Hráč Sliva Richard

Sliva Richard

User Pic
Jméno: Sliva Richard
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1679
Elo mezinárodní: 1656
ID: 30188
FIDE ID: 344494
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: 2
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1670 1690 Rojt Jiří ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1540 1514 1 soutěž
2019/2020 11 TJ ČSAD Libouchec 1670 1701 Chaloupka Martin ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1986 1964 0 soutěž
2019/2020 10 TJ ČSAD Libouchec 1670 1701 Šimovič Ludvík DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1694 1726 0 soutěž
2019/2020 9 TJ ČSAD Libouchec 1705 1701 Zaťko Michal ŠK Slavie Děčín 1803 1815 1 soutěž
2019/2020 8 TJ ČSAD Libouchec 1705 1701 Laban Vladimír SK Šachy Chlumec "B" 1968 1941 0 soutěž
2019/2020 6 TJ ČSAD Libouchec 1684 1701 Hořan Tomáš CHESS Most "B" 1854 1853 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ ČSAD Libouchec 1692 1708 Drbal Petr ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1627 1609 1 soutěž
2019/2020 4 TJ ČSAD Libouchec 1692 1708 Toman Jan ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1441 1562 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1705 1701 Bublík František ŠK Teplice"B" 1865 1843 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1684 1708 Šala Dalibor Chess Most"A" 1955 1929 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1713 1725 Zaťko Michal SK Děčín"B" 1851 1873 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1692 1725 Šebl Jan Chess Most"B" 1654 1695 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1687 1725 Protiva Miloslav ŠK Union Louny"B" 1639 1675 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1687 1725 Pešek Michal Sportis Svádov/Olšinky"A" 1578 1542 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1706 1725 Císař Jiří TJ Klášterec n.O"A" 1871 1856 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1694 1701 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1751 1772 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1685 1701 Vrzal Jiří Šachy Povrly 1855 1867 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1685 1701 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1968 1968 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1674 1701 Richter Pavel TJ Sokol Údlice"B" 1722 1738 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1692 1725 Koval Nikita ŠK Teplice "B" 1672 1574 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1692 1725 Doležal Jiří DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1763 1695 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1687 1725 Černý Vladimír Sportis Svádov-Olšinky "B" 1658 1669 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1706 1725 Kochánek Antonín ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1598 1599 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1685 1701 Purkyt Jaroslav SK Děčín "C" 1619 1633 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1739 1705 Bureš Petr ŠK Šachy Chlumec"A" 1560 1538 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1721 1705 Šebl Jan Chess Most"B" 1677 1688 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1711 1705 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1864 1829 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1711 1705 Weiss Petr Šachy Povrly 1774 1772 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1711 1705 Mrišová Eliška ASK Lovosice "A" 1674 1649 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1711 1705 Řezáč Pavel SK Děčín "C" 1708 1736 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1687 1705 Kudera Jiří ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1752 1769 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1721 1705 Ladra Antonín SK Šachy Chlumec "B" 1738 1727 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1700 1700 Holub Josef ŠK Slavie Děčín 1717 1765 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1700 1700 Pospíšil Petr ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1694 1682 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1700 1700 Slavík Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1654 1693 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1700 1700 Beránek Josef ASK Lovosice "A" 1772 1791 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1700 1700 Malina Josef Sportis Svádov-Olšinky "A" 1797 1833 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1700 1700 Brýda Martin SK ŠACHY Chlumec "B" 1654 1655 1 soutěž
