Hráč Zajíc Jaroslav

Zajíc Jaroslav

User Pic
Jméno: Zajíc Jaroslav
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1605
Elo mezinárodní: 0
ID: 4043
FIDE ID: 0
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 Sokol Ústí 0 1608 Dostálek Kamil ŠO SK Pozlovice 0 1477 ½
2015/2016 11 Ústí 1652 Vávra Vladimír Val. Bystřice B 1502 1537 ½
2015/2016 11 Ústí B 1652 Klíma Martin Huslenky B 1640 1609 ½
2015/2016 10 Ústí B 1652 Polášek Ladislav Branky 1000 ½
2015/2016 9 Ústí B 1652 Koňařík Filip Val. Meziříčí D 1000 ½
2015/2016 8 Ústí B 1652 Kovář Matěj Ústí C 1408 1445 0
2015/2016 7 Ústí B 1652 Galetka Jaromír ŠKZ Vsetín F 1650 ½
2015/2016 6 Ústí B 1652 Pončík Ladislav Hošťálková D 1486 0
2015/2016 5 Ústí B 1652 Vrábel Petr Karolinka B 1739 1737 1
2015/2016 4 Ústí B 1652 Martinka Ladislav Francova Lhota B 1575 ½
2015/2016 3 Ústí B 1652 Gvozdek Jiří Val. Meziříčí C 1000 ½
2015/2016 2 Ústí B 1652 Komínek Martin Val. Bystřice D 1533 0
2014/2015 11 Ústí 1661 Vanduch David Val.Bystřice C 1000 1
2014/2015 9 Ústí 1661 Klíma Tomáš Rožnov B 1296 1
2014/2015 8 Ústí 1661 Bártek Josef Bystřička 1557 ½
2014/2015 3 Ústí 1661 Červenka Emil Hošťálková C 1717 0
2013/2014 11 Ústí 1669 Bistrý Miroslav Val. Klobouky 1587 ½
2013/2014 11 Ústí B 1669 Švagera Jaroslav MEZ Vsetín 1593 ½
2013/2014 9 Ústí B 1669 Vaculík Jiří Hošťálková B 1867 0
2013/2014 7 Ústí B 1669 Prorok Karel Rožnov B 1613 1
2013/2014 5 Ústí B 1669 Smutek Jiří Val. Bystřice C 1443 ½
2013/2014 2 Ústí B 1669 Valo Rudolf Huslenky 1855 0
2012/2013 8 Ústí B 1678 Múdrý Jan Huslenky B 1742 1723 ½
2012/2013 5 Ústí 1678 Novák Libor Val. Meziříčí 1588 1547 0
2012/2013 1 Ústí 1678 Haboň Martin Val. Klobouky 1000 ½
2011/2012 11 Ústí 1672 Surý Jaroslav Hošťálková B 1724 1
2011/2012 10 Ústí 1672 Smutek Jiří Vidče 1000 1
2011/2012 9 Ústí 1672 Klíma Tomáš Rožnov B 1000 1
2011/2012 8 Ústí 1672 Hurta Zdeněk Bystřička 1580 1
2011/2012 6 Ústí 1672 Klímek David ŠKZ Vsetín C 1612 ½
2011/2012 5 Ústí 1672 Orság Josef Karolinka 1458 ½
2011/2012 4 Ústí 1672 Františák Václav Lužná 1000 1
2011/2012 2 Ústí 1672 Capil Dalibor Valašská Bystřice B 1461 1566 ½
2010/2011 8 Ústí 1687 Dubovecký Josef Zlín E 1785 ½
2010/2011 7 Ústí 1687 Drápal Lumír Bystřice p.H 1716 ½
2010/2011 6 Ústí 1687 Novák Josef Val. Meziříčí 1862 0
2010/2011 4 Ústí 1687 Bařinka Miroslav Vizovice 1684 0
2010/2011 1 Ústí 1687 Závodný Jaroslav Vsetín B 1748 0
2009/2010 11 TJ Sokol Usti 1689 Kývala Petr TJ Sokol Vizovice 1604 ½
2009/2010 7 TJ Sokol Usti 1689 Vaculík Josef TJ Sokol Hostalkova 1756 0
