Hráč Jungwirth Stanislav

Jungwirth Stanislav

User Pic
Jméno: Jungwirth Stanislav
Oddíl: Šachový klub Červený Kostelec z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1644
Elo mezinárodní: 1642
ID: 8616
FIDE ID: 369640
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Č ŠK Červený Kostelec A 1642 1644 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou C 1696 1665 1
2017/2018 11 B ŠK Červený Kostelec A 1654 1657 Drašnar Pavel PŠ TJ Náchod C 1597 1523 0
2017/2018 8 Č ŠK Červený Kostelec A 1654 1657 Plachetka Milan Spartak Rychnov n. Kn. A 1668 1675 ½
2017/2018 7 B ŠK Červený Kostelec A 1660 1657 Šrůtek Václav ŠK Česká Skalice 1603 1668 ½
2017/2018 6 Č ŠK Červený Kostelec A 1660 1657 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř B 1894 1895 0
2017/2018 5 B ŠK Červený Kostelec A 1654 1657 Peroutka Ivo Slovan Broumov A 1809 1836 ½
2017/2018 4 Č ŠK Červený Kostelec A 1654 1657 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1696 1714 ½
2017/2018 3 B ŠK Červený Kostelec A 1654 1657 Střeleček Marek TJ Slavia Hradec Králové D 0 0 ½
2017/2018 2 Č ŠK Červený Kostelec A 1654 1657 Zahradník Tomáš Panda Rychnov n. Kn. B 1673 1698 1
2017/2018 1 Č ŠK Červený Kostelec A 1667 1671 Záruba Jaroslav Sokol Hradec Králové A 1854 1852 0
2016/2017 11 Č ŠK Červený Kostelec 1709 1698 Šrůtek Václav ŠK Česká Skalice 1687 1
2016/2017 10 B ŠK Červený Kostelec 1709 1698 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1770 1798 0
2016/2017 8 Č ŠK Červený Kostelec 1709 1698 Palla Rostislav Spartak Rychnov n. Kn. A 1769 1786 ½
2016/2017 7 B ŠK Červený Kostelec 1709 1698 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 0
2016/2017 6 Č ŠK Červený Kostelec 1709 1698 Kracík Martin DDM Třebechovice p. O. B 1808 1818 0
2016/2017 5 B ŠK Červený Kostelec 1709 1698 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1777 1822 0
2016/2017 4 Č ŠK Červený Kostelec 1709 1698 Zahradník Tomáš Panda Rychnov n. Kn. B 1658 1712 0
2016/2017 3 B ŠK Červený Kostelec 1709 1698 Trojtl Jan TJ Hronov B 1482 1398 1
2016/2017 2 Č ŠK Červený Kostelec 1709 1698 Hejzlar Zdeněk NIKI TJ Náchod B 1778 1781 1
2016/2017 1 B ŠK Červený Kostelec 1709 1698 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1841 1842 0
2015/2016 11 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1709 1698 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1791 1803 ½
2015/2016 10 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1709 1698 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1912 1887 ½
2015/2016 9 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1709 1698 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1813 1748 ½
2015/2016 8 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1709 1698 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1735 1754 0
2015/2016 7 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1709 1698 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové B 1582 1653 0
2015/2016 6 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1709 1698 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí A 1770 1798 ½
2015/2016 5 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1709 1698 Szablewski Krzysztof TJ Hronov A 1877 1933 ½
2015/2016 4 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1709 1698 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1721 1721 0
2015/2016 3 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1709 1698 Picek Karel DDM Třebechovice pod Orebem B 1689 1697 0
2015/2016 1 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1709 1698 Šroll Boris TJ Jiskra Česká Skalice 1791 0
2014/2015 11 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1679 Kracík Martin DDM Třebechovice pod Orebem B 1857 1832 ½
2014/2015 10 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1679 Krejcar Pavel Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1856 1849 ½
2014/2015 9 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1679 Buločkin Martin Panda Rychnov nad Kněžnou B 1644 1808 ½