2015/2016 9 SK Spartak Usti n. L. "B" 1700 1700 Voleman Milan TJ CSAD Libouchec 1658 1631 1 soutěž
2015/2016 6 SK Spartak Usti n. L. "B" 1700 1700 Klátil Pavel SK Decin "C" 1676 1691 1 soutěž
2015/2016 4 SK Spartak Usti n. L. "B" 1700 1700 Beránek Miroslav ASK Lovosice "A" 1756 1678 0 soutěž
2015/2016 3 SK Spartak Usti n. L. "B" 1700 1700 Balvín Rudolf Sportis Svadov-Olsinky "A" 1580 1600 1 soutěž
2015/2016 2 SK Spartak Usti n. L. "B" 1700 1700 Holub Josef SK Slavie Decin 1717 1765 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1700 1700 Podlucký Jan ŠK Teplice"D" 1502 1502 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1700 1700 Lípa Pavel KŠ Štětí 1281 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1700 1700 Bureš Petr SK Šachy Chlumec"C" 1487 1469 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1700 1700 Balvín Rudolf Sportis Svádov-Olšinky"B" 1580 1600 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1700 1700 Pospíšil Petr ŠK Sj.Litoměřice"D" 1694 1682 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1700 1700 Neubauer Jaroslav Bystřanští jezdci"B" 1166 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1700 1700 Veselý Ladislav SK Děčín"D" 1663 1598 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1700 1700 Lizoň Andrej ASK Lovosice"B" 1243 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1700 1700 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropnik Osek"B" 1473 1461 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1700 1700 Matejček Pavel Sportis Svádov-Olšinky"C" 1355 1328 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1700 1700 Vodička Milan ŠK Sj.Litoměřice"C" 1763 1771 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1549 Bureš Petr SK Šachy Chlumec "C" 1314 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1549 Mašek Daniel SK Děčín "D" 1208 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1549 Kamenský Antonín Bystřanští jezdci "B" 1320 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1549 Lizoň Andrej ASK Lovosice "B" 1000 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1549 Drbal Petr TJ Slavoj Litoměřice "D" 1668 1676 1 soutěž
2013/2014 9 Sp.Ústí n.L."C" 1534 Lasík Petr Bystřanští jezdci"B" 1703 1675 0 soutěž
2013/2014 8 Sp.Ústí n.L."C" 1534 Kochánek Antonín Sj.Litoměřice"D" 1632 1632 1 soutěž
2013/2014 6 Sp.Ústí n.L."C" 1534 Klátil Pavel SK Děčín"D" 1672 1 soutěž
2013/2014 3 Sp.Ústí n.L."C" 1534 Beil Richard TJ Svádov/Olšinky"C" 1577 0 soutěž
2011/2012 10 Spartak Ústí n.Labem 1474 Hemr Adam ŠK Tachov 1100 0 soutěž
2011/2012 9 Spartak Ústí n.Labem 1474 Střelba Ivo ŠK Kralupy 1311 1 soutěž
2011/2012 8 Spartak Ústí n.Labem 1474 Kadlec Daniel Chess Most B 1284 0 soutěž
2011/2012 7 Spartak Ústí n.Labem 1474 Hora Filip Chess Most C 1307 1 soutěž
2011/2012 5 Spartak Ústí n.Labem 1474 Polanský Adam Luboš Chess Most D 1250 ½ soutěž
2011/2012 4 Spartak Ústí n.Labem 1474 Bobek Daniel ŠK Teplice 1642 1250 0 soutěž
2011/2012 3 Spartak Ústí n.Labem 1474 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad 1250 ½ soutěž
2011/2012 1 Spartak Ústí n.Labem 1474 Fürbacher Milan ŠK Sokol Klatovy A 1601 1 soutěž
2010/2011 3 SK Sp. Ústí n.L,"C" 1506 Ohryzek Ludvík Start Karko UL 1324 1 soutěž
2010/2011 2 SK Sp. Ústí n.L,"C" 1506 Klapka Aleš TJ Svah Všebořice 1000 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1506 Horák Jan TJ Start Karko ÚL 1613 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1506 Šotolová Jana KŠ Štětí 1609 0 soutěž
2010/2011 6 Spartak Ústín.L. 1506 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 1424 0 soutěž
2010/2011 5 Spartak Ústín.L. 1506 Duong David Sokol Buštěhrad 1585 ½ soutěž
2010/2011 4 Spartak Ústín.L. 1506 Stránská Kamila ŠK Viamont Teplice 1554 0 soutěž
2009/2010 7 Sp.Ústí n.L."D" 1544 Vydra Jaroslav KŠ Štětí 1588 ½ soutěž
2009/2010 6 Spartak UL "C" 1544 Povr Milan TJ Chlumec "B" 1498 1 soutěž
2009/2010 4 Spartak UL "C" 1544 Chudina Jan Ulimex Svádov Olšinky "C" 1445 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Spartak Ústí .L. "B" 1544 Bartoš Václav SK Teplice "B" 1250 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Spartak Ústí .L. "B" 1544 Papay Marek SK Děčín 1987 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Spartak Ústí .L. "B" 1544 Sarközi Ali DDM Most "B" 1250 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Spartak Ústí .L. "B" 1544 Šlampa Jan DDM Most "A" 1717 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Spartak Ústí .L. "B" 1544 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "C" 1774 0 soutěž