2009/2010 6 TJ Sokol Usti 1689 Sewiola Petr TJ Sokol V. Bystrice 1765 ½
2009/2010 5 TJ Sokol Usti 1689 Hošík Václav SO Brumov-Bylnice 1669 1
2009/2010 4 TJ Sokol Usti 1689 Prachař Přemysl TJ Bojkovice 1581 ½
2008/2009 11 TJ Sokol Ústí 1702 Rumánek Josef ŠK Zbrojovka Vsetín B 1652 ½
2008/2009 10 TJ Sokol Ústí 1702 Peléšek Zdeněk Sokol ORA SV Slavičín 1674 ½
2008/2009 8 TJ Sokol Ústí 1702 Filák Josef TJ Sokol Francova Lhota 1798 0
2008/2009 7 TJ Sokol Ústí 1702 Vaculík Jiří TJ Sokol Hošťálková 1885 0
2008/2009 4 TJ Sokol Ústí 1702 Nekvapil Jiří TJ Sokol Vizovice 1554 0
2008/2009 3 TJ Sokol Ústí 1702 Kovář Ladislav TJ MEZ Vsetín 1771 1
2008/2009 2 TJ Sokol Ústí 1702 Stáhala Zdeněk TJ Sokol Podhradní Lhota 1668 ½
2007/2008 11 TJ Sokol Ústí 1730 Gargulák Jaroslav TJ Sokol Francova Lhota 1721 0
2007/2008 10 TJ Sokol Ústí 1730 Kývala Petr TJ Sokol Vizovice 1586 1
2007/2008 9 TJ Sokol Ústí 1730 Hladký Jan TJ Valašské Meziříčí 1784 ½
2007/2008 5 TJ Sokol Ústí 1730 Ondruch Josef TJ MEZ Vsetín 1757 0
2007/2008 4 TJ Sokol Ústí 1730 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1870 0
2007/2008 3 TJ Sokol Ústí 1730 Sviták Jiří Sokol ORA SV Slavičín 1559 0
2007/2008 2 TJ Sokol Ústí 1730 Burdík Miloslav ŠO Sokol Bystřička 1830 ½
2007/2008 1 TJ Sokol Ústí 1730 Červenka Emil TJ Sokol Hošťálková 1855 0
2006/2007 9 Sokol Ústí 1728 Bártek Josef TJ Zašová 1607 1
2006/2007 8 Sokol Ústí 1728 Poruba Roman A 64 Valašský 1657 ½
2006/2007 6 Sokol Ústí 1728 Janík Vladimír TJ Jasenice 1818 1
2006/2007 5 Sokol Ústí 1728 Jurča Marek ŠKZ Vsetín C 0
2006/2007 4 Sokol Ústí 1728 Kubíček Vladimír Sokol Huslenky 1726 0
2006/2007 3 Sokol Ústí 1728 Smílek Jan Sokol Lužná 1666 1
2006/2007 2 Sokol Ústí 1728 Bambušek Vladislav TJ Karolinka 1715 0
2006/2007 1 Sokol Ústí 1728 Jurča Zdeněk TJ Vidče 1659 ½
2005/2006 11 Sokol Ústí 1720 Hromada Jan Sokol Lužná 0
2005/2006 10 Sokol Ústí 1720 Bambušek Ivan TJ Rožnov B 1749 ½
2005/2006 9 Sokol Ústí 1720 Bártek Josef TJ Zašová 1613 ½
2005/2006 8 Sokol Ústí 1720 Vávra Vladimír TJ Vidče 1660 1
2005/2006 7 Sokol Ústí 1720 Kořístka Antonín S.Hošťálková 1719 1
2005/2006 6 Sokol Ústí 1720 Kopřiva Josef TJ Jasenice 1636 1
2005/2006 5 Sokol Ústí 1720 Liška Pavel Valašská Polanka 1663 ½
2005/2006 4 Sokol Ústí 1720 Krátký Pavel Sokol Huslenky 1620 0
2005/2006 3 Sokol Ústí 1720 Černý Ladislav Val.Meziříčí B 1396 1
2005/2006 2 Sokol Ústí 1720 Klíma Martin TJ Karolinka 1639 ½
2005/2006 1 Sokol Ústí 1720 Šulák Radomír MEZ Vsetín 1771 ½