2014/2015 8 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1679 Hepnar David NIKI TJ Náchod B 1784 1777 0
2014/2015 6 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1679 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1800 1800 1
2014/2015 5 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1679 Němec Otakar ŠK Lípa C 1834 1854 0
2014/2015 4 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1679 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1710 1780 0
2014/2015 3 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1679 Vít Jakub Sokol Hradec Králové B 1646 1674 ½
2014/2015 2 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1679 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř C 1839 1866 ½
2014/2015 1 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1679 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí 1840 1793 ½
2013/2014 10 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1657 1687 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové A 2001 1995 0
2013/2014 9 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1657 1687 Žitný Dominik ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1686 1699 ½
2013/2014 8 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1657 1687 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1660 1702 ½
2013/2014 7 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1657 1687 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1784 1818 0
2013/2014 6 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1657 1687 Langr Jiří ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1678 1666 1
2013/2014 4 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1657 1687 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny 1712 ½
2013/2014 3 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1657 1687 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1705 1708 ½
2013/2014 2 Č TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1657 1687 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1569 ½
2013/2014 1 B TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1657 1687 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí A 1730 1743 0
2012/2013 6 Č TJ Hronov B 1665 Havrda Daniel SONNY TJ Náchod G 1000 ½
2012/2013 11 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 Palla Rostislav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 ½
2012/2013 10 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 Mareš Ilja ŠK LÍPA C 1816 1824 ½
2012/2013 9 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 Vít Ondřej SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1250 1
2012/2013 8 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 Halbich Pavel JISKRA JAROMĚŘ B 1678 1
2012/2013 6 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 Kožúšek Slavomír DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1785 1728 0
2012/2013 5 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 Křeček Karel JISKRA ČESKÁ SKALICE 1592 1
2012/2013 4 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 Gol Jan P.Š. TJ NÁCHOD D 1643 1664 0
2012/2013 3 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 Konopka Jakub ŠK DOBRUŠKA 1574 ½
2012/2013 2 Č SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 Přibyl Michal DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1643 1
2012/2013 1 B SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 Hodek Roman ŠO K a.s. KUNVALD A 1690 1
2011/2012 11 Č SLOVAN BROUMOV B 1693 Dusbaba Petr NIKI TJ NÁCHOD C 1841 1808 0
2011/2012 9 Č SLOVAN BROUMOV B 1693 Havrda Josef ČESKÁ SKALICE A 1807 ½
2011/2012 8 B SLOVAN BROUMOV B 1693 Szablewski Krzysztof TJ HRONOV B 1709 1742 ½
2011/2012 7 Č SLOVAN BROUMOV B 1693 Hubka Luboš JISKRA JAROMĚŘ B 2002 2030 0
2011/2012 5 Č SLOVAN BROUMOV B 1693 Hejzlar Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1880 1863 0
2011/2012 2 Č SLOVAN BROUMOV B 1693 Matouš Lubomír KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1832 1775 0
