Hráč Provazník Josef

Provazník Josef

User Pic
Jméno: Provazník Josef
Oddíl: ŠK DDM Kostelec nad Orlicí
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1541
Elo mezinárodní: 0
ID: 32915
FIDE ID: 369837
Rok narození: 1943
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 DDM Kostelec nad Orlicí B 0 1539 Hetfleischová Elen Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 1544 1
2017/2018 6 DDM Kostelec nad Orlicí B 0 1543 Řehák Zbyněk ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1294 ½
2017/2018 4 DDM Kostelec nad Orlicí B 0 1543 Lesk Břetislav T. J. Sokol Studnice 1623 1668 0
2017/2018 3 DDM Kostelec nad Orlicí B 0 1543 Korityák Antonín TJ Jiskra Jaroměř C 0 1356 1
2017/2018 2 DDM Kostelec nad Orlicí B 0 1543 Kumpošt Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou C 0 1263 1
2016/2017 8 DDM Kostelec n. Orl. A 1518 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 ½
2016/2017 5 DDM Kostelec n. Orl. A 1518 Kačírek Pavel Panda Rychnov n. Kn. B 1100 1
2015/2016 10 DDM Kostelec nad Orlicí B 1518 Lesk Břetislav T.J. Sokol Studnice 1583 ½
2015/2016 8 DDM Kostelec nad Orlicí B 1518 Borůvka Petr TJ Sokol Vrchoviny 1574 1610 1
2015/2016 7 DDM Kostelec nad Orlicí B 1518 Kubec Jiří TJ Jiskra Česká Skalice B 1782 1791 0
2015/2016 5 DDM Kostelec nad Orlicí B 1518 Michel Ladislav TJ Hronov B 1883 1867 0
2015/2016 4 DDM Kostelec nad Orlicí B 1518 Benešová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1660 1
2015/2016 2 DDM Kostelec nad Orlicí B 1518 Holda Adam TJ Jiskra Jaroměř C 1092 ½
2014/2015 7 ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1501 Marek František ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1222 1
2014/2015 6 ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1501 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1632 1652 1
2014/2015 5 ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1501 Kodoň Zdeněk TJ Sokol Hradec Králové C 1623 1623 0
2014/2015 4 ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1501 Šretr Josef ŠK Lípa E 1704 1751 0
2014/2015 3 ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1501 Pražák Viktor ŠK Lípa D 1313 1
2014/2015 2 ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1501 Chovančík Pavel TJ Sokol Hradec Králové D 1000 0
2014/2015 1 ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1501 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1550 1
2014/2015 9 DDM Kostelec nad Orlicí 1501 Šplouchal Jan ŠK Dobruška 1000 1
2013/2014 11 DDM Kostelec nad Orlicí A 1462 Drašnar Lukáš TJ Sokol Vrchoviny 1100 1
2013/2014 9 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1462 Pokorný David Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1355 1
2013/2014 6 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1462 Drašnarová Marta SONNY TJ Náchod "D" 1780 0
2013/2014 5 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1462 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice "B" 1752 0
2013/2014 4 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1462 Buločkin Martin Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1372 1403 1
2013/2014 2 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1462 Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald "D" 1480 ½
2013/2014 1 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1462 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1676 1527 ½
2012/2013 9 DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1530 0
2012/2013 8 DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 Divíšek Jiří Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1665 1618 1
2012/2013 7 DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 Píro Michael Panda Rychnov nad Kněžnou C 1250 1
2012/2013 5 DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1662 0
2012/2013 4 DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 Borůvka Michal TJ Sokol Vrchoviny B 1380 1
2012/2013 3 DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 Křehký Roman ŠOK a.s. Kunvald D 1000 1
2012/2013 2 DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou B 1500 0
2012/2013 1 DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 Picek Karel DDM Třebechovice pod Orebem C 1559 0
2012/2013 9 DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1447 Ulman Jaromír ŠK DOBRUŠKA 1000 0
2011/2012 7 DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny A 1646 1
2011/2012 6 DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 Borůvka Michal TJ Sokol Vrchoviny B 1379 ½
2011/2012 5 DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 Jarkovský Václav DDM Třebechovice pod Orebem C 1663 1
2011/2012 4 DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 Daněk Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou D 1100 1
2011/2012 3 DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald D 1502 0
