Hráč Kamenský Antonín

Kamenský Antonín

User Pic
Jméno: Kamenský Antonín
Oddíl: ŠK Bystřanští jezdci Bystřany
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1336
Elo mezinárodní: 0
ID: 13255
FIDE ID: 352403
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 1 Bystřanští jezdci"B" 1336 Bureš Petr SK Šachy Chlumec"C" 1487 1469 1
2014/2015 8 Bystřanští jezdci "B" 1320 Pospíšil Petr TJ Slavoj Litoměřice "D" 1713 1641 0
2014/2015 7 Bystřanští jezdci "B" 1320 Matejček Pavel Sportis Svádov - Olšinky "C" 1097 1
2014/2015 6 Bystřanští jezdci "B" 1320 Bureš Petr SK Šachy Chlumec "C" 1314 1
2014/2015 5 Bystřanští jezdci "B" 1320 Sliva Richard ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1549 0
2014/2015 4 Bystřanští jezdci "B" 1320 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice "C" 1735 1698 0
2014/2015 3 Bystřanští jezdci "B" 1320 Papay Jindřich SK Děčín "D" 1916 1885 0
2014/2015 2 Bystřanští jezdci "B" 1320 Piskač Marek ŠK Teplice "D" 1495 1515 0
2014/2015 1 Bystřanští jezdci "B" 1320 Lizoň Andrej ASK Lovosice "B" 1000 1
2013/2014 8 Bystřanští jezdci"B" 1340 Němeček Jan DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1335 1
2013/2014 7 Bystřanští jezdci"B" 1340 Matejček Pavel TJ Svádov/Olšinky"C" 1
2013/2014 6 Bystřanští jezdci"B" 1340 Bureš Petr SK Šachy Chlumec"C" 1000 1
2013/2014 5 Bystřanští jezdci"B" 1340 Ladra Antonín SK Šachy Chlumec"B" 1721 1747 0
2013/2014 4 Bystřanští jezdci"B" 1340 Mašek Martin ŠK Teplice"E" 1250 0
2013/2014 3 Bystřanští jezdci"B" 1340 Kubiska Miroslav Sj.Litoměřice"D" 1519 0
2013/2014 2 Bystřanští jezdci"B" 1340 Vacek Michal ŠK Teplice"D" 1250 0
2013/2014 1 Bystřanští jezdci"B" 1340 Hendrychová Kamila SK Děčín"D" 1448 0
2012/2013 11 Bystřanští jezdci"B" 1353 Drbal Petr TJ Slavoj Litoměřice"C" 1732 1735 0
2012/2013 10 Bystřanští jezdci"B" 1353 Kufel Pavol ŠK Teplice"D" 1250 1
2012/2013 7 Bystřanští jezdci"B" 1353 Netolický Lukáš SK Šachy Chlumec"D" 1000 1
2012/2013 6 Bystřanští jezdci"B" 1353 Horák Jan TJ Start Karko ÚL 1609 0
2012/2013 5 Bystřanští jezdci"B" 1353 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice"D" 1603 0
2012/2013 4 Bystřanští jezdci"B" 1353 Šafr Jan SK Děčín"D" 1593 1573 0
2012/2013 1 Bystřanští jezdci"B" 1353 Maščák Milan ŠK Teplice"E" 1610 1610 0
2011/2012 11 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1369 Křivský Jiří TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1497 0
2011/2012 10 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1369 Černý Jakub SK Děčín "B" 1735 1744 0
2011/2012 2 ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1369 Brýda Martin TJ Chlumec "B" 1624 0
2011/2012 9 Bystřanští jezdci B 1369 Kochánek Antonín Sj.Litoměřice D 1604 0
2011/2012 8 Bystřanští jezdci B 1369 Babička Michal SK Děčín C 1502 0
2011/2012 7 Bystřanští jezdci B 1369 Kohut Vasil Stropnik Osek 1584 1
