Hráč Lipus Drahomír

Lipus Drahomír

User Pic
Jméno: Lipus Drahomír
Oddíl: Rychvaldský spolek šachový 1945
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1457
Elo mezinárodní: 1436
ID: 12614
FIDE ID: 329312
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1476 1509 Frank Martin BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1467 1432 ½
2018/2019 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1476 1509 Piskoř Ladislav TJ Sokol Dobrá "B" 1486 1621 ½
2018/2019 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1469 1509 Chwastek Otto TJ Vendryně 1762 1747 ½
2018/2019 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1467 1518 Paseka Aleš Sokol Brušperk "A" 1668 1701 ½
2018/2019 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1467 1518 Kawulok Aleš TJ Mosty u Jablunkova 1363 1441 ½
2018/2019 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1477 1518 Sekanina Petr SK Slavia Orlová "D" 1350 1379 ½
2018/2019 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1477 1518 Krajčovič Filip ŠK Karviná 1600 1603 0
2018/2019 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1476 1509 Ruman Martin Slavoj Český Těšín "B" 1850 1835 0
2018/2019 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1469 1509 Krajčovič Filip ŠK Karviná "C" 1613 1613 0
2018/2019 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1469 1509 Pawlas Martin Baník Havířov "D" 0 0 ½
2018/2019 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1467 1518 Mrázek Roman SK Slavia Orlová "F" 1451 1333 0
2018/2019 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1477 1518 Matějka František SK Slavia Orlová "E" 1571 1624 1
2018/2019 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1477 1518 Kála Jiří TJ Slovan Havířov "C" 0 1435 ½
2018/2019 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1477 1518 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B" 1739 1746 0
2018/2019 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "D" 1469 1509 Němec Jaroslav Slovan Havířov "E" 0 1445 ½
2017/2018 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1485 1462 Brückmann Jan Gregor SK Slavia Orlová "F" 1051 1004 1
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1471 1462 Havlíček Jiří TJ Slovan Havířov "C" 1302 1285 1
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1471 1462 Lamacz Pavel TJ Sokol Těrlicko 1519 1704 1
2017/2018 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1465 1462 Hečko Miloslav Baník Havířov "D" 1335 1461 1
2017/2018 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1465 1462 Křikava Václav TJ Sokol Chotěbuz 0 1698 ½
2017/2018 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1485 1462 Fialka Adam SK Slavia Orlová "E" 1837 1824 ½
2017/2018 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1485 1462 Sobek Rostislav ŠK Karviná "C" 1992 2018 0
2017/2018 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1468 1466 Konderla Maciej Slavoj Český Těšín "B" 1108 1154 1
2017/2018 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1485 1462 Warmuž Jiří Viktorie Bohumín 1630 1703 0
2017/2018 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1471 1462 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek 1808 1829 0
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1471 1462 Paseka Aleš Sokol Brušperk A 1709 1709 1
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1465 1462 Čubok Zdeněk TJ Mosty u Jablunkova 1826 1837 0
2017/2018 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1465 1462 Broda Michal ŠK Karviná B 1804 1785 ½
