Hráč Šmajzrová Dominika

Šmajzrová Dominika

User Pic
Jméno: Šmajzrová Dominika
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1312
Elo mezinárodní: 1250
ID: 40932
FIDE ID: 23704748
Rok narození: 2006
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1253 1314 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1691 1673 0 soutěž
2020/2021 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 1253 1314 Moravec Jakub ŠK Svitavy 1446 1563 0 soutěž
2020/2021 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 1253 1314 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1840 1828 0 soutěž
2020/2021 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 1253 1314 Sadílek Jakub TJ Lanškroun 0 1027 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Ústí nad Orlicí 1449 1298 Pešek Martin Jakub ŠO Hlinsko 1133 1165 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Ústí nad Orlicí 1449 1298 Roub Radek Železné hory A 1335 1218 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Ústí nad Orlicí 1409 1298 Kýr Michal ŠK Tramtáryje Svitavy 1294 1264 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Ústí nad Orlicí 1409 1298 Pařízková Kristýna Železné hory B 0 1100 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Ústí nad Orlicí 1409 1298 Lána Vincent TJ Lanškroun B 0 1103 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1354 1346 Sysr Vojtěch TJ Spartak Letohrad B 0 1100 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1481 1346 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1419 1447 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1481 1346 Kapoun Martin ŠK Řetůvka 1283 1306 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1449 1346 Nikl Josef ŠK Dolní Čermná 1685 1678 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1423 1298 Rusz Gustav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1536 1543 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1409 1298 Vencl Jiří Proplast Česká Třebová 1708 1746 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1387 1298 Lapáček Luboš TJ Lanškroun C 1420 1405 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Ústí nad Orlicí 1386 1342 Šafář Adam TJ Štefanydes Polička B 0 0 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Ústí nad Orlicí 1386 1342 Málková Barbora TJ Lanškroun B 1224 1273 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Ústí nad Orlicí 1386 1342 Šulcová Tereza Radmila 2222 ŠK Polabiny C 1220 1347 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Ústí nad Orlicí 1386 1342 Horák Prokop 2222 ŠK Polabiny D 0 1022 ½ soutěž
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici C 1386 1342 Langr Petr Sokol Mistrovice 1520 1543 0 soutěž
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici E 1400 1342 Hošpes Jaroslav Sachovy spolek Cervena Voda 0 0 0 soutěž
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici E 1386 1342 Macháček Martin Sokol Mistrovice B 0 1292 0 soutěž
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici E 1386 1342 Křehký Roman SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1523 1529 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Ústí nad Orlicí 0 1097 Nováček Jakub Chotěbořští draci B 0 0 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Ústí nad Orlicí 0 1097 Schmidt Jakub ŠO Hlinsko 0 1074 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Ústí nad Orlicí 0 1097 Le Hoang Anh Quan ŠS Železné Hory 0 1100 0 soutěž
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici D 0 1100 Švec Jiří SK Usti nad Orlici C 1456 1544 0 soutěž
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici E 0 1097 Bureš Milan TJ Sokol Nemcice 1538 1554 0 soutěž