Hráč Štolba Oldřich

Štolba Oldřich

User Pic
Jméno: Štolba Oldřich
Oddíl: ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1434
Elo mezinárodní: 1532
ID: 9398
FIDE ID: 302830
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 DDM Kostelec nad Orlicí A 1527 1434 Novotný Otto Sokol Hradec Králové A 1328 1376 1
2018/2019 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1532 1434 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1917 1891 0
2018/2019 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1532 1434 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod D 1668 1691 0
2018/2019 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1532 1434 Brát Libor ŠK Červený Kostelec B 1768 1761 0
2018/2019 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 1434 Šroll Boris TJ Sokol Studnice B 1706 1784 0
2017/2018 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1566 1480 Skalák Aleš ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1731 1754 0
2017/2018 8 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1566 1480 Linek Tomáš ŠK Červený Kostelec B 0 1170 1
2017/2018 7 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1566 1480 Dědek Pavel PŠ TJ Náchod D 0 1100 0
2017/2018 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1556 1480 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1682 1656 0
2017/2018 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1556 1480 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1576 1540 0
2017/2018 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1566 1480 Doležal Daniel DDM Třebechovice pod Orebem C 0 1071 1
2017/2018 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1566 1480 Kubec Jiří T. J. Sokol Studnice 1791 1783 0
2017/2018 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1566 1480 Korityák Antonín TJ Jiskra Jaroměř C 0 1250 0
2017/2018 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1556 1478 Kačírek Petr Panda Rychnov nad Kněžnou C 2268 2273 0
2017/2018 7 DDM Kostelec n. Orl. A 1556 1480 Drašnarová Marta PŠ TJ Náchod C 1547 1654 1
2017/2018 5 DDM Kostelec n. Orl. A 1566 1480 Kačírek Pavel Panda Rychnov n. Kn. B 1456 1565 ½
2015/2016 11 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1689 1549 Kubec Jiří TJ Jiskra Česká Skalice B 1782 1791 0
2015/2016 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1689 1549 Franc Martin František TJ Hronov B 1723 1727 0
2015/2016 7 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1689 1549 Vít Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec C 1566 1591 1
2015/2016 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1689 1549 Hekele Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1520 ½
2015/2016 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1689 1549 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov B 1382 1
2015/2016 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1689 1549 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1770 1798 ½
2015/2016 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1689 1549 Lesk Břetislav T.J. Sokol Studnice 1583 0
2015/2016 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1689 1549 Vít Štěpán Sokol Juránek Červený Kostelec B 1000 1
2015/2016 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1689 1549 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny 1793 1789 0
2015/2016 7 DDM Kostelec nad Orlicí A 1689 1549 Plodek Petr TJ Jiskra Česká Skalice 1851 1905 0
2014/2015 7 ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1661 1523 Zelený František TJ Sokol Hradec Králové C 1481 ½
2014/2015 1 ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1661 1523 Novohradský Vojtěch ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1000 1
2014/2015 11 DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1523 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1703 1655 0
2014/2015 10 DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1523 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1734 1751 0
2014/2015 9 DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1523 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1286 ½
2014/2015 8 DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1523 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1554 1566 1
2014/2015 7 DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1523 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř C 1809 1815 1
2014/2015 3 DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1523 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1788 1768 0
2014/2015 2 DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1523 Walter Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1772 1739 1
2014/2015 1 DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1523 Hojný Zdeněk Sokol Jukov Červený Kostelec 1469 1482 1
2013/2014 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1676 1527 Mlynář Miroslav ŠOK a.s. Kunvald "D" 1643 1548 0
2013/2014 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1676 1527 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1663 ½
2013/2014 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1676 1527 Hovad Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1693 1620 1
2013/2014 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1676 1527 Balcar Jiří SONNY TJ Náchod "D" 1250 1
2013/2014 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1676 1527 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice "B" 1565 0
2013/2014 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1676 1527 Buločkin Martin Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1372 1403 0
2013/2014 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1676 1527 Provazník Josef ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1462 ½
2013/2014 2 DDM Kostelec nad Orlicí A 1676 1527 Langr Jiří ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1678 1666 0
2012/2013 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1692 1520 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1695 1700 0
2012/2013 8 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1692 1520 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1662 ½
2012/2013 7 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1692 1520 Borůvka Michal TJ Sokol Vrchoviny B 1380 1
2012/2013 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1692 1520 Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald D 1493 1
2012/2013 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1692 1520 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou B 1777 1838 0
2012/2013 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1692 1520 Jarkovský Václav DDM Třebechovice pod Orebem C 1631 1
2012/2013 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1692 1520 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1740 1701 ½
2012/2013 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1692 1520 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou C 1574 0
2012/2013 5 DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1692 1520 Charvát Václav ŠK LÍPA C 1665 1678 0
2011/2012 5 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1758 1604 Gregor Jiří ŠK DOBRUŠKA 1500 ½
2011/2012 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1758 1604 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1878 1920 0
2011/2012 8 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1758 1604 Augusta Jan TJ Sokol Vrchoviny B 1497 0
2011/2012 7 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1758 1604 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem C 1645 0