2011/2012 9 B Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1693 Balcar Jiří DUHA TJ Náchod E 1250 1
2011/2012 7 B Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1693 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice B 1520 1
2011/2012 6 Č Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1693 Syrůček Petr SK HSM Trutnov 1726 1
2011/2012 5 B Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1693 Burdilák Milan KUNA TJ Náchod D 1780 1784 0
2011/2012 4 Č Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1665 Fiebinger Zdeněk Lokomotiva Trutnov B 1753 0
2011/2012 3 B Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1693 Mata Michal Sokol JOSI Červený Kostelec B 1639 0
2011/2012 1 Č Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1693 Kalenský Jakub TJ Spartak Vrchlabí C 1576 ½
2010/2011 11 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1701 Hubka Luboš TJ Jiskra Jaroměř B 2029 0
2010/2011 10 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1701 Kožúšek Daniel DDM Kostelec n. Orl. A 1705 ½
2010/2011 8 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1701 Hejzlar Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1824 0
2010/2011 7 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1701 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1830 0
2010/2011 6 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1701 Dvořák David ŠK Polymar Lípa D 1785 1
2010/2011 5 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1701 Peroutka Ivo Slovan Broumov B 1912 0
2010/2011 4 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1701 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1835 0
2010/2011 3 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1701 Bednář Jiří ŠK Dobruška 1927 0
2010/2011 2 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1701 Kouba Václav DDM Třebechovice p.Or. 1822 ½
2010/2011 1 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1701 Klíma David TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1846 ½
2009/2010 11 Č Sokol Jukov ČK A 1656 Kracík Martin DDM Třebechovice p. O. 1800 1
2009/2010 10 B Sokol Jukov ČK A 1656 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř B 2010 0
2009/2010 9 Č Sokol Jukov ČK A 1656 Miler Jan Slovan Broumov B 1914 ½
2009/2010 7 Č Sokol Jukov ČK A 1656 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1606 ½
2009/2010 6 B Sokol Jukov ČK A 1656 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1795 1
2009/2010 5 B Sokol Jukov ČK A 1656 Dostálek Petr DDM Kostelec n.O. 1620 1
2009/2010 4 Č Sokol Jukov ČK A 1656 Plachetka Milan TJ Spartak RK A 1666 1
2009/2010 3 B Sokol Jukov ČK A 1656 Malík Zdeněk Panda Veolia ARTCO RK C 1659 1
2009/2010 2 Č Sokol Jukov ČK A 1656 Franc Martin František TJ Hronov B 1730 0
2009/2010 1 B Sokol Jukov ČK A 1656 Hepnar David Sněžka TJ Náchod B 1837 ½
2008/2009 11 B Sokol Červený Kostelec A 1670 Fátor Jaroslav Slavia Hradec Králové D 1711 ½
2008/2009 10 Č Sokol Červený Kostelec A 1670 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1665 ½
2008/2009 9 B Sokol Červený Kostelec A 1670 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1598 1
2008/2009 8 Č Sokol Červený Kostelec A 1670 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice A 1870 0
2008/2009 7 Č Sokol Červený Kostelec A 1670 Macháň Jan ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1608 0
2008/2009 6 B Sokol Červený Kostelec A 1670 Miler Jan Slovan Broumov B 1902 0
2008/2009 5 Č Sokol Červený Kostelec A 1670 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny A 1676 0
2008/2009 2 B Sokol Červený Kostelec A 1670 Dvořák David Sokol Hradec Králové 1908 0
2008/2009 1 Č Sokol Červený Kostelec A 1670 Plachetka Milan Spartak Rychnov n. Kn. A 1661 1
2008/2009 9 B Spartak Police nad Metují 1670 Michel Ladislav TJ Hronov C 1894 ½
2008/2009 8 Č Spartak Police nad Metují 1670 Procházka Jan TJ Hronov B 1854 0
2008/2009 7 Č Spartak Police nad Metují 1670 Urban Alan Lokomotiva Trutnov C 1
