Hráč Strachota Jan

Strachota Jan

User Pic
Jméno: Strachota Jan
Oddíl: Šachový klub Píšť z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1539
Elo mezinárodní: 0
ID: 38201
FIDE ID: 389536
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Píšť 0 1557 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov "A" 1752 1712 0
2018/2019 8 ŠK Píšť 0 1557 Kurka Michal Sokol Štěpánkovice 0 1693 ½
2018/2019 7 ŠK Píšť 0 1557 Husar Ivo ŠO TJ Velká Polom "B" 1817 1829 0
2018/2019 5 ŠK Píšť 0 1557 Godovský Jiří SK Kravaře "B" 1866 1918 0
2018/2019 4 ŠK Píšť 0 1557 Vavřínková Eliška ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1826 1774 0
2018/2019 3 ŠK Píšť 0 1557 Bartošek Martin ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1780 1797 0
2018/2019 2 ŠK Píšť 0 1557 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1692 1737 0
2018/2019 1 ŠK Píšť 0 1557 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1872 1815 0
2017/2018 9 ŠK Píšť "A" 0 1548 Richter Michal SK Kravaře "C" 0 1436 1
2017/2018 8 ŠK Píšť "A" 0 1548 Hampl Pavel ŠO TJ Velká Polom "C" 0 1489 ½
2017/2018 7 ŠK Píšť "A" 0 1548 Vavřínková Marie ŠK TJ Dolní Benešov "E" 1165 1252 1
2017/2018 6 ŠK Píšť "A" 0 1548 Kundrát Jiří ŠO TJ Vítkov "B" 1748 1748 ½
2017/2018 4 ŠK Píšť "A" 0 1548 Wolf František ŠO TJ Hradec nad Moravicí 0 1673 ½
2017/2018 3 ŠK Píšť "A" 0 1548 Vašička David ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 0 1262 1
2017/2018 1 ŠK Píšť "A" 0 1548 Štorek Matěj ŠK Píšť "B" 1360 1376 ½
2016/2017 9 ŠK Píšť 1557 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 0
2016/2017 8 ŠK Píšť 1557 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1778 1738 ½
2016/2017 7 ŠK Píšť 1557 Boháč Josef SK Kravaře "B" 1749 0
2016/2017 6 ŠK Píšť 1557 Kampík David ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1162 ½
2016/2017 5 ŠK Píšť 1557 Marčík Miroslav ŠK U Freda Darkovičky 0
2016/2017 4 ŠK Píšť 1557 Byma Pavel ŠO TJ Velká Polom "B" 1576 ½
2016/2017 3 ŠK Píšť 1557 Dubinský Ladislav Orel Opava "C" 1613 1
2016/2017 2 ŠK Píšť 1557 Melecký Jaroslav ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1977 1979 ½
2016/2017 1 ŠK Píšť 1557 Švacha Vojtěch TJ Sokol Štěpánkovice 1000 1
2015/2016 6 GOBE Píšť 1557 Gazda Lukáš ŠK U Lípy Malé Hoštice „B“ 1380 0
2015/2016 4 GOBE Píšť 1557 Bureček Václav ŠO TJ Velká Polom „B“ 1727 0
2015/2016 2 GOBE Píšť 1557 Schuster Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 2048 2055 0
2015/2016 1 GOBE Píšť 1557 Slanina Tomáš ŠK TJ MSA D. Benešov „E“ 1553 0
2014/2015 11 ŠK Gobe Píšť 1529 Hampl Pavel TJ Velká Polom "A" 1529 1
2014/2015 10 ŠK Gobe Píšť 1529 Kudláček Bohuslav ŠK U Freda Darkovičky 1596 0
2014/2015 9 ŠK Gobe Píšť 1529 Kramář Lumír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1686 0
2014/2015 8 ŠK Gobe Píšť 1529 Vlček Antonín Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1832 1823 1
2014/2015 7 ŠK Gobe Píšť 1529 Skuplík Jaroslav SK Kravaře "B" 1603 1
2014/2015 6 ŠK Gobe Píšť 1529 Kyzek Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1577 0
2014/2015 4 ŠK Gobe Píšť 1529 Montág Petr Orel Opava "C" 1679 0
2014/2015 3 ŠK Gobe Píšť 1529 Pavlík Karel Slezan Opava "C" 1750 1
2014/2015 2 ŠK Gobe Píšť 1529 Hanzlík Jan TJ Sokol Štěpánkovice 1575 1
2014/2015 1 ŠK Gobe Píšť 1529 Trčka Marek ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1536 ½
2013/2014 8 ŠK GOBE Píšť "B" 1537 Metelka Vladimír ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1678 0