2017/2018 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1485 1462 Pilch Jan Baník Havířov C 1733 1788 ½
2017/2018 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1485 1462 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová D 1495 1444 0
2017/2018 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 D 1485 1462 Korbel Richard Slovan Havířov D 1285 1361 0
2017/2018 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 D 1468 1466 Burda Josef Baník Havířov E 1525 1523 1
2016/2017 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1585 1633 Hvolka Kamil SK Slavia Orlová "G" 1
2016/2017 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1585 1633 Roček Lukáš SK Slavia Orlová "E" 1074 1
2016/2017 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1585 1633 Tyrlík Rostislav ŠK Karviná "C" 1266 0
2016/2017 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1585 1633 Maroščik Petr SK Slavia Orlová "F" 1
2016/2017 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1585 1633 Beran Daniel Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1000 1
2016/2017 6 Rychvaldsky spolek sachovy 1945 D 1585 1633 Kupka Michael TJ Slovan Havirov E 1000 0
2016/2017 4 Rychvaldsky spolek sachovy 1945 D 1585 1633 Oczko Zdeněk TJ Banik Havirov D 1621 1684 0
2016/2017 1 Rychvaldsky spolek sachovy 1945 D 1585 1633 Burda Josef TJ Banik Havirov E 1
2015/2016 7 OS Rychvald "C" 1585 1633 Ogrocký Vladimír Inter Petrovice "B" 1544 1650 0
2015/2016 6 OS Rychvald "C" 1585 1633 Chmiel Jan Sokol Chotebuz 1650 1702 1
2015/2016 5 OS Rychvald "C" 1585 1633 Novotný Stanislav TJ Banik Havirov "C" 1789 1758 0
2015/2016 4 OS Rychvald "C" 1585 1633 Targosz Jiří SK Slavia Orlova "F" 1327 1
2015/2016 3 OS Rychvald "C" 1585 1633 Tyburec Zdeněk SK Karvina "C" 1626 1637 0
2015/2016 2 OS Rychvald "C" 1585 1633 Šosták Viktor Sokol Terlicko 1637 1
2015/2016 1 OS Rychvald "C" 1585 1633 Adamčík Bohdan OS Rychvald "B" 1689 1677 ½
2015/2016 10 OS Rychvald D 1585 1633 Korbel Jiří TJ Slovan Havířov D 1305 1
2015/2016 9 OS Rychvald D 1585 1633 Kubiniok Stanislaw SK Slavia Orlová H 1444 ½
2015/2016 8 OS Rychvald D 1585 1633 Roček Tomáš SK Slavia Orlová G 1242 1251 1
2015/2016 4 OS Rychvald D 1585 1633 Kubiniok Stanislaw SK Slavia Orlová H 1444 0
2014/2015 9 OS Rychvald "B" 1547 1566 Neumann Karel SK Slávia Orlová "F" 1314 1272 1
2014/2015 6 OS Rychvald "B" 1547 1566 Neděla Adam TJ Slovan Havířov "C" 1122 0
2014/2015 3 OS Rychvald "B" 1547 1566 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "B" 1956 1973 ½
2014/2015 7 OS Rychvald "C" 1547 1566 Ursnik Patryk SK Slavia Orlová "G" 1000 0
2014/2015 6 OS Rychvald "C" 1547 1566 Bystroň Vladislav TJ Baník Havířov "E" 1606 1622 1
2014/2015 5 OS Rychvald "C" 1547 1566 Mutina Zdeněk Slavoj Český Těšín "B" 1558 1
2014/2015 4 OS Rychvald "C" 1547 1566 Neděla Adam TJ Slovan Havířov "D" 1122 0
2014/2015 3 OS Rychvald "C" 1547 1566 Roček Lukáš SK Slavia Orlová "I" 1000 1
2014/2015 2 OS Rychvald "C" 1547 1566 Neumann Karel SK Slavia Orlová "H" 1314 1272 1
2014/2015 11 OS Rychvald "A" 1547 1566 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová "D" 1579 1633 0
2013/2014 9 OS Rychvald "B" 1568 1589 Stoklas Roman Inter Petrovice "B" 1645 1
2013/2014 8 OS Rychvald "B" 1568 1589 Wertheim Adolf TJ Slovan Havírov "B" 1741 0
2013/2014 7 OS Rychvald "B" 1568 1589 Warmuž Jiří TJ Viktorie Bohumín "B" 1626 0
2013/2014 6 OS Rychvald "B" 1568 1589 Gelis Christian TJ Slovan Havírov "C" 1000 1
2013/2014 5 OS Rychvald "B" 1568 1589 Konečný Herbert Sokol Terlicko 1579 0