2011/2012 5 Bystřanští jezdci B 1369 Zeman Pavel ŠK Teplice E 1250 ½
2011/2012 4 Bystřanští jezdci B 1369 Kocián Ivan Svah Všebořice 1756 1
2011/2012 3 Bystřanští jezdci B 1369 Lisý Jiří Sp.Ústí n.L. C 1430 0
2011/2012 2 Bystřanští jezdci B 1369 Rážek Jiří Chlumec C 1467 0
2011/2012 1 Bystřanští jezdci B 1369 Vodička Milan Štětí 1813 0
2010/2011 7 Bystřanští jezdci "B" 1395 Beran Petr ŠK Viamont Teplice "E" 1425 0
2010/2011 6 Bystřanští jezdci "B" 1395 Říha Miroslav ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1356 1
2010/2011 4 Bystřanští jezdci "B" 1395 Benešová Martina DDM Most "F" 1391 1
2010/2011 3 Bystřanští jezdci "B" 1395 Hofmann Lukáš DDM Most "G" 1418 0
2010/2011 2 Bystřanští jezdci "B" 1395 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina 1686 0
2010/2011 1 Bystřanští jezdci "B" 1395 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice "C" 1634 0
2010/2011 11 Bystřanští jezdci "A" 1395 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice "B" 1634 0
2010/2011 6 Bystřanští jezdci "A" 1395 Král Jaromír Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1539 ½
2010/2011 5 Bystřanští jezdci "A" 1395 Bartoš Václav ŠK Viamont Teplice "D" 1446 0
2010/2011 3 Bystřanští jezdci "A" 1395 Köchert Bedřich ŠK Viamont Teplice "C" 1683 0
2010/2011 2 Bystřanští jezdci "B" 1395 Říha Miroslav ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1356 0
2010/2011 1 Bystřanští jezdci "B" 1395 Beran Petr ŠK Viamont Teplice "E" 1425 0
2009/2010 3 Bystřanští Jezdci B 1411 Jelínek Ivan DDM Most D 1477 0
2009/2010 2 Bystřanští Jezdci B 1411 Mareček Vladimír ŠK Teplice F 1415 0
2009/2010 1 Bystřanští Jezdci B 1411 Raška Jindřich ŠK Union Louny C 1656 0
2009/2010 7 Bystřanští Jezdci B 1411 Beran Petr ŠK Teplice F 1421 ½
2009/2010 6 Bystřanští Jezdci B 1411 Jelínek Ivan DDM Most D 1477 ½
2009/2010 5 Bystřanští Jezdci B 1411 Novák Michal DDM Most E 1250 1
2009/2010 4 Bystřanští Jezdci B 1411 Steklý Ladislav KC Kaskáda Bílina B 1488 ½
2009/2010 2 Bystřanští Jezdci B 1411 Jedlička Jiří ŠK Union Louny C 1538 0
2009/2010 1 Bystřanští Jezdci B 1411 Chládek Pavel ŠK Stropník Osek B 1
2009/2010 9 Bystřanští jezdci "A" 1411 Tilgner Marcel ŠK Teplice "E" 1675 0
2009/2010 8 Bystřanští jezdci "A" 1411 Mikan Pavel TJ Sokol Litvínov "B" 0
2009/2010 7 Bystřanští jezdci "A" 1411 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1934 0
2009/2010 6 Bystřanští jezdci "A" 1411 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1875 0
2009/2010 1 Bystřanští jezdci "A" 1411 Klas Vladimír KC Kaskáda Bílina "A" 1
2008/2009 3 Bystřanští jezdci B 1412 Strejc Karel KC Kaskáda Bílina B 1479 1
2008/2009 2 Bystřanští jezdci B 1412 TJ Slavoj Litoměřice D 1
2008/2009 1 Bystřanští jezdci B 1412 Diepold Jiří ŠK Stropník Osek B 1602 0
2008/2009 7 Bystřanští jezdci B 1412 Říha Miroslav ŠK Stropník Osek B 1327 0
