaný 1642 1
2007/2008 4 ŠK Hotel Merkur Kladno 1729 Aron Oto Caissa Úholičky "C" 1605 1
2007/2008 3 ŠK Hotel Merkur Kladno 1729 Popelka Pavel MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1812 1
2007/2008 2 ŠK Hotel Merkur Kladno 1729 Šoltysová Andrea Šachklub města Dobrovice "B" 1455 ½
2007/2008 1 ŠK Hotel Merkur Kladno 1729 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1761 1
2006/2007 7 Merkur Kladno 1740 Beran Pavel Sokol Zlonice 0
2006/2007 5 Merkur Kladno 1740 Haman Jakub ŠK Kladno E 1340 ½
2006/2007 4 Merkur Kladno 1740 Vaic Miroslav Caissa Úholičky D 0
2006/2007 3 Merkur Kladno 1740 Buk Jan Sokol Buštěhrad B 1388 1
2006/2007 2 Merkur Kladno 1740 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1353 1
2006/2007 1 Merkur Kladno 1740 Panica Martin DDM Slaný B 1313 1
2005/2006 10 Merkur Kladno 1757 Janatka Radek Sokol Mělník B 0
2005/2006 9 Merkur Kladno 1757 Staněk František Sokol Tišice B 1753 0
2005/2006 8 Merkur Kladno 1757 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1768 1
2005/2006 6 Merkur Kladno 1757 Landa Jiří Caissa Úholičky C 1649 1
2005/2006 5 Merkur Kladno 1757 Falta Ivan ŠK Kladno E 1724 ½
2005/2006 4 Merkur Kladno 1757 Bouda Karel DDM Slaný B 1723 ½
2005/2006 3 Merkur Kladno 1757 Huml Lubomír Sokol Buštěhrad B 1351 ½
2005/2006 2 Merkur Kladno 1757 Štefunda Štefan Sokol Zlonice 0
2005/2006 1 Merkur Kladno 1757 Brož Martin NOVA Kladno B 1600 1
2004/2005 2 Merkur Kladno 1757 Fast David ŠK Rakovník C 1
2004/2005 1 Merkur Kladno 1757 Žáček Petr NOVA Kladno B 1