2013/2014 4 OS Rychvald "B" 1568 1589 Korbel Jiří TJ Slovan Havírov "D" 1000 1
2013/2014 3 OS Rychvald "B" 1568 1589 Tyburec Zdeněk ŠK Karviná "C" 1663 1685 1
2013/2014 1 OS Rychvald "B" 1568 1589 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "E" 1580 1589 ½
2013/2014 7 OS Rychvald "C" 1568 1589 Gardian Adam SK Slavia Orlová "G" 1000 1
2013/2014 6 OS Rychvald "C" 1568 1589 Ženíšek Tadeáš SK Slavia Orlová "F" 1250 1
2013/2014 4 OS Rychvald "C" 1568 1589 Nowak Ondřej TJ Baník Havířov "E" 1250 1
2013/2014 3 OS Rychvald "C" 1568 1589 Kniezková Jitka TJ Baník Havířov "D" 1646 ½
2013/2014 2 OS Rychvald "C" 1568 1589 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová "H" 1407 1526 1
2013/2014 1 OS Rychvald "C" 1568 1589 Slovioček Jiří TJ Slovan Havířov "E" 1000 1
2012/2013 7 OS Rychvald "C" 1579 1617 Tyburec Zdeněk ŠK Karviná "C" 1698 1700 0
2012/2013 6 OS Rychvald "C" 1579 1617 Pilc Daniel SK Slavia Orlová "G" 1250 1
2012/2013 5 OS Rychvald "C" 1579 1617 Jeřábek David TJ Baník Havířov "E" 1250 0
2012/2013 2 OS Rychvald "C" 1579 1617 Liana Jakub SK Slavia Orlová "F" 1000 1
2012/2013 9 OS Rychvald "B" 1579 1617 Wodecki Mikolaj SK Slavia Orlová "E" 1298 1
2012/2013 7 OS Rychvald "B" 1579 1617 Branný Arnošt Inter Petrovice "B" 1000 ½
2012/2013 5 OS Rychvald "B" 1579 1617 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová "D" 1512 1480 0
2012/2013 4 OS Rychvald "B" 1579 1617 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 1732 ½
2011/2012 7 OS Rychvald "C" 1549 1622 Kowalczyk Marek SK Slavia Orlová "F" 1250 0
2011/2012 6 OS Rychvald "C" 1549 1622 Filipiak Filip SK Slavia Orlová "H" 1100 1
2011/2012 5 OS Rychvald "C" 1549 1622 Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1519 1762 1
2011/2012 4 OS Rychvald "C" 1549 1622 Fialka Adam SK Slavia Orlová "G" 1330 1
2011/2012 3 OS Rychvald "C" 1549 1622 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1722 0
2011/2012 2 OS Rychvald "C" 1549 1622 Sakmar Jan TJ Slovan Havířov "E" 1590 1
2011/2012 9 OS Rychvald "B" 1549 1622 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "C" 1744 0
2011/2012 8 OS Rychvald "B" 1549 1622 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín "B" 1773 0
2011/2012 7 OS Rychvald "B" 1549 1622 Walica Roman SK Slavia Orlová "D" 1661 1674 0
2011/2012 5 OS Rychvald "B" 1549 1622 Babušek Miroslav ŠK Karviná "C" 2000 0
2011/2012 2 OS Rychvald "B" 1549 1622 Štefanec Josef Inter Petrovice "B" 1000 1
2011/2012 1 OS Rychvald "B" 1549 1622 Richtr Miroslav TJ Baník Havířov "D" 1659 1
2010/2011 7 OS Rychvald "C" 1645 Ovesný Radim Inter Petrovice "B" 1994 0
2010/2011 6 OS Rychvald "C" 1645 Srba Antonín SK Slavia Orlová "G" 1698 0
2010/2011 5 OS Rychvald "C" 1645 Wilczková Hana TJ Baník Havířov "E" 1000 1
2010/2011 3 OS Rychvald "C" 1645 Hudák Imrich TJ Baník Havířov "D" 1837 0
2010/2011 2 OS Rychvald "C" 1645 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "F" 2022 0
2010/2011 1 OS Rychvald "C" 1645 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1838 0
2010/2011 9 OS Rychvald "B" 1645 Hudák Imrich TJ Baník Havířov "C" 1837 ½
2010/2011 8 OS Rychvald "B" 1645 Walica Roman SK Slavia Orlová "E" 1495 1
2010/2011 7 OS Rychvald "B" 1645 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová "D" 1362 ½
2010/2011 6 OS Rychvald "B" 1645 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov "C" 1856 0
2010/2011 4 OS Rychvald "B" 1645 Kawala Marek Slavoj Český Těšín 1849 0
2009/2010 7 OS Rychvald "C" 1680 Mareš Petr Baník Havířov "D" 1798 ½