2011/2012 2 DDM Kostelec nad Orlicí B 1447 Divíšek Jiří Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1665 1623 0
2011/2012 10 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1447 Zaňka Jaroslav NIKI TJ NÁCHOD C 1678 0
2010/2011 7 DDM Kostelec nad Orlicí B 1426 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou C 1667 1
2010/2011 4 DDM Kostelec nad Orlicí B 1426 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 1
2010/2011 3 DDM Kostelec nad Orlicí B 1426 Kosek Tomáš Sokol Vrchoviny B 1000 1
2010/2011 2 DDM Kostelec nad Orlicí B 1426 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1282 0
2010/2011 1 DDM Kostelec nad Orlicí B 1426 Opička Jan Sokol Javornice 1505 1
2010/2011 11 DDM Kostelec n. Orl. A 1426 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1670 0
2010/2011 9 DDM Kostelec n. Orl. A 1426 Vágner Patrik Sněžka TJ Náchod B 1678 0
2010/2011 7 DDM Kostelec n. Orl. A 1426 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice 1515 ½
2010/2011 5 DDM Kostelec n. Orl. A 1426 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř B 1691 ½
2009/2010 8 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1428 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou D 1492 0
2009/2010 7 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1428 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1504 0
2009/2010 5 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1428 Tomíček Jan ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2009/2010 4 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1428 Kubíčková Eva ŠOK a.s. Kunvald D 1250 1
2009/2010 3 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1428 Cens Bohumír TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C ½
2009/2010 2 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1428 Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1640 ½
2009/2010 1 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1428 Divíšek Václav Sokol Javornice 1394 ½
2009/2010 8 DDM Kostelec n.O. 1428 Vágner Patrik Sněžka TJ Náchod B 1671 ½
2009/2010 7 DDM Kostelec n.O. 1428 Zástava Ladislav Niki TJ Náchod C 1634 0
2008/2009 9 DDM Kostelec nad Orlicí B 1401 Plašil Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1284 1
2008/2009 8 DDM Kostelec nad Orlicí B 1401 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1758 0
2008/2009 7 DDM Kostelec nad Orlicí B 1401 Pokorný David Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 1
2008/2009 6 DDM Kostelec nad Orlicí B 1401 Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1489 1
2008/2009 5 DDM Kostelec nad Orlicí B 1401 Kňážek Miroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1314 1
2008/2009 4 DDM Kostelec nad Orlicí B 1401 Mikuláš Pavel Sokol Javornice 1
2008/2009 3 DDM Kostelec nad Orlicí B 1401 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2008/2009 2 DDM Kostelec nad Orlicí B 1401 Jedličková Petra ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2008/2009 1 DDM Kostelec nad Orlicí B 1401 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1409 1
2008/2009 11 DDM Kostelec n. Orl. A 1401 Michl Zdeněk Jiskra Jaroměř B 1586 0
2008/2009 10 DDM Kostelec n. Orl. A 1401 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice A 1454 0
2008/2009 7 DDM Kostelec n. Orl. A 1401 Jakl Jaroslav Slovan Broumov B 1661 0
2008/2009 5 DDM Kostelec n. Orl. A 1401 Franc Martin František TJ Hronov A 1751 0
2008/2009 3 DDM Kostelec n. Orl. A 1401 Paukert Martin Sokol Hradec Králové 1837 0
2008/2009 2 DDM Kostelec n. Orl. A 1401 Andrés Jaroslav Spartak Rychnov n. Kn. A 1788 ½
2007/2008 8 DDM Kostelec n. Orl. A 1423 Szablewski Krzysztof TJ Hronov B 1
2007/2008 4 DDM Kostelec n. Orl. A 1423 Gregor Jiří Jiskra Jaroměř B ½
2007/2008 3 DDM Kostelec n. Orl. A 1423 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1853 0
2007/2008 1 DDM Kostelec n. Orl. A 1423 Španko Pavel Masporex TJ Náchod D 1470 0
2007/2008 11 DDM Kostelec nad Orlicí B 1423 Pátek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 1
2007/2008 10 DDM Kostelec nad Orlicí B 1423 Macháň Jan Panda Rychnov nad Kněžnou D 1364 0
2007/2008 9 DDM Kostelec nad Orlicí B 1423 Sokol Javornice 1
2007/2008 8 DDM Kostelec nad Orlicí B 1423 Cens Bohumír TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1
2007/2008 7 DDM Kostelec nad Orlicí B 1423 Hybš Karel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1604 ½
2007/2008 6 DDM Kostelec nad Orlicí B 1423 Trnavský Roman DDM Týniště nad Orlicí 1
2007/2008 5 DDM Kostelec nad Orlicí B 1423 Mihulková Dana ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2007/2008 2 DDM Kostelec nad Orlicí B 1423 Kopecká Eliška ŠOK a.s. Kunvald D 1250 1
2007/2008 1 DDM Kostelec nad Orlicí B 1423 Jireš Michal Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 0