Hráč Fojtů Vojtěch

Fojtů Vojtěch

User Pic
Jméno: Fojtů Vojtěch
Oddíl: Šachový klub Valašské Klobouky z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1667
Elo mezinárodní: 0
ID: 2831
FIDE ID: 0
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Valašské Klobouky A 0 1667 Argaláš Miroslav ŠK DDM Slavičín C 0 1204 1
2018/2019 10 Valašské Klobouky A 0 1667 Amin Ibrahem TJ Fatra – Slavia Napajedla C 0 1089 1
2018/2019 9 Valašské Klobouky A 0 1667 Blahynka Svatopluk TJ Fatra – Slavia Napajedla B 0 1565 1
2018/2019 8 Valašské Klobouky A 0 1667 Jandl Miroslav TJ Bojkovice B 0 1733 0
2018/2019 7 Valašské Klobouky A 0 1667 Markivský Leoš Šachový oddíl SK Horní Lhota 0 0 1
2018/2019 5 Valašské Klobouky A 0 1667 Orsák Eduard Valašské Klobouky B 0 0 1
2018/2019 4 Valašské Klobouky A 0 1667 Hronek Štěpán ŠK Zlín D 1540 1565 1
2018/2019 3 Valašské Klobouky A 0 1667 Hobza Radek ŠK Zlín-Malenovice B 1405 1494 ½
2018/2019 2 Valašské Klobouky A 0 1667 Kroupa David SK Brumov-Bylnice B 0 1135 1
2018/2019 11 ŠO SK Pozlovice 0 1667 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1866 1799 0
2018/2019 9 ŠO SK Pozlovice 0 1667 Filák Josef ŠO TJ Sokol Lužná 1719 1784 ½
2018/2019 8 ŠO SK Pozlovice 0 1667 Častulík Libor SK Brumov-Bylnice 1721 1733 ½
2018/2019 7 ŠO SK Pozlovice 0 1667 Suchánek Kryštof ŠK Zlín C 1723 1785 ½
2018/2019 6 ŠO SK Pozlovice 0 1667 Křek Pavel ŠK DDM Slavičín 0 1963 0
2018/2019 5 ŠO SK Pozlovice 0 1667 Dvořáček Roman Sokol Ústí 0 1639 ½
2018/2019 4 ŠO SK Pozlovice 0 1667 Hurta Karel ŠO Sokol Bystřička 1771 1771 0
2018/2019 3 ŠO SK Pozlovice 0 1667 Břoušek Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice B 1838 1841 ½
2018/2019 2 ŠO SK Pozlovice 0 1667 Vaculík Jiří Šachy Hošťálková B 0 1814 0
2018/2019 1 ŠO SK Pozlovice 0 1667 Bařinka Miroslav ŠO TJ Sokol Vizovice 1619 1637 1
2017/2018 7 Valašské Klobouky A 0 1671 Argaláš Miroslav ŠK DDM Slavičín B 0 1181 1
2017/2018 6 Valašské Klobouky A 0 1671 Holba Josef SK Brumov-Bylnice B 0 1122 1
2017/2018 5 Valašské Klobouky A 0 1671 Hobza Vojtěch ŠK Zlín-Malenovice B 1288 1255 0
2017/2018 4 Valašské Klobouky A 0 1671 Küchler Jindřich ŠO SK Pozlovice 0 1617 1
2017/2018 2 Valašské Klobouky A 0 1671 Goša Jiří Šachový oddíl SK Horní Lhota 0 1353 1
2017/2018 1 Valašské Klobouky A 0 1671 Zvonek Petr Valašské Klobouky B 0 0 ½
2015/2016 7 Valašské Klobouky A 1726 Koutný Libor Horní Lhota 1371 ½
2015/2016 6 Valašské Klobouky A 1726 Suchánek Kryštof Zlín D 1672 1681 0
2015/2016 5 Valašské Klobouky A 1726 Fibich Ondřej Slavičín C 1419 1
2015/2016 4 Valašské Klobouky A 1726 Janček Milan Slavičín B 1806 ½
2015/2016 2 Valašské Klobouky A 1726 Černý Michal Zlín-Malenovice B 1320 1329 0
2015/2016 1 Valašské Klobouky A 1726 Juřenčák Josef Brumov-Bylnice B 1480 0
2014/2015 11 Val. Klobouky 1758 Růčka Petr Val. Bystřice B 1925 1887 0
2014/2015 10 Val. Klobouky 1758 Mieres Petr ŠKZ Vsetín B 1850 1826 0
2014/2015 9 Val. Klobouky 1758 Dvořáček Roman Lužná 1737 ½
2014/2015 8 Val. Klobouky 1758 Válek František Brumov-Bylnice 1908 1845 0
2014/2015 7 Val. Klobouky 1758 Roček Vladimír Bystřice p. Hostýnem 1735 1
2014/2015 6 Val. Klobouky 1758 Sadílek Jaromír Zašová 1785 ½
2014/2015 5 Val. Klobouky 1758 Dorňák Pavel Val. Meziříčí 1923 0
2014/2015 4 Val. Klobouky 1758 Káňa Tomáš Rajnochovice 1717 ½
2014/2015 3 Val. Klobouky 1758 Škrobák Petr Gumárny Zubří 1814 1831 0