2008/2009 9 Sp.Ústí"F" 1380 Vodehnal Václav TJ Svádov-Olšinky"C" 1693 0 soutěž
2008/2009 8 Sp.Ústí"F" 1380 Křivský Jiří TJ Svádov-Olšinky"D" 1530 1 soutěž
2008/2009 5 Sp.Ústí"F" 1380 Horák Jan TJ Start Karko UL 1613 1 soutěž
2008/2009 2 Sp.Ústí"F" 1380 Různa Jindřich SK Děčín"E" 1602 0 soutěž
2008/2009 1 Sp.Ústí"F" 1380 Růžička Bohuslav TJ Chlumec"C" 1634 1 soutěž
2008/2009 11 Spartak Ústí n.L. A 1380 Vašíček Tomáš Sokol Domažlice A 1394 0 soutěž
2008/2009 6 Spartak Ústí n.L. A 1380 Babouček Vavřinec ŠK Kladno 1410 0 soutěž
2008/2009 5 Spartak Ústí n.L. A 1380 Simon Lukáš Montako Kralupy 1250 1 soutěž
2008/2009 1 Spartak Ústí n.L. A 1380 Hránek Vít Šachklub Klatovy B 1100 1 soutěž
2008/2009 9 Spartak UL "D" 1380 Křivský Jiří TJ Svádov-Olšinky "B" 1530 1 soutěž
2008/2009 8 Spartak UL "D" 1380 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1847 1 soutěž
2008/2009 5 Spartak UL "D" 1380 Malina Josef TJ Svádov-Olšinky "A" 1801 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Spartak Ústí n.L."C" 1380 Tilgner Marcel ŠK Teplice "B" 1528 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Spartak Ústí n.L."C" 1380 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "B" 1571 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Spartak Ústí n.L."C" 1380 Babička Michal š.o. SK Děčín 1250 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Spartak Ústí n.L. 1335 Svobodová Martina Šachklub Povrly 1100 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Sp.Ústí n.L."E" 1335 Krausz Milan TJ Svádov-Olšinky"D" 1377 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Sp.Ústí n.L."E" 1335 Flachsová Lada SK Děčín "E" 1250 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1335 Smrček Martin TJ ČSAD Libouchec 1809 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1335 Lešák Jiří SK Děčín "C" 1695 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1335 Řeháček Josef ŠK Mosad Čes. Kamenice 1614 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1335 Hellinger Jan TJ Slavia SČE Děčín "A" 1595 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Sp.Ústí n.L."E" Povr Milan TJ Chlumec "B" ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Sp.Ústí n.L."E" Šourková Irena Karko Ústí ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Sp.Ústí n.L."E" Novák Petr Loko Ústí "B" 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Sp.Ústí n.L."E" Flachsová Lada SK Děčín "E" 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Sp.Ústí n.L."E" Chudina Jan TJ Svádov-Olšinky"D" 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Sp.Ústí n.L."E" Různa Jindřich SK Děčín "D" ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Spartak Ústí n.L. "B" 1335 Flachs Radek SK Narnie Děčín 1100 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Spartak Ústí n.L. "B" 1335 Průša Vojtěch TJ Sokol Údlice "B" 1100 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Spartak Ústí n.L. "B" 1335 Juščák František ŠK Most "C" 1250 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Spartak Ústí n.L. "B" 1335 Rodzik Janina ŠK Spartak Ústí n.L."C" 1250 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Spartak Ústí n.L. "B" 1335 Ott Michal DDM Most 1100 0 soutěž
2006/2007 9 Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 Kuneš Zdeněk KŠ Štětí B 1363 1 soutěž
2006/2007 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 Jesenský Jaromír TJ Slavoj Litoměřice C 1441 0 soutěž
2006/2007 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 Jelínková Jana Šachový klub Most F 1100 0 soutěž
2006/2007 3 Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 Polan Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice C ½ soutěž
2006/2007 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 Mužík Václav Bystřanští jezdci B 1 soutěž
2006/2007 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 Zelenka Petr ŠK Stropník Osek při DDaM B 1521 1 soutěž
2006/2007 9 Spartak Ústí n.L."D" Neumann Milan ČSAD Libouchec 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Spartak Ústí nad Labem B 1250 Průša Václav TJ Sokol Údlice B 1000 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Spartak Ústí nad Labem B 1250 Jedlička Jan TJ Bonex Teplice B 1000 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Spartak Ústí nad Labem B 1250 Kadlec Daniel Šachový klub Most E 1100 1 soutěž