2011/2012 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1758 1604 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou D 1559 0
2011/2012 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1758 1604 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1674 0
2011/2012 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1758 1604 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1950 0
2011/2012 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1758 1604 Plachetka Milan Sokol Javornice 1658 0
2011/2012 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1758 1604 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1721 1716 0
2010/2011 7 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1581 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1821 0
2010/2011 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1581 Pokorný Aleš Sokol Vrchoviny B 1000 1
2010/2011 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1581 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1670 1
2010/2011 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1581 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1704 ½
2010/2011 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1581 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou C 1667 0
2010/2011 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1581 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1721 0
2010/2011 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1581 Andrés Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1634 1
2009/2010 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1658 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1706 0
2009/2010 8 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1658 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1715 0
2009/2010 7 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1658 Hybš Karel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1588 1
2009/2010 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1658 Divíšek Václav Sokol Javornice 1394 1
2009/2010 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1658 Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1567 ½
2009/2010 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1658 Nosek Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou D 1499 0
2009/2010 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1658 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1454 ½
2009/2010 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1658 Jedličková Petra DDM Týniště nad Orlicí 1300 0
2008/2009 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1571 Ševčík Konrád Panda Rychnov nad Kněžnou D 1
2008/2009 8 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1571 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1357 0
2008/2009 7 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1571 Michalička Václav ŠOK a.s. Kunvald D 1456 ½
2008/2009 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1571 Eliáš Jiří Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1404 1
2008/2009 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1571 Opička Jan Sokol Javornice 1535 1
2008/2009 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1571 Divíšek Jiří Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1553 1
2008/2009 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1571 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1508 1
2008/2009 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1571 Pokorný David Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 1
2008/2009 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1571 Jedličková Petra ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2008/2009 5 DDM Kostelec n. Orl. A 1571 Čáp Jaroslav TJ Hronov A 1799 0
2008/2009 3 DDM Kostelec n. Orl. A 1571 Rybář Josef Sokol Hradec Králové 1600 0
2007/2008 11 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Plachetka Milan Sokol Javornice 1627 0
2007/2008 10 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1656 0
2007/2008 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1743 ½
2007/2008 8 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Patrná Vendula DDM Týniště nad Orlicí 1
2007/2008 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1416 1
2007/2008 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí B 1793 0
2007/2008 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Michalička Václav ŠOK a.s. Kunvald D 1463 1
2007/2008 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Hartman Vítek Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 1
2007/2008 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Sršeň Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou E 1504 1
2007/2008 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Macháň Jan Panda Rychnov nad Kněžnou D 1364 1
2006/2007 11 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1380 ½
2006/2007 10 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1576 0
2006/2007 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1873 1
2006/2007 8 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1736 1
2006/2007 7 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1792 0
2006/2007 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Jireš Vít Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2006/2007 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Nosek Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou D 1470 0
2006/2007 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1757 ½
2006/2007 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Musil Stanislav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1765 0
2006/2007 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 Zikmund Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1830 0
2005/2006 11 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1498 Langr Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1691 0
2005/2006 10 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1498 Šrejber Michal Jiskra Jaroměř B 1693 0
2005/2006 9 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1498 Dvořák David Sokol Hradec Králové 1618 1
2005/2006 8 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1498 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa E 1664 0
2005/2006 7 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1498 Balcar Jaroslav Niki TJ Náchod 1804 0
2005/2006 3 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1498 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice A 1788 0
2005/2006 1 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1498 Kvasničák Karel Maspork TJ Náchod 1832 0
2005/2006 10 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 Daniel Jiří Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 2028 0
2005/2006 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 Horníček Ondřej Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1795 0
2005/2006 8 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1773 0
2005/2006 7 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1870 1
2005/2006 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1792 1
2005/2006 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou "F" 0
2005/2006 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 Zahradník Tomáš Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" 1
2005/2006 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1770 1
2005/2006 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 Patrná Vendula ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2005/2006 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1580 0