Hráč Vít Ondřej

Vít Ondřej

User Pic
Jméno: Vít Ondřej
Oddíl: TJ Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1512
Elo mezinárodní: 1524
ID: 35880
FIDE ID: 359599
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1524 1512 Groh Ladislav TJ CIS Lázně Bělohrad 1693 1677 0
2018/2019 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1502 1512 Čutka Miroslav TJ Jiskra Nový Bydžov 1349 1315 1
2018/2019 2 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1502 1512 Pražák Pavel Šachový klub Lípa C 1768 1743 1
2018/2019 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1501 1512 Šádek Vojtěch TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1529 1625 ½
2017/2018 11 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1512 1500 Rýdl Jan ŠK AD Jičín C 1516 1523 ½
2017/2018 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1509 1500 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1627 1606 ½
2017/2018 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1512 1500 Hejn Petr Šachový klub Sobotka 2009 0 1439 1
2017/2018 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1512 1500 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1803 1774 0
2017/2018 7 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1513 1500 Láska Tomáš Šachový klub Lomnice nad Popelkou 1832 1868 0
2017/2018 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1513 1500 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka 1576 1558 ½
2017/2018 5 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1509 1500 Šveda František TJ SKP Valdice 1595 1611 ½
2017/2018 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1509 1500 Kuta Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1666 1628 1
2017/2018 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1506 1496 Kraus Lukáš TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 1271 1308 0
2017/2018 2 TJ Dvůr Králové n.L. 1509 1500 Slavia Hradec Králové C 1
2016/2017 11 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1449 1453 ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1
2016/2017 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1449 1453 Killar Dominik TJ Lokomotiva Trutnov 1454 1510 1
2016/2017 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1449 1453 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1690 0
2016/2017 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1449 1453 Dlouhý Milan Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1664 1744 ½
2016/2017 7 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1449 1453 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov 1586 1563 0
2016/2017 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1449 1453 Machovec Luboš TJ SKP Valdice 1500 ½
2016/2017 5 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1449 1453 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1794 1738 ½
2016/2017 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1449 1453 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové 1593 1550 1
2016/2017 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1449 1453 Skybová Kateřina TJ Slavia Hradec Králové D 1619 1571 0
2016/2017 2 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1449 1453 Zákoucký Otto ŠK AD Jičín F 1603 1
2016/2017 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1449 1453 Zejbrlík Roman Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1600 1
2015/2016 11 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1449 1453 Lajbl Jan ŠK AD Jičín E 1443 ½
2015/2016 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1449 1453 Vancl Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1579 1687 ½
2015/2016 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1449 1453 Ranný Lukáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1479 1586 ½
2015/2016 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1449 1453 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1690 1674 0
2015/2016 7 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1449 1453 Barvínek Milan ŠK Lípa D 1857 1897 0
2015/2016 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1449 1453 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1793 1774 ½
2015/2016 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1449 1453 Košťálek Vlastislav TJ Lokomotiva Trutnov 1669 1665 0
2015/2016 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1449 1453 Mráz Pavel TJ SKP Valdice 1602 1625 0
2015/2016 2 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1449 1453 Dlouhý Milan TJ Lomnice nad Popelkou 1664 1744 ½
2015/2016 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1449 1453 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov 1590 1578 ½
2014/2015 7 ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1426 1426 Černý David Panda Rychnov n. Kn. 1730 1700 0
2014/2015 6 ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1426 1426 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1580 1554 1
2014/2015 5 ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1426 1426 Píše Jiří ŠK Ústí n. O. 1443 ½
2014/2015 4 ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1426 1426 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha B 1585 1606 1
2014/2015 3 ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1426 1426 Kronowetter Bořivoj DDM Symfonie Poděbrady 1278 1
