Hráč Volek Otakar

Volek Otakar

User Pic
Jméno: Volek Otakar
Oddíl: TJ Valašské Meziříčí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1740
Elo mezinárodní: 0
ID: 3187
FIDE ID: 0
Rok narození: 1930
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 11 Val. Meziříčí B 1762 Galetka Jaromír ŠKZ Vsetín D 1650 ½
2015/2016 4 Val. Meziříčí B 1762 Adamek Jaroslav Hošťálková C 1616 ½
2015/2016 3 Val. Meziříčí B 1762 Obšivačová Hana Val. Bystřice B 1734 ½
2015/2016 2 Val. Meziříčí B 1762 Liška Pavel Val. Polanka 1613 ½
2015/2016 1 Val. Meziříčí B 1762 Palát Aleš Bystřička 1000 1
2014/2015 11 Valašské Meziříčí B 1772 Vítek Eduard MEZ Vsetín 1753 ½
2014/2015 10 Valašské Meziříčí B 1772 Červenka Emil Hošťálková C 1717 ½
2014/2015 8 Valašské Meziříčí B 1772 Růžička Jiří ŠKZ Vsetín D 1667 ½
2014/2015 7 Valašské Meziříčí B 1772 Smutek Vladimír Val.Bystřice C 1663 1595 1
2014/2015 6 Valašské Meziříčí B 1772 Klíma Martin Huslenky 1638 1654 ½
2014/2015 5 Valašské Meziříčí B 1772 Bil Vladimír Rožnov B 1683 1
2014/2015 4 Valašské Meziříčí B 1772 Malina Zdenek Bystřička 1746 ½
2014/2015 2 Valašské Meziříčí B 1772 Zgarba Radek Ústí 1728 1734 ½
2014/2015 1 Valašské Meziříčí B 1772 Liška Pavel Valašská Polanka 1630 0
2013/2014 11 Val. Meziříčí B 1780 Peterka Josef Val. Bystřice C 1441 ½
2013/2014 10 Val. Meziříčí B 1780 Růžička Jiří ŠKZ Vsetín C 1650 1
2013/2014 9 Val. Meziříčí B 1780 Polách Michal Val. Polanka 1000 1
2013/2014 8 Val. Meziříčí B 1780 Koňařík Alois Huslenky 1746 0
2013/2014 7 Val. Meziříčí B 1780 Vrábel Petr Karolinka 1426 1
2013/2014 6 Val. Meziříčí B 1780 Surovec Jan Ústí B 1400 1
2013/2014 2 Val. Meziříčí B 1780 Bil Vladimír Rožnov B 1695 ½
2012/2013 11 Valašské Meziříčí B 1770 Trávníček Zdeněk MEZ Vsetín 1605 1
2012/2013 10 Valašské Meziříčí B 1770 Chrástecký Radomír Huslenky 1737 0
2012/2013 9 Valašské Meziříčí B 1770 Kalvas Jaroslav Karolinka 1508 1
2012/2013 8 Valašské Meziříčí B 1770 Smutek Jiří Valašská Bystřice B 1000 1
2012/2013 7 Valašské Meziříčí B 1770 Kratochvíl Marek Lužná 1000 ½
2012/2013 4 Valašské Meziříčí B 1770 Bil Vladimír Rožnov B 1695 1
2012/2013 2 Valašské Meziříčí B 1770 Kovář Jaromír Valašská Polanka 1466 1
2012/2013 1 Valašské Meziříčí B 1770 Hurta Zdeněk Bystřička 1583 1
2011/2012 11 Valašské Meziříčí B 1784 Burdík Petr Bystřička 1597 ½
2011/2012 10 Valašské Meziříčí B 1784 Klímek David ŠKZ Vsetín C 1612 0
2011/2012 9 Valašské Meziříčí B 1784 Slovák Pavel Lužná 1566 1
2011/2012 8 Valašské Meziříčí B 1784 Růčka Jiří Valašská Bystřice B 1563 1
2011/2012 7 Valašské Meziříčí B 1784 Vaculík Josef Hošťálková B 1772 ½
2011/2012 5 Valašské Meziříčí B 1784 Ondruch Josef MEZ Vsetín 1702 0
2011/2012 4 Valašské Meziříčí B 1784 Michálek Josef Karolinka 1559 ½
2011/2012 3 Valašské Meziříčí B 1784 Lukaštík Jaroslav Ústí 1530 1
2011/2012 2 Valašské Meziříčí B 1784 Kovář Jaromír Valašská Polanka 1491 1
2011/2012 1 Valašské Meziříčí B 1784 Snoza Václav Vidče 1627 1
2010/2011 11 Valašské Meziříčí B 1801 Ondruch Josef MEZ Vsetín 1691 ½
2010/2011 10 Valašské Meziříčí B 1801 Tomaník Lukáš Lužná 1000 ½
2010/2011 9 Valašské Meziříčí B 1801 Krejčí Petr Karolinka 1751 ½
2010/2011 8 Valašské Meziříčí B 1801 Jurča Zdeněk Vidče 1647 1
2010/2011 4 Valašské Meziříčí B 1801 Krejča Jakub Hošťálková B 1521 0