2008/2009 6 B Spartak Police nad Metují 1670 Dvořák Jan TJ Sokol Vrchoviny B 1517 1
2008/2009 5 Č Spartak Police nad Metují 1670 Španko Pavel Kuna TJ Náchod D 1509 0
2008/2009 4 B Spartak Police nad Metují 1670 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice B 1
2008/2009 3 Č Spartak Police nad Metují 1670 Hojný Zdeněk Sokol - JOSI Červený Kostelec B 1357 1
2008/2009 2 B Spartak Police nad Metují 1670 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov B 1
2007/2008 10 B Masporex TJ Náchod D 1649 Kaiser Marek Jiskra Jaroměř B 1682 0
2007/2008 9 Č Masporex TJ Náchod D 1649 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Králové D 2046 ½
2007/2008 7 B Masporex TJ Náchod D 1649 Horníček Ondřej SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1806 0
2007/2008 6 Č Masporex TJ Náchod D 1649 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1615 1
2007/2008 5 B Masporex TJ Náchod D 1649 Paukert Martin Sokol Hradec Králové A 1866 ½
2007/2008 4 Č Masporex TJ Náchod D 1649 Krása Marek DDM Třebechovice n. Or. A 1666 1
2007/2008 3 B Masporex TJ Náchod D 1649 Čáp Jaroslav TJ Hronov B 1807 0
2007/2008 9 Č Spartak Police n. Met. 1649 Kuru Martin Sokol Josi Červený Kostelec A 1941 0
2007/2008 8 B Spartak Police n. Met. 1649 Žoček Milan Slovan Masporex Broumov C 1
2007/2008 7 Č Spartak Police n. Met. 1649 Miler Jan Slovan Broumov B 1893 0
2007/2008 6 B Spartak Police n. Met. 1649 Cerha Petr Vinona TJ Náchod E 1751 ½
2007/2008 5 Č Spartak Police n. Met. 1649 Prouza Rudolf Kuna TJ Náchod F 1424 1
2007/2008 4 B Spartak Police n. Met. 1649 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř C 1434 1
2007/2008 3 Č Spartak Police n. Met. 1649 Dvořák Jan Sokol Vrchoviny B 0
2007/2008 2 B Spartak Police n. Met. 1649 Hojný Zdeněk Sokol Josi Červený Kostelec B 1353 ½
2007/2008 1 Č Spartak Police n. Met. 1649 Novák Pavel TJ Hronov C 1624 0
2006/2007 9 B Spartak Police n. Met. 1647 Babka Milan Kuna TJ Náchod E 1569 1
2006/2007 8 Č Spartak Police n. Met. 1647 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice B ½
2006/2007 7 B Spartak Police n. Met. 1647 Kaválek Ludvík Orel Spůra Červený Kostelec 1386 0
2006/2007 5 B Spartak Police n. Met. 1647 Zástava Ladislav Vinona TJ Náchod D 1635 1
2006/2007 4 Č Spartak Police n. Met. 1647 Volhejn Jaromír Sokol Josi Červený Kostelec 1
2006/2007 3 Č Spartak Police n. Met. 1647 Franc Martin František TJ Hronov C 1611 1
2006/2007 2 B Spartak Police n. Met. 1647 Škoda Adam Slovan Masporex Broumov B 1632 0
2006/2007 1 Č Spartak Police n. Met. 1647 Drašnar Pavel Sokol Vrchoviny A 1440 1
2005/2006 11 B TJ Spartak Police n.M. 1663 Brát Libor Sokol Josi Červený Kostelec 1
2005/2006 10 Č TJ Spartak Police n.M. 1663 Kaválek Ludvík Spůra Orel Červený Kostelec 0
2005/2006 9 Č TJ Spartak Police n.M. 1663 Augusta Jan Sokol Vrchoviny B 1573 ½
2005/2006 8 B TJ Spartak Police n.M. 1663 Horniaková Dagmar Kuna TJ Náchod E 1921 ½
2005/2006 7 Č TJ Spartak Police n.M. 1663 Kulhánek František TJ Slovan Masporex Broumov B 1457 1
2005/2006 6 B TJ Spartak Police n.M. 1663 Duch Robert TJ Hronov C 1650 ½
2005/2006 5 Č TJ Spartak Police n.M. 1663 Novák Pavel TJ Hronov B 1651 1
2005/2006 3 Č TJ Spartak Police n.M. 1663 Drašnar Pavel Sokol Vrchoviny A 1370 1
2005/2006 2 B TJ Spartak Police n.M. 1663 Škoda Pavel Vinona TJ Náchod D 1798 0
2005/2006 1 Č TJ Spartak Police n.M. 1663 Babka Milan Duha TJ Náchod F 1
2004/2005 9 B Spartak Police n.M Žižka Jan Sokol Vrchoviny B ½
2004/2005 8 Č Spartak Police n.M Burdilák Milan Kuna TJ Náchod 0
2004/2005 7 B Spartak Police n.M Lipský Jaroslav TJ Hronov B 0
2004/2005 6 Č Spartak Police n.M Bednář Jiří Vinona TJ Náchod 0
2004/2005 5 Č Spartak Police n.M 1691 Kulhánek František Slovan Broumov B 1450 1
2004/2005 4 B Spartak Police n.M Dusbaba Petr Niki TJ Náchod ½
2004/2005 3 Č Spartak Police n.M Babka Milan Duha TJ Náchod 1
2004/2005 2 B Spartak Police n.M Kuru Martin Orel Č. Kostelec 0
2004/2005 1 Č Spartak Police n.M 1691 Jánský Pavel Jiskra Č.Skalice B 1758 0