2014/2015 2 ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1426 1426 Vítová Anna ŠK Lípa 1686 1699 0
2014/2015 1 ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1426 1426 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1615 1615 0
2014/2015 11 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1449 1453 Vancl Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1579 1687 ½
2014/2015 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1426 1426 Louda Miloslav TJ SKP Valdice 1416 ½
2014/2015 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1426 1426 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1715 1676 ½
2014/2015 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1426 1426 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1660 1651 ½
2014/2015 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1426 1426 Vávra Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad 1567 1696 0
2014/2015 5 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1426 1426 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín E 1323 0
2014/2015 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1426 1426 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1751 0
2014/2015 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1426 1426 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1739 0
2014/2015 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1426 1426 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 0
2013/2014 7 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1250 Tláskal Jakub ŠK Dobruška 1307 1
2012/2013 9 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1250 Dadok Michal Lokomotiva Trutnov C 1480 0
2012/2013 7 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1250 DUHA TJ Náchod F 1
2012/2013 6 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1250 Slovan Broumov B 1
2012/2013 4 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1250 Trojtl Jan TJ Hronov B 1100 ½
2012/2013 3 Sokol JOSI Červený Kostelec B 1250 Sůva Josef Lokomotiva Trutnov B 1792 0
2012/2013 9 SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1250 Jungwirth Stanislav SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 0
2012/2013 8 SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1250 Pražák Pavel ŠK LÍPA C 1860 1838 0
2012/2013 5 SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1250 Borůvka Jiří TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 0
2012/2013 4 SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1250 Dostálek Petr DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 0
2012/2013 3 SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1250 Křeček Karel JISKRA ČESKÁ SKALICE 1592 0
2012/2013 2 SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1250 Horniaková Dagmar P.Š. TJ NÁCHOD D 1831 0
2012/2013 1 SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1250 Rambousek Josef ŠK DOBRUŠKA 1558 0
2011/2012 7 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 Janouch Jáchym Štěpán Šachklub AD Jičín A 1100 1
2011/2012 6 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 Buločkin Martin Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 0
2011/2012 5 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1100 ½
2011/2012 4 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 Gloser David ŠK Lípa A 1100 0
2011/2012 1 Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 Potoček Jakub Lokomotiva Trutnov A 1100 1
2011/2012 9 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1250 DUHA TJ Náchod E ½
2011/2012 8 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1250 Brádler Vladimír Lokomotiva Trutnov C 1501 0
2011/2012 7 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1250 Juran Kirill Jiskra Česká Skalice B 1000 1
2010/2011 7 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1100 Dostál Vojtěch ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 1
2010/2011 6 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1100 Strnad Daniel DDM Třebechovice pod Orebem 1000 1
2010/2011 5 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1100 Fojt Petr PŠŠ Lázně Bělohrad 1000 1
2010/2011 4 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1100 Mühlstein Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 0
2010/2011 2 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1100 Malák Petr ŠK Lípa 1100 1
2010/2011 1 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1100 Killar Lukáš Lokomotiva Trutnov 1250 0
2009/2010 7 Sokol JOSI Červený Kostelec Bílek Marek ŠK DDM Třebechovice 1
2009/2010 6 Sokol JOSI Červený Kostelec ŠŠ Panda Rychnov C 1
2009/2010 5 Sokol JOSI Červený Kostelec Vít Jakub Sokol Hradec Králové B 1000 ½
2009/2010 4 Sokol JOSI Červený Kostelec Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 ½
2009/2010 3 Sokol JOSI Červený Kostelec Kalocsai Tomáš TJ Loko Trutnov ½
2009/2010 2 Sokol JOSI Červený Kostelec Binko Adam Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 1
2009/2010 1 Sokol JOSI Červený Kostelec Valnoha Martin Šachklub AD Jičín 0
2008/2009 8 Červený Kostelec Wagner Vojtěch DDM Třebechovice 1250 0
2008/2009 7 Červený Kostelec Smitka Václav ŠK Dobruška 1
2008/2009 6 Červený Kostelec Ptáček Tomáš Sokol Hradec Králové B 1250 0
2008/2009 5 Červený Kostelec Frýda Jan Jiskra Nový Bydžov C 1100 1
2008/2009 4 Červený Kostelec Veinfurter Tomáš M Team Jaroměř 1
2008/2009 3 Červený Kostelec Kemr Radek ŠK AD Jičín 1