2008/2009 6 Bystřanští jezdci B 1412 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom B 1821 0
2008/2009 5 Bystřanští jezdci B 1412 Strejc Karel KC Kaskáda Bílina B 1479 1
2008/2009 4 Bystřanští jezdci B 1412 Stránská Kamila ŠK Teplice F 1533 0
2008/2009 3 Bystřanští jezdci B 1412 Cigáň Karel TJ Sokol Litvínov-Lom C 1563 ½
2008/2009 2 Bystřanští jezdci B 1412 Frydrych Petr ŠK UNION Louny-Opočno 1
2008/2009 1 Bystřanští jezdci B 1412 Mühlfeit Radek TJ Slavoj Litoměřice D 1496 0
2007/2008 6 Bystřanští jezdci B 1413 Pospíšil Adam ŠK Most D 1326 0
2007/2008 4 Bystřanští jezdci B 1413 Hanzlík Tomáš ŠK Most E 1250 0
2007/2008 3 Bystřanští jezdci B 1413 Šmatlák Petr ŠK UNION Louny C 1
2007/2008 2 Bystřanští jezdci B 1413 Škapa Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice C 1318 ½
2007/2008 3 Bystřanští jezdci B 1413 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom 1519 1
2007/2008 2 Bystřanští jezdci B 1413 Šmatlák Petr ŠK UNION Louny C 0
2007/2008 1 Bystřanští jezdci B 1413 Takáč Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice C 0
2007/2008 3 Bystřanští jezdci "A" 1413 Vydra Jaroslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 0
2006/2007 9 Bystřanští jezdci B 1410 Rynda Vlastimil TJ Slavoj Litoměřice C 1616 0
2006/2007 8 Bystřanští jezdci B 1410 Novák Michal Šachový klub Most F 1100 1
2006/2007 7 Bystřanští jezdci B 1410 Lokes Oleksandr Šachový klub Most E 1
2006/2007 6 Bystřanští jezdci B 1410 Polan Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice C 0
2006/2007 4 Bystřanští jezdci B 1410 Říha Miroslav ŠK Stropník Osek při DDaM B 0
2006/2007 3 Bystřanští jezdci B 1410 Kuneš Zdeněk KŠ Štětí B 1363 1
2005/2006 9 Bystř. jezdci A"" 1418 Drahý Jan Spartak UL E"" 1623 0
2005/2006 8 Bystř. jezdci A"" 1418 Cvek Jaroslav KŠ Štětí A"" 1775 0
2005/2006 7 Bystř. jezdci A"" 1418 Nedoma Petr Lovoch. Lovosice 1689 0
2005/2006 6 Bystř. jezdci A"" 1418 Černý Josef Loko Most F"" 1499 0
2005/2006 5 Bystř. jezdci A"" 1418 Kirs Pavel Bonex TP C"" 1712 0
2005/2006 4 Bystř. jezdci A"" 1418 Rynda Vlastimil Slavoj LT C"" 1588 0
2005/2006 3 Bystř. jezdci A"" 1418 Bayer Radek Glaverbel TP A"" 2043 0
2005/2006 2 Bystř. jezdci A"" 1418 Malý Jiří Loko Most E"" 1643 0
2005/2006 1 Bystř. jezdci A"" 1418 Urbanský Jaroslav Bystř. jezdci B"" 1631 1
2004/2005 7 Bystř. jezdci B" 1424 Kudera Jiří Sl Litoměřice B" 1988 0
2004/2005 5 Bystř. jezdci B" 1424 Hoke Petr Trend Roudnice 1762 0
2004/2005 3 Bystř. jezdci B" 1424 Lasík Petr Kaskáda Bílina A" 1464 0
2004/2005 10 Bystřanští jezd "A" 1424 Kasal Jaroslav CHP Litvínov 1563 0
2003/2004 9 Bystř. jezdci B" 1424 Charvát Lukáš Loko Most E" 0
2003/2004 6 Bystř. jezdci B" 1424 Rozlílek Lukáš Bystř. jezdci D" 1
2003/2004 4 Bystř. jezdci B" 1424 Steklý Ladislav Kaskáda Bílina B" 0
2003/2004 2 Bystř. jezdci B" 1424 Wilhelm Oldřich Sl. Litoměřice C" ½
2003/2004 1 Bystř. jezdci B" 1424 Puc Jiří Loko Most F" 0