2010/2011 3 Valašské Meziříčí B 1801 Mladý Pavel ŠKZ Vsetín C 1250 ½
2010/2011 2 Valašské Meziříčí B 1801 Burdík Petr Bystřička 1578 ½
2010/2011 1 Valašské Meziříčí B 1801 Malina Zdenek Zašová 1754 ½
2009/2010 11 Valašské Meziříčí B 1797 Pončík Ladislav Hošťálková B 1398 ½
2009/2010 10 Valašské Meziříčí B 1797 Ondruch Josef MEZ Vsetín 1707 ½
2009/2010 9 Valašské Meziříčí B 1797 Mieres Petr ŠKZ Vsetín B 1795 ½
2009/2010 8 Valašské Meziříčí B 1797 Růčka Ondřej Valašská Bystřice B 1637 1
2009/2010 7 Valašské Meziříčí B 1797 Čokavec Milan Lužná 1715 1
2009/2010 5 Valašské Meziříčí B 1797 Burdík Petr Bystřička 1602 ½
2009/2010 4 Valašské Meziříčí B 1797 Pečiva Ervín Vidče 1784 ½
2009/2010 3 Valašské Meziříčí B 1797 Křižák Eduard A 64 Valašský 1709 1
2009/2010 2 Valašské Meziříčí B 1797 Šihor Vítězslav Valašská Polanka 1621 1
2009/2010 1 Valašské Meziříčí B 1797 Čáňová Dagmar Zašová 1630 ½
2008/2009 9 TJ Valašské Meziříčí B 1798 Hromada Jakub Sokol Valašská Polanka 1687 1
2008/2009 8 TJ Valašské Meziříčí B 1798 Kubáň Pavel Chessmont Rožnov pR B 1
2008/2009 7 TJ Valašské Meziříčí B 1798 Koláček Milan TJ Zašová 1810 ½
2008/2009 6 TJ Valašské Meziříčí B 1798 Klímek David ŠKZ Vsetín C 1587 ½
2008/2009 4 TJ Valašské Meziříčí B 1798 Papšík Miroslav Sokol Lužná 1708 0
2008/2009 3 TJ Valašské Meziříčí B 1798 Michálek Josef TJ Karolinka 1581 1
2008/2009 2 TJ Valašské Meziříčí B 1798 Jurča Zdeněk TJ Vidče 1650 1
2008/2009 1 TJ Valašské Meziříčí B 1798 Mieres Petr Sokol Huslenky 1771 ½
2007/2008 9 Valašské Meziříčí B 1806 Kovář Ladislav TJ Karolinka 1802 0
2007/2008 8 Valašské Meziříčí B 1806 Závodný Jaroslav Z Vsetín C 1626 ½
2007/2008 7 Valašské Meziříčí B 1806 Jančálek Zdeněk TJ Jasenice 1699 ½
2007/2008 6 Valašské Meziříčí B 1806 Koňařík Alois S. Huslenky 1766 ½
2007/2008 5 Valašské Meziříčí B 1806 Křižák Eduard A 64 Valašský 1747 1
2006/2007 9 TJ Valašské Meziříčí B 1788 Závodný Jaroslav ŠKZ Vsetín C 1538 1
2006/2007 8 TJ Valašské Meziříčí B 1788 Krejčí Petr Sokol Huslenky 1724 ½
2006/2007 7 TJ Valašské Meziříčí B 1788 Koňařík Alois Sokol Ústí 1775 ½
2006/2007 6 TJ Valašské Meziříčí B 1788 Mužík Josef TJ Karolinka 1878 ½
2006/2007 5 TJ Valašské Meziříčí B 1788 Sušeň Jaroslav TJ Vidče 1774 1
2006/2007 4 TJ Valašské Meziříčí B 1788 Lev Oldřich TJ Zašová 1731 1
2006/2007 3 TJ Valašské Meziříčí B 1788 Karafiát Josef A 64 Valašský 1683 1
2006/2007 2 TJ Valašské Meziříčí B 1788 Čokavec Milan Sokol Lužná 1705 1
2006/2007 1 TJ Valašské Meziříčí B 1788 Jančálek Zdeněk TJ Jasenice 1711 0
2005/2006 11 Val.Meziříčí B 1771 Pečiva Ervín TJ Vidče 1814 ½
2005/2006 10 Val.Meziříčí B 1771 Hegar Antonín TJ Jasenice 1690 1
2005/2006 9 Val.Meziříčí B 1771 Krejčí Petr Sokol Huslenky 1724 ½
2005/2006 8 Val.Meziříčí B 1771 Mužík Josef TJ Karolinka 1879 0
2005/2006 7 Val.Meziříčí B 1771 Papšík Miroslav Sokol Lužná 1704 ½
2005/2006 5 Val.Meziříčí B 1771 Vaculík Lubomír S.Hošťálková 1960 ½
2005/2006 4 Val.Meziříčí B 1771 Olšák Karel Valašská Polanka 1852 ½
2005/2006 3 Val.Meziříčí B 1771 Koňařík Alois Sokol Ústí 1767 1
2005/2006 2 Val.Meziříčí B 1771 Hájek Čestmír MEZ Vsetín 1987 ½
2004/2005 10 TJ Val. Meziříčí 1793 Gorčík Jiří TJ Sokol Vizovice 1682 ½
2004/2005 1 TJ Val. Meziříčí 1793 Pšenica Milan TJ Gumárny Zubří 1817 0