2013/2014 3 ŠK GOBE Píšť "B" 1537 Duda Ondřej ŠK 1935 Bolatice 1684 1684 0
2013/2014 2 ŠK GOBE Píšť "B" 1537 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1762 0
2013/2014 11 ŠK Gobe Píšť "A" 1537 Moravec Ervin ŠK U Freda Darkovičky 1631 1
2013/2014 10 ŠK Gobe Píšť "A" 1537 Holeček Radim TJ Velká Polom 1670 1
2013/2014 9 ŠK Gobe Píšť "A" 1537 Premus Jan SK Kravaře "B" 1503 0
2013/2014 8 ŠK Gobe Píšť "A" 1537 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 1666 ½
2013/2014 7 ŠK Gobe Píšť "A" 1537 Slanina Maxmilián ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1693 ½
2013/2014 6 ŠK Gobe Píšť "A" 1537 Montág Petr Orel Opava "C" 1696 0
2013/2014 5 ŠK Gobe Píšť "A" 1537 Halfar Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1515 0
2013/2014 4 ŠK Gobe Píšť "A" 1537 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1648 ½
2013/2014 3 ŠK Gobe Píšť "A" 1537 Hubálek Vojtěch ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1389 ½
2013/2014 2 ŠK Gobe Píšť "A" 1537 Sommer Richard TJ Vítkov 1705 ½
2013/2014 1 ŠK Gobe Píšť "A" 1537 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1751 0
2012/2013 9 GOBE Píšť "B" 1000 Šíma Daniel TJ Sokol Kobeřice "B" 1294 1
2012/2013 8 GOBE Píšť "B" 1000 Janoš Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1495 1766 ½
2012/2013 7 GOBE Píšť "B" 1000 Rak Jiří ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1455 ½
2012/2013 6 GOBE Píšť "B" 1000 Hanslik Günter ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1618 0
2012/2013 5 GOBE Píšť "B" 1000 Tesárek Jaromír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1715 1
2012/2013 4 GOBE Píšť "B" 1000 Glabasňa Tomáš TJ SK Kravaře "B" 1477 0
2012/2013 3 GOBE Píšť "B" 1000 Mrkva Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1460 ½
2012/2013 2 GOBE Píšť "B" 1000 Lesová Eva Slezan Opava "D" 1000 1
2012/2013 1 GOBE Píšť "B" 1000 Stareček Josef ŠK 1935 Bolatice 1772 ½
2012/2013 11 ŠK Gobe Píšť "A" 1000 Chvěja Roman ŠK U Freda Darkovičky 1639 0
2012/2013 10 ŠK Gobe Píšť "A" 1000 Herrmann Jan ŠKTP Hrabyně "B" 1250 1
2012/2013 9 ŠK Gobe Píšť "A" 1000 Mrnka Miroslav TJ Velká Polom 1603 1
2012/2013 8 ŠK Gobe Píšť "A" 1000 Pekáč Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1492 ½
2012/2013 7 ŠK Gobe Píšť "A" 1000 Sedláček Milan Slezan Opava "C" 1424 ½
2012/2013 5 ŠK Gobe Píšť "A" 1000 Juchelka Vladimír TJ Ludgeřovice 1000 0
2012/2013 4 ŠK Gobe Píšť "A" 1000 Kyzek Josef TJ Sokol Kobeřice "A" 1521 ½
2012/2013 3 ŠK Gobe Píšť "A" 1000 Kožaný Jan Orel Opava "C" 1859 0
2012/2013 2 ŠK Gobe Píšť "A" 1000 Žák Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1751 ½
2011/2012 10 ŠK Gobe Píšť "A" 1000 Hubálek Vojtěch ŠK U Lípy Malé Hoštice 1364 1
2011/2012 9 ŠK Gobe Píšť "A" 1000 Barvenčík Libor ŠK 1935 Bolatice 1350 0
2011/2012 7 ŠK Gobe Píšť "A" 1000 Zdražila Jaromír TJ Velká Polom 1519 1
2011/2012 9 GOBE Píšť "B" 1000 Hanslik Günter ŠK Spartak Budišov n. Bud. 1616 ½
2011/2012 8 GOBE Píšť "B" 1000 Havlíček Lubomír Orel Opava "C" 1637 1
2011/2012 6 GOBE Píšť "B" 1000 Černý Roman TJ Sokol Kobeřice "B" 1000 ½
2011/2012 4 GOBE Píšť "B" 1000 Varga Jan ŠK POGO Budišov n. Bud. "B" 1471 0
2011/2012 3 GOBE Píšť "B" 1000 Sedláček Milan Slezan Opava "E" 1425 ½
2011/2012 2 GOBE Píšť "B" 1000 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice "A" 1502 ½
2011/2012 1 GOBE Píšť "B" 1000 Premus Jan TJ SK Kravaře "B" 1497 0