2009/2010 6 OS Rychvald "C" 1680 Stařičný Bronislav TJ Inter Petrovice "B" 1787 ½
2009/2010 5 OS Rychvald "C" 1680 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov "D" 1816 0
2009/2010 4 OS Rychvald "C" 1680 Srba Antonín SK Slavia Orlová "F" 1704 ½
2009/2010 3 OS Rychvald "C" 1680 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1850 1
2009/2010 2 OS Rychvald "C" 1680 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "B" 1945 0
2009/2010 1 OS Rychvald "C" 1680 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová "G" 1913 ½
2009/2010 9 OS Rychvald B 1680 Matusiak Andrzej Slavia Orlová E 1000 0
2009/2010 8 OS Rychvald B 1680 Valenčík Michal Slovan Havířov B 1664 0
2009/2010 7 OS Rychvald B 1680 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1750 ½
2009/2010 6 OS Rychvald B 1680 Bejček Petr Slavoj Český Těšín 1510 0
2009/2010 5 OS Rychvald B 1680 Izakovič Petr Baník Havířov C 1715 0
2009/2010 3 OS Rychvald B 1680 Rusín Tomáš Jakl Karviná C 1681 1
2009/2010 2 OS Rychvald B 1680 Krupanský Jaromír Slovan Havířov C 1688 0
2009/2010 1 OS Rychvald B 1680 Polák Radim Viktorie Bohumín 1899 0
2008/2009 9 OS Rychvald B 1632 Mutina Zdeněk Slavoj Český Těšín 1572 1
2008/2009 8 OS Rychvald B 1632 Randliszek Pavel Jäkl Karviná C 1767 0
2008/2009 6 OS Rychvald B 1634 Novák Jiří Slavia Orlová D 1688 1
2007/2008 3 0S Rychvald B Moskva Marek Slovan Havířov B ½
2006/2007 4 OS Rychvald B 1679 Turoň Andrzej Sokol Chotěbuz 1916 0
2006/2007 2 OS Rychvald B 1679 Filip Hubert Jakl Karviná C 1862 0
2006/2007 7 OS Rychvald "C" 1679 Ondika Roman SK Slavia Orlová "F" 1977 0
2006/2007 6 OS Rychvald "C" 1679 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín "B" 1798 0
2006/2007 5 OS Rychvald "C" 1679 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B" 1881 1
2006/2007 3 OS Rychvald "C" 1679 Němec Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 1483 1
2005/2006 7 OS Rychvald C 1683 Čapla Jakub TJ Slovan Havířov C 1
2005/2006 6 OS Rychvald C 1683 Kosiorková Paulina SK Slavia Orlová F 1
2005/2006 5 OS Rychvald C 1683 Stařičný Bronislav TJ Jakl Karviná E 1798 0
2005/2006 4 OS Rychvald C 1683 Rydzewski Pawel SK Slavia Orlová E 1
2004/2005 11 OS Rychvald C 1676 Fajfer Bartosz Slavia Orlová D 0
2004/2005 10 OS Rychvald C 1676 Mareš Petr Baník Havířov D 1813 0
2004/2005 9 OS Rychvald C 1676 Filip Hubert Jakl Karviná C 1852 0
2004/2005 8 OS Rychvald C 1676 Kurek Tomáš Slavoj Český Těšín 1714 0
2004/2005 6 OS Rychvald C 1676 Škuta Rostislav Slavie Havířov B 1799 ½
2004/2005 5 OS Rychvald C 1676 Dušek Libor Baník Havířov E 1866 0
2004/2005 4 OS Rychvald C 1676 Bugla Miroslav Jakl Karviná D 1749 0
2004/2005 3 OS Rychvald C 1676 Bajger Jindřich Vikt.Bohumín B 1843 0
2004/2005 2 OS Rychvald C 1676 Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1741 0
2003/2004 8 OS Rychvald B 1702 Vlašic Luděk SK Stonava B 1771 ½
2003/2004 6 OS Rychvald B 1702 Zwardoň Vojtěch Jakl Karviná C 1327 0
2003/2004 4 OS Rychvald B 1702 Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1713 0
2003/2004 3 OS Rychvald B 1702 Šosták Viktor Sokol Těrlicko 1
2003/2004 7 OS Rychvald 1702 Chmiel Jan Lokomotiva Petrovice "B" 1713 0
2003/2004 6 OS Rychvald 1702 Zwardoň Vojtěch TJ JAKL Karviná E 1327 0
2003/2004 5 OS Rychvald 1702 Mareš Jan SK Slavie Orlová "D" 0
2003/2004 4 OS Rychvald 1702 Michálek Martin Baník Havířov 1
2003/2004 3 OS Rychvald 1702 Liška Marek TJ Slovn Havířov 1
2003/2004 2 OS Rychvald 1702 Hlaváč Zdeněk Slavia Havířov 1
2003/2004 1 OS Rychvald 1702 Daniš Matěj OS Rychvald 1