2014/2015 2 Val. Klobouky 1758 Veselský František Hošťálková B 1919 1922 0
2014/2015 1 Val. Klobouky 1758 Blaha Antonín Vizovice 1797 0
2013/2014 11 Val. Klobouky 1780 Šrámek Petr Ústí 1762 ½
2013/2014 10 Val. Klobouky 1780 Závodný Jaroslav ŠKZ Vsetín B 1784 1824 ½
2013/2014 9 Val. Klobouky 1780 Crlík Luděk Vizovice 1697 0
2013/2014 8 Val. Klobouky 1780 Vymětal Milan ŠK Holešov B 1882 1916 1
2013/2014 6 Val. Klobouky 1780 Hromada Jan Lužná 1754 0
2013/2014 4 Val. Klobouky 1780 Častulík Libor Brumov - Bylnice 1721 1696 0
2013/2014 3 Val. Klobouky 1780 Cverna Pavel Val. Meziříčí 1806 0
2013/2014 2 Val. Klobouky 1780 Hradil Václav Rajnochovice 1834 1789 1
2013/2014 1 Val. Klobouky 1780 Sadílek Jaromír Zašová 1793 0
2012/2013 11 Val. Klobouky 1782 Vymětal Milan Holešov B 1849 1847 0
2012/2013 10 Val. Klobouky 1782 Stáhala Zdeněk Rajnochovice 1702 ½
2012/2013 9 Val. Klobouky 1782 Růžička Jiří ŠKZ Vsetín B 1657 1
2012/2013 8 Val. Klobouky 1782 Strojil Jiří Zlín D 1793 ½
2012/2013 7 Val. Klobouky 1782 Sušeň Jaroslav Val. Bystřice 1809 ½
2012/2013 6 Val. Klobouky 1782 Kývala Petr Vizovice 1734 ½
2012/2013 5 Val. Klobouky 1782 Válek František Brumov-Bylnice 1863 1825 1
2012/2013 4 Val. Klobouky 1782 Ambros Zdenek Val. Meziříčí 1892 1886 ½
2012/2013 3 Val. Klobouky 1782 Malina Zdenek Zašová 1768 0
2012/2013 2 Val. Klobouky 1782 Čapčuch Kamil Bystřice p.H. 1735 ½
2012/2013 1 Val. Klobouky 1782 Parák František Ústí 1756 1772 ½
2011/2012 9 Valašské Klobouky 1800 Vycudilík Rostislav Horní Lhota 1000 1
2011/2012 6 Valašské Klobouky 1800 Roubalík Jaromír Pozlovice 1296 ½
2011/2012 5 Valašské Klobouky 1800 Petráš Daniel Slavičín B 1100 1
2011/2012 4 Valašské Klobouky 1800 Janček Milan Slavičín A 1725 0
2011/2012 3 Valašské Klobouky 1800 Janík Miroslav Zlínterm B 1693 1
2011/2012 2 Valašské Klobouky 1800 Horňák Michal Brumov-Bylnice B 1285 0
2011/2012 1 Valašské Klobouky 1800 Blahynka Svatopluk Napajedla C 1643 1
2010/2011 7 Valašské Klobouky 1809 Hasík Jan Zlínterm B 1535 0
2010/2011 6 Valašské Klobouky 1809 Horňák Michal Brumov-Bylnice B 1251 1
2010/2011 5 Valašské Klobouky 1809 Peléšek Zdeněk Slavičín B 1663 ½
2010/2011 4 Valašské Klobouky 1809 Roubalík Jaromír Pozlovice 1290 1
2010/2011 3 Valašské Klobouky 1809 Žáček Lubomír Horní Lhota 1728 ½
2010/2011 2 Valašské Klobouky 1809 Suchánek Kryštof Zlín F 1256 1
2010/2011 1 Valašské Klobouky 1809 Jestříbek Martin Napajedla B 1542 1
2009/2010 11 TJ Spartak V. Klobouky 1838 Krmela Aleš TJ Sokol Hostalkova 2054 0
2009/2010 10 TJ Spartak V. Klobouky 1838 Votava Petr TJ Sokol Usti 2126 1
2009/2010 9 TJ Spartak V. Klobouky 1838 Raška Václav SO Brumov-Bylnice 1903 ½
2009/2010 8 TJ Spartak V. Klobouky 1838 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1862 0
2009/2010 7 TJ Spartak V. Klobouky 1838 Křek Pavel Sokol ORA SV Slavicin 1955 0
2009/2010 6 TJ Spartak V. Klobouky 1838 Palica Jiří SK Zlin E 1908 0
2009/2010 5 TJ Spartak V. Klobouky 1838 Staněk Stanislav TJ Sokol Podhr. Lhota 2064 0
2009/2010 4 TJ Spartak V. Klobouky 1838 Špaňhel Petr TJ Sokol Vizovice 2138 0
2009/2010 3 TJ Spartak V. Klobouky 1838 Slížek Josef TJ Sokol V. Bystrice 2000 0
2009/2010 2 TJ Spartak V. Klobouky 1838 Vlachopulos Elefteris TJ Sokol Huslenky 1820 0
2009/2010 1 TJ Spartak V. Klobouky 1838 Bobalík Petr TJ Valasske Mezirici 1921 0